Advertentie
voetbalzone

Vitesse komt na duel met FC Twente met twee aankopen

Erik van Dam20 aug 2010, 13:08
Laatst bijgewerkt: 20 aug 2010, 13:08
Advertentie
Advertentie

Vitesse heeft de afgelopen dagen twee spelers gecontracteerd. De namen maakt de club pas na het duel tegen FC Twente bekend, zo bericht Omroep Gelderland vrijdag. De afgelopen dagen wordt er al volop gespeculeerd over de aankopen die Vitesse van plan is te doen. De Arnhemmers ontkenden tot nu toe de komst van Marko Pantelic en Afonso Alves. Beoogde versterking Giorgi Chanturia krijgt geen werkvergunning.

/

De versterkingen komen in ieder geval uit het buitenland. De spelers moeten wachten op een werkvergunning en mogen daarom nog niet meetrainen. Eigenaar Merab Jordania heeft intern aangegeven dat de komst van twee nieuwelingen done is. Vitesse kiest ervoor om de aankopen pas na de wedstrijd tegen FC Twente, zaterdagavond in het Gelredome, te presenteren om onrust in de spelersgroep te voorkomen.

Volgens trainer Theo Bos waren de twee voetballers om wie het nu gaat voor de ‘machtsovername’ niet haalbaar geweest voor Vitesse. De kans is aanwezig dat Klaas-Jan Huntelaar één van de versterkingen is. Voetbal International brengt vrijdag namelijk naar buiten dat de 27-jarige spits van AC Milan in Arnhem is gesignaleerd. Of Huntelaar de Serie A inruilt voor een terugkeer naar de Eredivisie, valt echter te betwijfelen.

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie