Jeugdopleiding Feyenoord/Excelsior wederom beste van Nederland

De opleiding van Feyenoord/Excelsior is tijdens de prijsuitreiking van de Coaches Betaald Voetbal (CBV) gekozen tot beste opleiding van Nederland. Het is voor het derde jaar op rij dat de titel naar Rotterdam-Zuid gaat.
Naast Ajax en Feyenoord was ook de opleiding van AZ genomineerd. Sinds de start van de verkiezing in 2004 won Ajax de titel drie keer, de eerste drie seizoenen. Ronald Koeman werd vrijdag tot Trainer van het Jaar uitgeroepen, de Rinus Michels Award, en bleef zodoende onder meer Ajax-trainer Frank de Boer voor.
In Amsterdam had men gezien de vele jeugdkampioenschappen (A1, B1, C1 en mogelijk D1) goede hoop op een zege. Daarnaast presteerde de Ajax-jeugd ook Europees prima met een finaleplek voor Ajax A1 in de NextGen Series, terwijl de B1 van de Amsterdamse club de Future Cup won.