Atl_Madrid

Algemeen
Vrienden
(7)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Dinsdag, 14 augustus 2012
-
Gebruikersnaam:Atl_Madrid
-
Niveau:121 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:1.527
-
Leeftijd:27 jaar (16-7-1993)
-
Woonplaats:
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:7
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Ontslag Tobiasen sorteert het gewenste schokeffect voor Almere City 0
- Live meepraten in de Keuken Kampioen Divisie: FC Volendam - Roda JC 1
- Live meepraten in de Eredivisie: Feyenoord - VVV-Venlo 7
- Bijlow ontbreekt opnieuw bij Feyenoord; talisman keert terug in de defensie 15
- Hoofdrollen voor Granit Xhaka en Erik Pieters bij Burnley - Arsenal 52
- Johan Derksen: 'Als Ajax die twee erbij krijgt is dat echt een verrijking' 64
- Van der Sar weet waar Ajax-fans al 30 jaar over dromen: 'Je weet het nooit' 40
- Schreuder verrast door Messi op training: 'Bij Ajax heeft Tadic dat' 58
- Live meepraten in de Keuken Kampioen Divisie: Almere City FC - Excelsior
- Live meepraten in de Premier League: Burnley - Arsenal 172

In de wandelgangen
Zaterdag 6 maartRick Karsdorp is akkoord met AS Roma over een nieuw contract. Lees verder
Achtergronden
- In beeld: voor het eerst sinds september weer fans in stadion van NEC 0
- Alleenheerser Haaland laat de sterren van Bayern München ver achter zich 0
- 15 Eredivisie-spelers die er ondanks de lockdown fris geknipt bij lopen 0
- Antony meldt zich met nieuwe marktwaarde in Eredivisie-top van duurste spelers 0
Je bent een van de weinige Atletico fan toevallig Sierde De Vos ?
Je mag Milito wel in de top 10 spitsen zetten hoor
, voor de rest wel goeie top 10..
Ook fan van Atl Madrid?
Proficiat met de Copa dik verdiend jullie waren gewoon veel beter.
kan ik geloven.denk niet dat het lang zal duren voor je hoort dat Mourinho zijn onstlag krijgt.
Zozo, klopt het dat Adil Rami aan Atletico aangeboden is? Leuke speler natuurlijk! Maar denk dat Atletico meer behoefte heeft aan aanvallende versterking aangezien ze centraal achterin al Miranda, Godín, Dias, Pulido en volgend seizoen Cabrera hebben lopen... Maar vind Rami alleen vergelijkbaar met Godín wat kwaliteiten betreft.
Je bent dus een groot fan van Atletico Madrid? Ik hoop heel erg op de komst van Torres en Diego. Torres zou een goeie mentor kunnen zijn van Adrian en Baptista vind je ook niet? Ben benieuwd naar deze transferperiode!
Een echte Atletico fan zie ik!

Klopt het dat Atleti bezig is met de komst van Toulalan? En in wie zie jij de ideale opvolger van Falcao? Als Cardozo niet in de belangstelling stond van Fenerbahçe dan zou ik hem graag bij Atletico zien en dan Arda en Costa er om heen!
Aupa Atleti!
Hey,
Ik zag toevallig op de site van de RFU dat er een Russische verdediger bij jullie voetbalt. Hij heet Antonio Moreyes en heeft een Cubaanse vader en een Russische moeder en hij is zelf in Sint-petersburg geboren. Ik vroeg me af of deze 18-jarige jongen net zoveel potentie heeft als de andere jeugd van Atletico, zoals Koke.
Alvast bedankt voor het beantwoorden van mijn vraag.
Sorry voor het late reageren.
Maar de opties die je noemt voor versterking van de aanvalslinie zijn inderdaad goede keuzes. Benteke is echter wel een dure optie, er is dan wel genoeg geld met de verkoop van Falcao maar ik betwijfel of Atletico dat geld meteen fors gaat besteden. Villa zou wel een goedkopere optie zijn, hij komt wel aardig op leeftijd maar hij is wel een echte goalgetter. Wat vind je van Burak Yilmaz? Topscorer van Galatasaray, beresterk en snel en pikt altijd zijn doelpunten mee.
Ik vind het vooral mooi om te zien hoe Atletico met alleen Falcao als absolute sterspeler presteerde afgelopen seizoen. Gewoon een goed collectief gevormd met over het algemeen niet zo heel bekende spelers. Simeone is ook echt een topcoach met zijn fanatisme en liefde voor de club.
Atletico is standaard mijn eerste keuze met Fifa aangezien Fenerbahce er niet meer bij zit haha
Aangepast op 10 juni 2013 om 12:35 door ForzaFener.
Ik zag zijn naam toevallig bij de site van de Russische Bond. Keek er al vreemd van op dat er iemand met een Spaanse naam een Russisch international is. Toen heb ik maar besloten om eens wat research te doen.
Bedankt voor je antwoord in ieder geval.
Jaa, atletico speelde vandaag erg sterk met 2 goals van diego costa. Hij is goed bezig, maar het is vooral heel atletico dat sterk staat. De verdediging was vandaag op slot, het doelpunt van celta was ook een beetje geluk. Tot nu toe gaat het heel erg goed, vooral de verdediging ben ik tevreden over en Juanfran zou van mij wel op de RB mogen staan bij het nationale elftal!
Nogmaals mooi gezegd in het bericht over Diego Costa! Vind dat dat wel eens gezegd mag worden. Het niveau gaat anders te snel achteruit hier op Vz...
Thanks sir! En ach, het is het mooiste beroep wat er is. Dankjewel!