Blom krijgt topper Heracles-Ajax toebedeeld
Kevin Blom zal zaterdagavond de scheidsrechter van dienst zijn bij de ontmoeting tussen Heracles Almelo en Ajax. De nummers drie en één van dit moment in de Eredivisie treffen elkaar in het Polman Stadion en worden bijgestaan door Blom, die opgaat voor zijn zesde competitieduel van dit seizoen.
De negende speelronde in de competitie kent vijf duels op zaterdag en vier op zondag. FC Groningen en Willem II krijgen in Euroborg te maken met Dennis Higler, terwijl FC Utrecht-Roda JC in goede banen moet worden geleid door Bas Nijhuis. In Leeuwarden nemen SC Cambuur en AZ het tegen elkaar op en hanteert Siemen Mulder de fluit. PSV-Excelsior wordt gefloten door Jochem Kamphuis en Heracles-Ajax dus door Blom.
Zondag is het de beurt aan Jeroen Manschot om FC Twente-NEC op zich te nemen en heeft Serdar Gözübüyük het voor het zeggen bij sc Heerenveen-Feyenoord. ADO Den Haag ontmoet De Graafschap, waarbij Björn Kuipers de spelers voorgaat richting het veld. PEC Zwolle en Vitesse sluiten de negende speelronde af onder leiding van Pol van Boekel. Danny Makkelie, Ed Janssen, Allard Lindhout, Martin van den Kerkhof en Richard Liesveld kregen geen wedstrijd in de Eredivisie.