Glorieuze invalbeurt Hirving Lozano geeft doorslag; Lasse Schöne baalt

Woensdag, 8 juli 2020 om

Napoli heeft woensdagavond een benauwde 1-2 overwinning op Genoa in de Serie A geboekt. Dries Mertens en Edoardo Goldaniga zorgden voor een tussenstand van 1-1, waarna een ingeving van Hirving Lozano in de 66e minuut de doorslag gaf. Nog geen twee minuten na zijn invalbeurt reageerde hij goed op een pass van Fabián Ruiz en werkte hij de bal achter Mattia Perin. Het was voor de ex-PSV’er zijn tweede goal in zijn vijf korte invalbeurten sinds de coronastop. Napoli is op een vijfde plaats terug te vinden, terwijl Genoa, waar Lasse Schöne negentig minuten in een 3-5-2-opstelling speelde, met nog zeven duels te gaan één punt onder de rode streep blijft.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan97201323
2Internazionale95311018
3Sassuolo9531818
4Juventus94501117
5Napoli96031017
6AS Roma9522417
7Hellas Verona9432515
8Atalanta9423214
9Lazio9423-214
10Bologna9405012
11Cagliari9324-311
12Sampdoria8314-110
13Udinese9315-210
14Spezia9243-410
15Benevento9315-910
16Fiorentina9225-58
17Parma8134-86
18Torino8125-65
19Genoa8125-95
20Crotone9027-142



Gerelateerd

Meer sportnieuws

3 reacties (laatste reactie door paulmaxwell)

ik blijf het wennen vinden als je die opstelling zo ziet, met 5 wissels. Er staan aan het eind een half nieuw team op het veld... Dat is echt een enorm voordeel van ploegen met een brede selectie en/of sterke bank. Zoals bij Napoli profiteert Lozano hier echt van dat hij nu meer minuten kan maken. Voor hem is dat wel mooi meegenomen. Zo zie je dat de veranderingen en maatregelen voor iedereen anders uitpakken. Voor een aantal spelers is het een unieke kans om meer te kunnen spelen

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Genoa

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
17.Parma6-8
18.Torino5-6
19.Genoa5-9
20.Crotone2-14
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
M. BadeljMiddenvelder80
G. PandevAanvaller81
M. PjacaAanvaller62
G. ScamaccaAanvaller52
E. ShomurodovAanvaller30
F. MarchettiKeeper10
M. PerinKeeper70
Voor de complete selectie: Clubpagina Genoa.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina Genoa.

180 fans
Aanvaller, 33 jaar
SeizoenClubW
2020/2021 Napoli 8 4 0 0
2019/2020 Napoli 31 9 5 0
2018/2019 Napoli 35 16 1 0
2017/2018 Napoli 38 18 4 0
2016/2017 Napoli 35 28 6 0

In de wandelgangen

Maandag 30 november
Benfica wil Jean-Clair Todibo in januari alweer terugsturen richting Barcelona. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren