'AC Milan maakt werk van komst assistkoning Eredivisie'
Dusan Tadic lijkt toe te zijn aan een stap hogerop en FC Twente kan het geld van een transfersom goed gebruiken. De aanvaller is echter kieskeurig in de keuze voor een nieuwe club: vorige week zei hij dat hij wel naar Engeland, Spanje of Duitsland wilde vertrekken, maar niet naar Italië. Zou de Italiaanse grootmacht AC Milan hem op andere gedachten kunnen brengen?
Maandagavond was Blagoja Milevski op bezoek bij Voetbal International en hij is goed bevriend met Tadic. Volgens hem heeft AC Milan serieuze belangstelling voor de Serviër en zijn de gesprekken over een transfer reeds geopend.
De 25-jarige Tadic heeft er nu twee seizoenen bij Twente opzitten en speelde tot dusver 66 competitiewedstrijden voor de club. In het afgelopen voetbaljaar maakte hij zestien doelpunten en leverde hij bovendien nog veertien assists af, het hoogste aantal van alle spelers uit de Eredivisie. Zijn contract bij Twente loopt nog een jaar door, maar in deze verbintenis zit een optie voor nog twee jaar.