voetbalzone

Staking gooit voetbalschema niet weer in de war

21 jan 2008, 14:19
Laatst bijgewerkt: 21 jan 2008, 14:19
Advertentie
Advertentie
Voetballiefhebbers hoeven niet te vrezen: de competitiewedstrijden Ajax - FC Utrecht en FC Groningen - NEC gaan woensdagavond door. Vanwege politiestakingen vreesden enkelen voor eenzelfde scenario als enkele weken geleden, maar de agenten hebben toegezegd om gewoon te gaan werken.

In december vorig jaar maakte de politie zich weinig geliefd door te protesteren tegen het cao-beleid van Minister Guusje ter Horst (Binnenlandse Zaken). De politie weigerde te werken, waardoor de competitiewedstrijden Feyenoord-AZ en Ajax-PSV werden afgelast. Ditzelfde scenario zal niet weer in werking treden.

Actievoerende agenten zullen gewoon te werk gaan. Zij delen voor de wedstrijden enkel flyers aan het publiek uit, waarin ze uitleggen waarom ze een cao-conflict hebben met de minister. Het voetbal kan hierdoor gewoon doorgang vinden.