Ook PSV wil Luciano Valente kopen, maar wel onder één speciale voorwaarde
PSV ziet in Luciano Valente een aanwinst voor de toekomst, zo schrijft Rik Elfrink namens het Eindhovens Dagblad. De regerend landskampioen wil de 21-jarige middenvelder kopen, om hem vervolgens nog een seizoen te stallen bij FC Groningen.
Volgens Voetbal International bedraagt het openingsbod van Feyenoord op Valente 4 miljoen euro. Naast dat bedrag zou Groningen middels bonussen nog 1 miljoen euro extra kunnen verdienen.
Het Rotterdamse bod op Valente werd echter van tafel geveegd. Inmiddels is de belangstelling van PSV nog iets verder gegroeid, zo meldt Elfrink.
“De speler zelf zal van PSV te horen krijgen dat het middenveld op dit moment zeer sterk bezet is en dat PSV het ook ziet zitten om hem nog een jaar te verhuren aan FC Groningen, om nóg sterker te worden”, schrijft Elfrink.
Volgens de ijverige journalist wordt Valente gezien als toekomstig opvolger van Malik Tillman (22), Guus Til (27) of Ismael Saibari (24). Het is echter nog maar de vraag of de Groninger daarop wil wachten.
“De speler wil het liefst direct de stap naar een topclub willen maken en ook vanuit het buitenland is er veel belangstelling”, aldus Elfrink.
Het lijkt er in ieder geval op dat Valente zijn laatste wedstrijd namens Groningen heeft gespeeld. Indien dat zo is, eindigt de teller op 94 wedstrijden, 10 doelpunten en 17 assists namens zijn jeugdliefde.