FC Utrecht pakt tenminste een punt in Amsterdam
Iets meer dan een week na de ontmoeting in het kader van de KNVB-beker staan Ajax en FC Utrecht opnieuw tegenover elkaar. In De Galgenwaard wonnen de Amsterdammers met 0-3, zondag gaat FC Utrecht in Amsterdam wel voor een goed resultaat. En waarom ook niet, zo wonnen de Utrechters vorig seizoen nog met 0-2 in de Amsterdam ArenA dankzij twee doelpunten van Edouard Duplan. De Fransman is nu echter geblesseerd, terwijl ook achter de naam van Alexander Gerndt een groot vraagteken staat.
Poll
Meer nieuws
- Update: Napoli-voorzitter overtrad regels en ontkent plotseling uitspraken
- 'Gezorgd dat iedereen fit en fris is, in Haifa volgt de volgende fase'
- In de wandelgangen (9/9): Monaco meldt zich met 15 miljoen bij AC Milan
- Inter kondigt verwachte trainerswissel aan en strikt succescoach Napoli
- 'Als Mourinho de successen kan herhalen, dan zou dat fantastisch zijn'
Clubnieuws
- Jansma: ‘Ze kenden hem wel, in het profmilieu, maar namen hem niet’
- 'Er kan nog van alles gebeuren, maar het wordt wel heel lastig voor ons'
- Boschker staat met 'kleine kater': 'Kan gebeuren, maar het mag niet'
- Blunder Boschker bezorgt FC Utrecht goede papieren
- 'Het waren bij Ajax tekortkomingen van mezelf, ik was er niet aan toe'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Utrecht


'Er kan nog van alles gebeuren, maar het wordt wel heel lastig voor ons'
FC Twente speelde in de laatste zeven seizoenen op rij Europees voetbal, maar dreigt het volgend seizoen zonder te moeten doen. De Tukkers verloren donderdagavond met 0-2 van FC Utrecht en...Lees verder
In de wandelgangen
Vrijdag 24 meiAS Monaco laat er duidelijk geen gras over groeien. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli' (41000+ pageviews)
-
Ajax wil met Groenendijk Jupiler League in en haalt coach bij PSV (32000+ pageviews)
-
'Cocu wil voorbeeld Ajax volgen en verdediger huren van Barcelona' (29000+ pageviews)
-
Update: Götze reist om opmerkelijke reden niet mee met selectie (28000+ pageviews)
-
Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’ (26000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (3 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









Maak je niet druk meneer Wouters, verliezen van Ajax is geen wonder, en al helemaal niet als je een niet al te sterke selectie hebt.
Goals van Utrecht ontstaan vaak door vechtlust of door standaardsituaties, kwa spel vind ik ze maar matig.
Belangrijk is voor Ajax dat ze er meteen in de wedstrijd zitten net zoals in de beker. Hoe langer Utrecht de nul kan houden hoe gevaarlijker ze zullen zijn en dan zal Ajax eerder de vermoeidheid voelen. Echter moet Ajax wel in staat zijn om dit verzwakte Utrecht kapot te spelen ondanks dat het een vroege wedstrijd is.
Dit is niet meer het utrecht zoals het was. Ik ga er niet van uit dat we een kans maken in de Arena. Of er moet een wonder gebeuren.
Ze maken altijd een kans, zowel uit als thuis. Ajax heeft het altijd lastig met Utrecht. Utrecht is een club met een hoop vechtlust in de ploeg. Daar kan Ajax wat van leren. Ajax moet zorgen dat ze snel naar 2-0 uitlopen. Blijft het lang gelijk dan zie ik Utrecht nog wel stunten. Bayern verloor in de cl ook van een club die er op klapte.spartak verloor ook van Celtic puur op strijdlust.
Utrecht is wel erg zwak dit seizoen. Daarnaast speelt Ajax erg sterk en beheerst. Ik verwacht en hoop op een overwinning van Ajax.
Utrecht was vorig jaar zwakker qua selectie, ervaring en continue 4-5 basisspelers geblesseerd, en toen wonnen ze ook 2x van Ajax,
maar goed ik zie dit Ajax ook gewoon winnen hoor
Scheelt dat Duplan er niet bij is, toch altijd een garantie voor doelpunten tegen Ajax deze rare voetballer.
Verwacht verder niet dat we in de problemen komen, Utrecht heeft het dit jaar niet echt vind ik en Ajax is een stuk volwassener geworden. Daarnaast mist Utrecht ook een aantal basisklanten wat het een stuk vergemakkelijkt.
Als bij ajax iedereen gewoon zijn werk doet winnen ze weer, op elke positie hebben ze namelijk een betere speler staan. Dus als je even hard werkt zal dat de doorslag geven. Hoe simpel kan het eigenlijk zijn ;-)
Ik hoop dat Wouters het ook meent. Want met het wegvallen van Gerndt en Duplan mist Utrecht veel ervaring en met alleen jonge jochies ga je het niet redden. Ik zie het dan ook somber in. Dit Ajax oogt sterker en stabiler dan vorig jaar.
Hoewel de uitwedstrijd tegen Utrecht altijd een probleem is voor Ajax, zijn ze thuis over het algemeen toch wel sterker tegen deze club. Dat het vorig jaar mis ging was een klein wonder. Alleen een herhaling van dit wonder kan Utrecht punten opleveren.
Een thuiswedstrijd na een Europese wedstrijd zal voor Ajax geen problemen geven ook omdat ze geen vlieguren in de benen hebben.
Ik was bij de vorige thuiswedstrijd tegen Utrecht waar het fout ging, nu hopen op een beter Ajax.
Het enige waar Ajax voor moet waken, is onderschatting. In de beker ging het heel makkelijk, hopelijk zondag ook.
Jammer jan, maar Edouard Duplan is constant in de gewonnen wedstrijden van Utrecht de beste speler geweest en hij is ook de beste speler van Utrecht samen met Asare die kunnen echt wel een niveautje hoger hoor. Simpele 3-0 voor Ajax schat ik in
Deze keer gaat Utrecht een kansloze missie tegemoet. Normaliter heeft Utrecht zeker een kans, maar Utrecht is Utrecht niet meer en bij Ajax vallen de stukjes steeds meer op hun plaats.
Utrecht is op het ogenblik helemaal geen vechtvoetbal meer, middenveld met de gem. lengte van 1.70 kan je nu niet als fysiek vechtvoetbal noemen. Zonder gerndt en Mulenga zie ik het niet zitten, als deze 2 wel meedoen, zouden ze de achterhoede van ajax nog pijn kunnen doen, maar de kans is klein dat ze mee doen, dus een nederlaag .
Het wordt lastig voor Utrecht, maar volgens mij zei iedereen dat ook toen Utrecht tegen psv speelde,. De bal is rond, gelukkig start Mulenga..
Volgens mij waren de laatste 4 competitiewedstrijden winst voor Utrecht, maar wat zegt dat he..
Maar gebeurd het onmogelijke, ben benieuwd of iedereen van ajax hier dan ook toe wilt geven dat het toch lastig kan zijn tegen Utrecht.. maar we zullen het meemaken...
gelukkig is mulenga weer fit... naar mijn idee zal dit de ideale opstelling zijn...