Atlético Madrid
Volledige naam
Atletico Madrid
Opgericht
1903
Land
Spain

Plaats
Madrid
Aantal fans
471

Eerder
- 15-05
Late goal in het Wanda Metropolitano levert laatste Champions League-ticket op
18 - 15-05
Luis Suárez breekt met Atlético Madrid en is transfervrij op te halen
58 - 11-05
Atlético legt beslag op Champions League-ticket; Sevilla in de wachtrij
11 - 08-05
Atlético wint spectaculaire kraker vol ongelooflijke missers van Real Madrid
66 - 08-05
Atlético weigert erehaag voor aartsrivaal en kampioen Real: ‘Ze durven niet’
38 - 30-04
Gezichtsuitdrukking van Suárez vat avond voor Atlético in één beeld samen
13
-
Wedstrijden
-
Selectie
Soort:
Alles
Programma
Uitslagen
Competitie:
Alles
LA
UEF
COP
SUP
Zichtbaar:
Alles
Thuis
Uit
Datum
Comp
Thuis
Uits
Uit

Selectie - LaLiga
Voetballer
Lft
W






Keeper
Verdediger
Middenvelder
Aanvaller
Voetbalzone video
Atlético Madrid fans
Herinneringen
Favoriete voetballers
Nieuwe fans
-
LaLigaWatcher - Ik heb vele mooie herinneringen aan Atletico de Madrid. Maar de mooiste herinnering beleefde ik toch wel afgelopen Champions League seizoen in het Wanda Metropolitano. Ik was daar met een paar vrienden voor een wedstrijd van Atleti tegen Bayer Leverkussen. Blijkbaar vonden de fans van Atleti dat ik op Marcos Llorente leek en ben ik een aantal keer met Atleti-Socio''s op de foto gegaan. In het stadion heerst een geweldige sfeer en de mensen zijn er super vriendelijk. Ik volg Atleti sinds 2008 en ben ze sinds dien altijd blijven volgen. Aupa Atleti!
-
Eric Cantona - Het winnen van de Europa League in 2010 en 2012 en 17 Mei 2013 in het Bernabeu , die schitterende overwinning in de verlenging in de Copa del rey finale, in de hol van de leeuw tegen Real Madrid. En natuurlijk 28 September 2013 wederom in het Bernabeu , eindelijk na 14 jaar gewonnen van Real Madrid met 0-1!
-
Atl_Madrid - De 1-3 overwinning van Atletico op Real in het Bernabeu in 1999. Ik was als knulletje van zes jaar met mijn vader in het stadion (hij is voor Real) en vond het prachtig dat Atletico won. Geen idee, waarom, maar ik had wat met de club en dat ging nooit meer weg! Ook niet nadat we in 2001 naar Nederland verhuisden. Verder zijn natuurlijk de recente successen in Europa schitterend!
-
Eric Cantona - Diego Simeone. Fantastische en een slimme voetballer. Hij was een echte leider in het veld. Nu als trainer doet hij het geweldig. Met een Europa league, Europese supercup en een Copa del rey op zak kan hij niet meer stuk bij de supporters!
-
Atl_Madrid - Jerrel Hasselbaink!!! Wat een baas, ben als achtjarige nog met hem op de foto geweest!
-
AupaAtleti - Luis Aragonés