Immobile op weg naar geschiedenisboeken; Ibrahimovic schittert voor Milan

Woensdag, 29 juli 2020 om

Lazio en AC Milan hebben de voorlaatste wedstrijd van het Serie A-seizoen allebei gewonnen. De Romeinen waren in eigen huis te sterk voor Brescia, mede door een treffer van Ciro Immobile. De spits voerde zijn seizoenstotaal op tot 35 doelpunten en is één treffer verwijderd van een competitierecord. Milan boekte een 1-4 zege op Sampdoria en is daardoor verzekerd van in ieder geval de zesde plaats en de tweede voorronde van de Europa League. Nummer vijf AS Roma, virtueel geplaatst voor de groepsfase, heeft een punt meer en nog een duel tegoed. Zlatan Ibrahimovic was met twee doelpunten en een assist de grote uitblinker voor Milan.

Lazio - Brescia 2-0
Lazio was reeds verzekerd van een plek in de top vier en Champions League-deelname, maar kan nummer drie Atalanta en zelfs nummer twee Internazionale nog passeren. Het moest wel winnen van het reeds gedegradeerde Brescia om dat uitzicht te behouden, met de wedstrijd tussen Atalanta en Inter van donderdag in het vooruitzicht. Bovendien waren de ogen gericht op Immobile, die hard op weg is om topscorer van de Serie A te worden. Bij het eerste doelpunt van Lazio was Immobile echter de aangever: hij combineerde in het strafschopgebied met Joaquín Correa en zag laatstgenoemde van dichtbij afronden na de onderlinge één-twee.

Zeven minuten voor het einde van de wedstrijd sloeg Immobile alsnog toe; ten opzichte van de eerste treffer waren de rollen omgedraaid. De spits dook op voor keeper Lorenzo Andrenacci, nadat hij slim werd gelanceerd door Correa. Hij maakte geen fout en is nog maar één treffer verwijderd van het recordaantal doelpunten in één Serie A-seizoen, dat op naam staat van Gonzalo Higuaín (36 goals voor Napoli in het seizoen 2015/16). Kort daarna maakte Bobby Adekanye zijn entree en de Nederlander stelde Andrenacci nog op de proef, waarna Luis Alberto in de rebound de lat trof. In de blessuretijd trof Immobile de paal, waardoor hij Higuaín nog niet evenaarde.

Sampdoria - AC Milan 1-4
3 minuten en 22 seconden had Zlatan Ibrahimovic nodig om de score te openen in Stadio Luigi Ferraris. Het was zijn snelste doelpunt ooit in de Serie A voor AC Milan. De spits werd nauwelijks gehinderd in het strafschopgebied en kon van dichtbij binnenkoppen, na knap voorbereidend werk van Ante Rebic aan de linkerflank: de Kroaat liet Bartosz Bereszynski zijn hielen zijn en bezorgde Ibrahimovic een afgemeten voorzet. Door zijn treffer werd Ibrahimovic de eerste speler ooit die minstens vijftig keer scoorde in de Serie A voor zowel AC Milan als Internazionale.

Na een halfuur werd een tweede doelpunt van Ibrahimovic ternauwernood voorkomen door Maya Yoshida, terwijl een indraaiende vrije trap van Hakan Çalhanoglu in het zijnet belandde. In de tweede helft stopte Gianluigi Donnarumma een harde vrije trap van Fabio Quagliarella, waarna een grote kopkans in de rebound niet besteed bleek aan Omar Colley. Vervolgens trok Milan de wedstrijd naar zich toe. Een treffer van Hakan Çalhanoglu na voorbereidend werk werd aanvankelijk afgekeurd vanwege een vermeende overtreding op Ronaldo Vieira, maar daar bleek na het bekijken van de videobeelden geen sprake van. Ibrahimovic maakt er 0-3 van toen hij zelf werd bediend door Çalhanoglu.

De overwinning van Milan kwam nooit echt meer in gevaar, maar Sampdoria kreeg twaalf minuten voor tijd wel de kans om de spanning enigszins terug in de wedstrijd te brengen. Een overtreding van Simon Kjaer op Andrea Bertolacci werd bestraft met een penalty en daar ontfermde Gonzalo Maroni zich over. Donnarumma pakte de strafschop echter en de 1-3 van Sampdoria in minuut 87 kwam te laat om een comeback te realiseren; invaller Kristoffer Askildsen was de doelpuntmaker met een prachtig afstandsschot. In de blessuretijd bepaalde Rafael Leão de eindstand met een geplaatst schot in de rechterhoek.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan97201323
2Internazionale95311018
3Sassuolo9531818
4Juventus94501117
5Napoli96031017
6AS Roma9522417
7Hellas Verona9432515
8Atalanta9423214
9Lazio9423-214
10Bologna9405012
11Cagliari9324-311
12Sampdoria8314-110
13Udinese9315-210
14Spezia9243-410
15Benevento9315-910
16Fiorentina9225-58
17Parma8134-86
18Torino8125-65
19Genoa8125-95
20Crotone9027-142


Poll

Ciro Immoobile gaat...


Gerelateerd

Meer sportnieuws

44 reacties (laatste reactie door ajax_87)

Ibra loopt naast zn schoenen, Ibra heeft altijd grote praatjes, maar ibra laat het ook altijd zien! Wat een beest, 38 en maakt er ff 2 goals + assist. 9 goals en 5 assists in slechts 17 wedstrijden! En ook Canhanoglu die is scoort weer een goal plus assist, maar mijn grootste loftrompet, gaat naar Donnarumma die gewoon sinds de Corona-break 3 penalties heeft gepakt van de 4! Welke keeper doet dat hem na!? Hij is de Messi van de keepers tot 25 jaar; hij staat ver van de rest tot die leeftijd en is zeker top 8 van wereldtop. En dat speelt gewoon bij ons! Al jaren, sinds hij zn debuut maakte op zn 16 jarige guppie zijn. En Immobile, ik gun je het record en topscoorderstitel! Ik heb weer genoten! Forza Milan!

29 juli 2020 om 21:44

Je bent wel heel erg positief voor een fan van zo een belachelijke grote club,we hebben het over ac milaan!!Ik proef een beetje het arsenal syndroom,snel tevreden....ac Milan staat gewoon 6e,we hebben het over een club die na real Madrid de meeste Europa cups 1 heeft..

29 juli 2020 om 21:50

snel tevreden?! als je het Milan zag van 2014 tot 2018, is dit Milan echt aburd verschil, en ik ben niet snel tevreden, als je alles Milan post leest zie je genoeg wie ik matig vond spelen. ja Milan staat 6e, maar tussen 2014 en 2017 stonden 12-8 ofzo, dat is een flink verschil. en wat Milan hier flikt, afgelopen 12 wedstrijden bijna alle wedstrijden met 2 goals verschil of meer winnen of uberhaupt 10 van 12 wedstrijden op rij 2 of meer goals maken,is sinds 2012 niet meer vertoond. besef dat eens. Ja Milan is en blijft een grote club, maar moest van ver komen, en nog steeds, want we zijn er nog steeds niet definitief

29 juli 2020 om 23:06

Het voetbal landschap veranderd van tijd tot tijd. Milan is al lang niet meer de topclub wat het destijds wel was. Het verleden is ook geen maatstaaf voor het heden. Als ik zo terug kijk hoe ze dit seizoen door Olympiakos zijn geëlimineerd en ook de prestaties over de afgelopen jaren, dan kunnen we niet meer spreken over “zo’n grote club”. Een zeer succesvolle club over de hele geschiedenis van het voetbal, dat wel.

29 juli 2020 om 23:30

Hahah als er 1 Milan fan is hier op VZ die altijd zeer realistisch en kritisch is op ACM is het maurootje wel, die is echt niet gauw tevreden hoor.. Het gaat gewoon voor het eerst in lange tijd weer eens een tijdje goed met deze mooie club, mag ook wel eens gezegd worden toch

30 juli 2020 om 02:08

En raad eens wie in 2012 de club verliet

30 juli 2020 om 07:21

Dat is knap want Milan speelde dit seizoen geen Europese vanwege Europese ban . Dus hoe kunnen ze uitgeschakeld zijn door Olympiakos? Dat is al bijna 3 jaar geleden ... toen speelde Bonucci en higuain er nog

29 juli 2020 om 21:47

Wat betreft Zlatan, het valt me op hoe gretig hij is. Je zou verwachten dat hij als 38-jarige veteraan wat voor de goal gaat hangen, maar hij komt de ballen halen, legt ze klaar en verdedigt zelfs mee zo nu en dan. Vandaag ook weer zijn unieke klasse gezien. Laten we hem alsjeblieft nog een jaar houden.

29 juli 2020 om 21:51

in zijn eerste, 5 wedstrijden vond ik het eigenlijk niet goed genoeg en had ik het niet erg gevonden als hij weg ging, maar wat hij de afgelopen 10 wedstrijden laat zien is een goed niveau wat ten allertijden behouden moet worden

29 juli 2020 om 21:50

bizar wat voor niveau hij nog haalt voor zo een oude speler in een topcompetitie. ik kan niks anders dan respect hebben voor hetgeen Ibra laat zien bij AC Milan

29 juli 2020 om 22:15

Zlatan haalt geen niveau, niveau haalt zlatan. Zo bizar vind ik het niet, hij is altijd op en top prof geweest. Zorgt goed voor zijn lichaam is athletisch en sterk dat is het recept voor lang doorgaan. Op en top prof geweest als in veel trainen en met voetbal bezig zijn. Hoe hij soms zijn mond laat gaan is niet prof achtig

29 juli 2020 om 22:20

bf1994, ibra heeft zn succes 40% te danken aan de geweldige zaakwaarnemer mino raiola, zonder mino geen ibra. dankzij mino verdient ibra veel geld, daardoor heeft ibra geen financiele problemen en kan hij zich focussen op zijn werk, namelijk voetbal. bovendien is het mino die ibra regelmatig motiveert om de fitnesszaal in te gaan. niet voor niets gaan die 2 voor elkaar door het vuur

29 juli 2020 om 22:45

Ahahhahahaha dit is geweldig man. Zlatan is zo goed dankzij mino raiola. Leuke grap. Past wel zo laat in de avond. Dit moet je eens tegen zlatan zeggen. Zou zijn antwoord waarschijnlijk geweldig vinden. Overigens mag zlatan mino wel eens motiveren om de sportzaal in te duiken :D. Ik vond hem leuk man, goeie!

29 juli 2020 om 23:03

bf1994, je kent ibra en zijn relatie met mino dus niet, want je bazelt eerlijk gezegd. als je ibra zou volgen, en dat kan via instagram (fotos met mino in een privejet met absolute respect tonend richting mino), maar ook in zijn boek, dan lees je welke rol mino in zijn leven speelt. in ibras ogen, is mino een soort halfgod. en ik geef in mijn reactie wat de redenen zijn.

Bizar hoe Milan opeens voetbalt na de lockdown. Met overtuiging en ruime zeges, ik heb dit voetbal in ieder geval de afgelopen jaren niet gezien. Misschien is de druk eraf zonder publiek? Je wil voorzichtig optimistisch zijn, maar tegelijk was het seizoen natuurlijk al lang en breed over. Volgend jaar is er weer alles om voor te spelen, als ze dan dit spel op de mat kunnen leggen, dan moet de top 4 toch écht wel haalbaar zijn. Hopelijk wordt deze ploeg bij elkaar gehouden met enkele versterkingen erbij. Knappe overwinning weer vandaag!

29 juli 2020 om 21:59

ik heb dit spel niet meer gezien sinds, wat 2013? 2014? is echt absurd als je er overna denkt. maar het is ook niet zomaar iets wat Milan laat zien sinds de stop,32 goals in 12 wedstrijden, dat is, wat? 2.5 goal per wedstrijd? dat is een geweldig gemiddeld dat sommige subtop clubs niet eens aantikken

30 juli 2020 om 00:19

De laatste keer dat ik Milan goed vond spelen, was onder Seedorf voor zover ik me herinner.

deze wedstrijd heeft nogmaals laten zien hakan calhanoglu geen genoegen moet nemen met een 3.5miljoen contract aanbieding van milan. deze speler kan minimaal het dubbele vangen, gelet op zijn kwaliteiten en in contrast met andere matige spelers in europa die nu al 2 tot 6x meer vangen. dus milan, betaal hem hetzelfde als je donnarumma en ibra betaalt (6m per jaar).

29 juli 2020 om 22:23

Heb je hem wèèr, hij moet hetzelfde salaris als Özil krijgen gaf je laatst aan?

29 juli 2020 om 22:27

leroy, je praat onzin, dat heb ik niet gezegd, ik heb gezegd als ozil 6x zoveel kan verdienen, dat calhanoglu minimaal het dubbele moet vragen wat hij nu aangeboden, en dan NOG steeds 3x zoveel minder als ozil verdient. wil je mij goed quoten aub. calhanoglu is gewoon inmiddels een bepalende speler in de serie a, feiten

29 juli 2020 om 22:34

Hetzelfde als Donnaruma en Ibra........ Stop maar weer

29 juli 2020 om 22:38

ginger, ga je mij wijsmaken dat calhanoglu niet de driving force achter het succes van milan postcorona is? kijk de wedstrijden maar terug, hakan verdient het meer dan wie dan ook, zo belangrijk dat hij 1 van de beste spelers van de serie a is op dit moment

30 juli 2020 om 00:21

Maar daarnaast heeft hij ook 2 jaar verschrikkelijk slecht gespeeld (mede natuurlijk door verkeerd gebruik) Ik snap je punt, dat hij nu een van de belangrijkste spelers is bij Milan, maar Milan kan het risico nu niet nemen om een speler die zich zo kort bewezen heeft, zo’n hoog salaris aan te bieden.

30 juli 2020 om 00:27

acmilan2019, prima, ik snap jou ook hoor, maar dan staat het hakan vrij om elders een contract te tekenen. mijn punt is dat hij een stuk meer hoort te verdienen dan hij nu aangeboden krijgt. en ja wat je zegt, hij heeft slecht gespeeld omdat trainers hem verkeerd gebruikten.

30 juli 2020 om 01:48

Jaaah tuurlijk staat dat hem vrij!!! Ik hoop natuurlijk dat die voor minder geld bij Milan blijft, maar ja... dat moet die lekker zelf weten.

30 juli 2020 om 08:42

Jeetje, met jouw reacties krijg je de indruk dat Hakan een jeugdcontract heeft. Hij heeft een prima salaris en als hij wil blijven (daar ziet het wel naar uit), dan zal hij vast wel beloond worden. Maak je niet zo druk, hij redt zich vast wel!

30 juli 2020 om 11:42

Acmark, in absolute termen heeft hij een uitstekend contract, maar in relatieve termen wordt hakan zwaar onderbetaald. Kijk wat donnarumma en ibra verdienen, het dubbele. Die brestlewait van Barça, pakt 4.5m per jaar, lang niet beslissend als hakan. Ozil pakt 6x zoveel. Zo zijn er nog veel andere vergelijkingen die laten zien dat hakan minimaal 2x zoveel hoort te verdienen als hij nu doet

Die penalty regel in Italie verbloemt de statistieken van de penaltynemers wel enorm. Nou wordt er dadelijk gewoon een record verbroken door een belachelijke hoeveelheid penalties

29 juli 2020 om 22:37

Lewandowski verdiende het dit seizoen. Ik hoop dat de UEFA nadenkt over ideeen om de toekenning eerlijker te maken. Bijvoorbeeld door penalties niet mee te nemen en door Duitse goals iets zwaarder te laten tellen omdat een team daar 4 wedstrijden minder speelt. Een aparte assist prijs zou ook leuk zijn. Een competitie tussen Messi en de Bruyne volgend seizoen ijkt me wel wat.

29 juli 2020 om 23:03

Penalties mogen ze van mij negeren. Helemaal als het zoals aan toe gaat i. Italie. Want nergens anders geven ze zo makkelijk een penalty. Dus of italie moet veranderen of penalties niet meetellen

30 juli 2020 om 12:56

vergeet Muller niet dit seizoen met zijn 21 !! assists, mits die dat volgend seizoen weer zou doen heb je een leuke derde die de strijd met Messi en de Bruyne kan aangaan.

Hoe kan het dat Calhalnoglu nu opeens zo in topvorm presteert?! Ik had het gevoel dat het er maar nooit uitkwam bij hem op de een of andere manier!

29 juli 2020 om 22:18

hij moest altijd op de vleugels spelen terwijl hij een spelverdeler centraal is. nu speelt hij op zn favo plek en je ziet hij rendeeert als een malle.

29 juli 2020 om 22:22

Thanks! Is het wel het niveau waar Ac Milan naar toe moet streven?!

29 juli 2020 om 22:26

zeker, hij is goed genoeg voor milan, de tijden van kaka liggen achter ons, ik denk zelfs postcorona dat milan 1 van de beste teams van de serie a is, en calhanoglu is de oorzaak daarvan. hij draagt echt het team

29 juli 2020 om 22:50

Bro ben je zijn zaakwaarnemer?

29 juli 2020 om 23:08

😂😂

29 juli 2020 om 23:08

En dan? Feit is dat hij gelijk heeft dat Calhanoglu op 10 de sterspeler van AC Milan is na de corona stop. Kijk anders zijn cijfers, fenomenaal voor een nummer 10 in zijn laatste 10 wegstrijden.

29 juli 2020 om 23:35

Je gaat wel de hele tijd contra maar je onderbouwd helemaal niks. Bochherief heeft in grote lijnen gewoon gelijk. Hoef je niet zo als een kind te reageren.

Aardige serie neergezet door Milan de laatste maanden!

Naar mijn mening is AC Milan met de komst van een echt goede rechtsbuiten (Berardi zou ik geweldig vinden) een goede rechtsback en een leider op de CV klaar om voor de top 4 te strijden!

Zlatan is natuurlijk een fenomeen maar heeft in zijn prijzenkast alleen individuele prijzen en prijzen met clubs staan. Internationaal heeft hij met Zweden helaas niets mogen bereiken. Immobile is een laatbloeier is nog steeds wel op een leeftijd dat hij nog vele records pakken en prijzen kan pakken zowel in in clubverband en internationaal met Italië. Ik zie Ciro ook als een hele rustige en ingetogen jongen niet zo uitbundig als de meeste italianen. Een jongen zonder praatjes en hoogmoed. En meneer Ibrahimović heeft dat nog al veel maar laat het ook niet meer zien in het veld. Misschien eens tijd om terug te keren naar een lager niveau. Hij loopt immers ook al richting de 40. Neem een voorbeeld aan Robben en Huntelaar.. Terwijl Klaas ook eigenlijk weer beter op zijn leeftijd en kwaliteit nu terug had kunnen keren naar de Graafschap of Heerenveen..

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Lazio

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
9.Lazio14-2
10.Bologna120
11.Cagliari11-3
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
V. MuriqiAanvaller40
M. FarrisUnknown
Raul MoroAanvaller00
A.FurlanettoKeeper00
S. ProtoKeeper00
Pepe ReinaKeeper40
Voor de complete selectie: Clubpagina Lazio.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina Lazio.

20 fans
Aanvaller, 30 jaar
SeizoenClubW
2020/2021 Lazio 7 5 1 1
2019/2020 Lazio 37 36 8 0
2018/2019 Lazio 36 15 6 0
2017/2018 Lazio 33 29 3 1
2016/2017 Lazio 36 23 5 0
Laatste voetbalnieuws

Haaland voert ongekend gemiddelde in Champions League verder op

Borussia Dortmund en Lazio hebben dinsdag goede zakengedaan in de groepsfase van de Champions League. Het team van trainer Lucien Favre versloeg Club Brugge met 3-0 en blijft met negen punten...Lees verder

In de wandelgangen

Maandag 30 november
Benfica wil Jean-Clair Todibo in januari alweer terugsturen richting Barcelona. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren