Advertentie
voetbalzone

Webb fluit na WK-finale eerste wedstrijd bij de amateurs

Bart Kruyt31 aug 2010, 08:20
Laatst bijgewerkt: 31 aug 2010, 08:20
Advertentie
Advertentie

Howard Webb heeft de fluit weer opgepakt. De Engelse scheidsrechter floot anderhalve maand geleden de WK-finale tussen Nederland en Spanje en had na het kaartenfestival even de tijd nodig om bij te komen en aan krachten te winnen. In de eerste drie speelronden van het nieuwe seizoen in de Premier League floot Webb dan ook geen wedstrijd.

/

De scheidsrechter, die tijdens de WK-finale liefst veertien keer de gele kaart trok waarvan twee keer voor Oranje-verdediger John Heitinga, leidde een duel tussen twee café-elftallen, zo meldde dagblad The Sun dinsdag. Slechts een handvol toeschouwers was aanwezig bij zijn return in een duel om de Rotherham Charity Cup.

Het ANP zag foto’s van Webb die zelfs op zoek moest naar een bal die in het hoge gras achter een van de doelen was verdwenen. De 39-jarige arbiter floot het duel in Yorkshire waar hij negentien jaar geleden zijn loopbaan begon. “Ik had een mooi potje nodig voordat ik terugkeer naar de Premier League”, vertelde Webb na afloop.

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie