Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Zaterdag 15 april 2023
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
Jesús Gil
Stadion:
Estadio Nuevo Mirandilla (Cádiz)
Toeschouwers:
19833
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- FC Cadiz Real Madrid
- David Gil Mohedano Thibaut Courtois
- Rafael Jiménez Jarque Éder Gabriel Militão
- Raúl Parra José Ignacio Fernández Iglesias
- Luis Hernández Rodríguez A. Rüdiger
- A. Espino Lucas Vázquez Iglesias
- Fede San Emeterio A. Tchouaméni
- Rubén Alcaraz Federico Santiago Valverde Dipetta
- Rubén Sobrino Pozuelo Daniel Ceballos Fernandez
- T. Bongonda Rodrygo Silva de Goes
- Sergi Guardiola Marco Asensio
- Chris Ramos K. Benzema
-
Jorge Meré
Eduardo Camavinga
-
Iván Alejo Peralta
Luka Modric
-
Alejandro Fernández Iglesias
E. Hazard
-
Roger
-
Álvaro Negredo
-
29' Rubén Alcaraz
-
55' Raúl Parra
-
67' E. Camavinga
-
67' Lucas Vázquez
-
70' Iván Alejo
-
70' Rubén Sobrino
-
70' Álex Fernández
-
70' Fede San Emeterio
-
70' Roger
-
70' Sergi Guardiola
-
78' Álvaro Negredo
-
72' Nacho 0 - 1
-
76' Marco Asensio 0 - 2
-
78' Chris Ramos
-
80' L. Modrić
-
80' F. Valverde
-
80' E. Hazard
-
80' Rodrygo
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Real Madrid moet ruim 70 minuten wachten op dubbelslag in dezelfde hoek

Real Madrid heeft op bezoek bij laagvlieger Cádiz geen fout gemaakt: 0-2. De bezoekers moesten ruim zeventig minuten wachten op de openingstreffer van Nacho, waarna Marco Asensio het karwei afmaakte. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti verstevigt hierdoor de tweede plaats in LaLiga, al is het gat met koploper Barcelona met tien punten nog steeds groot.
Lees verder
Prima opstelling. Had ook Benzema rust gegeven.. Marja hem na 50-60min wisselen is ook geen ramp.
Lekker in zijn flow juist laten.
Lijkt een leuke opstelling. Een aantal spelers krijgen rust dus benieuwd wat de vervangers kunnen.
La Liga is toch al klaar dus beter gewoon spelers sparen voor aankomende week natuurlijk. Leuk om weer Rodrygo op linksbuiten te zien. Denk persoonlijk dat hij daar veruit het beste is. Voor de rest ook tof om Tchouameni, Valverde en Ceballos op een middenveld te zien. Er moet gewonnen worden want 2e eindigen zou nog wel moeten.
Met Asensio en Ceballos in de basis zou je moeten zeggen dat we ons gaan vermaken dus ik heb er in ieder geval zin in. Ik hoop wel dat Asensio vanaf nu in alle wedstrijden de voorkeur krijgt boven Rodrygo. Laatstgenoemde brengt niks (vanaf rechts) en Asensio is echt fantastisch bezig de afgelopen tijd.
Ik weet dat je van Asensio houdt en een hekel hebt aan Rodrygo maar hou op hoor, wat een overdreven gedoe. Rodryo was tegen Barca nog uitstekend. Tegen Chelsea was hij degelijk maar niet goed en tegen Villarreal vrij slecht. Dat gezegd zijnde zou ik op dit moment ook eerder naar Asensio neigen maar met een heel klein verschil.
Blink// Sorry maar Asensio is op 10 echt zoveel beter dan Rodrygo.
R8M// Zoveel woorden maar inhoudelijk zeg je echt weer zo weinig.
Op jouw goedkope trucjes die je altijd gebruikt bij leden die het niet eens met je zijn, ga ik niet eens in.
Goeie opstelling! Gewoon winnen hier al spelen we nergens meer voor. Kroos en vini geblesseerd had ik gehoord?
Nee niet geblesseerd gewoon overbelast. Ze spelen gewoon tegen Chelsea.
Oh dankjewel.
Hoop echt dat Benzema nog Lewandowski kan inhalen
Gaat ie ook doen.
Lachwekkend dat ziggo ligue 1 laat zien ipv Real Madrid! Triest.
Uber eat farmers league zit niemand op te wachten. Ik ontvang wegens abonnement ziggo compleet gratis gelukkig
Verwacht echt veel van dat middenveld van ons
Kan aan mij liggen, maar het stadion van Cadiz doet mij van binnen ergens denken aan dat van Vitesse. Veld ligt er echt heerlijk bij trouwens
Beter dan in het bernabeu dit seizoen!
Zekers, ik snap dat het vanwege de verbouwing is, maar ik vind het toch schandalig hoe het veld in het Bernabeu er soms bijligt.
Ja ik las ook dat de grasmat al 3x is vervangen dit seizoen
Vrij duidelijke overtreding lijkt me.
Middenveld van ons staat echt lekker. Elke 2e bal is van ons
Ceballos begint heel goed. Asensio, Vazzie en Rodry ijverig
Ceballos baas!
Die pakt gegarandeerd zijn basisplek na het tijdperk van K-M. Topvoetballer.
Ik hoop dat zijn geduld niet opraakt.
Aub zeg die is niet basiswaardig
Die moest erin Asensio, de hoek lag helemaal open, jammer
Slecht afgewerkt van Benz na zo'n heerlijke combinatie, die actie verdiende een goal
Wauuww wat een combinatie .. hoe kan Benzema die missen.. jammer..
Oh wat een aanval
Aah jammer Benzema. Dit had een geweldige goal opgeleverd.
Wat een combinatie daar tussen asensio en Benz.
Oh oh oh wat jammer. Heerlijke combinatie
Asensio op 10 is echt geweldig. Na het tijdperk van Kroos-Modric-Benzema zouden we het systeem moeten omgooien naar eentje met een 10 en dan Asensio de vertrouwen geven. Die heeft alle kwaliteiten om op die positie een wereldspeler te worden.
Asensio leuk om in te vallen. Kom op ga toch niet serieus vertellen dat Ceballos Modric Kroos moet opvolgen is niet het niveau wat Real Madrid moet nastreven
Ik vind rodry ook erg goed op 10/kort achter benzema
Juist wel. Er is geen wereldtopper op rechtsbuiten die wij kunnen aantrekken. Dus of we spelen weer met een speler op rechtsbuiten waarover wij niet tevreden zijn of we gooien onze systeem om. En als we onze systeem omgooien dan kunnen we dat doen naar een systeem met een 10 en dan hebben wij Asensio die daar kan spelen. En eventueel Rodrygo als backup. Bespaart een hoop. En je doet Ceballos echt zeer te kort. Is van de middenvelders de enige die voetballend bij K-M in de buurt komt.
Klopt ik vind rodrygo zelf ook op zijn best als hij achter Benz speelt.
De La Fuente in het publiek vanavond zo te zien
Hahahahahahaha Vazquez clown
haha Vazzie
Ik vond rudiger aan het begin van het seizoen echt matig, maar heeft zich nu gewoon ijzersterk herpakt hoor. Hij is gewoon beter dan alaba, maar die zit ook in een vorm crisis.
Ceballos.. hou op hoor
Gek rtouwens dat de VAR er niet naar keek. Benz wordt uit balans gehaald door aan zijn arm te trekken en schiet daardoor neit goed.
Hoe mist Benzema dit
Oh. Hoe kun je die nog missen.
Benzema mist veel vandaag
Benzema jezus zeg...
Dit wordt weer zo'n avond waar de doelman een superheld wordt of niet soms?
Weer geen Alvaro en Arribas in de selectie zie ik net, gaap
Hebben vanmiddag gespeeld
Dan had ik ze vandaag Castilla laten overslaan en meegenomen met het eerste, zeker Arribas is veel te goed voor dat niveau.
Castilla vecht om het kampioenschap, voor promotie.
Vazquez is ook zo slecht he…
Kom op jongens. Hier moet met duidelijke cijfers gewonnen worden! Barca heeft hier ook 0-4 of 0-5 gewonnen volgens mij.
Hoeveel kansen gaan we missen vandag hahahhah
Rodry is echt een verademing op linksbuiten
Voorin is het niet klinische genoeg het verhaal in laliga het geheel seizoen
Rodrygo op links speelt vrij aardig.
Rodrygo als linksbuiten is toch ook top hoor. Gaat hier helaas nooit zijn echte potentie waarmaken.
Is top maar mist veel voor een echte buitenspeler. Explosiviteit mis ik bij hem. Hij is wel enorm dribbel vaardig en kan lekker voetballen en de combinaties zoeken. Hij is meer een 10 imo of een valse spits
Ik vind hem wel aardig snel. Hij heeft alleen het talent van Vinicius niet. Wel is hij van nature wat doelgerichter. Moeilijk om echt zijn positie te bepalen.
Hij is wel veel beter op linksbuiten, maar tot nu toe ook alleen tegen de cadizjes. Hij zou een paar keer tegen een serieuze tegenstander op linksbuiten moeten staan. Even kijken wat dan het niveau is.
Vind hem ook echt goed op links. Alleen jammer voor hem dat vini gewoon beter is via links. Ik zelf vind rodry op zijn best achter de spits.
Die doelman pakt ook alles
Wat is Rodry heeeerlijk aan het dribbelen zeg
Rodrygo heeft in deze helft alleen al meer goeie acties dan heel dit seizoen.
Cadiz is ook zijn favoriete tegenstander
Wat is Villarreal toch weer treurnis, ik weet niet of Warioparty meeleest maar zoals voorspeld vorige week hebben ze vandaag thuis verloren van Valladolid.
Was ook wel een treurige wedstrijd
Hahaha lekker man Benz, wisselt in de rust al van shirtje met die gast van Cadiz
Zucht dit is echt een probleem in La Liga. Zoveel kansen en nog steeds 0-0…
Hebben altijd veel kansen en mogelijkheden nodig om tot goals te komen. Met een top klinische afmaker erbij was dat wel anders geweest.
Helaas wel ja...
Rodry, Nacho en Ceballos heerlijk tot nu. Asensio ook goed. Benz heerlijk in de combinaties maar heeft het vizier weer neit op scherp staan en Vazzie en Valverde werken hard maar dragen nog niet heel veel bij.
Even meedelen dat Endrick zonet weer gescoord heeft. Drie wedstrijden op rij weer. Dat is wel even leuk aangezien hier scoren nog een hele kluif wordt met Clark Kent in doel.
Goed om te horen, want hij stond echt een hele lange tijd droog.
Gezien hoe goed die jongen nu al is moet Real Madrid deze of komende zomer een oudere spits halen, van max begin 30. Die is in de beginjaren van Endrick dan nog top, en kan wanneer hij minder wordt afgelost worden door Endrick wanneer die begin 20 is.
Mee eens, alleen zie ik niet zo 1, 2, 3 een gegadigde die aan datt profiel voldoet.
Exact. Daarom zou ik gewoon Firmino nemen. 2 plus 1 jaar ofso. Goede profiel, kan zich ook makkelijk aanpassen. En gaat dan idd Endrick niet in de weg lopen.
Firmino deze zomer, natuurlijk een extra landgenoot voor Endrick, daarnaast een vrolijke gast die goed in de groep ligt en niet klaagt indien hij op de bank zit. Mocht Benz onverhoopt niet verlengen zou ik vol voor Kane gaan, dan hoeft de huidige speelstijl ook niet aangepast worden.
Hoe is het mogelijk dat Real mog niet gescoord heeft?! Manco van dit seizoen
We missen teveel
Oh Rodry, heerlijke aanname en dan teleurstellende afwerking.
Rodrygo die moest er in! We missen zoveel kansen zeg. Benz moest er al 2 maken en asensio ook en rodrygo mist nu ook een 100% kans.
Prachtig aanval van Asensio en Valverde. Niks wilt ern
Hij tikt m net aan toch?
Wij hebben echt geen afmakers.
Hoeveel kansen gaan we nog missen zeg...
Tja, als je zulke kansen al mist kun je beter weer de bus in stappen en huiswaarts keren. Wat is Real in La Liga toch triest
Cadiz maakt zoveel cynische overtredingen wanneer ze niet bij de bal kunnen maar Gilletje weigert gewoon geel te geven...
Echt belachelijk hoeveel kansen je nodig hebt om een goal te maken...
Rodrygo moet gewoon naar de Premier League vergeet Madrid
Geen strafschop? Hoe dan?
Hoeveel kansen kun je missen?
Weer paal! We hadden exht 7 keer moeten scoren, zonder te overdrijven
Benz en Rodry hadden elk al een hattrick moeten hebben
Weet iemand waarom cama de laatste weken met zo’n verband om zn hand speelt?
Fan van Benz
Hoe kan het nog 0-0 staan ff serieus? Wij kunnen echt niet afmaken.
Hahaha Nacho Nacho!!
Even gewacht tot zn broer erin stond!
Jaaaa Nacho heerlijk kerel! Direct verlengen Perez!
Dan zal Nacho het maar doen 🙂
Goallllll lol,, Nacho, wie had gedacht
Prachtige schot Nacho! Tchouameni assist. Eindelijk.
Verdediger Nacho denkt ah als jullie niet willen scoren, doe ik het wel lol. 🙈👏
NACHO was effe Ramos
Nachoooooo!
Oh Nacho wat een doelpunt
Asensio zijn linker weer. Wat een speler ook
Lekker hoor!
Asensioo!!!! Imo de beste afmaker van Real Madrid.
En Asensio 0-2 !!
0-2 Asensio! Is in vorm hoor die kerel. Nu gaan de goals er wel in haha
Afgemeten zeg, heerlijk
Benzema is veel aan het zeiken vandaag, bizar..
Tja als je er 1 binnen schiet dan gaat de rest zoveel makkelijker. Als het wat eerder was gebeurd had je hier serieus 0-7 kunnen winnen…
Is er al wat bekend over de situatie van de spelers van wie hun contracten aflopen?
Hazard? Hou op hoor
Nacho is dit seizoen misschien wel de beste back die Real Madrid heeft, op beide posities
Hazard gaat erin hoor haha!
Leuk dat Hazard erin komt.
Tchouameni begint echt te irriteren met zijn domme schoten steeds. Daar had Casemiro ook last van.
asensio verdient een basis tegen chelsea
Hallo chat
Tchouameni met een uitstekende ingreep, speelt sowieso een goede pot. Moet er vaker vanaf het begin instaan
Ah daar had Asensio ook meer mee moeten doen. Heerlijke bal van Benz
Benz 10 schoten vandaag en nul goals, in de combinaties een fantastische pot gespeeld maar als afmaker diep onvoldoende hier.
Als die van Modric erin vloog zeg haha
Rudiger wordt gewoon geslagen (slap geen vuist) terwijl de bal buiten is en Manzano vindt het allemaal prima?
Hij had de laatste wedstrijd tegen Real Rodry gewoon geslagen en zijn compagnon had Vini getrapt. Ze kregen niks..
Wat ben ik blij dat Vini niet speelt zeg.. anders had die Fali hem kapot getrapt.. hier ben ik van overtuigd.
Liep net zelfs Rudiger te provoceren.
Doe mij maar Nacho als Man of the Match vandaag, waarom ook niet
Benz vandaag twee shirts weggeven zo te zien, mooi voor die gasten van Cadiz