Zeldzame ‘Ancelotti-eindstand’ voor mat Real Madrid tegen Villarreal

Zaterdag, 25 september 2021 om 22:57Daniel Cabot Kerkdijk • Laatste update: 23:10

Real Madrid heeft zaterdag genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen Villarreal in LaLiga. De ontmoeting in het Santiago Bernabéu eindigde doelpuntloos en dat was pas de derde 0-0, en de eerste in competitieverband, van de Koninklijke in 127 officiële duels onder Carlo Ancelotti. Villarreal toonde ook zaterdag aan waarom Real Madrid slechts vijf van de laatste veertien onderlinge ontmoetingen heeft gewonnen.

In een intense eerste helft zorgde Villarreal er nadrukkelijk voor dat Real Madrid zich niet op zijn gemak voelde. Het team van Ancelotti kwam maar moeilijk in de wedstrijd, mede omdat het team van Unai Emery goed druk zette en dankzij de snelheid van Arnaut Danjuma en Yeremi Pino met regelmaat voor het doelgebied van Thibaut Courtois opdook.

Real Madrid was ietwat onnauwkeurig in de aanval en had sowieso moeite om voor gevaar te zorgen. Een controversieel moment na ruim een half uur spelen had het duel uit balans kunnen brengen. Na een duel met Raúl Albiol ging Nacho Fernández naar de grond en vroegen de spelers van Real Madrid om een strafschop. Daar wilde scheidsrechter Jesus Gil Manzano echter niet aan en zodoende bleef het contact met de schouder onbestraft.

Ancelotti greep in de rust in en bracht Eduardo Camavinga binnen de lijnen, in de plaats van Rodrygo. Al na enkele minuten had Real Madrid uitzicht op de 1-0 toen Eder Militao de bal na een vrije trap van Marco Asensio niet goed met het hoofd raakte. Villarreal beet echter ook van zich af: eerst via een inzet van Danjuma en daarna via een diagonale inzet van Paco Alcácer.

Real Madrid had zichtbaar moeite om voor gevaar te zorgen: het ontbrak aan diepgang in het spel en vaak leek het erop alsof er sprake was van een handbalwedstrijd. Acht minuten voor tijd was Gerónimo Rulli desondanks belangrijk toen de doelman na een kopbal van Isco bijna op de doellijn redding bracht. Het is voor Real Madrid de eerste misstap sinds de terugkeer naar het Santiago Bernabéu.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Real Sociedad10631521
2Real Madrid96211320
3Sevilla96211020
4Atlético Madrid9531518
5Real Betis10532418
6Osasuna10532118
7Rayo Vallecano10514516
8Athletic Club9441416
9Barcelona9432515
10Valencia10343213
11Espanyol10343013
12Real Mallorca10334-612
13Villarreal9252311
14Celta de Vigo10316-210
15Elche10244-410
16Granada 9144-67
17Cádiz10145-87
18Alavés9207-96
19Levante10055-95
20Getafe10028-132



Gerelateerd

Meer sportnieuws

53 reacties (laatste reactie door bozkurt20)

Sommige mensen riepen al van een ‘jaar waarin Real Madrid eenvoudig kampioen zou worden’ nope! Dat is nooit het geval in Spanje, althans niet met Real Madrid. Wij hebben zoveel respect voor onze concurrent dat wij ze tot de laatste speeldag, hoop geven!

Zonder gein: het was werkelijk dramatisch. Het begon al met een gekke opstelling van Ancelotti, uit angst voor Valverde en Nacho gaan op de backpositie, middenveld werd compleet overlopen door Villareal.

2e helft ging iets beter met Camavinga, maar die jongen was in balbezit matig, bracht wel de energie en finesse mee.

Vinicius, jongen wat ben jij gegroeid, echt een topspeler deed alles goed, slimme versnellingen, keihard werken zowel offensief als defensief.

Hazard viel sterk in, maar ja dat is het ook..

Alaba MOTM samen met Courtois en net erachter Militao!

25 september 2021 om 23:28

Vini deed vandaag toch best veel fout, in de eindpass en actie. Werkte wel hard maar goed. Voor de rest een drama pot ja helaas. Villareal verdedigde enorm compact. Gaf nauwelijks ruimte tussen de linies. Dan heb je net die topclass aanvallers nodig tsja. En ja de back in posities zijn een grote zorg.

25 september 2021 om 23:35

@socio/ Ik baal echt dat Gutierrez niet mag spelen maar dat Nacho daar geforceerd wordt. Villarreal heeft de beste verdediging van de hele Laliga, dat staat als een muur. Het kan niet altijd raak zijn, dinsdag weer een nieuwe kans en hopen dat Ferland en Carvajal snel terug zijn

25 september 2021 om 23:40

Nacho is echt zwak die moet gewoon niet meer worden opgesteld tenzij er echt geen alternatief meer is. Ook is het dus gebleken dat asensio gewoon 1 goede pot had maar was nu weer 3 keer niks.

26 september 2021 om 00:47

Hahaha van de week was elke real Madrid supporter lovend op dit forum, geweldig voetbal. Veel beter dan met zidane. Eindelijk aanvallend en mooi voetbal, superlatieven kwamen de mensen te kort. Nu spelen ze tegen een wat sterkere tegenstander en is het gewoon weer als vanouds niet best. En klagen er al weer een paar over de opstelling. Echt genieten zo’n forum en om al deze reacties te kunnen en mogen lezen. Ben nu al weer benieuwd naar de reacties na de volgende wedstrijd.

Wat een speler is die Pau Torres toch, echt genoten van hem, hoogstaand positiespel gezien en hij staat als een rots, en iedere Laliga speelronde vraag ik me af waarom Florentino zijn ontsnappingsclausule niet gelicht heeft. Dit Villarreal heeft in mijn optiek de beste verdediging van Spanje. Aan onze kant was Courtois de beste man op het veld, paar mooie reddingen weer gezien en ook Alaba speelde heel sterk, genoten van hem. Ik stoor me eraan dat Gutierrez niet mag spelen terwijl Marcelo en Ferland geblesseerd zijn, dan hoort gewoon je derde LB ten alle tijden te spelen en niet een geforceerde Nacho. Ferland is trouwens op de weg terug. Ik vond Fede het best goed doen op RB en het is een prima noodoplossing. Het kan niet altijd raak zijn helaas maar Real Madris is wel al sinds januari van dit jaar ongeslagen in Laliga. We hebben vandaag niet echt grote kansen gehad maar ik verwacht dat we die op dinsdag tegen Sheriff wel gaan krijgen als we voor de derde keerop rij in het Bernabeu voetballen. Voor de mensen die vannacht naar Ufc266 gaan kijken, enjoy the show. Welterusten Madridistas! PS: Raul Albiol, I still remember you. Hij was ook onderdeel van die krankzinnige 2009 transfer window. Toen kocht Real Madrid : Cristiano, Kaka, Benzema, Xabi Alonso, Arbeloa, Raul Albiol

25 september 2021 om 23:11

Inderdaad. Die Pau Torres moeten we gewoon maar is gaan halen. Kost ook het minste van alle opties. En hij is Spaans wat ook een bonus is. Kan prima opbouwen en naast Militao een top duo denk ik. Alaba moeten we echt meer aanvallender gaan gebruiken, ook al speelde die wel uitstekend vandaag hoor.

25 september 2021 om 23:27

@magic / Het zal komende zomer tussen Pau en Kounde gaan.ik ben tevreden met beiden. Alaba had vandaag LB moeten spelen, Nacho kreeg echt 1000 ballen op aangespeeld en kon er niets mee doen, Gutierrez had ook mogen spelen, ik baal dat Ancelotti Nacho koos vandaag

25 september 2021 om 23:36

Tja aan de andere kant heeft nacho onze ass ook gesafed met een heerlijke tackle in eigen 16. Je mistte wel het overlappen van de backs vandaag ja. Vond het wel een wedstrijd voor meer minuten voor onze kleine dikke belgische dwerg. Zorgt wel voor voetbal en snelheid, ook al is het met vlagen

26 september 2021 om 00:00

Nacho is beter op rb dan op lb. Miguel had op lb moeten starten en Fede een linie naar voor, Asensio op de bank.

25 september 2021 om 23:12

Weet je toevallig hoelang Carvajal eruit ligt, daar lees ik nergens wat van over..

25 september 2021 om 23:14

1 maand. Tijd voor een nieuwe RB want Carva is om de week geblesseerd

25 september 2021 om 23:29

@links/ Is heel gevoelig idd sinds 2018, daarvoor ging het altijd wel met hem op dat hart probleem na wat een tijdje speelde. De laatste 3 jaar is heel erg maar gelukkig las ik dat Achraf ons nog lang niet vergeten is en hier ook erg graag bij ons wil slagen

25 september 2021 om 23:59

Maar daar gaat ge nog lang moeten op wachten nu, want zit vast bij PSG met een lang contract.

26 september 2021 om 00:30

Idd en PSG is net een gouden kooi. Als je als upcoming star als RB net bent aangetrokken; zie hem de komende 3 jaar minstens bij PSG spelen. Zonde dit heeft Real verkeerd ingeschat met Hakimi.

26 september 2021 om 00:42

In het perfecte scenario kan Hakimi transfervrij komen in 2026 wanneer hij 28 is en dus op z'n top zou moeten zitten, net zoals Alaba deze zomer.

Tja matige wedstrijd zeg of Villarreal stond verdedigend gewoon uitstekend. Amper wat gecreëerd helaas. Courtois en Alaba waren de beste aan Real’s kant. Maar dat was het ook wel. Modric, Casemiro en Benzema waren wel zwakjes. Ook jammer dat Ancelotti dan startte met Valverde als rechtsback. Kom op zeg je kon toch wel Miguel op links zetten en Nacho als rechtsachter. Maar goed kan gebeuren en op naar de volgende. Hopen dat Mendy en Kroos dan wel weer terug zijn. Beetje meer opties zou echt heel mooi zijn.

25 september 2021 om 23:14

Valverde moet echt niet meer op rechtsback. Je mist zijn loopvermogen op het middenveld en hij kan in de 1v1 niet goed genoeg verdedigen en kwam 3/4 keer te laat terug. Mendy en Kroos missen we gewoon erg en Hazard moet meer spelen, Asensio is finished.

25 september 2021 om 23:34

We hebben een middenvelder nodig die Modric zijn plek kan innemen, iemand die voor creativiteit kan zorgen. We hebben ook een back up voor Carvajal nodig en misschien iemand op rechts buiten.

25 september 2021 om 23:39

Ik las dat Real interessen heeft in Atal van Nice. Kan op rechtsback en rechtsvoor spelen. Snel, technisch en goede loopvermogen. Verdedigend niet de beste, maar dat waren Marcelo en Dani Alves ook niet. Hoeft ook niet zoveel te kosten, dus is wel het proberen waard.

25 september 2021 om 23:52

Eeuwig zonde dat Hakimi verkocht moest worden door de financiële crisis door covid.

26 september 2021 om 00:34

Pogba? Maar vind ik wel een andere type dan Modric. Modric is flegmatiek aan de bal, een regisseur die ten alle tijden kan temporiseren. Pogba is een voetballer die meer vanuit stilstand speelt. Ik zeg je eerlijk de beste optie in mijn ogen zou Nico Barella zijn. Die is onderschat op het wereldpodium, maar dat is een geweldenaar.

26 september 2021 om 13:59

Barella is net iets te vaak onzichtbaar, en minder een regisseur-type dan bijvoorbeeld Modric.

Uiteindelijk terecht dat je hier niet wint. De laatste 10 minuten, ging Real pas op zoek naar de overwinning. Je had hem ook net zo goed op z'n Reals kunnen verliezen, omdat Villarreal aardig veel ruimtes kreeg achter de verdediging. Soms moet je de tegenstander ook een compliment geven. Dit Villarreal was gewoon erg goed vandaag, met name in balbezit. Niks voor niks wonnen ze ook bijna uit tegen Atletico. Ach, met een punt kan ik wel mee leven aangezien Atletico bij een degradatiekandidaat heeft verloren. Het is wel nogmaals gebleken dat we op de backs posities erg kwetsbaar zijn. Valverde had het moeilijk en is natuurlijk geen rechtsback en Nacho op linksback vind ik pure armoede, al deed die het wel goed in de tweede helft. Maar ik mis Mendy daar gewoon.. Middenveld vond ik echt rampzalig slecht. Kan serieus niet wachten wanneer Kroos weer terug is. Hopelijk is Mendy ook weer snel terug. Week goed afsluiten tegen Sheriff en Espanyol voordat de interlandbreak weer komt.

Terechte uitslag. Op geen enkel moment aanspraak gemaakt op de drie punten. Hoewel we naar mijn mening wel een penalty moesten krijgen daar op Nacho. Wat mij betreft de tweede week op rij. Asensio was absurd zwak en wat het erger maakt is dat hij zo, zo ontzettend lui is. Dat heb ik de laatste 15 jaar bij Madrid enkel van Ronaldo en Bale gezien. Aantal tactische fouten van Carlo vandaag imo, Valverde op rechtsback en Modric en Asensio samen op het middenveld oa. Vini was vandaag de enige die voorin dingen deed gebeuren. Het kanon stond niet op scherp maar constant de bal opeisen, constant de verdedigers naar zich toe trekken en met veel vertrouwen spelen. Overigens moeten de fifa en uefa hun kop een keertje uit elkaars reet trekken en stoppen met aan elke euro te trekken door toernooien uit te breiden met meer deelnemers, over een heel continent te verspreiden, meer toernooien uit te vinden en spelen en alle andere dingen waarmee ze het spelletje kapot maken voor een extra miljoentje. In plaats daarvan eens beginnen met effectieve speeltijd. Die Rulli alleen heeft al 7 minuten aan tijd getrokken. Sowieso was extra tijd altijd al belachelijk en arbitrair maar het wordt wel extra zuur als je rechtstreekse concurrent in drie opeenvolgende 7,8 en 10 minuten extra tijd krijgt opeens terwijl er al jaren een limiet van 6 minuten op lijkt te staan.

25 september 2021 om 23:13

Alaba trouwens na een heel sterke pot tegen Mallorca bevestigt met zijn beste in het wit tot nu toe. Overduidelijk Motm. Bbayern zal het graag lezen

25 september 2021 om 23:20

Is toch ook absurd. Nacho is er gewoon langs en wordt omver gekegeld maar nee niks aan de hand hoor. Agh, buiten de 16 zou de ref voor dit altijd fluiten tsja. Maar goed, het was over het algemeen geen beste pot.

Villarreal is nog ongeslagen en dan 10e staan 🤣. Is echt een goede ploeg en dat zag je vandaag ook weer. Doordat Atletico van Alaves verloor kan ik wel leven met dit puntje.

25 september 2021 om 23:12

60000 keer gelijkspelen is ook ongeslagen heh

Kon alleen maar aan Mendy en Kroos denken deze wedstrijd. Wat wordt Kroos gemist zeg, totaal geen ritme en tempo en Casemiro en Modric met alle respect zijn gewoon doodmoe volgens mij. Camavinga wilt net iets te graag maar is wel veelbelovend, Asensio kan niks behalve tegen Mallorca en Courtois i goated.

Tja, deze wedstrijden zitten er nou eenmaal bij en wij hebben ze tegen Villareal en Barca tegen Cadiz & Granada. Dat stemt me hoopvol...

Hala Madrid

25 september 2021 om 23:17

Inderdaad we hebben meer opties nodig. Mendy zou al fijn zijn omdat Ancelotti het blijkbaar niet aan durft met Miguel en dan liever Valverde als verdediger zet. En Kroos zou zo verfrissend zijn. Zeker omdat Modric niet veel wedstrijden achter elkaar op niveau kan spelen.

25 september 2021 om 23:33

Vooral omdat valverde dan niet wordt misbruikt als rb. Ik dacht idd het zelfde, liever een kut pot spelen tegen de yellow submarine dan tegen granada of verliezen van alaves. Zorgt er tegelijkertijd ook voor dat je weer meer zin hebt in dinsdag.

Dit was echt niks, hadden een gat kunnen slaan, maar daar hadden we vandaag geen recht op. Jammer, maar op naar Sheriff. Alles moet dan zeker beter.

Geen goede wedstrijd. Tegen ploegen als Villareal Valencia Sevilla etc hebben we meer loop vermogen nodig op het middenveld. Modric was compleet onzichtbaar en Asensio helpt ook niet in het meeverdedigen.
Vini en Benz deden wat ze konden, Hazard viel okay in. Militao, Alaba en Courtois hebben echt goed gespeeld.

25 september 2021 om 23:38

We hebben een nieuwe speler nodig op het middenveld ter vervanging van Modric die op leeftijd begint te raken. Ik dacht aan Aouar zag hem een paar mooie potjes spelen maar weet niet of hij de potentie heeft.

Pff altijd maar wachten op een Real artikel na een wedstrijd, triest gedoe! Andere zijn altijd snelletjes geplaatst. Voor dit moet je nog dik 20 a 30 min wachten joh, sneu gedoe!

Anyway, was een pittige match. Ging niet best. Villareal had nog zelfs betere kansen. Maar man Villareal verdedigde enorm goed, erg compact en gaf nauwelijks ruimte weg tussen de linies. En dan komen de oude bekende problemen naar boven. Gebrek aan echt topclass aanvalspower. Het was vandaag helaas een offday voor velen. Volgens mij was echt Alaba stabiel. Tsja. En man wat zijn de back posities ook een handicap geworden zeg. Zo kan je toch ook niet verder. Maar goed helaas, maar iig niet verloren. Op naar the new Sheriff in Town!

25 september 2021 om 23:25

PSG was samen met ons klaar en stond er 23 minuten eerder op? Als het een voorkeur was vanuit business standpunt en ze denken dat PSG topic meer clicks en reacties genereert waardoor dat prioriteit geniet oke, maar het is echt allesbehalve zo. Ik snap het niet. Zijn de schrijvers op de Spaanse topics gewoon slomer dan de rest? Ik zou gek worden als eigenaar van het forum.

26 september 2021 om 00:12

Ach bij VZ is service allang niet meer de belangrijkste doelstelling, ze willen zoveel mogelijk clicks en reacties. Als je dan iets spraakmakends doet, zoals een Real topic uitstellen, Feyenoord transfers niet of laat melden, dan heb je allerlei mensen die daardoor geïrriteerd zijn en erop gaan reageren. Hebben ze toch die clicks en fanatieke mensen die een discussie starten over een serieus irritatie punt. Uiteindelijk is VZ kwalitatief gewoon heel matig, maar het niveau van de consumenten op deze site is vaak ook heel matig.

26 september 2021 om 00:29

Nou kijk maar eens bij Barcelona wedstrijd hoe snel ze berichten plaatsen.. zelfs pushmeldingen krijg je

26 september 2021 om 00:44

Dus? Misschien is Real Madrid niet zo interessant. La Liga is vergane glorie.

Met een schuin oog gekeken naast Feyenoord NEC maar wie was er eigenlijk goed bij dit Real? Courtois en dan houdt het denk ik op? Casemiro opnieuw dramatisch en Asensio heeft zijn goede wedstrijd gespeeld, die kan nu weer 20x ellendig spelen voor er weer een goede pot komt.

25 september 2021 om 23:57



Vond zowel Alaba als Militao ook uitstekend spelen, de rest was allemaal ondermaats met Vini die net een 6 scoort. Allebei hadden een paar uitstekende intercepties waarmee pass-lijnen werden afgesneden, en vooral Alaba was in balbezit een genot om naar te kijken. Vond bijna altijd de juiste optie en was belangrijk in het opzetten van aanvallen van achteruit. Zijn beste pot in een Real-shirt tot nu toe, hopelijk houdt hij dit niveau vast.

Wat een stroeve wedstrijd van madrid. Eigenlijk gewoon een enorme kut pot. Villareal voetbalde vaak makkelijker onder de hoge druk van madrid. Dat liep niet helemaal lekker, en de vuile meters die valverde normaal gesproken maakt, maakt asensio duidelijk niet. Denk dat madrid komende winter toch echt op zoek moet naar een rechtsback want met carva zo veel geblesseerd is een echte tweede rb wel nodig. Als ik dan iets positiefs moet noemen, is het dat alaba het steeds beter doet. Ik had zelfs hazard eerder voor asensio of modric gebracht. Onbegrijpelijk dat al dat tijdrekken tegen barca en real niet wordt bestraft. Al met al is een punt niet ideaal maar goed, nog steeds bovenaan

Villarreal speelt echt sterk voetbal. Heb bij vlagen genoten van het positiespel. Danjuma wat mij betreft kandidaat voor Oranje. Vond Real matig vandaag. United staat wat te wachten tegen Villarreal!

25 september 2021 om 23:39

Naja vond hem een paar keer wel slordig in de afronding. Liever Noano

26 september 2021 om 00:15

Afronding daar gelaten, hij beweegt flegmatiek, heeft snelheid, een dribbel/actie en heeft dit prille seizoen al bewezen een neusje voor de goal te hebben.

26 september 2021 om 00:47

Wat zei ik je vanmiddag Garrincha. Mijn reactie op de jouwe dat Madrid met 2 vingers in de neus kampioen zou worden? Ik zei dat we bijna nooit weten te winnen van villarreal en dat ook madrid nog vaak hier en daar punten zou morsen.. Tegen villarreal wil het maar niet lukken Zowel uit als thuis. Sevilla is de club om in de gaten te houden. Amper tegen goals en blijven maar winnen ..

Jammer dat Parejo van de uitstervende voetbalras is.

Ik riep het vanmiddag hier na het verlies van atletico tegen een aantal leden dat we niet te vroeg moeten juichen. Absoluut niet. In mijn reactie gaf ik aan dat we bijna nooit weten te winnen van villareal en dat 3 punten pakken erg lastig zou worden. Helaas wil het bijna nooit lukken tegen villareal vanavond ook weer niet. Real Madrid is goed begonnen aan de competitie en had hier kunnen uitlopen op de rest maar helaas. Sevilla draait ook geweldig en kan misschien wel de verrassing worden dit seizoen

Niemand hier over Danjuma? Wat een sterke speler is dat geworden zeg. Louis, keek je mee? Die jongen is fysiek moeilijk weg te zetten, passeert makkelijk, snel en een heerlijk schot. Jammer dat zijn eerste kans geen goal werd, want die actie voorafgaande was van pure schoonheid. Je zag daarna ook dat ze bij Villareal hem bleven zoeken.

26 september 2021 om 10:27

Zo ja idd. Hij was echt sterk. Enkel het afronden ontbrak maar hij maakte het de Real defensie erg moeilijk steeds. Die zal van Gaal wel gezien hebben hoor, zeker. En hij was al een seizoen lang erg sterk met Bournemouth.

Als je naar de stand kijk staat Barcelona er nog niet eens zo slecht voor. Mochten ze de 2 wedstrijden winnen die ze minder hebben gespeeld. Staan ze maar 2 punten achter op Real. De spaans competitie heeft overigens wel een enorme jas uit gedaan. Sinds het vertrek van Ronaldo en Messi. Ben benieuwd waar de competitie over 5 jaar staat. Het blijven goed voetballen de ploegen. Maar de commerciële waarde holt achteruit. Mijn 12 jarige zoon praat in 1 keer een stuk minder over Barcelona of Real. Maar ook over Inter. (Nu Lukaku weg is). Hij praat nu over Chelsea en Man United. En PSG, Bayer. Dat soort ploegen. Daar wil hij nu wel de shirtjes van hebben. En ik denk dat dat bij heel veel jeugd zo werkt. Uiteindelijk minder TV gelden. Worden lastige jaren voor de Spaanse ploegen denk ik.

Danjuma moet gewoon geselecteerd worden. Deze jongen heeft voor een buitenspeler een hoge ondergrens. Berghuis graag op 10 en Danjuma rechtsbuiten. Hij is echter niet opgenomen in de voorselectie, dus ik ben bang dat Van Gaal hem dit keer niet gaat selecteren. Dat zou wel een typisch Van Gaal actie zijn.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Real Madrid

4272 fans
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
3.Sevilla2010
Voor de complete stand: LaLiga
SpelersPositieW
F. ValverdeMiddenvelder90
T. CourtoisKeeper90
K. BenzemaAanvaller99
RodrygoAanvaller90
CasemiroMiddenvelder80
NachoVerdediger71
Voor de complete selectie: Clubpagina Real Madrid.

522 fans
Middenvelder, 29 jaar

In de wandelgangen

Dinsdag 26 oktober
Frenkie de Jong kent een lastige periode bij Barcelona, maar ligt nog steeds goed in de markt. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren