Stand Eredivisie na speelronde 25: subtoppers spelen massaal gelijk

Zondag, 10 maart 2019 om

PSV en Ajax hebben in speelronde 25 van de Eredivisie beide geen fout gemaakt. De koploper uit Eindhoven won zaterdagavond op eigen veld met 2-0 van NAC Breda, terwijl de Amsterdammers een dag later met 4-0 zegevierden over Fortuna Sittard. Daardoor blijft het verschil op de ranglijst tussen beide titelrivalen vijf punten, al heeft Ajax nog wel een wedstrijd tegoed. Subtoppers Feyenoord, AZ, Vitesse, FC Utrecht en Heracles Almelo speelden deze speelrondes alle gelijk.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Ajax97202323
2PSV97202023
3AZ96211520
4Vitesse9621520
5Sparta Rotterdam9432215
6FC Utrecht9423414
7Heracles Almelo9423-114
8sc Heerenveen9342313
9Feyenoord9342113
10Willem II9414-313
11FC Twente9333-112
12FC Groningen9315-210
13VVV-Venlo9306-109
14PEC Zwolle9216-87
15FC Emmen9216-87
16ADO Den Haag9207-86
17Fortuna Sittard9135-116
18RKC Waalwijk9018-211

Speelronde 25 van de Eredivisie door de ogen van Opta
Meer video's


Gerelateerd

Meer sportnieuws

11 reacties

Zelfs VZ noemt Feyenoord een subtopper hahaha, ja dan is het helemaal gedaan met je.

10 maart 2019 om 18:55

Ja.12 punten, na woensdag als het goed is 15 punten, is ook wel een vrij duidelijk gat natuurlijk. Feyenoord is momenteel de comfortabele koploper van de subtop.

10 maart 2019 om 19:04

Ja groot gelijk maar ze worden allemaal zo boos als iemand iets anders zegt.

10 maart 2019 om 19:18

Mwa, ik denk dat veel serieuze Feyenoord fans juist beamen dat het gat dit seizoen té groot is. Dat komt met name door tal van keren puntverlies bij laagvliegers. Dit seizoen is het, zeker als je die blamage tegen Trencin meerekent (uitschakeling tegen Ajax in beker vind ik nog niet zo gek), geen topniveau.

10 maart 2019 om 19:27

@FRTorres, Doe je het elftal toch wel te kort, vind ik. Als je ziet hoe Feyenoord er tegen PSV en Ajax staat, dan kan deze ploeg veel meer. Er mist alleen bakken met creativiteit om ook de kleine tegenstanders kapot te kunnen spelen. Vooral in uitwedstrijden is dat een drama.

10 maart 2019 om 19:44

Omdat jij aan het narren bent en VZ niet. VZ noemt Feyenoord dit seizoen terecht een subtopper obv ranglijst en niet op basis van de grootte van de club, historie en achterban. Als Ajax of Psv komend seizoen 15 pnt achterstaat op de koploper(s) is het dat seizoen een subtopper. Ajax is op basis van historie en prijzenkast de beste club van NL. Psv misschien wel obv de laatste 25 jaar. En Feyenoord obv van het verleden, samen met Ajax. Maar daar het eens in de tien jaar nog steeds een hele grote prijs pakt, is het de top 3 club van NL en dus voor Nederlandse begrippen een topclub.

Gat tussen middenmoot en subtop wordt dus weer kleiner. En de middenmoot is groot: van Heerenveen tot pakweg Excelsior. Worden nog spannende weken zo. Deelname aan play-offs is geen uitgemaakte zaak.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

PSV

Stand
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.Ajax2323
2.PSV2320
3.AZ2015
4.Vitesse205
Voor de complete stand: Eredivisie
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina PSV.

In de wandelgangen

Donderdag 17 oktober
Manchester United wil in het komende jaar zes nieuwe spelers binnenhalen. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren