Zie je in Peer Koopmeiners een toekomstige basisspeler voor AZ?

Peer Koopmeiners heeft zich voor langere duur verbonden aan AZ. De middenvelder lag nog maar een jaar vast, maar zijn contract is opengebroken en verlengd tot medio 2025. Vorige week maakte AZ al bekend dat de jongere broer van Teun Koopmeiners komend seizoen vast deel uitmaakt van de A-selectie. Hij richt zich dan ook op een debuut in de Eredivisie.
Koopmeiners sloot zich op zijn tiende aan bij de jeugdopleiding van AZ. Hij doorliep vervolgens alle jeugdploegen en debuteerde in december 2018 namens Jong AZ in de Keuken Kampioen Divisie. In totaal speelde hij inmiddels al 78 officiële wedstrijden voor de beloftenploeg. Koopmeiners ontpopte zich tot aanvoerder en dragende kracht. Afgelopen seizoen kwam hij tot 34 wedstrijden, waarin hij 3 keer scoorde en 1 assist gaf.
"Vier jaar, dat voelt wel speciaal", zegt Koopmeiners over zijn nieuwe contract. "Ik heb altijd de droom gehad om van grote waarde te zijn voor deze club; al op mijn achtste zat ik hier in het familievak met mijn opa en ouders. Des te mooier is het om dan nu hier te zitten. Ik heb al veel ervaring opgedaan in de Keuken Kampioen Divisie. Dat was ook mooi, maar nu wil ik de stap maken naar de Eredivisie. Dat is het volgende doel."
Directeur voetbalzaken Max Huiberts is blij met de ontwikkeling die Koopmeiners heeft doorgemaakt en spreekt zijn vertrouwen uit in de 21-jarige middenvelder. "Peer heeft in de afgelopen jaren al veel in Jong AZ gespeeld", weet Huiberts. "Ik denk dat hij heel goed heeft doorgehad dat hij die wedstrijden nodig had om de volgende stap te zetten in zijn ontwikkeling. Nu is hij klaar voor de A-selectie, een mooie nieuwe uitdaging. Of hij zijn kans gaat pakken? Daar gaan we wel van uit."
Gerelateerd
Meer sportnieuws
-
Arne Slot is ondanks de nederlaag blij met zijn ploeg! ??#feypsv #feyenoord #arneslot
17:25 -
Brobbey: 'Mensen praten zoveel, zoals Marco van Basten...'
17:09 -
Voetbalzone is nu ook te vinden op TikTok!
19:32 -
Blijf net als 500.000 anderen op de hoogte van het laatste voetbalnieuws via Facebook
19:32 -
Op Insta vind je de selectie van onze belangrijkste artikelen en video's
19:32
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
AZ



En verder:
- Peer Koopmeiners staat voor binnenlands vertrek: ‘Die kans is groot’6
- Team van de Week: twee hofleveranciers en absolute uitblinker bij Roda JC8
- Martins Indi en Jansen benoemen grootste gevaar voor AZ: ‘Gaat lastig worden’35
- Peer Koopmeiners droomt na contractverlenging van debuut in Eredivisie 13

Teun en Peer.. De ouders bij de familie Koopmeiners waren een beetje in de war bij het uitkiezen van de namen geloof ik. Mijn god, je zal door het leven moeten als Peer..
Haha, ik ben anders hartstikke tevreden met mijn naam!
Dude, je heet zelf Yoeri😂
Daar ben ik al blij mee, mijn vader was ook chronisch in de war en hij heeft wel eens wat potentiële namen gedeeld waar hij zelf aan zat te denken.. Ik weet wat ouders die in de war zijn voor schade kunnen aanrichten😂
Beter dan Kevin of Wesley ofzo.
Inderdaad Peer is wel een vreemde naam.
Klasse Peerke pit! En nu debuteren in de eredivisie!
Blij mee, op termijn de opvolger van zijn broer, misschien volgend seizoen al.
haha je bent naief als je denkt dat clasie echt basis word dit jaar dat gaat echt niet gebeuren let maar op in de 2e helft van het seizoen is peer hem voorbij.
Volgend seizoen bedoel ik mee het seizoen 2021/2022, dus dit jaar.
haha aah ja oke
Zo 21 jaar? Had hem stukken jonger ingeschat. Komt ook zo over.