De opvolger van André Onana? Manchester United zet keeper van 12 miljoen euro op verlanglijst
Vanja Milinkovic-Savic staat op het lijstje van Manchester United. Dat meldt Fabrizio Romano dinsdagochtend. The Red Devils hebben al contact gehad met Torino, waar de 28-jarige keeper onder contract staat.
André Onana kan ook dit seizoen niet wekelijks indruk maken bij Manchester United. De Kameroener staat op de nominatie om te vertrekken en sprak volgens verschillende media al met Neom SC, een club uit de tweede divisie van Saudi-Arabië.
Manchester United wil op alle scenario’s voorbereid zijn en heeft daarom Milinkovic-Savic geïdentificeerd als mogelijke opvolger van Onana. De negentienvoudig international van Servië speelt al sinds 2017 voor Torino.
Milinkovic-Savic werd tussen 2018 en 2020 uitgeleend aan SPAL, Ascoli en Standard Luik. Sinds het seizoen 2021/22 is hij een vaste waarde onder de lat bij de club uit Turijn. Daar kan de 2,02 meter lange keeper prima statistieken overleggen.
Milinkovic-Savic moest 158 keer vissen in 155 wedstrijden. Hij hield zijn doel 52 keer schoon. Wat de Serviër moet kosten is niet bekend. Volgens Transfermarkt is hij twaalf miljoen euro waard.
Eind april werd bekend dat Manchester United zich ook heeft gemeld voor Joan García. De 23-jarige sluitpost is afkomstig uit de jeugdopleiding van Espanyol en is sinds de tweede helft van vorig seizoen de eerste keus onder de lat.
García mag voor een vast bedrag van 25 miljoen vertrekken. Later in de transferperiode kan dit bedrag oplopen tot dertig miljoen, wat ook gebeurt als de doelman wordt opgeroepen voor het Spaanse nationale elftal.