Galatasaray wordt geholpen door enorme blunder en dankt Dervisoglu

Zondag, 26 september 2021 om 20:11Yanick Vos • Laatste update: 06:26

Galatasaray heeft voor het eerst sinds 23 augustus een overwinning geboekt in de Turkse competitie. Het team van trainer Fatih Terim was zondagavond met 2-1 te sterk voor Göztepe. De overwinning kwam niet eenvoudig tot stand, daar de thuisploeg op slag van rust op achterstand kwam. Na de thee werden herstelwerkzaamheden verricht.

Vlak voor rust ging het mis voor Galatasaray, waar Patrick van Aanholt negentig minuten speelde en Ryan Babel niet van de bank afkwam. Slordig balverlies van Christian Luyindama in de opbouw leidde de 0-1 in. De Galatasaray-verdediger schoof de bal in de voeten van Halil Akbunar, die de bal achter de verdediging van de thuisploeg legde. Cherif Ndiaye schatte de pass op waarde en rekende af met de uitgekomen Fernando Muslera.

Het artikel gaat verder onder de video
Meer videos

De gelijkmaker viel vlak na rust. Halil Dervisoglu profiteerde met een slap afstandsschot van een enorme blunder van de Göztepe-doelman Irfan Egribayat. Dervisoglu waagde een poging vanaf ongeveer 25 meter voor het doel van de tegenstander. Zijn schot was slap, maar Egribayat verkeek zich er lelijk op en zag de bal door zijn benen over de doellijn rollen. De vreugde was er niet minder om bij Dervisoglu en zijn ploeggenoten.

Galatasaray kon na een uur spelen opnieuw juichen na een uitstekende actie van Olimpiu Vasile Morutan. Hij werd op de rechterflank aangespeeld door Alexandru Cicaldau, kapte vervolgens drie tegenstanders uit en schoot raak in de korte hoek. In de slotfase kwam de zege niet meer in gevaar en wint de ploeg van Terim voor het eerst in de competitie sinds 23 augustus, toen Hatayspor met dezelfde cijfers werd verslagen. Door de overwinning komt Galatasaray op elf punten, goed voor de tiende plaats op de ranglijst.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Trabzonspor107301124
2Hatayspor106221120
3Fenerbahçe9612419
4Fatih Karagümrük10532418
5Besiktas9522717
6Konyaspor10451517
7Galatasaray9522217
8Alanyaspor9522017
9Altay10505015
10Adana Demirspor10343013
11Medipol Basaksehir10406012
12Gaziantep FK10334-212
13Yeni Malatyaspor10406-612
14Sivasspor10253211
15Kayserispor10325-411
16Giresunspor10235-49
17Antalyaspor10235-59
18Göztepe10226-58
19Kasımpaşa10136-66
20Rizespor10118-144



Gerelateerd

Meer sportnieuws

38 reacties (laatste reactie door marlos)

Morutan van vandaag, is de verpersoonlijking van het proces waarin we zitten: Het zit erin, maar het komt er niet altijd uit. Als het eruit komt, is het mooi, verfrissend. De Galatasaray tegen Lazio Roma gaf ons een sprankeling op onze gezichten. Was het perfect tegen Lazio ? Nee. Maar het was nieuw, verfrissend, jeugdig en het had de gunfactor. Daarna gaat het vervolgens compleet mis in de twee wedstrijden daarna, maar ook dat hoort erbij. Wij Galatasaray-supporters hebben geduld, maar niet meer voor spelers als Babel, Omer, Luyindama etc. die het niveau gewoon niet hebben om te horen bij hetgeen waar Galatasaray naar streeft. Morutan, Cicaldau, Halil, Kerem etc. wel. Ik kijk uit naar de wedstrijd tegen Marseille!

26 september 2021 om 22:42

Kerem? K zou kerem nie eens laten spelen op mijn bruiloft, hij heeft nix goeds gedaan vandaag…

26 september 2021 om 22:51

Vervolgens ergens in een Turks café met een drankje in je hand klagen dat jonge spelers geen kans krijgen in Turkije.

Cicaldau geweldenaar kan echt alles. Een aankoop die 6.5 miljoen euro volledig waard is. En dan kom ik bij Morutan, speelde een hele slechte eerste helft. Was misschien wel de slechtste aan de kant van Gala. Maar zo zie je maar dat je een creatieve speler zijn gang moet laten gaan. Een aantal goeie diepteballen en een goeie goal. En over Terim, tjaaaaaaa laten we daar maar niet teveel over zeggen.

