Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je bent niet oud genoeg om deze content te lezen.

Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je hebt eerder aangegeven deze content niet te willen zien.

Om content over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten tot welke leeftijdsgroep u behoort.

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risicos van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.
 

Barcelona steelt zege in Baskenland; Ter Stegen opnieuw de grote uitblinker

Laatste update:

Barcelona heeft zondag een felbevochten overwinning behaald op bezoek bij Athletic Club. De ploeg van Xavi kwam vlak voor rust via Raphinha op voorsprong en moest alle zeilen bijzetten om die over de streep te trekken. Marc-André ter Stegen ontpopte zich, niet voor het eerst dit seizoen, met meerdere reddingen tot grote uitblinker bij Barcelona. De Catalanen hadden bovendien geluk dat een late gelijkmaker van Iñaki Williams door een VAR-ingreep ongedaan gemaakt werd: 0-1. Barcelona, dat pas acht tegendoelpunten incasseerde, staat daardoor in LaLiga negen punten voor op achtervolger Real Madrid. Athletic blijft negende.

Robert Lewandowski keerde zondag terug in de basis van Barça, waardoor Ferran Torres naar de linkerkant verhuisde. Ansu Fati werd het kind van de rekening en begon op de bank. Ronald Araújo was geschorst, wat werd opgelost door Sergi Roberto een linie terug te schuiven. Frenkie de Jong stond zoals gebruikelijk in de basis. Bij Athletic was topscorer Oihan Sancet geschorst, waardoor Iñaki Williams de kans kreeg. De aanvaller vormde een koppel met zijn broer Nico.

In een gelijk opgaande strijd in de eerste helft waren de beste kansen voor Athletic. Ter Stegen hield Barcelona op de been door een schot van Iñaki Williams op briljante wijze over het doel te tikken, nadat Alejandro Balde op eigen helft balverlies leed. Uit de daaropvolgende hoekschop kopte Raúl García de bal op de lat. Ook Barça creëerde bij momenten gevaar, dat veelvuldig kwam van Raphinha. De rechtsbuiten scoorde in blessuretijd na een fraaie pass van Sergio Busquets. Raphinha knalde diagonaal binnen in de verre hoek: 0-1.

Kort na rust volgde de grootste kans die Lewandowski zondag in Baskenland zou krijgen. De spits kon vrij inkoppen, maar stuurde de bal naast het doel. Daarna beperkte Barça zich vrijwel uitsluitend tot verdedigen. In de 72ste minuut raakte Álex Berenguer via een lichte aanraking van Ter Stegen de paal. De Duitse keeper verrichte vervolgens kort achter elkaar cruciale reddingen op kansrijke pogingen van respectievelijk Iker Muniain en Iñaki Williams.

Athletic bleef erin geloven en lanceerde vlak voor tijd Iñaki Williams, die de bal ditmaal voorbij Ter Stegen in het doel legde. Een VAR-ingreep redde Barcelona echter: Muniain bleek de bal in aanloop in een duel met De Jong op de arm te hebben gekregen. In blessuretijd volgde een nieuwe enorme kans voor de Basken. Yuri Berchiche dacht van dichtbij binnen te schuiven, maar opnieuw wist Ter Stegen de bal uit het doel te ranselen. Ook de rebound leidde wonderbaarlijk genoeg niet tot een doelpunt voor Athletic.

De handsbal van Munain in duel met De Jong

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Real Madrid1512212438
2Girona1512211638
3Barcelona1510411434
4Atlético Madrid1410131731
5Athletic Club158431228
6Real Sociedad15753826
7Real Betis15672225
8Las Palmas15636021
9Valencia15546-319
10Getafe15474-319
11Rayo Vallecano15474-619
12Villarreal15447-416
13Alavés15447-516
14Osasuna15438-815
15Sevilla14275013
16Cádiz15267-1012
17Real Mallorca15186-711
18Celta de Vigo15168-109
19Granada 151410-167
20Almería150411-214

Meer nieuws

1
2

Meer sportnieuws

Reacties

Barca was vandaag geweldig slordig in balbezit. Alle credits daarvoor moeten toch wel naar Athletic Club. De allerbeste manier om dit Barca te bestrijden blijft toch een enorme intensiteit. Ze beginnen steeds meer de contouren van een echte topploeg aan te nemen maar als een team domweg harder loopt, blijft het erg lastig voor Barcelona. Maar daarmee komen we meteen bij één van die pijlers van een topteam uit: individuele klasse. Die beslist het hier vandaag (en vaker dit seizoen). Busquets blijft onmisbaar en Ter Stegen is de beste keeper van de wereld. Met akelig grote afstand.

Ik blijf ook onder de indruk van Balde. Fysiek is hij echt indrukwekkend. Hij is bizar snel, wendbaar en ik vind hem erg sterk in zijn duels. Het enige wat je aan zou kunnen merken, is dat hij positioneel wat sterker mag worden als verdediger en dat hij in de eindfase iets kalmer moet worden. Voegt hij dat toe, kan ik me geen back bedenken die beter is.

Tot slot blijft het altijd een genot om Gavi aan het werk te zien. Hij kan waanzinnig voetballen maar ik kan het meest van hem genieten in wedstrijden als deze. Gewoon lekker stieren. Rondrennen, duwen, trekken en laten zien voor de duvel niet bang te zijn. Je zou denken dat hij veel te klein en jong is om zo tekeer te gaan maar hij doet fysiek nauwelijks onder voor die beulen van Athletic. Daarbij zit er zo’n ongelofelijke passie in die jongen. Het bestaat voor hem niet om minder dan 100% te geven. Een soort Wout Weghorst die fantastisch kan voetballen.

12 maart 2023 om 23:03

Met akelig grote afstand gaat voor mij wat ver, maar Ter Stegen is momenteel wel de beste keeper ter wereld.

12 maart 2023 om 23:04

Lang geleden dat ik zo weinig heb genoten van Barça tijdens een seizoen. Kom op zeg, ik verwacht geen Guardiola 2011 voetbal, maar we zijn verdomme Barcelona man. Laat zien waar wij bekend om staan. Wat ons uniek maakte. Vorig seizoen speelden we echt veel en veel en veel mooier voetbal dan dat we dit seizoen doen.

12 maart 2023 om 23:17

Vind je? Tot de blessure van Dembele hebben we prima voetbal op de mat gelegd. Terwijl we vorig pas toen we wat versterkingen kregen het een beetje begon te lopen. Je ziet duidelijk dat we Pedri en Dembele missen. We zijn zowat afhankelijk geworden van Pedri. Zonder hem loopt het middenveld niet en moet Gavi voor alle creatieviteit zorgen. En de steeds trager wordende reactiesnelheid van Busquets helpt ook niet mee. Laten we nu maar resultaat pakken, mooi voetbal komt later wel als we als ploeg constanter en minder fragiel zijn.

12 maart 2023 om 23:07

Ter Stegen vind je echt met afstand de beste keeper? Zou bij mij niet in de top 3 staan (courtois, neuer, alisson), maar dat zal vast aan mijn niet barcelona bril liggen. Doet het dit seizoen erg goed hoor, maar verreweg niet de beste

12 maart 2023 om 23:14

Nou Alisson en Neuer zijn dit seizoen toch ook niet top hoor.

Ter Stegen is dit seizoen echt wel de beste, Courtois kort er naast of er achter.

12 maart 2023 om 23:14

@friestho Alisson die constant fouten maakt?

12 maart 2023 om 23:14

Neuer heeft zn been gebroken, alisson laat er elk weekend een stuk of 2 tegen, Courtois is ietsie minder dan Ter Stegen dit seizoen. Je begrijpt toch heus wel friestho dat het om het huidige seizoen gaat. En dan hoef je er ineens geen barcelona bril voor op te hebben.

12 maart 2023 om 23:15

Neuer en Alisson? Dan kijk je duidelijk niet naar de wedstrijden van Barca dit seizoen. Ter Stegen is samen met Courtois de beste dit seizoen en ik denk dat Ter Stegen zelfs een tikkeltje beter is in 22/23.

12 maart 2023 om 23:15

friestho, ik vind Ter Stegen dit seizoen ook by far de beste keeper. Daarvoor moet je hem aan het werk hebben gezien. Is niet voor niks dat hij zoveel clean sheets achter zijn naam heeft en een nieuw record heeft gevestigd in Laliga met slechts 8 goals tegen na 25 wedstrijden.

Ter Stegen vind ik ook al jaren top-3 keeper van de wereld. Vorig seizoen vond ik Courtois de beste. Vooral in de CL.

Maar uiteraard respect voor je mening.

12 maart 2023 om 23:34

Dit seizoen veel Barca gekeken en inderdaad dit seizoen behoort hij tot een van de beste. Wat mij betreft echt een flink stuk achter Courtois nog, maar oke.

Riqui benoemt in zijn comment niet dat het enkel om dit seizoen gaat. Vorige seizoenen vond ik Ter Stegen minder, zeker dan Alisson en Neuer.

13 maart 2023 om 10:01

Een flink stuk, zelfs. Ondanks het gegeven dat ie afstevent op een record aantal keer de 0 te hebben gehouden.

Merkwaardig.

13 maart 2023 om 14:50

Tja dat zijn wel een beetje vertekende statistieken Almogaver. Natuurlijk is hij onderdeel ervan, maar hij houdt niet in zijn eentje de 0. Zo'n statistiek zegt op zichzelf dan ook niet alles vind ik. Hij kan best het meest de 0 hebben gehouden, maar bijvoorbeeld ook de minste schoten op doel tegen hebben gehad. Daarmee zeg ik niet dat het zo is hoor, maar vooral dat daar een aantal andere aspecten bij horen.

Ik weet niet hoe het met die stats zit? Hoeveel schoten hij tegen heeft gehad en zijn reddingspercentage daarop. De 0 houden doe je in mijn optiek grotendeels als gehele achterhoede (verdediging + keeper) en een deel het middenveld.

15 maart 2023 om 13:53

Jackie, ik ben een beetje laat. Maar hier de stats.

Barcelona heeft dit seizoen de minste xG conceded (kansen weggegeven). Barcelona had op basis van de weggegeven kansen 20,6 tegendoelpunten moeten hebben. Het zijn er 8. Real Sociedad staat tweede met 22,0 (24 goals tegen). Real Madrid staat op vier met 22,3 (19 tegen).

Qua kansen die Barcelona weggeven zijn ze dus de beste, maar scheelt het niet superveel met andere topteams. Qua doelpunten staan ze ineens wel mijlenver voor.

13 maart 2023 om 07:12

Raphina mag ook wel wat credits vind ik. Lewandowski scoort al tijden niet meer (vandaag ook erg slecht) en Dembele die geblesseerd is (kon je ook verwachten). Fati en Torres spelen vaker matig dan goed.

Maar Raphina blijft scoren in combinatie met de sterke verdediging en keeper. Dan vind ik wel dat hij zijn prijskaartje wel waard was als Barcelona de titel wint.

Jezus wat een wedstrijd in Bilbao. Als je zulke wedstrijden wint dan weet je dat je kampioen gaat worden. Wat een kansen voor Ath. Bilbao. Bal wilde er niet in. Ter Stegen en verdediging hielden alles tegen. De enige die er wel (mooi) in ging was hands en terecht afgekeurd.

3 punten in de tas en snel de bus in.

13 maart 2023 om 01:03

Jullie wonnen er eind januari toch op vrijwel dezelfde manier? Ok, Bilbao had deze wedstrijd iets meer écht grote kansen. Maar verder waren ze ook tegen jullie gewoon de betere, hadden recht op minimaal een punt (eigenlijk drie), en bleven er onverdiend met een nederlaag achter omdat ze het nalieten hun kansen te pakken.

Het is gewoon de beperking van dit Bilbao. Wat er in hun spits speelt zijn Oihan Sancet (middenvelder uit de jeugd), Iniaki Williams (rechtsbuiten uit de jeugd), Raul Garcia (middenvelder van voorheen Atletico) en Gutuzeta (zowaar een 26 jarige spits die vorig jaar voor SD Amorebieta speelde).

Ze hebben werkelijk niemand die er meer dan 10 in een seizoen maakt. Aduriz was gewoon het verschil tussen top 6 en rechter rijtje. Want die maakte ze wel, misschien zelfs een van de beste drie spitsen van de laatste 10 jaar in La Liga. Die maakte er ieder jaar gewoon 20 in alle competities met een uitschieter naar zelfs 36. Met een spits als Aduriz erbij hadden zowel Barca vandaag als Real anderhalve maand terug gewoon klop gekregen in het Baskenland.

13 maart 2023 om 10:16

Gaat meer om de algemene trend dat jullie dit soort lastige wedstrijden veel vaker over de streep trekken dan wij. Het puntenverschil gaat eerder groter worden dan kleiner gok ik.

Duidelijk hands niks gestolen aan.

Geniale woordkeuze @VZ. Barca kan inderdaad stelen als geen ander

Die Nico Williams heeft geen bal goed geraakt volgens mij. Eist dan ook nog die vrije bal op. Wat een verschil met begin dit seizoen waar hij echt in grote vorm stak. Jammer dat het niet gelijk werd. Had Bilbao verdiend.

Tja geluk van de kampioen kan je zeggen denk ik. Mijn hemel hoeveel kansen Bilbao heeft gehad met als toppunt die 3 grote kansen binnen 10 seconde. Hoe kan je die bal er niet inschieten. Niks meer aan te doen. Dit is hoe je kampioen wordt en als je ook nog is alle geluk van de wereld hebt dan is dat het geluk van de kampioen. Enorm jammer helaas...

13 maart 2023 om 05:47

Beetje zoals het Madrid onder Zidane. Of het Madrid van Ancelotti dat vorig jaar de CL won. Zodra het kwartje een keer goed valt, kan die zomaar het hele jaar goed vallen. En dat heeft Barcelona nu eindelijk een keer.

Uit gewonnen bij Bilbao, Villarreal, Valencia, Real Betis, Real Sociedad en Atletico Madrid. Vandaag was wel echt billen knijpen. Het geluk van de aanstaande kampioen? Hopelijk is Pedri volgende week van de partij. Dembele schijnt een lichte terugval te hebben en daar willen ze geen risico mee nemen. Eigenlijk moet je de genadeklap uitdelen volgende week en winnen. Een echte 6 punten wedstrijd. 12 punten dan is het definitief gespeeld. Ferran Torres, Kessie en ook Fati: ik zou serieus kijken of je ze kan verkopen. Fati straalt ook 1 en al ongeluk uit. Raphinha sinds Dembele z’n blessure: 6 goals en 4 assists. En qua veldspel is het vaak nog matig. Die gozer kan echt wel ballen. Hopelijk komt dat er nog uit.

12 maart 2023 om 23:37

Toch ben ik nogsteeds alles behalve overtuigd van Raphinha. Vind hem veel te inconsistent. Ik vind hem altijd redelijke pieken hebben maar ook best wel diepe dalen wanneer hij slecht speelt. Kessie gaan ze sowieso wel verkopen denk ik. Daarnaast is het verkopen van een rechtsbuiten erg handig. Fati verkopen lijkt mij alleen niet zo handig omdat je dan 0 linksbuitens hebt en 2 rechtsbuitens hebt die allebei niet vanaf links willen. Fati lijkt er mentaal flink doorheen te zitten idd. Maar ik vraag me wel af of dat komt omdat hij ontevreden bij Barca is of omdat hij vooral met zichzelf aan het struggelen is.

13 maart 2023 om 08:09

Raphinha: eens maar ik volg hem al een tijdje mits zijn veldspel beter wordt en hij consistenter is het zeker een toegevoegde waarde. Ferran moet je sowieso verkopen evenals Kessie en Eric Garcia imo.

Fati: ik denk combinatie van beide. Speelt amper dus ontevreden, maar heeft vooral met zn eigen spel te maken in de minuten die hij speelt. Lijkt niet de arbeid te willen leveren in verdedigend opzicht die gewenst is ook. En aanvallend lukt ook bijna niets meer.

Kampioensgeluk. Ik geef het op. Heb ik al een tijdje gedaan, maar nu definitief. Die afgekeurde goal van Bilbao ook weer typisch. Ter Stegen pakt alles. Ik ga het niet eens hebben over die laatste dikke kans van Bilbao, waar Inaki Williams een perfecte bal geeft aan zijn broertje die hem zo binnen kan tikken, nee hoor gaat dwars door zijn benen heen. Ja weet je laat maar ook.

Volgende week gaat Barca ons echt definitief de knock/out uitdelen. Ik heb tegenwoordig geen vertrouwen in El Clasico's onder Ancelotti. Xavi gaat weer simpel Araujo op Vinicius zetten en klaar is kees.

12 maart 2023 om 23:09

Ook gewoon die 2 kansen nadat Nico Williams hem niet raakt. Ongelofelijk hoe die bal er gewoon niet invliegt met Ter Stegen zijn redding op de lijn en ook nog Alonso die de bal van de lijn haalt. Tja dit kampioensgeluk is gewoon teveel helaas...

12 maart 2023 om 23:24

Kampioensgeluk van Barca is echt bizar. Maar ik vind ook dat je naar jezelf moet kijken. Gewoon veel te veel punten hebben verloren. Je kan wel blijven en blijven en blijven hopen op puntverlies van Barca. Maar je verliest dit seizoen ook zelf uit bij Rayo Vallecano en Real Mallorca bijvoorbeeld. Uit bij Betis laat je punten liggen, je verliest uit bij Villarreal. Je laat punten liggen thuis tegen Osasuna, tegen 10 man van Atletico. Ja weet je, dan wordt het op een gegeven moment ook teveel, en dat ga je iedere week voelen, nu helemaal met dat kampioensgeluk van Barca die maar blijven winnen met 1 doelpunt verschil, terwijl de tegenstander altijd grote kansen krijgen om te scoren.

Het is wat het is. Vervelend voor ons als Madridistas. Dan maar weer hopen op wonderen in de CL en/of de Copa.

La Liga is voor mij klaar. Daar gaat een eventuele winst van Real volgende week niks veranderen. Want Real zal altijd een manier vinden om weer punten te morsen, waar Barca dan weer vrolijk doorgaan met winnen.

12 maart 2023 om 23:31

Doen jullie net alsof Barca telkens met geluk wint? Niet zo bagataliseren. Vandaag zeker geluk gehad. Maar de meeste overige wedstrijden terecht gewonnen en over het algemeen wordt er goed en aantrekkelijk voetbal gespeeld. Laat Pedri en Dembele maar terug komen dan zal de amusementswaarde weer een stuk omhoog gaan. In La Liga is Barca dit jaar gewoon ijzersterk.

12 maart 2023 om 23:40

Heb ik gezegd dat het enkel geluk is dan? Ja Barcelona speelt sterk in La Liga maar hebben dit ook gewoon duidelijk mee. Dit soort overwinningen kan Real juist niet halen zoals we zagen tegen Sociedad wat erg ongelukkig was. Ook dat soort momenten heb je ook een portie geluk nodig en dat heeft Barcelona helaas wel.

Het geluk van een kampioen, dat dwing je zelf ook deels af. Competitie nu wel gespeeld lijkt me. Volgende week winnen voor de eer maar dan focus op de Copa en de CL.

13 maart 2023 om 08:12

Ik ga voor een 3 op een rij voor Barca als je het niet erg vind. Met als leuke bijkomstigheid een voorsprong van 12 punten. Maar met een gelijkspel zou ik eigenlijk ook tevreden zijn, hoe gek het ook klinkt. Voorsprong van 9 behouden of uitbreiden.

Barca is nu wel zeker kampioen. Uitslag tegen Real volgende week gaat geen verschil maken. Dit soort wedstrijden won Real ook in het Corona seizoen en telkens met 1-0 of 2-1. Barca speelt dit seizoen heel zakelijk.

Wat is Ter Stegen toch een geweldige keeper zeg, ongelofelijk hoe veel ballen hij eruit houdt. Daarbij was het ook een heerlijke wedstrijd, ik heb genoten van de intensiteit. Bilbao had een goed plan en we hadden enorme moeite om onder de druk uit te spelen, maar de buitengewone klasse van spelers als Busquets komen toch naar boven drijven, vooral bij die goal. Op naar de Clasico, daar kan een enorme dreun worden uitgedeeld.

13 maart 2023 om 14:12

Ik heb het laatste half uur zitten kijken, de sfeer was echt elektrisch. Helemaal met die afgekeurde goal. 50.000 die gewoon niet willen geloven dat er hands is gemaakt. Die bal was wel prachtig afgemaakt trouwens, Ter Stegen zat ook daar weer goed ertussen, die goal was niet makkelijk.

Een vrij gelijkopgaande wedstrijd, tot dat Xavi met een super wissel kwam, Kessie erin brengen, en u beste middenvelder vooraan zetten.
Vanaf dat moment begon Bilbao over te nemen en dreigend te worden.
Al goed werd die goal afgekeurd voor die hansbal.
Xavi weet het zichzelf en de ploeg toch altijd onnodig moeilijk te maken met zijn wissels.
Het beste is dat hij gewoon niet wisselt, want wisselt altijd slecht.

2 keer paal, 1 keer de bal van de lijn gehouden, en paar wereldreddingen van Ter Stegen. Ik zei het al, als Athletic niet scoort dan is het hun eigenschuld. Dan scoren ze en het is hands.
Ja volgens mij raakt de bal Muniain's pols en dan zijn schouder. De goal wordt afgekeurd en dan weetje eigenlijk al; Barcelona wordt kampioen.

Ik heb nog nooit een ploeg zo vaak 1-0/0-1 zien winnen en tegelijkertijd zoveel kansen zien weggeven. Dit was de 9e 1-0/0-1 van Barcelona. Real van Zidane (na de covid break) die alles 1-0 won gaf niet zoveel kansen weg. Die speelden de wedstrijd dood. Ook Atletico van Simeone gaf ook niet zoveel kansen weg. Dus ja, Barcelona heeft ontzettend veel geluk in La Liga, dit verklaard ook waarom dezelfde defensie niet rendeert in Eu. Maar dit boeit de fans ook niet en terecht. Dus bij deze; gefeliciteerd met het kampioenschap.

13 maart 2023 om 01:47

Er waren inderdaad een paar wedstrijden geweest waar je gwn gelijk had moeten spelen of zelfs had moeten verliezen in La Liga, maar de tegenstanders verzuimen de kansen af te maken. (Deels mede door Ter Stegen)

En over Verdediging/Europees ben ik het niet helemaal met je eens. Van de 6 Europese topwedstrijden (Bayern, Inter en Manchester United) hebben we geen een wedstrijd in ons sterkste 11 gespeeld! Bayern 0-2 kwam het er dichtbij in de buurt en vond ik ons die wedstrijd ook echt gwn goed spelen! En die tweeluik tegen Inter stond er een heel matige achterhoede: Alonso Pique Garcia Roberto ipv Balde Christensen Araujo Kounde... en geen de Jong!

Wij spelen sws alleen heel heel goed wanneer wij in onze beste 11 spelen haal je bijvoorbeeld Dembele en Pedri weg zijn we echt een stuk minder!

Ik heb het gevoel zodra er in onze sterkste 11 al 1 iemand ontbreekt dat we veel minder zijn! Bij de andere Europese topploegen vind ik dat minder snel!

13 maart 2023 om 07:13

Die goal had nooit afgekeurd mogen worden! Negreira is nog springleven zo te zien!

"Velasco Carballo , toenmalig hoofd van de CTA, legde het duidelijk uit en verzekerde dat "onvrijwillige handen alleen strafbaar zijn als er direct en onmiddellijk een doelpunt wordt gescoord." Iets wat bij het doelpunt van Iñaki Williams niet het geval is".

13 maart 2023 om 10:57

Voor mij was het ook geen handsbal hoor, want gevaarlijk spel van de Jong zorgde ervoor dat Muniain onvrijwillig de bal op zijn arm/schouders krijgt. In Europa zou dit nooit afgekeurd worden.
Sterker nog, de Jong trapt de arm van Munaniain waardoor zijn arm omhoog gaat en daarna raakt Muniain de bal met arm. Kijk goed.
Maar typerend dat Barcelona weer het â€å“gelukã¢â‚¬â heeft.
Met deze VAR kreeg Valencia ook geen penalty vorige wedstrijd. Zijn ze incapabel daar of is er idd iets meer?

Speciale aandacht naar Gavi, wat speelde hij weer een ijzersterke wedstrijd. Gavi is echt geboren voor dit soort wedstrijden. Krijgt in de tweede helft nog een schop tegen zijn kop, maar blijft nog steeds vol voor gaan. Hij wordt technisch ook steeds beter. Onze La Masia begint begint langzamerhand bijna net zo belangrijk te worden als Pedri.

13 maart 2023 om 18:36

Hoe zit het eigenlijk met eventueel transfervrij dreigend vertrek van Gavi? Ik las ergens bij VI geloof ik dat Gavi mogelijk niet ingeschreven kon worden voor next season en daarom transfervrij kon vertrekken.

Nou hier komen we goed weg zeg! Naar mijn mening is de goal terecht afgekeurd al kan ik ook wel begrijpen dat mensen het misschien zwaar gestraft vinden. Regelmentair heeft de scheid in principe niks fout gedaan.

Erg matig aan de bal weer. Eigenlijk al sinds Pedri geblesseerd is, is het spel aan de bal heel onnauwkeurig en slordig.

Athletic speelde een sterke wedstrijd, met name de eerste helft en het laatste kwartier. Een gelijkspel was niet oneerlijk geweest maar alsnog heel blij met de overwinning.

Zijn de regels in NL/Europa anders dan in Spanje? Gezien dit niet een bewuste handsbal is en direct komt van de doelpuntenmaker of assistgever zou ie regeltechnisch niet worden afgekeurd in de Eredivisie of CL, maar is dat in Spanje anders?

12 maart 2023 om 23:45

Onzin word overal gewoon voor gefloten. Aanvallend hands is altijd hands wanneer je er voordeel uit haalt.

12 maart 2023 om 23:55

Dan mag jij je regelboekje wel even opfrissen

13 maart 2023 om 07:42

Onzin son. Als er direct uit gescoord wordt is het strafbaar. Anders vervalt de regel en is het gewoon doorgaan. In deze is het dus onterecht afgekeurd.

13 maart 2023 om 07:10

Het is idd 1 en al onzin. De regels zijn duidelijk maar ze willen blijkbaar barca blijven helpen.

Bij hands als er direct gescoord wordt is het hands ja maar niet zoals gisteren dat gebeurde.

Weet je wat erge is, ze hebben zelf de regels uitgelegd maar hanteren opeens een andere bij die goal gisteren.

"Velasco Carballo , toenmalig hoofd van de CTA, legde het duidelijk uit en verzekerde dat "onvrijwillige handen alleen strafbaar zijn als er direct en onmiddellijk een doelpunt wordt gescoord." Iets wat bij het doelpunt van Iñaki Williams niet het geval is".

Je kunt wel stellen dat de Primera division is afgegleden.. letterlijk niks maar dan ook niks te zoeken in Europa, bewees de CL campagne van barca. Nog een herkansing in de EL en terecht wederom uitgeschakeld! Het is maar dat real het af liet weten en perez niks wilde halen, je kunt toch niet op een 34 jarige in de spits rekenen heel het jaar lang! Is er geen lul te vinden die 2e viool wilt spelen achter Benzema,destijds als een soort Adebayor??werkte prima! Dzeko is daar nu te oud voor! Als je allen tchouameni haalt dan is dat te weinig! Real heeft het laten af weten op een één of andere manier, want ze fietsen tot nu toe met 2 vingers in de neus door de Champions Leagu the elite competitie! Ach ja, the Madoff (Laporta) van het hedendaagse voetbal

Het is klaar. La Liga is van Barcelona.

Zit hier soms een Real supporter achter dit artikel? Muniain maakte duidelijk hands klaar.

Dit is wellicht de saaiste seizoen van Barcelona. Er wordt telkens de nul gehouden en hier en daar gescoord en 3 punten uit de vuur gesleept, maar het is ver van aantrekkelijk voetbal zonder Pedri en Gavi combo. Ook explosiviteit van Dembele ontbreekt enorm. Verder is het natuurlijk wel mooi om te zien hoe goed Rafinha laatste tijden speelt op zijn positie. We winnen wellicht hiermee La Liga, maar ik hoop dat spelers als Fati snel in vorm raken en wat moois laten zien anders zie ik ons volgend seizoen weer vroegtijdig uit de CL vliegen.

13 maart 2023 om 00:05

Eigenlijk zouden we er inderdaad veel over moeten klagen, maar na 2/3 bizar slechte jaren in de geschiedenis van de club, zou het toch wel lekker zijn om nog 1/2 prijzen te pakken. Kunnen we erna pas gaan klagen over het spel. Nu zijn de Copa en competitie even belangrijker op korte termijn.

13 maart 2023 om 08:14

Doe mij anders maar vaker een seizoen met zo een defensie hoof. Sinds Puyol, Marquez, Abidal enz. is die defensie niet solide. Altijd naar geklungel moeten kijken.

En zoals gewoonlijk wordt in alle bespiegelingen een weergaloze Frenkie de Jong straal genegeerd. Het is alsof zijn vrijwel foutloze spel en tomeloze inzet wordt beschouwd als vanzelfsprekend. En in feite is dat natuurlijk ook gewoon zo: Frenkie is vanzelfsprekend godsgruwelijk goed.

Gestolen? Nee. Eerder iets als een bizar zwaar bevochten overwinning dankzij een excellerende Ter Stegen. Goed om eens te zien dat juist een club als Barcelona eens kan vechten voor een overwinning, zij het met het nodige geluk. Dit gebeurt namelijk zelden tot nooit.

Eindelijk kan Barcelona als Madrid winnen. Madrid onder Zidane en vorig jaar werden zo vaak overklast, maar konden altijd toch wel een overwinning grinden. Sufrimiento. Hopelijk kan Barcelona dit nu ook een keer in de CL.

Grappig, fans van 2 vals spelende clubs die met elkaar kibbelen

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren