Journalist deelt beelden van onsportieve actie Matheus tijdens FC Groningen - Ajax
Matheus Lima Magalhães (33), de reservedoelman van Ajax, zorgde woensdagavond voor verbazing bij Stefan Bleeker. De journalist van RTV Noord deelt een video van de Braziliaanse keeper via social media.
Een kwartier na de wedstrijd tussen FC Groningen en Ajax deelde Bleeker beelden van Matheus via X. “Bijzonder moment in Euroborg op het moment dat Ajax nog voor staat. Reservedoelman Matheus weigert minutenlang de bal terug te geven aan een ballenjongen van FC Groningen.”
Op het moment van de video stond Ajax nog met 1-2 voor. De actie van Matheus heeft echter niet geholpen, daar de Amsterdammers in blessuretijd alsnog de gelijkmaker om de oren kregen.
Op X zorgt de video van Bleeker voor gemengde reacties. Een deel van de voetballiefhebbers lijkt de actie van Matheus onsportief te vinden, terwijl een ander deel er wel om moet lachen.
De Groningse ballenjongen leek overigens niet al te veel haast te hebben. De tiener nam uitgebreid de tijd voor een dolletje en omhelzing met Jay Gorter, de derde keeper van Ajax.
Matheus, die met zijn actie een negatieve bijrol op zich neemt, moet de 41-jarige Pasveer voor zich dulden. Bij een aantal recente tegendoelpunten zag de Nederlandse routinier er niet goed uit.
Het komt in de Eredivisie dus aan op de laatste speeldag. PSV begint met een punt voorsprong op Ajax aan het kampioensduel met Sparta. De Amsterdammers sluiten de competitie af tegen FC Twente.