Wolfsburg wint eindelijk na ingenieuze vrije trap met Weghorst als eindpunt

Zondag, 25 oktober 2020 om

Voor het eerst dit seizoen heeft VfL Wolfsburg een wedstrijd gewonnen in de Bundesliga. In de eigen Volkswagen-Arena zegevierde de ploeg van trainer Oliver Glasner met 2-1 over Arminia Bielefeld, mede door een doelpunt van Wout Weghorst. In de voorgaande vier duels in de Bundesliga speelden die Wölfe steeds gelijk.

Na vier opeenvolgende remises werd het vrij snel duidelijk dat Wolfsburg op weg was om voor het eerst dit seizoen te gaan winnen. In de negentiende minuut opende de thuisploeg de score na een verrassende vrije trap. Vanaf een dikke twintig meter mocht Maximilian Arnold aan de rechterflank aanleggen voor een vrije trap. Waar Arminia Bielefeld rekening hield met een schot, koos hij voor een strakke pass op de vrijstaande Weghorst. Die vond uit de draai het doel: 1-0.

Een minuut na de treffer van Weghorst verdubbelde Wolfsburg de marge. De aangever van de 1-0 was ditmaal de afmaker: Arnold onderschepte een zwakke inspeelpass van keeper Stefan Ortega en kreeg de bal bij Admir Mehmedi, die op zijn beurt Arnold in staat stelde er 2-0 van te maken. kopte verdediger Maxence Lacroix van Wolfsburg op de lat, waarna Sven Schipplock scoorde voor Arminia Bielefeld op aangeven van uitblinker Ritsu Doan, die over de gehele wedstrijd duidelijk voor het meeste gevaar zorgde bij de bezoekers. Een van richting veranderd schot van Manuel Prietl trof de paal, waardoor de gelijkmaker uitbleef.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Bayern München86111619
2Borussia Dortmund86021318
3Bayer Leverkusen8530718
4RB Leipzig85211117
51. FC union Berlin 84311015
6VfL Wolfsburg8350414
7Borussia Mönchengladbach8332012
8VfB Stuttgart8251411
9Werder Bremen8251011
10FC Augsburg8323-111
11Eintracht Frankfurt8251-211
12TSG Hoffenheim8224-18
13Hertha BSC8215-37
14SC Freiburg8134-106
15FSV Mainz 058116-114
16Arminia Bielefeld8116-124
171. FC Köln8035-63
18Schalke 048035-193



Gerelateerd

Meer sportnieuws

0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

VfL Wolfsburg

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
Voor de complete stand: 1. Bundesliga
SpelersPositieW
J. RoussillonVerdediger80
A. MehmediMiddenvelder80
X. SchlagerMiddenvelder81
W. WeghorstAanvaller84
K. CasteelsKeeper70
R. SteffenMiddenvelder71
João VictorMiddenvelder60
Voor de complete selectie: Clubpagina VfL Wolfsburg.

In de wandelgangen

Dinsdag 24 november
Yusuf Yazici staat wellicht voor een avontuur in de Premier League. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren