Vind je het nieuwe uitshirt van Feyenoord mooi?
Feyenoord speelt komend seizoen zijn uitwedstrijden in een opvallend tenue. De Rotterdammers hebben gekozen voor een lichtblauw uitshirt, met een donkerblauwe balk op de borst.

Aankomende zondag, in de uitwedstrijd tegen Willem II, zal Feyenoord het tenue voor het eerst dragen. Dit seizoen speelde Feyenoord ook al in een blauw uittenue, al was deze kleur wel een stuk donkerder. Ook in de seizoenen 2011/12 en 2012/13 had Feyenoord een blauw uittenue.
Het nieuwe uitshirt werd donderdagmiddag op social media gepresenteerd door Dirk Kuyt, maar het is nog onduidelijk of hij komend seizoen ook in dit tenue zal gaan spelen: Kuyt beschikt over een aflopend contract bij Feyenoord en er wordt nog gesproken over een verlenging van de samenwerking.
Feyenoord Rotterdam heeft zojuist het nieuwe uitshirt voor komend seizoen gepresenteerd! Like?
Geplaatst door voetbalzone op donderdag 28 april 2016
Gerelateerd
Meer sportnieuws
-
Cody Gakpo over winters vertrek bij PSV: 'Ik denk dat we kampioen hadden kunnen
14:25 -
Cody Gakpo over vertrek bij PSV: 'We hadden kampioen kunnen worden'
13:30 -
Voetbalzone is nu ook te vinden op TikTok!
08:58 -
Blijf net als 500.000 anderen op de hoogte van het laatste voetbalnieuws via Facebook
08:58 -
Op Insta vind je de selectie van onze belangrijkste artikelen en video's
08:58
Reageer
Het is niet mogelijk om te reageren op dit document.
Feyenoord





En verder:

Het is in ieder geval beter als dit seizoen. Het is nog eens multifunctioneel ook, je zou er zo meer in de Albert Heijn kunnen werken!
snap niet waarom ze de Rotterdamse kleuren niet gebruiken, gewoon Groen Wit.
Commercieel belang, dit soort shirts verkopen veel beter, vooral bij de jeugd. Waarom zou je vrel geld neer leggen voor een shirt dat op details na hetzelfde is als het jaar we voor?
Eens, ziet er een stuk beter uit dan uit tenue van dit seizoen. Echter speelt Feyenoord het best in eigen stadskleuren: groen wit, gewoon zelfde tenue als thuiswedstrijden alleen dan andere kleur ipv rood
Op zich beter dan het huidige uit-shirt, maar ik snap niet waar dat blauw vandaan komt. De donkerblauwe balk op het shirt lijkt wat misplaatst.
Ik vind het (stads)groen altijd wel mooi op het uittennue van Feyenoord.
misschien de Maas?
Was vanmorgen nog bruin ...
Het lijkt wel een beetje Philips blauw he haha, PSV heeft vaak uitshirt in deze kleur. Ik vind een stuk mooier dan het tenue van dit seizoen.
Groen-wit Groen-zwart zijn het mooist voor de uitshirt kleuren. Maar als je dat elk jaar gaat doen betaal je voor hetzelfde shirt elk jaar, en groene uitshirt hebben we best vaak gehad de afgelopen jaren. Ik vind deze wel mooi. Zolang ze maar niet meer van die glow in the dark kleuren als die we dit jaar hebben gebruiken vind k alles best.
Voetbal is een traditionele sport waar ze maar geen vernieuwingen willen toepassen (kost geld) maar om traditiegetrouw in dezelfde uittenues te spelen (stadskleuren) is natuurlijk van de zotte! Hier kan dan weer geld op verdiend worden!
Dat komt uit de donkerblauwe stoeltjes van de Kuip en het water in de Maas. (dit is trouwens serieus gezegd door Manager Merchandising van Mook over het uitshirt van het huidige seizoen, wat een club)
Haha lachwekkende argumentatie, zo had ie van alles kunnen zeggen.
Ja vanochtend kwam ik net uit coffeeshop de grasspriet gerold en toen was de lucht zo mooi blauw boven rotje knol, ik dacht... Dit word de kleur van ons uittenue!
Zonder die balk zou het shirt er denk ik beter en moderner uit zien, maar kleurtje is wel mooi
de belichting op de foto's met kuyt is wat matig, want als je de officiële foto's ziet dan is het wel echt een mooi shirtje!
Ooh het licht aan de belichting. Ik denk dat ze dan ook de belichting in de Kuip maar moeten aanpassen, want als je de spelers op het veld ziet met zo'n shirt dan is het toch om te schamen? Dit shirt straalt gewoon niets uit.
Een uitshirt wordt toch ook niet in de Kuip gedragen? 😂
Dit dragen ze niet in de Kuip omdat het een uittenue is, facepalm. Ik vind het eigenlijk best een mooi shirtje
Het licht aan de belichting haha, leuk woordgrapje
Was het maar waar
Kan ik me voorstellen, geen hele duidelijke foto's zo. Maar ik vind het best een aardig uitshirt!
Mooi shirt, degelijk en minder schreeuwerig dan dit seizoen (al wende het snel). Kraagje vind ik ook wel mooi zo.
Mag ik vragen wat er opvallend aan dit tenue is aangezien de de afgelopen 5 jaar al 3 keer in het blauw spelen?
Of opvallend aangezien de vakkenvullers en kassameisjes van de plaatselijke AH hier ook in rondlopen
Feyenoord zou gewoon altijd in t groen moeten spelen qua uitshirt. Kleuren van rotterdam.
Zoals ajax eigenlijk gewoon in t zwartrood of donkergroen zoals in de jaren 90 zou moeten spelen en psv altijd in t blauw....
Mooi shirt. Beter als van dit seizoen.
Wat is er zo opvallend aan dit uitshirt?
Waarom zijn de strepen op de mouwen en niet zoals bij bijvoorbeld spanje op de zijkant van het shirt?
Ja vond ik ook al vreemd. Heb een beetje op google zitten kijken naar wat andere clubs met adidas en daar zie ook overal de strepen aan de zijkant voor het seizoen 2016/17.
Feyenoord heeft natuurlijk niet de A-lijn waarbij dat voorkomt. Bovendien hebben Schalke en Ajax ook bij het uitshirt de strepen op de mouwen. Bij het thuisshirt heeft Schalke de strepen dan wel weer aan de zijkant zitten, wie weet is dit bij Feyenoord ook het geval.
Zojuist is het keepersshirt gemaakt en daar zitten de strepen wel aan de zijkant, dit zal dus betekenen dat het thuisshirt dit ook zal krijgen.
https://pbs.twimg.com/media/chi6nwyugaaubjo.jpgbr...
Nee Feyenoord heeft de B-lijn?
Vond vorig jaar al een afschuwelijk shirt, dit jaar is het niet beter.
Krijgen ze dit soort shirts door de strot geduwd door adidas of zit er nog iemand bij feyenoord die totaal geen smaak heeft?
lichtblauw een beetje op ajax. maar dat is alweer een tijd geleden.
maar dat zie je tegenwoordig vaker met uittenues van dezelfde merken dat ze de kleuren en motieven doorwisselen en dat allemaal voor de centjes.
Ik vond de lichtblauwe van 11/12 heel mooi en die van het jaar erna met donkerblauw en lichtblauwe accenten het mooist van de afgelopen jaren. Maar kan ook wel weer een groene gedragen worden imo.
Opzich is het een mooi shirt, maar zoals velen hier al zeggen had ik toch liever eentje gezien met het groen/witte erin verwerkt.. Het keeperstenue daarentegen vind ik dit seizoen prachtig! Instant-buy
Vind zowel het shirt als keepershirt,echt heel mooi. Vond het uitshirt van dit seizoen in het begin niet veel,maar het is ook een kwestie van wennen.
Vind het mooi gedaan.
Wat een lelijke schreeuwende kleur lichtblauw....bah !!
Harstikke mooi niets mis mee
Ik vind het uittenu wel redelijk. Het is sowieso een flinke verbetering vergeleken met vorig seizoen, alleen had zelf iets met groen/wit gehoopt.
Het stukje rond de nek ziet er echt niet uit.
Vind de shirtjes van Adidas te vaak te lelijk. Ook deze is niet echt stijlvol. Sowieso moet Feijenoord het lekker bij groen houden voor de uitshirts, vind ik.
mmm er is een design contest geweest waarin echt hele mooie shirts zijn gedesignd. Komen ze vervolgens met zo'n shirtje dat je voor vijf euro bij de van Haren krijgt. Komt heel goedkoop en onprofessioneel over, helaas.
Hoopte zo op het grijze uitshirt met de rood-witte streep in het midden.
Wat is er dan opvallend aan voetbalzone?
Die streep boven die Opel logo. Normaal zit er bij een onderstreepte nul, de streep eronder.