Wie is volgens jou beter?
Norwich City liet Ricky van Wolfswinkel naar Frankrijk gaan en haalde in de persoon van Kyle Lafferty een opvolger binnen. De 24-jarige Noord-Ier kwam voor naar verluidt 4,5 miljoen euro over van Palermo en voorzitter Maurizio Zamparini legt uit waarom hij besloot om Lafferty te verkopen.

“Trainer Beppe Iachini deed mij het verzoek om Lafferty te laten gaan. Die speler is namelijk een ongecontroleerde womanizer, een Ier die wars is van regels. Hij kan zomaar voor een week verdwijnen om op de vrouwtjes in Milaan te gaan jagen. Hij heeft bij twee vrouwen in totaal zes kinderen. Hij traint nooit, is het spoor helemaal bijster.”
“Op het veld is hij geweldig, want hij geeft altijd alles”, vervolgt Zamparini in gesprek met Radio 24. “Maar zijn gedrag is dramatisch. De trainer liet mij weten dat hij niet met deze speler kon werken.” Lafferty hielp Palermo vorig seizoen aan promotie door elf keer te scoren in de Serie B. Hij is op Sicilië vervangen door Simon Makienok, die overkwam van Bröndby IF.
Poll
Gerelateerd
Meer sportnieuws
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Norwich City




Het is natuurlijk niet best dat hij zich buiten 't veld niet goed gedraagd, maar het belangrijkste toont hij wel: inzet binnen de lijnen. Andersom was erger geweest.
Wat maakt het uit als hij er tien met 10 vrouwen heeft hij moet zn werk gewoon goed doen .werk en prive mogen best uit elkaar gehouden worden ...
Dat is dus het probleem, hij is soms een week weg zonder iets te melden om een vrouw te versieren.
Heb ik iets gemist? Van Wolfswinkel naar Frankrijk? Kan iemand mij vertellen naar welke club hij is gegaan?
Saint-Etienne
Saint-Etienne, maar hij is niet de eerste keus in de spits.
@aubame, dat heeft te maken met hoe Asse de eerste drie wedstrijden van het seizoen speelden. Van Wolfswinkel is gewoon een diepe spits en kan niet anders dan op 'de negen' spelen wanneer een team 4-5-1 speelt. Daar stond Erding al en zeer verdienstelijk ook.
Afgelopen weekend tegen PSG is overgeschakeld naar een 4-4-2 systeem en naast Erding doet Van Wolfswinkel het gewoon goed, ondanks de iets wat geflatteerde nederlaag. Het zal mij niets verbazen als Galtier toch gaat vasthouden aan het 4-4-2 systeem met voorin Erding en Van Wolfswinkel.
Denk dat hij samen met Erding gewoon een topduo gaat worden in Frankrijk..
OK, maar tegen PSG speelde Saint-Etienne met een 5-3-2 systeem, maar dat pakte niet goed uit. Ik denk dat Galtier gewoon weer terugschakelt naar het normale systeem met Erding in de spits en op de flanken Hamouma/monnet Paquet en Gradel. Zo hebben ze namelijk vorig seizoen ook gespeeld, en dat verliep prima.
Saint-Etienne ik denk dat een goeie club voor hem hun voetbal past wel bij van wolfswinkel
Dan ontsla hem dan! Wat doe je moeilijk over? Zon probleemkind moet je gewoon niet bij de selectie houden. Plus denk dat hij maar moet stoppen met voetballen als hij een week weg is voor een dame in ander land.
@ Gentleman23
Ze doen helemaal niet moeilijk. Ze laten hem gaan en vangen nog mooi even een paar centen.
Je hebt het bericht niet helemaal goed gelezen...
Als je bij Palermo voetbalt en je bent een week weg om in Milaan de vrouwen te versieren. Ben je dan in een ander land?
Ander land? Voor zover ik weet ligt Milaan nog steeds in Italië.
Als de Italianen het al er over vinden, dan moet het echt héél erg zijn.
Toen ik de titel zag dacht ik aan ravel morrison
Die is ook niet bezig met voetbal meer met uitgaan en feesten.
Ik dacht,dit gaat over Balotelli die zijn zwarte jumbo slurf heeft laten bengelen tussen de rimpel lipjes van de voorzitter zijn vrouw