Orkun Kökcü flaneert in kofferbak auto; De Ligt glundert van oor tot oor

Maandag, 25 mei 2020 om

Voetballers zijn anno 2020 meer dan ooit actief op social media. Topspelers als Memphis Depay, Cristiano Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic geven bijna dagelijks via Instagram, Twitter of andere internetkanalen een kijkje in hun privé(leven). Voetbalzone zet de gekste, mooiste en opvallendste posts op social media in de rubriek VZ Social op een rijtje.

Het Suikerfeest, de afsluiting van de voor moslims heilige ramadanmaand, werd afgelopen weekend gevierd door tal van voetballers uit binnen- en buitenland. Dat leverde de nodige fraaie foto’s op. Feyenoorder Orkun Kökcü spande de kroon met een kiekje vanuit de kofferbak van zijn Mercedes-AMG G63.

Dit bericht bekijken op Instagram

Eid Mubarak ?????? ? Ramazan bayramimiz mubarek olsun ?

Een bericht gedeeld door Orkun Kökcü (@orkunkokcu) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Eid Mubarak ?? Kol ‘am wa antum bekhair ?? ??? ????? ????

Een bericht gedeeld door Karim Rekik .?? ??? ??? ?????? (@karimrekik) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Eid mubarak to all my muslim brothers and sisters around the world! ??

Een bericht gedeeld door Anwar El Ghazi (@elghazi21) op

Dit bericht bekijken op Instagram

EID MUBARAK ?? May Allah accept your good deeds and bless your family with good health, peace and happiness on the joyous occasion of Eid and many years to come ?????????? #SM20 #eidmubarak Urime Festa e Fiter Bajramit ?? Me Fat, Shendet dhe Lumturi per ju dhe Familjet tuja ??????????

Een bericht gedeeld door Shkodran Mustafi (@shkodranmustafi) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Eid mubarak Takabal allah mina wa minkoum ??????

Een bericht gedeeld door Karim Benzema (@karimbenzema) op

Dit bericht bekijken op Instagram

3ied Moubarek ?

Een bericht gedeeld door Oussama Idrissi (@11idrissi) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Eid Mubarak para todos los musulmanes del mundo. ?????? •Eid Mubarak for all muslims in the world.??????

Een bericht gedeeld door Achraf Hakimi (@achrafhakimi) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Eïd Mubarak ???? Taqabal Mina wa minkoum!!!

Een bericht gedeeld door Benjamin Mendy (@benmendy23) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Eid Mubarak ???

Een bericht gedeeld door Zakaria Aboukhlal (@zakariaaboukhlal) op

Jeroen Zoet maakte zondag met zijn gezinnetje een wandeling door het park. Ook Sergi Roberto bracht de zondag door met zijn familie. Matthijs de Ligt vermaakte zich met zijn hondjes in het bos.

Dit bericht bekijken op Instagram

Family ?????? #loveyoubothsomuch

Een bericht gedeeld door ? R???????????? ?????????????? (@rosannegrasman) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Sergi Roberto (@sergiroberto) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Day off

Een bericht gedeeld door Matthijs de Ligt (@mdeligt_) op

Leonardo Bonucci en Casemiro fietsten zondag een stukje met hun gezin. Xavi Simons en Claudio Marchisio werkten thuis op de fiets aan hun conditie.

Dit bericht bekijken op Instagram

Passeggiando in bicicletta... ???? #familytime #parco #buonadomenica

Een bericht gedeeld door Leonardo Bonucci (@bonuccileo19) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Hay que intentar disfrutar de todos los momentos. ??Vengan como vengan ??. ¡Mucho ánimo a todos!

Een bericht gedeeld door Casemiro (@casemiro) op

Dit bericht bekijken op Instagram

The grind never stops ???? : : : : : : ??: @ben_views #training #cycling #gym #keeppushing #footballdreams #everydayisdayone #fútbol #sport #football #soccer #love #player #lovethisgame #attitude #passion #happy #psg #paris #motivation #gogoles #futbol #nike #xavi #xs #xavisimons #allezparis #smile #allez #gymtime #workout

Een bericht gedeeld door Xavi Simons (@xavisimons) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Sunday #mood ?? #trainingmotivation

Een bericht gedeeld door Claudio Marchisio (@marchisiocla8) op

Luca Pellegrini, dit seizoen door Juventus verhuurd aan Cagliari, ging vissen met zijn vrienden. De vangst mocht er wezen.

Dit bericht bekijken op Instagram

Day-off ????#settemarifishingshop

Een bericht gedeeld door Luca Pellegrini (@lucapellegrini3) op


Linssen zegt Feyenoord af en aast op het buitenland: 'Ik word al grijs'
Meer video's


0 reacties

Reacties zijn niet zichtbaar.

Reageer

Het is niet mogelijk om te reageren op dit document.

In de wandelgangen

Vrijdag 10 juli
Feyenoord heeft interesse in Santiago Pierotti, een talentvolle aanvallende middenvelder van Club Atlético Colon. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren