Advertentie
voetbalzone

Al Fayed twijfelt aan toekomst Tigana bij Fulham

04 dec 2002, 13:22
Laatst bijgewerkt: 04 dec 2002, 13:22
Advertentie
Advertentie
Fulham-voorzitter Mohammed Al Fayed twijfelt aan de toekomst van trainer Jean Tigana bij de club. Tigana's contract loopt aan het eind van het seizoen af, maar zijn contract is nog altijd niet verlengd.

Al Fayed heeft de revolutie van Fulham gefinancierd, die de club van de Second Division naar de Premier League bracht. Dit seizoen moet er Europees voetbal gehaald worden, maar de Harrods-eigenaar lijkt niet tevreden te zijn over de prestaties van Tigana. 'Als ik wil dat hij blijft, blijft hij', aldus Al Fayed. 'Het komt op mij aan, en ik zal kijken naar de resultaten'.

Ondertussen vindt Fulham-middenvelder Sean Davis dat de club vaker jong talent de kans moet geven in het eerste team. 'Als we dat niet doen, raken we al ons talent kwijt. Dat moeten we zeker niet hebben', aldus Davies.

De komende weken zal de toekomst van Tigana meer duidelijkheid krijgen.
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie