Griezmann start naast Suárez bij rentree voor Atlético in Barcelona

Zondag, 12 september 2021 om 12:55Yanick Vos • Laatste update: 13:13

Antoine Griezmann start vanmiddag om 14.00 uur in de basis bij Atlético Madrid in de uitwedstrijd tegen Espanyol. Trainer Diego Simeone laat de Franse aanvaller direct aan de aftrap verschijnen sinds zijn terugkeer bij de club. De huurling, onlangs overgekomen van Barcelona, vormt in de voorhoede het duo met Luis Suárez. João Félix moet genoegen nemen met een plek op de bank.

Griezmann maakte vlak voor het sluiten van de transfermarkt de overstap van Barcelona naar Atlético Madrid. Nadat de huurdeal bekend werd gemaakt, reisde de dertigjarige aanvaller af naar de nationale ploeg van Frankrijk. Deze week sloot hij aan bij de selectie van Simeone. De trainer acht hem meteen klaar voor een basisplaats tegen Espanyol. Simeone kiest in Barcelona voor een 5-3-2-systeem, waarbij Yannick Carrasco op de linkerflank geposteerd staat; Kieran Trippier is de back op de rechterkant. Het middenveld van de Madrilenen bestaat uit Koke, Ángel Correa en Marcos Llorente.

Griezmann en Suárez speelden in het seizoen 2018/19 samen bij Barcelona. In de zomer van vorig jaar kreeg de Uruguayaan te horen dat hij mocht vertrekken uit het Camp Nou. Hij koos voor een overstap naar Atlético, de club waarmee hij in zijn eerste seizoen kampioen werd. Griezmann kreeg dezelfde boodschap van Barcelona, vooral omdat hij met zijn salaris zwaar op de begroting drukte van de club, die grote financiële problemen heeft. Nu is het tweetal herenigd in Madrid.

Opstelling Espanyol: López; Gil, Calero, Cabrera, Pedrosa; Vidal, Morlanes, Darder, Melendo; Embarba, De Tomás

Opstelling Atlético Madrid: Oblak; Trippier, Savic, Felipe, Hermoso, Carrasco; Koke, Llorente, Correa; Suárez, Griezmann

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Real Sociedad9621520
2Osasuna10532118
3Real Madrid85211217
4Sevilla8521817
5Atlético Madrid8521517
6Rayo Vallecano9513616
7Athletic Club9441416
8Barcelona8431615
9Real Betis9432315
10Valencia10343213
11Espanyol10343013
12Real Mallorca10334-612
13Villarreal9252311
14Elche10244-410
15Celta de Vigo9216-57
16Granada 9144-67
17Cádiz10145-87
18Alavés9207-96
19Levante9054-75
20Getafe9027-102



Gerelateerd

Meer sportnieuws

21 reacties (laatste reactie door conchaespina)

Was bij atletico heel erg goed en zat zelfs bij de ballond or toen destijds. Bij Barca leek het gewoon alsof die niet meer met een bal kon rennen. Haren geknipt ziet er een stuk vrolijker uit hoop dat die weer de oude wordt

12 september 2021 om 13:07

In een 433 heb je gewoon veel minder aan hem. Hij floreert in een 2 spitsen systeem. De druk bij Barcelona leek hem ook wel te groot soms. Het blijft jammer dat Jao Felix niet naar Barcelona kon. Die past daar weer beter.

12 september 2021 om 13:10

Dat klopt. Vond hem ook echt totaal geen barca speler. Felix past er veel beter in. Het leek ook nergens op Griezemann bij Barca hij had geen individuele actie of iets en hij passde alleen maar. Kon niet eens met de bal vooruit lopen

12 september 2021 om 13:28

Alleen is Jao Felix natuurlijk wel zwaar overpriced. Ook meer dan 100 miljoen gekost en nooit echt langere periodes goed geweest bij Atletico. Dat zou dan dus een erg dure gok zijn geweest voor Barca.

12 september 2021 om 13:31

Daarom was ook hij ook verloren als rechtsbuiten. Hij is meer een verbindingsman dan een speler die een man kan passeren. Een onbegrijpelijke aankoop.

12 september 2021 om 13:11

Griezman past toch helemaal niet bij Barcelona toch? Toen hij bij Atletico speelde in zijn eerste periode, vond je dat hij bij Barcelona passte dan?
Hij.scoort scoort veel in een 2 spitsen systeem en is daarnaast een harde werker, trekken, duwen, sleuren. Een soort van Kuijt type vond ik een beetje.

12 september 2021 om 13:16

Ik ben het eigenlijk wel met je eens. Als buitenspelen vond ik hem echt helemaal niks. Ik had dan het gevoel zet hem hier bij Roda meer ofzo en die komt gewoon niemand voorbij en valt niet om. Het is wel iemand met heel veel techniek en inzicht dat wel

Griezmann heeft me vanaf Sociedad tot wk 2018 doen verbazen. Hoe veelzijdig hij eigenlijk is. Het is geen 10, geen 9, geen flank speler. Maar bij atleti en Franse team is hij we echt grandioos. Hoop dat hij hier weer zijn geluk in het spel vindt en uitstraalt. Bij barca ook momenten gezien van zijn klasse. Maar niet overal kun je volledig aarden. Zelfde als isco die bij Malaga geweldig was. Ek-21 ook geweldig in 2012 geloof ik. Maar bij real komt het toch niet echt uit de verf. Heerlijke spelers.

12 september 2021 om 13:21

Lol Isco was gewoon jaren magisch bij real totdat Benitez het overnam en hij z’n vriendin leerde kennen.Sindsdien gooide die met de pet ernaar.

12 september 2021 om 13:30

Echt haha. Maar ik heb bij hem niet het gevoel zoals ik bij ozil heb. Die was tijd lang 1 van de betere. Isco is voor m’n gevoel nooit onbetwist geweest. Vaak erin eruit. Beetje asensio achtig.dat zijn geen spelers waar ik over 40 jaar aan denk bij real Madrid.

Ik denk persoonlijk dat Griezman en Suarez Barcelona pijn gaan doen.

12 september 2021 om 13:57

Ik denk dat iedereen Barca pijn gaat doen.

En zo krijgt Atletico en Simeone met Griezmann weer een speler die verdedigend zoveel verzet. Wordt nog moeilijker om die muur te slopen.

12 september 2021 om 13:32

Griezmann moet wel lopen voor 2 want Suarez is zo mobiel als een tank tegenwoordig.

12 september 2021 om 13:38

Reden te meer volgens mij dat Simeone absoluut Griezmann erbij wou. Spelers zoals hem en Carrasco verdedigen zoveel mee, maar hebben de snelheid en fitheid om ook vooraan aanwezig te zijn. Aan de aftrap is het een 5-3-2, maar in balverlies 5-4-1. Dan moet je al Guardiola voetbal spelen met Messi om daar door te komen. Eigenlijk zou je als Real of Barcelona zijnde de bal aan Atletico moeten laten, want dat is puur gericht op reactievoetbal. Dat middenveld van Llorente/correa/koke zit echt niet zoveel voetbal in. Dat is imo de zwakte van dit Atletico.

Einde voor Felix? Jammer dat ie niet naar barca is gekomen,kon het nummer 10 overnemen ipv hebzuchtige Fati

12 september 2021 om 13:27

Hebzuchtige Fati?!?!?!? De kleedkamer wou zelf dat Fati de nummer 10 overnam, wie had het volgens jou anders moeten zijn dan???

12 september 2021 om 13:33

Aguero weigerde nummer 10 ook. Er was weinig andere keuze.

12 september 2021 om 15:18

Heb het over dat ie een nieuwe contract wil met loonsverhoging terwijl die niet eens minuten heeft gemaakt afgelopen seizoen…

12 september 2021 om 14:40

Felix is net terug van een langdurige blessure maar had idd nooit naar atletico onder someone moeten gaan. Hij moet bij een aanvallende ploeg spelen past beter bij hem. Nu moet hij teveel naar achteren lopen.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Atlético Madrid

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
2.Osasuna181
4.Sevilla178
Voor de complete stand: LaLiga
SpelersPositieW
Á. CorreaAanvaller83
L. SuárezAanvaller84
A. GriezmannAanvaller50
J. OblakKeeper80
João FélixAanvaller30
FelipeVerdediger30
J. GiménezVerdediger60
Voor de complete selectie: Clubpagina Atlético Madrid.

1014 fans
Aanvaller, 34 jaar

In de wandelgangen

Woensdag 20 oktober
Ook Liverpool heeft zijn pijlen gericht op Ricardo Pepi. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren