Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je bent niet oud genoeg om deze content te lezen.

Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je hebt eerder aangegeven deze content niet te willen zien.

Om content over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten tot welke leeftijdsgroep u behoort.

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico�s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.
 
Andonis
Algemeen
Vrienden (8)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert


  • Donderdag, 14 maart 2013
  • Andonis
  • 200 punten
  • Lid
  • Geen ban
  • 6.782
  • 49 jaar (29-9-1974)
  • 8
Persoonlijke berichten
17 maart 2013 om 03:22
#1

goeie top 20 van de spaanse vlubd en engelse, zo had ik ze precies ook, wat volg je meer ?

17 maart 2013 om 13:45
#2

Dankje. Ik volg vooral de engelse en spaanse competities. Daarnaast ook de CL en de EL. Soms zie ik een wedstrijd uit de eredivisie. Af en toe iets uit italie en duitsland.

3 september 2013 om 08:41
#3

Bedankt voor het steunen van mijn mening.
Özil is een topper, maar met Isco in onze gelederen is er geen ruimte meer voor deze prachtige voetballer.
Ik gun hem het allerbeste bij Arsenal.

29 september 2013 om 20:43
#4

Andonis, ik lees jouw bericht nu pas. Excuses. Ja ik woon al 8 jaar in Nederland. Ik ben in Avilés opgegroeid, vlakbij Gijón. Maar mijn familie komt uit San Sebastián. En inderdaad is dat een irritant figuur haha! Ben je fan van Real Madrid of een andere Spaanse club? Groeten.

18 mei 2014 om 14:24
#5

Je hebt het tegen de verkeerde persoon, ik denk dat je het eigenlijk tegen King_osgood wilde reageren.

18 mei 2014 om 14:41
#6

Geen probleem, ben blij dat ik je van dienst kon zijn.

18 mei 2014 om 17:19
#7

Heel erg bedankt, wat ben ik trots op mijn club. Nu nog zaterdag de Champions League winnen!

7 juli 2014 om 14:28
#8

Goede argumenten in de topic Brazilie vs Colombia.
Mensen die zeggen dat (alleen) Brazilie bevoordeeld wordt.. Wat vind je daarvan?

Iig, hopelijk ga je vaker reageren. Vz kan slimme mensen gebruiken.

groetjes,

Blink

7 juli 2014 om 21:17
#9

Ik deel jouw reactie helemaal!

Of Bernard zal spelen? Ik weet het niet zeker hoor, want volgens de Braziliaanse media is Willian degene die op de plek van Neymar zal spelen. Maar Bernard en zelfs Ramires is een optie om daar te spelen.
In mijn ogen is Duitsland de favoriet. Die spelen tot nu toe beter, dan Brazilie vind ik.

Maar goed, ik zal je wel tegenkomen in een of andere topic hier op vz

Groetjes,
Blink.

9 oktober 2014 om 02:15
#10

Bedankt. Er is inderdaad niet echt sprake van een debat omdat ik de inhoudelijke argumenten van de tegenpartij mis. Als er een gebrek is aan gekleurde coaches en de argumenten baseren zich op 1) als je goed bent, word je gekozen (met andere woorden: zwarte mensen zijn slechte coaches), 2) positieve discriminatie levert slechte dingen op zoals ik kan aantonen uit een aantal voorbeelden of 3) ik word zo moe van mensen die gelijke rechten willen, dan weet je al dat je aan een bij voorbaat kansloze missie ben begonnen. Toch bedankt voor je support!

3 april 2015 om 00:41
#11

Dank voor je woorden.

17 maart 2016 om 17:39
#12

Allereerst wens ik je bedanken voor het compliment en voor zowel de reacties in de topic als de gevoelens waarin je afstand neemt van alles wat met deze actie te maken heeft. Ik vind dat wij ons ook moeten laten horen.

Gelukkig zijn er meer mensen opgestaan in deze discussie. Ik kan mij heel goed voorstellen dat jij vanuit jouw werk in het buitenland hiermee te maken krijgt. Veel meer dan de gewone Nederlander.
Waar dit leven in het buitenland een trigger voor jou is om vanuit jouw normen en waarden waar Nederland voor staat te leven, lijken onze waarden in sommige delen van het land een beetje verwaterd te zijn.

Populisme heeft bij een niet al te kleine groep de overhand genomen. Er wordt continu met drogredenen en retorica gesmeten om het maar niet over fatsoen te hebben. Ik vind het goed dat we even stil staan bij deze gebeurtenis. Waar ik mij zorgen om maak is een stukje hoogmoed en arrogantie. Ik hoop dat een debat ons weer tot de goede orde roept.

Hoop meer van jou te lezen, want hier op deze site zijn mensen zoals jij steeds zeldzamer geworden.

18 september 2022 om 22:08
#14

Benzema is er weer maar weet niet als hij komende week al mag starten

11 februari 2023 om 18:50
#15

Ja goed en met jou Nee wel bedankt een mooi gebaar van je, top Dat waardeer ik echt..

Reageer

Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.

In de wandelgangen

Dinsdag 26 september
Arsenal en Chelsea overwegen om Ivan Toney los te weken bij Brentford. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren