
Marco Asensio is FIFA-koning van LaLiga en haalt 140.000 euro op

Marco Asensio heeft het FIFA-toernooi voor spelers uit LaLiga op zijn naam geschreven. Nu het voetbal in Europa stilligt door de uitbraak van het coronavirus, werd tegen de verveling een competitie opgezet voor spelers uit de hoogste afdeling van het Spaanse voetbal. Asensio bleek in de finale te sterk voor Leganés-aanvaller Aitor Ruibal. Met het toernooi is een totaalbedrag van 140.000 euro opgehaald voor Unicef. Het geld zal gebruikt worden in de strijd tegen het coronavirus.
Het idee om een FIFA-toernooi te organiseren voor de spelers van LaLiga was afkomstig van eSporter Ibai Llanos. Alle twintig clubs uit de Spaanse competitie leverden een speler af. Namens Barcelona zou Sergi Roberto meedoen, maar hij moest zich uiteindelijk terugtrekken omdat de Catalanen een deal hebben met Konami, de rivaal van EA Sports. Konami maakt Pro Evolution Soccer en dus mocht de Barcelona-middenvelder niet meedoen. Ruibal was in de halve finale te sterk voor Lucas Pérez van Alavés, terwijl Asensio in de halve eindstrijd Manuel Morlanes de baas was.
In de finale won Asensio met 4-2 van zijn opponent. Andere spelers die aan het toernooi deelnamen waren Marcos Llorente van Atlético Madrid Borja Iglesias (Real Betis), Eduardo Expósito (Eibar), Gorka Guruzeta (Athletic Club), Carlos Soler (Valencia), Adnan Januzaj (Real Sociedad) en Sergio Reguilón (Sevilla). Asensio gaat er met de hoofdprijs vandoor en kan zich weer richten op zijn herstel. De Spaans international staat al het gehele seizoen aan de kant met een knieblessure.
¡Enhorabuena, madridistas! ?? ?? El @realmadrid de @marcoasensio10 se proclama campeón de #LaLigaSantanderChallenge ?? Y lo más importante: ¡Más de 140.000€ recaudados! ?? pic.twitter.com/pDsY9WTufi
— eLaLiga Santander (@esportslaliga) March 22, 2020
Gerelateerd
Meer sportnieuws
-
Ernest Faber over Jong PSV: 'We zijn een verrijking voor de Keuken Kampioen Divisie'
13:48 -
De Jong & Saibari: 'Dat is het mooie aan de Champions League'
10:50 -
Voetbalzone is nu ook te vinden op TikTok!
16:20 -
Blijf net als 500.000 anderen op de hoogte van het laatste voetbalnieuws via Facebook
16:20 -
Op Insta vind je de selectie van onze belangrijkste artikelen en video's
16:20
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Real Madrid





Ik had verwacht dat Dembele het namens barcelona zou doen.
Sergi Roberto zou mee doen namens Barca maar mocht niet omdat Konami (PES) de club sponsort.
Hij moest helaas geblesseerd afhaken.
Hahhahaha.
Of Dembele stelde zichzelf op en raakte geblesseerd.
Messi schijnt ook goed te zijn in Fifa
Nee, die wordt ingezet bij Fortnite. Beetje opletten he haha.
De oplossing voor alle competitie-problemen! De ploegen spelen het seizoen virtueel uit op FIFA. Real zou er alleszins goed voor staan zo blijkt 😉.
Griezman is een football manager-fan. Wat ik overigens heel goed begrijp!
Betere oplossing ook. Gewoon de managers samen in een online competitie op FM, haha.
Beetje extreem lullig dat Konami bij zo'n positieve actie voor het goede doel, Konami hier nog over begint. Oké, het gaat over miljoenen aan sponsorgelden, maar verdomme man.. het goede doel. Had samen met EA wat georganiseerd met beide games. Gemiste kans.
Konami is trash. Ze moeten daar elke dag huilen dat ze eigenlijk voor niks werken, want ze gaan 100.000% zeker fifa nooit inhalen.
@Aad3Barkie dat komt omdat Fifa jarenlang heeft gedomineerd en een soort monopoly positie heeft verwerfd maar geef mij maar PES waar je ook zonder geld nog een sterk team kan samenstellen en waar je team niet met opzet word gehandicapt als je geen geld in pakketjes stopt
In PES kan je ook pakketjes kopen...
EA is wel het laatste bedrijf dat iets terug doet voor de wereld. Niet voor niks jarenlang achter elkaar uitgeroepen tot slechtste bedrijf in de VS. Echt een walgelijk bedrijf door alle micro transacties die ze overal ingooien en alles een pay to win aspect geven. Als fanatiek fifa speler is er zelfs in deze tijd vrij weinig te doen op fifa en krijgen we weinig van EA terug. Wat een verschil met COD waar ik met vrienden van allerlei dingen krijg aangereikt in deze tijd.
Wel bizar dat Konami zo eigenwijs is...
Lang geblesseerd geweest ook toch? Misschien meer oefentijd gehad 😉
Haha dit dacht ik ook direct, heeft genoeg vrije tijd om lekker Fifa te kunnen spelen.