26 september 2021 om 20:43

Volgens mij was Kerem de slechtste?

26 september 2021 om 22:17

De slechtste was Halil, die moet de volgende twee wedstrijden lekker op de bank beginnen, wat een egoist bah! En over je laatste zin ik ben heel blij dat we jeugd hebben maar ze worden verwaarloosd door hem, het spel was weeral bagger zoals we al jaren gewoon zijn Terim

27 september 2021 om 11:17

Door Halil zijn we nu wel een paar weken weer verlost van Feghouli . Bekijk het positief.

We zitten momenteel in de hoek waar de klappen vallen dus deze 3 punten zijn zeer welkom. Nelsson heeft vandaag eindelijk laten zien waarom we zoveel voor hem hebben neergelegd: ijzersterk in de verdediging en opbouw, ondanks die amateur naast hem. Morutan ook heel goed met een puike goal, maar voor mij is onze beste transfer Cicaldau. Wat een speler man. Staat verdedigend zijn mannetje, strooit heerlijke passes heen en weer en kan eindeloos door. Hele goede speler. Yedlin heeft mij vandaag positief verrast, speelde foutloos. Ik vrees tegen Marseille, maar met de komst van Marcao zijn we al gelijk 2-3x beter. We hebben echter nog steeds geen duidelijk spel en hebben weer gewonnen door individuele klasse. Ik wil Fatih Terim echt zo snel mogelijk weg hebben.

26 september 2021 om 20:30

Pfff Cicaldau. Heerlijk inderdaad. Dat moment in de tweede helft dat hij gewoon 1x raken deed paar keer achter elkaar. Helaas zit niet iedereen op zijn passing level. Maar een heerlijke speler!

26 september 2021 om 21:30

Waar de klappen vallen? In welke hoek zitten wij dan? Ik verwacht serieus een telefoontje van Sergen voor de wedstrijd van dinsdag.

26 september 2021 om 21:32

Het verschil is dat wij klappen incasseren met een fittere selectie, terwijl jullie je staande kunnen houden met de helft in de lappenmand.

26 september 2021 om 21:36

Bro we hebben net 5 punten laten liggen in de laatste twee competitiewedstrijden. Hoe houden wij ons precies staande? Saatci -Atiba was onze centrale duo tegen Altay (nee, niet horlogeverkoper Atiba).

26 september 2021 om 21:54

Bro, jullie hebben gewoon pure pech. Over een maand is iedereen hersteld bij Besiktas en dan zijn jullie weer helemaal blij. Bij ons ligt het probleem nog dieper. We hebben geen plan, geen tactiek, niks.

Keeper deed zijn werk niet zo goed. Niet goed betaald ? Ik zou het niet weten. Wij hebben een alternatief ons sterspeler 7 gerrit.

Cicaldau transfer die het beste uitpakt momenteel? Laat het spel gewoon via hem verlopen i.p.v. dat elke keer weer onze verdedigers hun rol als maestro gaan opeisen.
Prachtige goal van Morutan overigens voor de rest wederom armoedig.

26 september 2021 om 20:32

Cicaldau zal steeds beter gaan spelen naarmate de spelers om zich heen ook beter worden. Morutan was dramatisch, maar die goal damn. Wanneer heeft iemand voor het laatst bij ons zo gescoord?

Broodnodige 3 punten voor Gs

Het was weer niet best maar er zit tenminste wel werklust in..

Veel is wel onduidelijk, zoals de spitspositie.. ook snap ik niet dat Kilinc weer niet speelt.

Met de huidige selectie zie ik Gs niet als concurrent, tenzij wij het hele seizoen zo een blessuregolf hebben.. het is een verzameling matige spelers met hier en daar kans op ontwikkeling naar een hoger niveau, maar met Terim is dat een utopie.

Benauwde zege. Sommige spelers proberen het maar lukt net niet net soms wel. Het was een zege die Gala nodig had. Ik verwacht geen kampioensschap maar wel een strijdend team en een vechtend team.. we blijven maar hopen op.

Jammer van de reacties dat Irfan in januari naar Gala gaat. Marafona zijn we niet vergeten owja en nog de grote kameraad van Aboubakar in Hatay.

Mooi om te zien dat de keeper van Goztepe een leuk extraatje heeft kunnen bijverdienen vandaag

26 september 2021 om 20:40

Mooi om te zien dat er geen reactie is van jou op de volleybal-smash van de Fener verdediger in de topic van je eigen cluppie.

26 september 2021 om 21:39

Khabib hoor jij geen ufc te kijken?

Zelfs tegen een zwak Göztepe kunnen we amper kansen creëren. Eerste doelpunt is een afstandsschot dat een doelpunt wordt door een keepersfout en de tweede is dankzij de individuele acties van Morutan. Er zit amper een idee achter en zo is het al bijna altijd geweest onder Terim's laatste periode. Terim klaagde hiervoor ook steen en been over de spelerskwaliteit in de seizoenen dat we geen kampioen werden, terwijl hij in de voorgaande twee seizoen toch echt over de beste selecties beschikte. Nou is er sinds het begin van dit seizoen al zo'n 25 miljoen euro geïnvesteerd in de selectie en hebben we een jonge ploeg met leuke talenten, maar het lijkt nog steeds niet bepaald ergens op. Wanneer gaan ze bij ons inzien dat het niet meer werkt met Terim? Meneer zal zelf nooit  toegeven. Moet hij per se uitgekotst worden door iedereen om weg te gaan?

Terim heeft het over geduld voor een periode van 3 jaar maar zo lang kunnen we echt niet wachten! Vooral niet met spelers als Luyindama en Kerem. En ook Muslera met al zijn fouten! Jeetje, doet gewoon pijn aan de ogen.

Vandaag een wedstrijd gekeken van twee hoofdklasse teams ( Noord - Holland) en kan zeggen dat die wedstrijd leuker was om te kijken dan Gala - Goztepe. Ik vond het ook heel fijn dat sommigen van de GS selectie gelijk een praatje deden om Irfan Can te steunen mooie beelden.

26 september 2021 om 20:55

Aghhh gossie, zeg ik meen het!
Dan kijk je de volgende x toch niet meer naar GS😉
Ik had vrijdag weer een leuke wedstrijd gekeken.
Net zoals jullie spelers met Marafona van hatay vorig jaar toch?

26 september 2021 om 21:08

Ik zeg alleen mooie beelden, waarom zo een reactie opeens? Begrijp nog steeds nier dat die gozer van Hatay nog niet opgeroepen is echt raar

26 september 2021 om 21:18

Het is je ondertoon, omdat dit niet de 1e x is.
Jjj en sergen10 houden een wedstrijdje GS afbranden. Is het niet terim dan is het wel marcao en ga zomaar door.

Elke GS fan weet dat GS met dit spel geen kampioen gaat worden zelfs top 3 niet gaat halen.
De meeste weten ook dat bjk als iedereen gewoon fit is/blijft gewoon kampioen gaat worden.

26 september 2021 om 21:24

Ik heb je naam genoteerd bro want met jouw kan ik gewoon leuk dollen/praten zie ik want je begrijpt mijn reactie. Je bent een van de weinige GS supporters hier die altijd onder mijn reactie mogen reageren. Iyi aksamlar

26 september 2021 om 21:32

Nice man, voel me vereerd👍🏻🙄
Hoop dat je nu goed zal slapen
Fijn avond

Broodnodige 3 punten voor Gala. Spelen naar mijn mening nog steeds het slechtste voetbal van de topclubs. Succes in de EL

Een ding staat vast. Dit Gala gaat zwaar tegen een muur aanlopen en dan zal er een interne crisis ontstaan tussen Terim en het bestuur. Ja de spelers zijn nog jong maar dezelfde fouten blijven komen en worden nu zowel tegen Lazio als tegen Goztepe door blunders gered. Fatih Terim heeft waarschijnlijk een goede dua gedaan afgelopen weken.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Galatasaray


1149 fans
Selectie
Actuele wedstrijden
SpelersPositieW
P. van AanholtVerdediger90
K. AktürkoğluMiddenvelder91
T. AntalyalıMiddenvelder80
F. MusleraKeeper90
A. CicâldăuMiddenvelder82
Mostafa MohamedAanvaller83
S. FeghouliMiddenvelder71
Voor de complete selectie: Clubpagina Galatasaray.

167 fans
Coach, 68 jaar

In de wandelgangen

Woensdag 20 oktober
Ook Liverpool heeft zijn pijlen gericht op Ricardo Pepi. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren