Rijkaard: 'Het was tegen Fenerbahçe een gebrek aan kwaliteit'
Galatasaray lijkt genoegen te moeten nemen met een rol op het tweede plan na het verlies op eigen veld tegen rivaal Fenerbahçe (0-1). De ploeg van Frank Rijkaard ging zondag onderuit door een blunder van Leo Franco. Een afstandschot van Selçuk Sahin werd door de Argentijnse doelman verkeerd ingeschat. "We geven cadeautjes weg", was de conclusie van Rijkaard tegenover Sportweek.

Toch wil Rijkaard de schuld van de nederlaag niet volledig op de Argentijnse goalie afschuiven. "Dat zou wel heel makkelijk zijn", benadrukt de oud-trainer van Barcelona aan het weekblad. "We winnen samen en we verliezen samen. Het was tegen Fenerbahçe geen kwestie van gebrek aan mentaliteit, wel van kwaliteit. Je kunt hard werken, maar zonder kwaliteit ben je nergens."
Zeven wedstrijden voor het einde heeft Galatasaray vijf punten achterstand op koploper Bursaspor. "Het is nog niet uitzichtloos, maar moeilijk wordt het wel. Tegen Fenerbahçe hadden we onze slag kunnen slaan, dit is een grote teleurstelling. Een nederlaag tegen een naaste concurrent is slecht voor het moraal."