Advertentie
voetbalzone

‘Friezen dreigen PSV en Vitesse af te troeven in de strijd om toptalent’

Peter Nusselder29 apr 2015, 08:50
Laatst bijgewerkt: 29 apr 2015, 08:50
Advertentie
Advertentie

Het is goed mogelijk dat Frenkie de Jong komend seizoen in Friesland voetbalt. Het toptalent van Willem II staat in de belangstelling van PSV en Vitesse, maar volgens de Leeuwarder Courant is er een realistische kans dat de zeventienjarige middenvelder voor sc Heerenveen kiest.

voetbalzone

Hoewel de belofte eerder liet doorschemeren dat hij voorlopig waarschijnlijk nog in Tilburg wilde blijven, kan een zomerse overgang naar het Abe Lenstra Stadion zeker niet worden uitgesloten. De Jong is na dit seizoen niet transfervrij, maar de verwachting is dat het talent niet bijzonder duur zal zijn, omdat zijn contract medio 2016 afloopt en hij zijn officiële debuut in het eerste van Willem II nog niet maakte.

Afgelopen zaterdag had De Jong dat uitgerekend tegen Heerenveen kunnen doen, want de jeugdige middenvelder zat op de bank tijdens het duel in Friesland. Achteraf bleek echter dat de belofte niet speelgerechtigd was, omdat hij niet op het wedstrijdformulier stond. Eigenlijk had de jeugdinternational dan ook niet eens op de reservebank mogen plaatsnemen. “Maar in dit soort gevallen willen scheidsrechters weleens een oogje toeknijpen”, laat een woordvoerster van Willem II weten aan het Brabants Dagblad.

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie