Advertentie
voetbalzone

Bak Nielsen: 'Blom zei dat hij hoopte dat ADO zou winnen'

Bart Kruyt31 jan 2010, 11:51
Laatst bijgewerkt: 31 jan 2010, 11:51
Advertentie
Advertentie

Scheidsrechter Kevin Blom hoeft voorlopig niet in Heerenveen te komen. De arbiter vervulde in de wedstrijd tegen ADO Den Haag een negatieve hoofdrol, door het winnende doelpunt goed te keuren ondanks een duidelijke overtreding op Goran Popov. Verdediger Kristian Bak Nielsen was woedend.

In de Leeuwarder Courant noemde de mandekker de ontknoping ‘een schande’. “Ik heb scheidsrechter Blom na de gelijkmaker gevraagd waar hij in hemelsnaam mee bezig was”, zei hij. “Weet je wat hij zei, je wilt het niet geloven? Hij zei: 'Ik hoop dat ADO wint'. Echt, hij lachte er niet eens bij.''

Blom zelf noemde het winnende doelpunt van ADO ‘een prima voetbalmoment’. "Ik heb net de beelden gezien en mijn mening is eigenlijk hetzelfde als tijdens de wedstrijd. Je ziet dat er een duel is en het is gewoon een prima voetbalmoment. Ik zit nu nog een keer te kijken en Popov zet zijn been er voor en de bal gaat gewoon in de goal."

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie