‘Ik denk dat Ajax een stuk verder is, Ajax-PSV wordt meteen cruciaal’
In de laatste twee wedstrijden voor de winterstop wist PSV zich weer enigszins te herpakken. Na een dramatische reeks tussen 20 oktober en 12 december, waarin slechts 1 van 12 wedstrijden werd gewonnen, versloegen de Eindhovenaren zowel FC Utrecht als ADO Den Haag. René en Willy van de Kerkhof zijn daar blij mee, maar willen nog zeker niet de polonaise lopen voor PSV.

PSV’ers Jürgen Locadia en Adam Maher gaven zondag aan dat zij hopen, dat PSV nog een rol kan spelen in de titelstrijd. Ajax had de laatste seizoenen steeds een flinke comeback in huis en dat zou ook voor de lichtstedelingen haalbaar moeten zijn. De broers Van de Kerkhof willen eerst graag zien hoe PSV in de eerste duels na de winterpauze presteert tijdens Ajax-uit (19 januari), AZ-thuis (25 januari) en RKC-uit (2 februari).
“Als PSV bij Ajax wint en dan AZ thuis, dan zeg ik dat ze weer een kans hebben om mee te spelen voor de plekken 1 en 2”, geeft René aan bij Omroep Brabant. Willy zegt te hopen dat zijn broer gelijk krijgt. “Maar ik zie het eigenlijk niet gebeuren. Ik denk dat Ajax een stuk verder is dan PSV. De wedstrijd Ajax-PSV wordt meteen cruciaal. Dat geldt ook voor de komende weken in de voorbereiding”, vindt hij.