Willem II zegevierde zondag met 2-3 bij Roda JC Kerkrade, maar dat was niet voldoende om de nacompetitie te ontlopen. Trainer Jurgen Streppel, die na het seizoen naar sc Heerenveen vertrekt, ziet voldoende aanknopingspunten door de overwinning in Limburg. Dat er drie keer gescoord werd, geeft volgens Streppel al ‘een goed gevoel’.

“Ik heb vandaag heel veel positieve punten gezien”, zegt Streppel tegen FOX Sports. Tijdens de wedstrijd werd Streppel met zijn staf op de hoogte gehouden van de stand bij SC Cambuur tegen Excelsior. “De spelers hoorden het in de rust van ons, maar zijn ook niet achterlijk. Met het scorebord hier kun je er volgens mij ook niet omheen.”
De supporters van Willem II gaven de spelers na afloop een warm applaus en dat vond Streppel ‘geweldig’. De oefenmeester spreekt van ‘kippenvel’. “Die mensen verdienen een Eredivisieploeg.” In de nacompetitie neemt Willem II het in de tweede ronde op tegen Almere City.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
-
De Feyenoorders zullen vannacht nog wel eens wakker schrikken van Antoine Griezmann ????#feyenoord
00:33 -
Cristiano Ronaldo krijgt strafschop na fopduik, maar heeft gelijk spijt
17:32 -
Voetbalzone is nu ook te vinden op TikTok!
06:55 -
Blijf net als 500.000 anderen op de hoogte van het laatste voetbalnieuws via Facebook
06:55 -
Op Insta vind je de selectie van onze belangrijkste artikelen en video's
06:55
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Willem II






En verder:
- Helmond hoopt op herstel: ‘Iedereen dacht dat wij kampioen zouden worden’19
- Het talent dat Griezmann altijd kocht op Football Manager: ‘Dat was bijzonder’10
- Frank de Boer mist waardering: ‘Er heerst een bepaalde teneur rond mij’77
- Roda JC hakt knoop door en geeft beginnend coach de kans als hoofdtrainer14

Zullen het lastig krijgen tegen Almere, zijn goed in vorm.
Absoluut al denk ik dat in een 2 strijd willem 2 aan het langste eind trekt. Mochten ze nac treffen dan moet ik het maar zien.
Ik denk het juist niet. Thuis is City ijzersterk. En uit scoren ze altijd wel. Thuis een 3-1 overwinning en uit snel scoren en het is klaar met Willem II.
Uit een 1-3 overwinning voor Willem II en het is wel Klaar met Almere City
Hopen dat ze het redden, maar het zal van de spelers moeten komen, trainer heeft geen/weinig motivatiedrang meer over blijkt