Bayern zet 7-0 zege neer; Mark Flekken blinkt uit en houdt de nul

Zaterdag, 18 september 2021 om 17:18Daniel Cabot Kerkdijk • Laatste update: 17:27

Bayern München heeft de smaak te pakken. De ploeg van trainer Julian Nagelsmann was zaterdag in de Bundesliga met 7-0 te sterk voor VfL Bochum en dat betekende alweer de zevende officiële zege op rij en een doelsaldo van 37-4 in deze reeks: alleen de seizoensouverture tegen Borussia Mönchengladbach (1-1) werd niet gewonnen. Door de zege overnacht Bayern sowieso als koploper. Mark Flekken, die onderdeel uitmaakt van de voorselectie van het Nederlands elftal, hield voor de derde keer in zes duels in alle competities de nul namens SC Freiburg.

Bayern München - VfL Bochum 7-0
De bezoekers hielden iets meer dan een kwartier spelen stand in de Allianz Arena. Een schitterende vrije trap van Leroy Sané, een inzet vanaf een meter of 25 in de rechterhoek, brak de ban: 1-0. Het team van Thomas Reis had vervolgens tot aan het rustsignaal niets meer in te brengen tegen Bayern, dat de 2-0 en de 4-0 desondanks cadeau kreeg van de promovendus.

De compleet vrijstaande Joshua Kimmich schoot de bal via Armel Bella Kotchap van dichtbij binnen en niet veel later was Serge Gnabry het eindstation van een razendsnelle counter over rechts. De 4-0 was een eigen goal van Vassilis Lampropoulos, die wilde voorkomen dat Robert Lewandowski een pass van Thomas Müller kon verzilveren.

Bayern liep in het laatste half uur verder uit. Lewandowski schoot van dichtbij de 5-0 binnen na een mislukt schot van Gnabry. De Pool, goed voor minimaal één treffer in elk van zijn laatste negentien officiële duels voor Bayern, is daardoor de eerste speler ooit die dertien thuisduels op rij in de Bundesliga trefzeker is. Kimmich en Eric Maxim Choupo-Moting, de vervanger van Lewandowski, bepaalden de eindstand: 6-0 en 7-0. Vlak voor tijd werd de 8-0 van Müller wegens buitenspel afgekeurd.

1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg 0-0
Het eerste bedrijf eindigde doelpuntloos en dat was geen verrassing. De teams van Bo Svensson en Christian Streich waren vooral bezig om elkaar te neutraliseren en elk risico te vermijden, waardoor er amper gevaarlijke momenten waren. Vlak voor de pauze moest Mark Flekken in actie komen op een slap schot van Jean-Paul Boëtius, die net als Jeremiah St. Juste in de basis stond. Dat was de eerste keer dat een keeper aan het werk werd gezet.

Het scorebord in de MEWA Arena kwam ook na rust niet in beweging en daar had Flekken een belangrijk aandeel in. Na nog geen uur spelen voorkwam de doelman met goed voetenwerk dat Jonathan Burkardt, die op links het strafschopgebied was binnengedrongen, de bal in de linkerhoek mikte. Tien minuten voor het einde stond Flekken wederom met zijn voet niet toe dat St.Juste de wedstrijd uit balans bracht. Freiburg blijft vijfde, met negen punten uit vijf duels.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Bayern München86112119
2Borussia Dortmund8602818
3Bayer Leverkusen8512916
4SC Freiburg8440616
51. FC union Berlin 8431315
6VfL Wolfsburg8413-113
71. FC Köln8332-112
8RB Leipzig8323811
9TSG Hoffenheim8323611
10Borussia Mönchengladbach8323-111
11FSV Mainz 058314010
12VfB Stuttgart8233-19
13Hertha BSC8305-119
14Eintracht Frankfurt8152-38
15VfL Bochum8215-117
16FC Augsburg8134-106
17Arminia Bielefeld8053-75
18SpVgg Greuther Fürth 8017-151



Gerelateerd

Meer sportnieuws

55 reacties (laatste reactie door rayvg)

Flekken krijgt eindelijk de aandacht die hij verdient! Top voor die jongen en knap hoe hij zich zo stilletjes zo sterk ontwikkeld heeft.

Onze vrienden uit Bochum niet echt als vrienden behandeld…… wel een mooie overwinning!

18 september 2021 om 18:11

Keken allemaal uit naar de pot, leefde ontzettend in het stadion vorige week.. Maar goed, dit elftal is ook niet goed genoeg voor de Bundesliga.. Redelijk verzorgd voetbal, maar te weinig kwaliteit.

Leuk dat deze Mark Flekken nu ineens aandacht krijgt in de Nederlandse media. Zoiets gun ik iedereen hopelijk kan hij deze lijn doorzetten en uiteindelijk echt zijn debuut maken in het Nederlands elftal.

18 september 2021 om 17:32

Nou Bijlow speelt die niet deruit naar mijn mening. Die is wel de onbetwiste nummer 1 op dit moment.

18 september 2021 om 17:38

Nou betwijfel ik. Flekken keept op in een zwaardere competitie en krijgt over het algemeen meer te doen bij Freiburg dan Bijlow bij Feyenoord. Des te knapper dat die jongen alweer de 0 houdt.

18 september 2021 om 18:11

@reyhan Dat betwijfel ik niet. Flekken is een leuke keeper hoor, maar mensen draaien wel een beetje door nu alleen omdat Louis hem bij de voorselectie heeft geroepen, meer dan 90 procent kende Flekken niet eens joh en hebben hem nauwelijks echt 3 seizoenen zien keepen bij Freiburg. Bijlow is de nummer 1 en gewoon de beste keus voor Oranje, Flekken is een prima 2e keeper samen met evt Drommel.

18 september 2021 om 18:31

Iedereen die de video's van Voetbal International heeft gezien kent hem wel; Flekken met een F.
Als hij goed keept in de Bundesliga zou ik hem wel de kans gunnen, Bijlow is ook nog geen zekere factor.

18 september 2021 om 19:41

Dat men Flekker tot voor kort niet kende, doet toch niet af aan zijn prestaties? Alsof Bijlow 3 jaar lang top keept..

20 september 2021 om 12:26

Verdiend zeker een kans, zeker gezien onze huidige keepers. (keepers laatste jaren algemeen)

Dit soort cijfers verwacht ik eigenlijk ook van PSG, maar niets is minder waar; voorlopig doen de PSG niets bijzonders en relatief veel tegengoals; Terwijl Bayern laat zien wat een sterren team hoort te doen

18 september 2021 om 17:29

Bayern krijgt nu opvallend nauwelijks een doelpunt tegen. Dat is een groot contrast tov vorig seizoen

18 september 2021 om 17:35

Dat gebeurt als je veel beter bent dan de meeste andere Europese clubs en dan je competitiegenoten vorig seizoen was slechts een incident want volgens mij het jaar daarvoor was het ook weinig

18 september 2021 om 17:47

Hij heet Upamecano, en vandaag telt niet, want de Bochum-aanval deed niet mee aan de wedstrijd.

18 september 2021 om 17:32

Dit Bayern is een team met jongens die al een paar jaar samen spelen. Dat 11-tal uit Parijs zal misschien net zo makkelijk landskampioen worden in hun eigen land maar in Europa moet het nog zien.

18 september 2021 om 17:41

Bayern is zoals je zegt een sterren team, bij PSG zijn het gewoon sterren. Je mist een team daar.

18 september 2021 om 17:46

Jongens psg speelt voor het eerst in de nieuwe samenstelling. Bayern heeft ook al eens punten laten liggen in Duitsland. Beetje waan van de dag dit. Het zijn geen robots die spelen he.

18 september 2021 om 17:47

Kalm aan,toen msn voor het eerste speelde hadden ze ook een paar wedstrijden nodig om elkaar te vinden,Bovendien zijn verrati en gueye er niet.

18 september 2021 om 18:29

Bayern is een topteam. Allemaal 100% afgetrainde super fitte jongens. Denk dat ze PSG makkelijk van het kastje naar de muur sturen.

18 september 2021 om 19:43

Makkelijk van het kastje naar de muur sturen, weet ik niet. Wat ik wel weet is dat PSG afgelopen seizoen geluk heeft gehad dat Lewandowski beide wedstrijden geblesseerd was. Anders was Bayern echt doorgegaan, ben ik van overtuigd.

18 september 2021 om 18:59

Me too! Ik zou ook denken PSG hoort ieder match met 4-0 of hoger te winnen, maar je vergelijkt een machine waarin de selectie aan elkaar gewend is vergeleken met een sterrenteam die uit spelers van verschillende clubs bestaat. Als ze over halve seizoen dit soort prestaties nog niet kunnen leveren dan kan je ze wat kwalijk nemen. Voor nu heb je ampers 1 wedstrijd met de trio van PSG kunnen meemaken of het middenveld is geblesseerd.

18 september 2021 om 19:33

Psg heeft niet eens 1 westrijd gespeeld met iedereen fit,wacht maar over een paar maanden Als ze ingespeeld zijn,dan zullen mensen zeggen dat het niet eerlijk is..

Tja kwestie van tijd weer voordat Bayern 10x achter elkaar kampioen wordt. Dortmund is verdedigend zwak en laten wel punten liggen tegen de middenmoot en Wolfsburg gaat het natuurlijk nooit volhouden. Ook Bochum weer weggevaagd. CL natuurlijk 1 van de favorieten maar ligt er ook aan of Lewandowski het hele seizoen fit blijft.

18 september 2021 om 17:28

Het verschil nu is dat de defensie veel stabieler is onder Nagelsmann. Deze was vorig seizoen niet goed. Het heeft niet veel zin om veel doelpunten te scoren als men er veel incasseert achterin.

18 september 2021 om 17:34

Wel als je er altijd eentje meer scoort.

18 september 2021 om 17:37

Dat zagen we dit kalenderjaar tegen PSG in de Champions League. Zonder Lewa 3 goals maar ook 3 tegenkrijgen in 1 wedstrijd.

18 september 2021 om 17:48

Dan maak je er dus niet eentje meer..

18 september 2021 om 17:53

@ Tjeerd94
Het is gewoon dat ik niet graag veel tegendoelpunten zie.
In de Champions League was dat fataal het voorbije seizoen.

18 september 2021 om 17:33

@ModricMagic. Zoals je vandaag hebt kunnen scoort Bayern ook zonder Lewa z'n goals als een tierelier, net zoals die 8-2 tegen Barca. Beestachtig team, waarschijnlijk de meest soepele en beste aanvalsmachine (Müller, Sane, Gnabry, Lewa, Kimmich, Coman) van alle topclubs.

18 september 2021 om 17:35

Vond het tegen PSG vorig jaar anders best zwakjes voorin. Daarom werden ze uitgeschakeld. Je hebt dan echt al je topspelers nodig om door te gaan. Een Bayern zonder Lewa tegen bijv een City wordt lastig hoor.

18 september 2021 om 17:39

Tegen PSG waren ze matig in de kansenafwerking voorin en achterin veel doelpunten tegen. Nagelsmann heeft dit probleem al mooi hersteld. Het is trouwens een zegen dat Bayern nu zonder Alaba achterin speelt

18 september 2021 om 17:39

@ModrigMagic. Dat is Cherrypicken op basis van een wedstrijd tegen één van de beste teams ter wereld, terwijl ze zonder Lewa gewoon 3x scoren, maar als de verdediging 3 goals weggeeft waaronder een zeldzame blunder van Neuer dan wordt je gewoon uitgeschakeld. Met deze verdediging waren ze waarschijnlijk doorgegaan. Tuurlijk is Lewa belangrijk maar zonder goede verdediging houdt het feest snel op.

18 september 2021 om 17:46

Mwah vond Bayern ook ontzettend veel missen hoor. Kijk die 2 wedstrijden is terug. Ze hadden makkelijk meer goals moeten maken. Dus het was niet alleen verdedigend slecht. Nogmaals ik denk dat ze het gewoon lastig krijgen tegen topploegen als Lewa er niet is. Met Choupo-Moting ga je het niet redden.

18 september 2021 om 17:47

@ Qrsta
de eerste tegengoal wel niet zomaar wijzen naar Neuer. Het liep daar al fout achterin in de verdediging met onder meer het onnodig oprukken van David Alaba.

18 september 2021 om 17:52

@modricmagic
dat valt nog te bekijken onder Nagelsmann. De thuiswedstrijd was verdedigend heel slecht.

18 september 2021 om 17:55

Alaba is niet echt je favoriete speler hé? 😉 Zowel Neuer als Alaba maakte een fout maar om de uiteindelijke blunder van Neuer op Alaba af te schuiven, niet echt chique.

18 september 2021 om 18:05

@ Qrsta
Alaba heeft gewoon zijn beperkingen als centrale verdediger. Bij hoog verdedigen mist hij handelingssnelheid. Als linksback is hij ook niet meer zoals hij vroeger was terwijl Alphonso Davies de nodige stappen heeft gezet.
Neuer was verrast op het harde schoteffect van Mbappé.

18 september 2021 om 18:15

@ModricMagic En vergeet het wonderkind je Jamal Musiala niet hé! Wat een heerlijke speler is dat zeg.

18 september 2021 om 18:15

Hoe je het ook draait of keert, de gehele voetbalwereld, media en miljoenen fans wereldwijd vonden het blunder van Neuer: "Neuer blundert: Mbappé zet PSG op voorsprong in kraker tegen Bayern
7 apr. 2021 — Kylian Mbappé zette PSG al na 3 minuten op voorsprong na een enorme blunder van doelman Manuer Neuer." "Manuel Neuer Makes Shocking Mistake As He Gets Nutmegged In ...
7 apr. 2021 — Manuel Neuer made a huge error as he conceded a very soft goal"" Dat jij daar doodleuk Alaba de schuld van geeft is opvallend en veelzeggend. (FC Hollywood heeft z'n werk in ieder geval weer gedaan)

18 september 2021 om 19:56

Dat is de media eh. Viseren op Neuer maar niet op hoe de aanval tot stand kwam?

18 september 2021 om 20:50

Tuurlijk, de media en miljoenen voetbalfans online (#NeuerMbappe) zitten er allemaal naast. Dus wanneer ik m'n mannetje laat lopen spits komt 1 op 1 uit lastige hoek, keeper wilt uitkomen maar struikelt hilarisch en spits kan doorlopen en bal op doellijn leggen en scoren, dan is dit mijn schuld????

De doelpuntenmachine draait op hoogtouren. Dit mag zo verdergaan

18 september 2021 om 17:44

Mooiste aan dit Bayern vind ik nog dat een 21 jarige jongen waar de meeste fans nog nooit van hadden gehoord gewoon in de basis mee kan. Werd die Stanisic door Bayern fans wel als groot talent gezien?

18 september 2021 om 17:51

Dit is een groot talent. Nu pas maakt hij zijn doorbraak aangezien hij eerst profiteren mocht van de afwezigheid van Pavard.

18 september 2021 om 19:26

Heb deze wedstijd niet gezien maar wat ik tot nu toe heb gezien van Stanisic vind ik hem erg zwak.

18 september 2021 om 19:58

Hopelijk verwar je hem niet te veel met Pavard.

18 september 2021 om 17:48

Mooiste aan dit Bayern vind ik nog dat een 21 jarige jongen waar de meeste fans nog nooit van hadden gehoord gewoon in de basis mee kan. Werd die Stanisic door Bayern fans wel als groot talent gezien?

Daarom heet je Bayern München. Hierom staan we bekend en maar gaan totdat de tegenstander helemaal versleten is. Dit is die echte Duitse killers mentaliteit! Toen met Jupp ging het ook zo maar toen kwam er 1 of andere voetbal filosoof, een tactiek fetishist die het allemaal eruit werkte. Passen passen passen passen passen. Kovac was niet zo goed maar ik ben hem wel heel dankbaar omdat hij Davies als eerste op lb poseerde. Flick bracht die killers mentaliteit terug en Nagelsmann borduurt erop verder. Lekker lekker lekker.

Leuk voor die jongen en heeft weer flekkenloos gekeept

Ik be superblij voor Sane dat hij zijn goal meepikt. Goed voor het zelfvertrouwen. En ook goed dat Julian hem vertrouwen geeft. Wat een heerlijk team hebben we zeg mijn hemel. Sane Gnabry Coman Musiala en onze vader Lewandowski. Muller. Echt om van te genieten, elke wedstrijd weer opnieuw. Ik vraag me af hoelang Lewa dit nog volhoudt? Hij lijkt mij toch wel van de categorie Ibra, Ronaldo Iniesta gewoon op oude leeftijd nog steeds top presteren. We moeten heel langzaam aan gaan denken aan een vervanger(die al bij Dortmund voor ons wordt klaargestoomd🤪😜). Misschien volgend jaar de clausule activeren en dan laten rouleren met Lewa? Of nog jaar terug verhuren? Of beide laten spelen. Haaland moet iig wel zijn vervanger zijn.

Even serieus. Dit Bayern komt langzaam dichtbij de machine van Pep bij Barcelona. We spreken over farmer league in Franse competitie, maar wie is een serieuze kandidaat tegen dit Bayern in Duitsland? Ook in de CL zijn er weinig ploegen die dit Bayern kunnen kloppen.

Afgelopen jaren als je kijkt naar hoe Bayern telkens uit de CL vloog zou je haast kunnen zeggen dat ze minstens 2 CL meer zouden moeten hebben. Ze zijn echt gruwelijk in vorm en topfavoriet voor de treble.

Zou Koeman nu een standbeeld krijgen? Want ze hebben immers maar met 0-3 verloren of werkt dat niet zo bij die president

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Bayern München

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
Voor de complete stand: 1. Bundesliga
SpelersPositieW
R. LewandowskiAanvaller89
T. MüllerAanvaller83
L. SanéAanvaller82
C. FrüchtlKeeper00
M. NeuerKeeper80
S. UlreichKeeper00
A. DaviesVerdediger80
Voor de complete selectie: Clubpagina Bayern München.

346 fans
Aanvaller, 33 jaar
SeizoenClubW
2021/2022 Bayern München 8 9 0 0
2020/2021 Bayern München 29 41 4 0
2019/2020 Bayern München 31 34 5 0
2018/2019 Bayern München 33 22 2 0
2017/2018 Bayern München 30 29 1 0
Laatste voetbalnieuws

Bayern München slacht Bayer Leverkusen in zeven minuten helemaal af

Bayern München heeft zondagmiddag een grote overwinning op Bayer Leverkusen geboekt. Na een spectaculaire eerste helft leidde de grootmacht al met 0-5 tegen de nummer drie van de Bundesliga. Nooit eerder...Lees verder

In de wandelgangen

Zaterdag 16 oktober
Fiorentina wil in januari een poging wagen om Andrea Belotti in huis te halen. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren