Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Premier League
Datum:
Zondag 3 september 2023
Tijd:
15:00 uur
Scheidsrechter:
S. Hooper
Stadion:
Anfield (Liverpool)
Toeschouwers:
50109
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Liverpool Aston Villa
- Alisson Ramsés Becker Damian Martinez
- Trent Arnold Diego Carlos
- Joël Matip Ezri Konsa Ngoyo
- Andrew Robertson Pau Torres
- Joseph Gomez Matty Cash
- Curtis Jones Lucas Digne
- A. Mac Allister B. Kamara
- D. Szoboszlai Douglas Luiz Soares de Paulo
- Luis Fernando DÃaz Marulanda John McGinn
- Mohamed Salah Ollie Watkins
- D. Núñez M. Diaby
-
H. Elliott
Leon Bailey
-
Diogo José Teixeira da Silva
Y. Tielemans
-
C. Gakpo
J. Durán
-
J. Quansah
N. Zaniolo
-
W. Endo
-
3' D. Szoboszlai 1 - 0
-
19' Diego Carlos
-
64' H. Elliott
-
22' M. Cash (eigen goal) 2 - 0
-
26' B. Kamara
-
55' Mohamed Salah 3 - 0
-
64' C. Jones
-
65' Diogo Jota
-
65' L. DÃaz
-
65' C. Gakpo
-
65' D. Núñez
-
65' N. Zaniolo
-
65' L. Bailey
-
71' J. Quansah
-
71' T. Alexander-Arnold
-
72' Y. Tielemans
-
72' Douglas Luiz
-
73' J. Durán
-
73' O. Watkins
-
87' W. Endo
-
87' A. Mac Allister
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Fraaie knal Dominik Szoboszlai leidt eenvoudige thuiszege Liverpool in

Liverpool heeft zondagmiddag een eenvoudige zege geboekt op Aston Villa. Dominik Szoboszlai zette de ploeg van Jürgen Klopp al vroeg op voorsprong, waarna de eindstand door Matty Cash (eigen doelpunt) en Mohamed Salah op 3-0 werd bepaald.
Lees verder
van deze wedstrijd heb ik hoge verwachtingen qua entertainment.
liverpool is misschien nog niet helemaal op stoom, maar aston villa is echt een leuk team. zijn sterk gestart dit seizoen, eigenlijk verder gegaan met waar ze vorig jaar geeindigd waren.
ben benieuwd!
4-3 Liverpool. Wordt het Salahs laatste wedstrijd voor Liverpool?
Hopelijk outscoren we de tegenstander want met deze opstelling gaan we zeker doelpunten incasseren. Eindelijk start Nunez, hopelijk is hij nu definitief vetrokken met doelpunten scoren
dit kan zijn seizoen worden. Ik heb er zin!
Weet nog niet echt wat ik van dit Liverpool moet vinden. Zie toch liever Bajcetic of Endo zodat je Mac Allister wat hoger op het veld kan zetten. Zeker tegen dit sterke Villa kun je hier makkelijk punten laten vallen
Wat een aankoop is Szobo al gebleken! Pure klasse gepaard met een hoge werk ethiek.
Is Gakpo toch te licht voor het niveau Liverpool?
Als je vooraf dacht dat gakpo diaz uit de basis speelt ben je geen voetbal kenner enige reden dat gakpo zocaak speelde was omdat diaz geblesseerd was
Gakpo doet prima mee bij dit Liverpool, de concurrentie is alleen moordend. Zal genoeg wedstrijden vanuit de basis meepikken dit seizoen
Villa heeft het nog niet tegen de topploegen
Trent is weer aan het strooien met passes als vanouds.
dat wel, maar verdedigend blijft hij dramatisch ik zie hem liever als wingback.
Bij Engeland doet ie het geweldig als middenvelder op een drie mans middenveld. Had Klopp ook moeten doen en dan een back halen ipv Gravenberch
@aze\che 4 Ever
Helemaal mee eens. maar gravenberch transfer snapte ik wel, liverpool middenveld is heel matig en Thiago heeft altijd wel een blessure.
Als je Szobo en Alexis hebt in het middenvelder en dan Trent die ook in het middenveld mee inschuift tijdens balbezit, dan kan je toch moeilijk spreken van een matig middenveld. Heel technisch en voetballend middenveld heb je dan.
Mooi dat liverpool voorstaat, wel jammer dat Gakpo weer bankt is het niet een idee om hem als nummer 10 te zien als in de coutinho rol van jaren geleden?
Denk t niet eig. Zou daar eerder Szoboslai neerzetten
@reinaldinho
Denk ook niet dat klopp Gakpo als 10 gaat gebruiken. maar hij gaat geen een van de voorste 3 drie eruit spelen. Vooral als nunez goed gaat spelen dit seizoen wordt Gakpo bankzitter helaas.
Wat een misser van Darwin
Wat zouden we zijn zonder de super saves van Alisson, zo belangrijk altijd.
Mo Salah!
Gaat lekker zo, thuis op anfield blijken we toch schier onverslaanbaar .