Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Zaterdag 27 augustus 2022
Tijd:
20:00 uur
Scheidsrechter:
B. Nijhuis
Stadion:
Stadion Feijenoord (Rotterdam)
Toeschouwers:
47500
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Feyenoord FC Emmen
- Justin Bijlow E. Oelschlägel
- Marcus Holmgren Pedersen J. Veldmate
- Gernot Trauner J. Hardeveld
- D. Hancko M. Araujo
- J. Rasmussen K. Veendorp
- Lutsharel Geertruida L. Bernadou
- Q. Timber M. Diemers
- Orkun Kökçü J. Vlak
- J. Dilrosun O. Romeny
- Danilo Rui Mendes
- Patrik Wålemark R. Živković
-
S. Giménez
M. Heylen
-
S. Szymański
L. Burnet
-
O. Idrissi
J. Assehnoun
-
Q. Hartman
F. Pacheco
-
Alireza Jahanbakhsh
-
46' J. Hardeveld
-
63' S. Giménez
-
60' Q. Timber 1 - 0
-
63' Danilo
-
65' J. Assehnoun
-
65' J. Vlak
-
72' S. Szymański
-
72' O. Kökçü
-
72' O. Idrissi
-
72' P. WÃ¥lemark
-
83' M. Heylen
-
83' M. Araujo
-
84' Q. Hartman
-
84' D. Hancko
-
84' A. Jahanbakhsh
-
84' J. Dilrosun
-
87' F. Pacheco
-
85' S. Giménez 2 - 0
-
87' R. Živković
-
88' J. Rasmussen 3 - 0
-
90' S. Szymański 4 - 0
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Feyenoord wint met ruime cijfers dankzij treffers van vier zomeraanwinsten

Feyenoord heeft zaterdagavond een ruime overwinning geboekt in de Eredivisie. In De Kuip was de ploeg van trainer Arne Slot met 4-0 te sterk voor FC Emmen. Na precies een uur spelen tekende Quinten Timber zijn eerste officiële treffer in het shirt van Feyenoord aan, waarna ook Santiago Giménez, Jacob Rasmussen en Sebastian Szymanski hun debuutgoals maakten.
Lees verder
Geertruida als middenvelder en Hancko als linksback. Jammer maar het is niet anders. Tegen Emmen moet er gewoon gewonnen worden. Denk dat je de creativiteit van de Pool wel gaat missen.
Volgens mij gaf Slot aan dat hij meer spelers gaat opstellen die 90 min kunnen spelen. Waarschijnlijk is onze Poolse vriend nog niet zover?
Klopt idd, maar ben bang dat je zijn creativiteit wel gaat missen.
Waarom speelt Szymanski niet? Ik heb alles ff gemist vandaag..
Waarschijnlijk omdat Slot spelers wil die 90 min vol kunnen maken. En Szymanski kan dat (nog) niet.
Je zou er toch er wel van uit moeten gaan dat hij nu toch wel 90 min lang zou kunnen spelen.
Wat dacht je van de creativiteit van Aursnes
Ik had rasmussen eruit gelaten voor szymanski
Dit gaat Feyenoord eenvoudig winnen denk ik, ik verwacht niet dat FC Emmen veel heeft in te brengen in De Kuip. Alleen als Feyenoord er totaal niet lekker in zit en tegen zichzelf gaat voetballen maakt Emmen een klein kansje op een resultaat.
Ik verwacht dat Feyenoord het heel moeilijk gaat krijgen. Het spel is stroperig, spelers nog niet op elkaar ingespeeld en Emmen heeft dit jaar bewezen aardig wat doelpuntjes te kunnen maken. Een 1-2 zou me niet verbazen
Dan heb je PSV - FC Emmen niet gezien, dat was echt een kansloze exercitie van Emmen. Dat ze in eigen huis de nodige punten hebben verzameld tegen RKC en FC Utrecht is leuk, maar in De Kuip? Feyenoord heeft voldoende individuele kwaliteit dit te winnen, zelfs als het iets minder ingespeeld is.
Als Lukkien Fey-Heerenveen gezien heeft, weet hij, hoe hij een resultaat in de Kuip kan halen.
Een goede keeper opstellen en hopen dat hij de beste wedstrijd uit zijn carrière keept?
Parel van een comment dit 😂
...en degelijke verdedigende stellingen en vooral niet de intentie er een leuke wedstrijd van te maken.
Kom op Emmen! Zou mooi zijn als Feyenoord weer punten laat liggen. Kan Emmen een beetje verdedigen? Ken de ploeg niet echt
Leuk compliment van Slot voor Lukkien.
Vraag me toch een beetje af wie die Q. Maduro is (middenveld) . Het leek bij Feyenoord afgelopen tijd wel een duiventil dus wellicht heb ik die gemist.
Timber
Timber inderdaad. Die heetten allebei oorspronkelijk maduro
Timber heeft wel vaak van dat soort goede lichaamsschijnbewegingen valt me op
Spreek je het uit als Hansko of is dit weer zon rare commentator?
ck spreken ze daar inderdaad als ''s'' uit.
Aha!
Haha ik was ook in de war, dacht aan een nieuwe Fredsj
Sterk begin! Snel die 1-0 maken
die aanval is echt niet best nog. hoop dat Paixao en en Gimenez vol treffers zijn.
Uhm, het was een doeltrap hoor, maar sinds wanneer mag de var dit?
Daar beklaagt Slot zich ook terecht over, dit is willekeur.
god wat mis ik Sinisterra
Hoe doet hancko het?
Shirtje trekken om de counter eruit te halen is vandaag geen geel bij de grote Bas Nijhuis show.
Wat is dat voor schijnverdedigen van Kokcu?
Feyenoord oogt stroperig aan de bal. Ben tot nu toe niet onder de indruk van dit team.
Is dat heel gek? Feyenoord mist nog 4 basisspelers en in totaal 7 nieuwe basisspelers. Logisch dat het spel nog niet best is toch?
Het is niet gek, en ik zie ze deze pot ook nog wel winnen. Maar het zal wel beter moeten willen ze ook maar in de buurt komen van Ajax
Klopt maar het hele team moet nog ingespeeld worden en er moeten nog 4 basisspelers ongepast worden. Dit seizoen gaat Feyenoord niet in de buurt komen van Ajax daardoor.
Hup FC Emmen.
Walemark begint er in te komen. Durft steeds meer, schoten steeds gevaarlijker. Kwestie van tijd totdat ie ze d'r in begint te schieten.
Fc Emmen altijd lastig ....
Doet me denken aan Dick Advocaat dit.
En weeeeeer een wedstrijd wat niet om aan te gluren is omdat tegenstander liever voor 0-0 gaat dan een eventuele stunt.
Kun je dat FC Emmen tegen Feyenoord nou kwalijk nemen? Meen je dit nou echt?
'liever voor 0-0 dan voor een eventuele stunt'? Is 0-0 dan voor Emmen geen stunt?
Goed moment om Feyenoord te treffen voor de wat mindere goden. De boel dichtgooien en hopen op een counter. Feyenoord is (nog) niet goed genoeg om dit soort ploegen kapot te spelen. Het gaat te traag en er gaat veel te veel fout (Wat logisch is natuurlijk)
Tergend slecht tempo
Ik ben helemaal klaar met die dilrosun en kokcu man man man hier verwacht je meer van
Dilrosun is wel gevaarlijk
Als wij tegen een verdedigende ploeg spelen is het echt van die dikke bruine bonen stront door een trechter proberen te duwen...
Wij hebben een penalty of eigen goal nodig vandaag
Dat eerste dacht Danilo net ook, alleen Nijhuis trapte er niet in.
Als je het niets vindt moet je geel geven Bassie.
Scoren zoo moeilijk pff
Die Danilo is slecht he
Leuke ploeg Emmen
Feyenoord heeft het lastig ik zie emmen ook nog wel scoren
Aanvallend is het wel heel mager
Weer een punt uit de kuip mee naar Emmen zou mooi zijn.
Ik wil giminez wel eens zien in de punt.
Danilo is te veel weg daar.
Gimenez erin en via de vleugels voetballen!!
Ben wel benieuwd aan het worden wie het scorend vermogen op zich gaat nemen..
Ook al trekt de tegenstander zich 3 wedstr op rij terug,de kansen die we ook deze wedstrijd creëren worden niet scherp genoeg benut tot nu.
Ik weet dat ze nog ingespeeld moeten worden maar er zijn nu te weinig doelpunten makers bij naar mijn mening
Feyenoord was vorig jaar zo sterk omdat ploegen probeerde te voetballen tegen ze. Op die manier heeft Slot er een pressingmachine van gemaakt. Maar nu wordt het omgedraaid, nu gaat het er niet om wat zonder bal kan, maar wat ze met bal kunnen. En nu worden hun tekortkomingen toch behoorlijk blootgesteld.
Vorig jaar hadden we Sinisterra voorin lopen, die missen we echt ontzettend.
Zullen we de aankomende weken aanzien?
Elftal is nog met de fundering bezig, staat nog niet eens in de steigers.
Toornstra heeft het al gezien ....
Feyenoord begon eigenlijk best aardig, FC Emmen zwaar onder druk zetten zodat ze eigenlijk niet van de eigen helft afkwamen. Wel vreemd dat Feyenoord steeds door het midden probeert te spelen, terwijl de weinige ruimte vooral op de flank ligt. Daar laat Dilrosun zien waar de mogelijkheden liggen door al enkele keren er langs te gaan.
Daarna werd het steeds slechter, terwijl Emmen er ook niet veel tegenover kan stellen. Niet best, maar ik verwacht dat als de 1-0 valt de wedstrijd beslist is.
Het wordt tijd dat we meer gaan zien van Giminez met hem kan je veel meer via de zijkanten spelen.
Wat is Hugo Boss toch ‘n top analist. Wat voegt hij in godsnaam toe aan zo’n tafel, behalve een verhoogd zuurgehalte.
Ik snap hem wel. Door erbij te zitten verzekert hij zich iig vanavond van een slaapplek.
Wie vind Jan Joost ook niet grappig.
Hancko is in iedergeval wel en licht puntje, maakt en sterke indruk.
Danilo is weer matig zeg. Feyenoorders nog steeds zo blij dat Dessers weg is?
Als invaller is Danilo de perfecte man
Danilo is niet de vervanger van Dessers. Danilo vervangt Linssen en is prima als invaller. Gimenez is de echte vervanger.
Ik heb weinig ploegen zo slecht de bal zien wegwerken als Emmen. Feye staat compleet op jouw helft van het veld en proberen ze alsnog voetballend uit te komen..
Zo speelt Emmen al jaren.....
Ah top haken, mag gewoon bij de Bassieshow.
Was niks aan de hand
Is dit het bier elftal van Emmen. Wat een slechte ploeg. Ze krijgen de bal en geven hem weer makkelijk terug.
Kwestie van tijd dat feyenoord dit beslist jammer dat ze zo bezig zijn met penalty te forceren.
Timber oho!
Jaaaaa er is een stukje door de trechter geduwd.
Tijd voor nog een keutel en de wedstrijd in het slot gooien. Kijkt toch een stuk meer ontspannen
Lekker Timber! Zal Emmen dan nu proberen te voetballen? Je zal maar supporter zijn van Emmen en 60 minuten naar dit staan kijken.
Je wilt liever dat ze gewoon blind naar voren gaan rennen tegen een club die 10x zo groot is?
Als de 1-0 valt ben je verloren. Nu ga je 30 minuten proberen te voetballen.
Lekker Timber
Slim hakje en een goede goal van Timber ! Dit had de wedstrijd wel nodig.
Die hancko bevalt me wel.
Hanco speelt vandaag linksbuiten
Kan hancko niet in de spits haha
HAHAH!
Geen geel, hahahahaha. Oh Bas.
Wat een zaag hahah
Gekke tackle diemers
Nijhuis zorgt ervoor dat Emmen denkt dat er geschopt mag worden
Mag die clown ook weer mee doen...
Feyenoord is wel een paar maatjes te groot voor Emmen. Erg saaie wedstrijd.
Niet heel veel enthousiasme vanaf de tribunes zeg...
Diemers blijkt zo toch nog van waarde voor Feyenoord, levert van alle spelers van FC Emmen ongeveer het vaakst de bal bij een Feyenoord speler in.
Na de 1-0 is Feyenoord helemaal gestopt met voetballen.
Emmen ook dus dat scheelt. Fluit anders maar af scheids.
Ik kan helaas niet kijken. Maar ben wel heel erg benieuwd hoe Hancko speelt. Is het wat??
Leuke speler, behoorlijk snel en best handig met een bal voor een grote verdediger. Gaan jullie nog veel plezier aan beleven denk ik
Vind het ook leuk om te zien dat hij echt een drive naar voren heeft, veel betrokken in de aanval. Verklaart ook zijn statistieken bij zijn vorige club als verdediger.
100% een aanwinst. Doet gewoon alles goed.
Man of the Match. alsof hij er al jaren speelt
Lastig te beoordelen. Hij speelt als (zeer) aanvallende linksback. Aanvallend aanwezig en verdedigend helemaal niets te doen. Vrij makkelijk en daardoor prima debuut.
Als cv uitstekend, als lb goed, als linksvoor redelijk en als stormram verrassend effectief!
Jazeker, benieuwd hoe hij centraal is maar laat als linksback al heel veel zien
Goeie goal Gimenez
Gimenez beslist het eindelijk!
Vaaamoooss Gimenez
Lekker hoor Gimenez. Dit willen we zien!
Prima ingeschoten door Gimenez. Toch bijzonder dat de VAR weer eens zo lang nodig heeft terwijl het voor ons al redelijk (makkelijk) te zien was
De VAR checkt niet enkel het buitenspel maar ook de gehele aanval die daaraan vooraf gaat he. Dat kost inderdaad wat tijd om dat terug te kijken.
Dit is geen buitenspel.
Weer een nieuweling dat scoort, naja ook niet zo moeilijk. Halve elftal is nieuw.
Goaltje Rasmussen
Duurde lang zeg
Ook bij deze goal duurt het veel te lang... Wellicht moeten ze meekijken bij Espn.. Wat .. duurt... dit.. lang
Alireza valt sterk in hoor. Mag ook wel eens gezegd worden
Zeker, viel mij ook op!
Hoppa weer een nieuweling dat scoort
De krachtsverhouding komt nu ook in de score tot uitdrukking, ondanks het matige spel van Feyenoord gedurende lange periode deze wedstrijd is het eigenlijk geen moment in de problemen geweest.
Lekker Alireza met 2 assists
Feyenoord krijgt de ruimte en gelijk vallen de goals
Tja Emmen, hele avond tegenhouden, was gewoon gaan voetballen. Was het misschien 9-1 geworden, maar geef je je eigen fans toch echt wat meer.
Flinke uitslag nog uiteindelijk
Alsnog een pak slaag.