Wolverhampton houdt zicht op CL-deelname en vergroot zorgen El Ghazi en co

Zaterdag, 27 juni 2020 om

Wolverhampton Wanderers heeft zaterdagmiddag geen fout gemaakt in de jacht op Champions League voetbal. The Wolves waren dankzij een doelpunt van Leander Dendoncker met minimaal verschil (0-1) te sterk voor Aston Villa en verkleinen de marge met nummer vier Chelsea, dat nog wel een wedstrijd minder gespeeld heeft, zodoende weer tot twee punten. Ook nummer drie Leicester, dat eveneens nog een duel tegoed heeft, blijft met een voorsprong van drie punten binnen handbereik.

Doordat de thuisploeg nog volop strijdt tegen degradatie stond er voldoende op het spel op Villa Park en het waren de bezoekers die in de eerste helft het initiatief naar zich toe trokken. Met nog net geen twintig minuten op de klok zorgde Raúl Jiménez voor het eerste gevaar van de wedstrijd door de bal uit een vrije trap op doel te koppen, maar zijn poging werd gekeerd door Örjan Nyland. Matt Doherty en Diogo Jota kregen voor rust eveneens kansen namens the Wolves, terwijl Jack Grealish een mogelijkheid om Aston Villa op voorsprong te brengen onbenut liet.

De twee ploegen gingen zodoende met een gelijke stand aan de thee en ook in het eerste kwartier van de tweede helft viel er weinig gevaar voor beide doelen waar te nemen. Het inbrengen van Adama Traoré sorteerde echter meteen effect voor manager Nuno Espírito Santo, aangezien de bal twee minuten na de entree van de aanvaller in het doel lag. Traoré speelde met een dribbel op het middenveld een rol in de opbouw naar de 0-1 van Leander Dendoncker, die Nyland met een schuiver kansloos liet nadat hij de bal op de rand van de zestien had ontvangen van Jonny Castro.

Dendoncker kreeg niet lang na zijn openingstreffer ook de kans op de 0-2, maar stuurde zijn kopbal dit keer naast het doel. Met het inbrengen van Anwar El Ghazi en Trézéguet trachtte manager Dean Smith van de thuisploeg vervolgens nog wat te forceren in de laatste tien minuten. Tot grote kansen voor the Villans leidde dit echter niet en de club uit Birmingham blijft voorlopig onder de rode streep staan. Bournemouth en West Ham United, die allebei even veel punten hebben, krijgen later deze speelronde de mogelijkheid om uit te lopen.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Tottenham Hotspur96211220
2Liverpool9621520
3Chelsea95311218
4Leicester City9603618
5Southampton9522417
6Everton9513316
7Aston Villa8503815
8West Ham United9423514
9Wolverhampton W.9423-114
10Manchester United8413-113
11Crystal Palace9414-113
12Arsenal9414-113
13Manchester City8332-112
14Leeds United9324-311
15Newcastle United9324-511
16Brighton & Hove Albion9234-29
17Burnley 8125-85
18Fulham9117-94
19West Bromwich Albion9036-123
20Sheffield United9018-111


Poll

Denk jij dat Wolverhampton Wanderers het seizoen af gaat sluiten bij de eerste vier?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

17 reacties (laatste reactie door joe rogan)

Stug, degelijk elftal. Het is niet spectaculair maar heel lastig te verslaan, en winnen vaak klein. Hoop niet dat ze de CL halen maar zie ze ver komen in de EL.

27 juni 2020 om 16:13

Stug en niet spectaculair.. zo zou ik ze niet beschrijven. Spelen juist dynamic and expansive voetbal. Scoren mooie goals en winnen vaak juist met een aantal goals verschil. Even over El Ghazi, die jongen maak steeds meer stappen en je kunt zien dat ie alles heeft om te slagen. Mocht Villa degraden dan zie ik hem naar Wolves gaan als vervanger van Adama.

27 juni 2020 om 17:18

Ben zelf groot fan van El Ghazi's ontwikkeling en vind hem ook een goede voetballer. De wedstrijden die ik van hem heb gezien was hij vaak 1 van de betere. Dreiging, goede voorzet, overzicht en goed schot in beide benen. Onbegrijpelijk dat Babel wel word opgeroepen voor Oranje en hij niet.

27 juni 2020 om 17:28

Heeft hij voor het Nederlands elftal gekozen dan? In dat geval zou het voor mij een nobrainer zijn om hem boven Babel te verkiezen inderdaad!

27 juni 2020 om 18:22

El Ghazi heeft al interlands voor Oranje gehad geloof ik?

27 juni 2020 om 19:02

Minste goals uit de top 7 maar spelen dynamic en expansive voetbal, ja vast. Winnen met aantal goals verschil, waar haal je dat vandaan?

27 juni 2020 om 20:42

Waar trek je die cijfers in hemelsnaam vandaan? Wolves hebben dit seizoen 1 keer gewonnen met 3 doelpunten verschil. 4 Keer met 2 doelpunten verschil, en maar liefst 8 keer met 1 doelpunt verschil.

27 juni 2020 om 21:35

Babel heeft veel gedaan voor oranje tijdens de nations league en de ek kwalificatie om hem nu zo neer te zetten is ook onterecht.

27 juni 2020 om 22:06

Ja heeft al 2 caps voor Oranje achter z'n naam staan en gezien z'n ontwikkeling en kijkend naar de spelers die wel worden opgeroepen verdient hij het wat mij betreft om er weer bij te zijn. Mocht Aston Villa degraderen, waar ik helaas wel vanuit ga, zie ik hem wel een transfer maken naar een ander team in de Premier League.

27 juni 2020 om 17:08

Zou mooi zijn als ze de CL halen als je het mij vraagt, goed beleid en tactisch een zeer sterke ploeg. Verdienen het ook meer dan de clubs om hun heen zo veel geld uitgeven zonder erover na te denken. Toch zal United wel vijfde worden gezien hun relatief makkelijke schema.

Het wordt nog spannend achter Liverpool en City, vier ploegen die strijden om de drie CL tickets, beetje zoals in Duitsland.

27 juni 2020 om 17:34

In Duitsland zijn ze net klaar.

27 juni 2020 om 17:49

Weet ik ook wel, ik bedoel natuurlijk toen de boel weer opnieuw startte. Toen speelden er vier clubs voor de drie CL tickets.

Het wordt heel spannend bovenin in de Premier League! Voor mij zijn Chelsea en United de favoriete voor de derde en vierde plek, want Leicester is voor de coronastop al in een slechte vorm geraakt en komt daar nog niet echt uit! Mooi om te zien man!

27 juni 2020 om 17:51

De zes punten die United achter staat op Leicester zijn niet zomaar even ingehaald natuurlijk.

27 juni 2020 om 18:10

Klopt maar Leicester moet nog o.a. tegen Arsenal, Tottenham en United. United heeft op papier makkelijkste schema maar op papier zegt niets natuurlijk.

27 juni 2020 om 18:44

United heeft op papier met afstand het gemakkelijkste programma. Die 6 punten zie ik Leicester echt nog wel verspelen, zeker in de huidige vorm!

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Wolverhampton W.

Selectie
Actuele wedstrijden
SpelersPositieW
W. BolyVerdediger90
Rúben NevesMiddenvelder90
R. JiménezAanvaller94
Pedro NetoAanvaller92
Adama TraoréAanvaller90
L. DendonckerMiddenvelder80
Voor de complete selectie: Clubpagina Wolverhampton W..

131 fans
Aanvaller, 25 jaar

In de wandelgangen

Dinsdag 24 november
Yusuf Yazici staat wellicht voor een avontuur in de Premier League. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren