Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je bent niet oud genoeg om deze content te lezen.

Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je hebt eerder aangegeven deze content niet te willen zien.

Om content over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten tot welke leeftijdsgroep u behoort.

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.
 

PSV reist slechts met 5 verdedigers af naar Glasgow voor kraker tegen Rangers

Laatste update:

PSV reist zonder Phillipp Mwene en Patrick van Aanholt af naar Schotland voor het heenduel met Rangers in de play-offs van de Champions League. Sergino Dest behoort als nieuwe aanwinst wél tot de 22-koppige selectie en geeft trainer Peter Bosz broodnodige opties in de verdediging.

Noa Lang behoort eveneens tot de selectie van PSV die is afgereisd naar Schotland. De vleugelaanvaller kwam zaterdagavond namens de Eindhovenaren niet in actie tegen Vitesse (1-3 winst) wegens een lichte blessure. Clubwatcher Rik Elfrink verwacht echter dat Lang in de eerste confrontatie met Rangers gewoon kan meespelen. Maandag ondergaat Lang een laatste check, waarna de club uitsluitsel zal geven.

PSV zag Van Aanholt zaterdag uitvallen met een spierblessure, terwijl Mwene last heeft van een kniepees. Daarnaast kampen Fredrik Oppegard en Mauro Júnior momenteel al veel langer met fysieke problemen. De Eindhovenaren missen tegen Rangers vier linksbacks, waardoor er haast is gemaakt met het inlijven van Dest. De Amerikaans international is speelgerechtigd voor het tweeluik met the Gers en kan zowel aan de linker- als aan de rechterkant van de verdediging uit de voeten.

Dest gaf in zijn eerste interview aan PSV TV aan volledig fit te zijn, daar hij de voorbereiding bij Barcelona heeft meegedraaid. Het ontbreekt de verdediger voorlopig echter nog wel aan wedstrijdritme. Shurandy Sambo, van origine een rechtsback, verving de uitgevallen Van Aanholt zaterdag tegen Vitesse en lijkt de beste papieren te hebben om dinsdagavond als linksback te starten.

Selectie PSV
Doelmannen: Walter Benítez, Joël Drommel, Boy Waterman.

Verdedigers: Shurandy Sambo, Jordan Teze, André Ramalho, Olivier Boscagli, Sergino Dest.

Middenvelders: Ibrahim Sangaré, Guus Til, Joey Veerman, Malik Tillman, Jerdy Schouten, Tygo Land.

Aanvallers: Luuk de Jong, Anwar El Ghazi, Johan Bakayoko, Ismael Saibari, Yorbe Vertessen, Ricardo Pepi, Noa Lang, Isaac Babadi.

Meer nieuws

1
2

Meer sportnieuws

Reacties

Wel 4 goede op Ramalho na. Die overigens ook gewoon degelijk speelde tegen Sturm. Maak me weinig zorgen. Het enige wat ons de das om kan doen is denk ik rancune van Lammers, Danilo of Dessers.

21 augustus 2023 om 11:59

Je bedoelt 4 goede en Ramalho denk ik

21 augustus 2023 om 11:59

Wie zijn die 3 andere goeie op Boscagli na dan ?

21 augustus 2023 om 12:04

Die andere behalve Ramalho denk ik. En wie heeft Rangers rondlopen dan? Bert Konterman is al een tijdje gestopt.

21 augustus 2023 om 12:15

Hoop dat psv doorgaat maar je moet ook niet te overmoedig worden, zagen we de laatste x hoe het afliep

21 augustus 2023 om 12:21

Is Obispo ook nog steeds geblesseerd?

21 augustus 2023 om 12:40

Ja, Obispo is nog steeds niet fit. Is wel met individuele training begonnen.

21 augustus 2023 om 12:44

Pff heeft er straks ook wel lang uit gelegen. Wel iets meer keuze dan. Vond hem wel altijd iets beter dan Ramalho.

21 augustus 2023 om 12:52

@PaulR .Tegen de Rangers maak dat niet zo veel uit . Elke speler van psv is beter

21 augustus 2023 om 12:57

@MrMischa!. Ja is nog geblesseerd. Of hij nog terug keert betwijfel ik. Zo goed vind ik hem niet

21 augustus 2023 om 16:09

Ah oke, dacht dat hij wel iets beter was dan Ramalho. en een beetje meer keuzes voor achterin. 5 is wel heel weinig.

21 augustus 2023 om 11:59

Dat zal qua rancune wel meevallen vermoed ik, maar qua zichtbaarheid richting Nederland natuurlijk des te meer. Wel grappig, ant ik vond dat je ook bij Ramalho zag dat hij tegen een ploeg speelde die hij goed kende vanuit het verleden,, uit een competitie die hij goed kent. Wat Ramalho in de wedstrijden rondom Sturm Graz liet zien was ronduit teleurstellend (om het zacht uit te drukken), met als dieptepunt de eerste helft tegen Vitesse afgelopen zaterdag. Man man wat was dat slecht!

21 augustus 2023 om 12:11

Ik denk niet dat zij met rancune spelen. Ze zijn niet Bergwijn of Ihatarren.

21 augustus 2023 om 12:27

Rancune bij Lammers kan ik me wel voorstellen. Die jongen is destijds echt met wrok vertrokken en wilde echt persé weg.

Maar wrok bij Danilho en Dessers jegens PSV? Hoezo dan?

21 augustus 2023 om 12:50

Met wrok vertrokken? Ik meende dat psv hem een goeie aanbieding deed maar meneer wou perse vertrekken. Dan kun je toch geen wrok hebben?

21 augustus 2023 om 13:27

Sterker nog, als hij was gebleven was hij dat seizoen eerste spits geweest. Lammers had echt geen reden om te klagen hoor. Wilde zelf plotseling weg omdat hij naar Italie kon.

21 augustus 2023 om 13:41

Hij had wel redenen Fossen, echter niet geldig door de ogen van ons als supporter. Ik snapte het persoonlijk ook niet maar die jongen kon op de een of andere manier niet meer omgepraat worden.

21 augustus 2023 om 14:38

@Woenselaar, kan me dat niet herinneren... Weet jij nog wat er toen speelde?

21 augustus 2023 om 15:34

"wilde zelf plotseling weg omdat hij naar Italie kon."

Het 'probleem' van Lammers was dat hij met een deel van de selectie niet overweg kon. De groep rond Rosario, Ihattaren, Malen en hij hadden een 'fittie'. Daarom wilde hij destijds persé weg bij PSv hoewel hij inderdaad eerste spits zou gaan worden.

Bosz stelt het liefst 4 aanvallers op in de verdediging, dus echt een probleem hoeft dat niet te zijn.

Het zal puzzelen worden, maar volgens mij kun je gewoon vol op de aanval spelen tegen Rangers. Let's go!

Benitez
Teze
Boscagli
Dest
Schouten
Veerman
Sangaré
Lang
Til(lman)
Bakayoko
De Jong
21 augustus 2023 om 12:06

Zal hij niet gewoon Dest als LB laten beginnen? Teze RB en Ramalho en Boscagli in het centrum.

Ik zou voor zo'n belangrijke wedstrijd niet opeens je hele formatie omgooien.

21 augustus 2023 om 12:09

Jij wil voor de belangrijkste wedstrijd de opstelling omgooien en meteen Dest laten debuteren in een systeem dat die nog nooit heeft gespeeld..

21 augustus 2023 om 12:15

Dest heeft bij Barca zeker en volgens mij bij Ajax ook wel eens LB gestaan.

21 augustus 2023 om 14:23

Systeem, niet positie

Een selectie met 5 verdedigers, 6 middenvelders en 8 aanvallers, typisch Peter Bosz.

Al had Saibari natuurlijk ook tussen de middenvelders kunnen staan.

21 augustus 2023 om 12:07

Wat kan Peter Bosz doen aan de blessures van Van Aanholt, Mwene, Mauro en Oppegaard? Anders waren er 9 verdedigers beschikbaar.

21 augustus 2023 om 12:09

Vd Blaak of andere jeugdspeler kun je toch minstens op de bank zetten? Als er nu nog 2 verdedigers wegvallen, speel je met middenvelders achterin (eigenlijk tegen Vitesse ook al).

21 augustus 2023 om 12:14

Ik denk dat Jong PSV ook met een verdediging voetbalt....

Is het nou zo moeilijk om een talentvolle verdediger uit de jeugd mee te nemen? Tegen Vitesse was Sambo ook de enige verdediger op de bank.

21 augustus 2023 om 13:17

Vd Blaak had ik inderdaad altijd meegenomen als back-up centraal.
Ik zou voor nu gewoon met Sambo, Boscagli, Ramalho en Teze spelen.

Het is duidelijk dat peter Bosz van zeer aanvallend voetbal houdt.

Zou gewoon vasthouden aan zoveel mogelijk vastigheid. Dus niet met Dest beginnen, als lb kun je ook Schouten neerzetten (deed het afgelopen weekend centraal niet zo slecht). Lang erbij zal een hoop schelen. Ramalho op de bank voor als het nodig is.

Benitez
Sambo
Teze
Boscagli
Schouten
Babadi/saib
Sangare
Veerman
Bakayoko
De Jong
Lang
21 augustus 2023 om 12:10

Schouten als back?

waarom niet gewoon Teze rechts en Sambo links?

kun je schouten of ramalho centraal zetten

21 augustus 2023 om 12:16

Teze - Ramalho - Boscagli - Dest

21 augustus 2023 om 13:38

Denk het ook

21 augustus 2023 om 12:16

Kom op joh Schouten speelde toch belabberd achterin? Hij speelde niet op zn normale positie maar het was echt niet best. Durft ook geen bal te koppen lijkt het. Ik vind ramalho ook echt een drama, maar we hebben op het moment gewoon niet beter.

21 augustus 2023 om 12:27

Vond het meevallen, als je eerst Ramalho lucht ziet dekken. En als lb hoef je ook veel minder te koppen en komen je voetballende kwaliteiten meer naar boven. Centraal doet Boscagli dat al, die heeft een sloper naast zich nodig. Dat is Teze ook niet direct, maar wel meer solide dan Ramalho.
Bosz heeft eerder met Sinkgraven een middenvelder op linksachter gezet, dus zie dat zomaar gebeuren. Al verwacht ik Dest in de basis, wat enorm zonde is aangezien die net een dag bij het team is.

Maar 5 verdedigers en maar 550 verkochte kaarten voor het uitvak, je zou niet zeggen dat het hier om de belangrijkste uitwedstrijd van het seizoen gaat als je naar deze cijfers kijkt.

Mag desalniettemin hopen dat PSV dit keer wél doorgaat.

Neem dan gewoon vd Blaak mee. Lekker signaal naar hem.

21 augustus 2023 om 12:30

Want welk signaal geeft PSV aan hem nu hiermee precies in jouw ogen??

21 augustus 2023 om 13:19

Ik gok dat hij het verkeerde signaal bedoeld

21 augustus 2023 om 15:23

Weinig kansen. Als er maar 3 centrale verdedigers beschikbaar zijn, waaronder Ramalho, en je mag nog steeds niet mee is dat een slecht signaal.

21 augustus 2023 om 15:38

Die jongen zit niet bij de A selectie maar bij Jong PSV. is net aan 18. Wat zou dat signaal kunnen zijn dan precies, als hij wel meegenomen zou zijn? Ik zie het even niet.

Tsja, ze hadden toch een verdediger uit Jong ofzo nog mee kunnen nemen?

Al met al een degelijke selectie hoor. Het is niet dat Rangers dit jaar nu stikt van de goede spelers. Vind ze toch wel wat minder geworden t.o.v. voorgaande jaren...

Zo zou ik spelen. Al zou je ook nog Boscagli op de back kunnen zetten en Schouten op de CV positie wellicht? Of toch Ramalho. DAn heb je wel wat meer ''vastigheid''... Maar dan zou Sambo al LB moeten spelen en Teze Rb.

Verder heb je dan met Saibari, Tilman, Til, Vertessen en Pepi nog voldoende om aanvallend te brengen.
En eventueel dan nog Dest als opkomende back

Benitez
Sambo
Teze
Boscagli
Dest
Sangaré
Veerman
Bakayoko
Babadi
Lang
Luuk

Uit kan PSV wel eens in de problemen gaan komen. Rangers is zeker beter als Vitesse dus die zullen die kansen wel af gaan maken. Mijn gevoel zegt dat PSV morgen dik gaat verliezen.

21 augustus 2023 om 12:54

Mijn gevoel zegt dat Ajax gaat degraderen.

Als je dat lijstje ziet schrik ik toch wel een beetje. Vol met aanvallers maar verdedigers ho maar. Waarom niet wat jeugdspelers meenemen? Verwacht wel dat PSV hier minimaal een gelijkspel gaat halen, en het thuis gaat afmaken.

21 augustus 2023 om 17:37

Ik denk niet dat Ajax gaat degraderen hoor. Tegen directe concurrenten Heracles en Excelsior waren ze beduidend beter.

21 augustus 2023 om 13:36

Zoveel beter als Vitesse is Rangers niet.
Armoedig elftal in een mooie ambiance.

21 augustus 2023 om 13:58

Idd en Dessers scoort bijna altijd tegen PSV.

21 augustus 2023 om 15:42

Oh ja???

Drie keer met Utrecht tegen PSv gespeeld: drie keer verloren, nul goals.
Één keer met Heracles tegen PSV, verloren en niet gescoord.
twee keer met Feyenoord tegen PSV, drie goals.

3 goals in 6 wedstrijden.

21 augustus 2023 om 14:33



Mijn gevoel zegt dat Steijn er in de winterstop uit ligt

Geen centrale verdediger gehaald, maar wel 3 aanvallende spelers gehaald. Lang is een versterking, maar waarom je zoveel geld uitgeeft aan bijvoorbeeld pepi, die tot nu toe wel heel erg tegenvalt. Die had je ook wel eerst kunnen huren met optie tot koop en anders een andere spits, maar dan had je nog geld overgehouden, voor een centrale verdediger.

21 augustus 2023 om 13:48

Nou nou, heel erg tegenvalt nog wel? Alsof die jongen de mogelijkheid heeft gehad zich te bewijzen tot dusver.

21 augustus 2023 om 15:29

En dan te bedenken dat Rangers maar 3,5 miljoen voor Lammers heeft betaald. Als we hem nou hadden teruggehaakd had we voor die 6,5 miljoen (tranfersom+salaris) had je bijvoorbeeld Mbuyamba (volendam) kunnen binnenhalen met zijn 1 meter 95 toch iemand met body en potentie binnengehaald (kan als nog, hoop ik tenminste als het geld nog niet op is) nu hebben we Teze 1,83, Ramalho 1,82 en Bosgali 1,81 een serieuz gebrek aan lengte achterin.

Dat zou je tegen de Rangers + de vele ruimtes achterin kunnen opbreken
Spitsen als Haller, Kane, Lukaku, Haaland gaan alvast uit hattrick als PSV tegenkomen in de CL

Deze (zeer belangrijke) ronde ga je met deze verdediging wel doorkomen. Maar er moet wel wat bij wil je in de groepsfase ook nog wat kunnen neerzetten.

Van Aanholt thuislaten is dan wel een goede keuze, maar (redelijk) offensief erin gaan typeert Bosz natuurlijk. Hopelijk winnen ze nu wel!

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren