Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je bent niet oud genoeg om deze content te lezen.

Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je hebt eerder aangegeven deze content niet te willen zien.
 

Om content over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten tot welke leeftijdsgroep u behoort.

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.

Voetbal op tv vandaag en dit weekend: ESPN, Ziggo Sport en Viaplay

Laatste update:

In dit wekelijkse overzicht staat het volledige televisieschema van de nieuwe speelronde in de Keuken Kampioen Divisie, Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A en Ligue 1. Indien relevant worden ook de wedstrijden uit de Jupiler Pro League, Süper Lig, Liga Portugal, Schotse Premiership en bekerwedstrijden in het televisieschema meegenomen. Eerst op volgorde van tijd per zender (ESPN, Ziggo Sport en Viaplay), daarna door elkaar gehusseld in het onderste kopje 'totaalvoetbal'. Bij de Keuken Kampioen Divisie staat vermeld of een wedstrijd ook niet wordt uitgezonden.

ESPN: Keuken Kampioen Divisie & Eredivisie

Vrijdag
20:00 uur: Excelsior - sc Heerenveen (ESPN 2 & ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: FC Emmen - FC Groningen (ESPN 3 & ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: FC Den Bosch - Roda JC Kerkrade (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: FC Eindhoven - De Graafschap (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: Helmond Sport - Jong PSV (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: MVV Maastricht - Jong FC Utrecht (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: TOP Oss - Telstar (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: VVV-Venlo - ADO Den Haag (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: Willem II - Jong Ajax (ESPN 1, schakelkanaal)

Het artikel gaat verder onder de video
Meer video's

Zaterdag
16:30 uur: NEC - FC Twente (ESPN 2)
18:45 uur: Heracles Almelo - FC Volendam (ESPN 3)
20:00 uur: AZ - PEC Zwolle (ESPN 1)
21:00 uur: Almere City - Fortuna Sittard (ESPN 2)

Zondag
12:15 uur: FC Utrecht - PSV (ESPN 2)
14:30 uur: Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles (ESPN 1)
14:30 uur: Vitesse - Feyenoord (ESPN 3)
16:45 uur: Ajax - RKC Waalwijk (ESPN 1)

Maandag
20:00 uur: Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven (ESPN 1)
20:00 uur: De Graafschap - Jong PSV (Geen live-uitzending)
20:00 uur: Jong Ajax - FC Groningen (Geen live-uitzending)
20:00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht (Geen live-uitzending)


Ziggo Sport: Afrika Cup, LaLiga, Serie A, Supercoppa Italiana, Süper Lig en Jupiler Pro League

Vrijdag
15:00 uur: Kaapverdië - Mozambique (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:00 uur: Senegal - Kameroen (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
20:00 uur: Inter - Lazio (Ziggo Sport Voetbal) *
21:00 uur: Guinee - Gambia (Ziggo Sport Voetbal)

*Halve finale Supercoppa

Zaterdag
15:00 uur: Algerije - Burkina Faso (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:00 uur: Mauritanië - Angola (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:00 uur: AS Roma - Hellas Verona (Ziggo Sport Tennis)
18:30 uur: Valencia - Athletic Club (Ziggo Sport Voetbal)
20:45 uur: Udinese - AC Milan (Ziggo Sport Voetbal)
21:00 uur: Celta de Vigo - Real Sociedad (Ziggo Sport Tennis)
21:00 uur: Tunesië - Mali (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)

Zondag
13:30 uur: Royal Antwerp - Charleroi (Ziggo Sport Voetbal)
15:00 uur: Marokko - DR Congo (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
16:15 uur: Real Madrid - Almería (Ziggo Sport Docu)
17:00 uur: Trabzonspor - Galatasaray (Ziggo Sport Racing)
18:00 uur: Zambia - Tanzania (Ziggo Sport Voetbal)
18:30 uur: Real Betis - FC Barcelona (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:30 uur: OH Leuven - RSC Anderlecht (Ziggo Sport Tennis)
20:45 uur: Lecce- Juventus (Ziggo Sport Tennis)
21:00 uur: Girona - Sevilla (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
21:00 uur: Zuid-Afrika - Namibië (Ziggo Sport Voetbal)

Maandag
18:00 uur: Equatoriaal-Guinea - Ivoorkust (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:00 uur: Guinee-Bissau - Nigeria (Ziggo Sport Voetbal)
20:00 uur: Finale Italiaanse Supercoppa (Ziggo Sport Racing)
21:00 uur: Kaapverdië - Egypte (Ziggo Sport Voetbal)
21:00 uur: Mozambique - Ghana (Ziggo Sport Docu)
21:00 uur: Granada - Atlético Madrid (Ziggo Sport Tennis)


Viaplay: Premier League & Bundesliga

Vrijdag
20:30 uur: FSV Mainz 05 - FC Union Berlin (Viaplay)

Zaterdag
13:30 uur: Arsenal - Crystal Palace (Viaplay)
15:30 uur: VfL Bochum - VfB Stuttgart (Viaplay)
15:30 uur: SV Darmstadt 98 - Eintracht Frankfurt (Viaplay)
15:30 uur: FC Köln - Borussia Dortmund (Viaplay)
15:30 uur: SC Freiburg - TSG Hoffenheim (Viaplay)
15:30 uur: FC Heidenheim - VfL Wolfsburg (Viaplay)
18:30 uur: RB Leipzig - Bayer Leverkusen (Viaplay)
18:30 uur: Brentford - Nottingham Forest (Viaplay)

Zondag
15:00 uur: Sheffield United - West Ham United (Viaplay)
15:30 uur: Bayern München - Werder Bremen (Viaplay)
17:30 uur: Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg (Viaplay)
17:30 uur: AFC Bournemouth - Liverpool (Viaplay)

Maandag
20:45 uur: Brighton & Hove Albion - Wolverhampton Wanderers (Viaplay)


Totaalvoetbal

Vrijdag
15:00 uur: Kaapverdië - Mozambique (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:00 uur: Senegal - Kameroen (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
20:00 uur: Inter - Lazio (Ziggo Sport Voetbal) *
20:00 uur: Excelsior - sc Heerenveen (ESPN 2 & ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: FC Emmen - FC Groningen (ESPN 3 & ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: FC Den Bosch - Roda JC Kerkrade (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: FC Eindhoven - De Graafschap (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: Helmond Sport - Jong PSV (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: MVV Maastricht - Jong FC Utrecht (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: TOP Oss - Telstar (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: VVV-Venlo - ADO Den Haag (ESPN 1, schakelkanaal)
20:00 uur: Willem II - Jong Ajax (ESPN 1, schakelkanaal)
20:30 uur: FSV Mainz 05 - FC Union Berlin (Viaplay)
21:00 uur: Guinee - Gambia (Ziggo Sport Voetbal)

*Halve finale Supercoppa

Zaterdag
13:30 uur: Arsenal - Crystal Palace (Viaplay)
15:00 uur: Algerije - Burkina Faso (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
15:30 uur: VfL Bochum - VfB Stuttgart (Viaplay)
15:30 uur: SV Darmstadt 98 - Eintracht Frankfurt (Viaplay)
15:30 uur: FC Köln - Borussia Dortmund (Viaplay)
15:30 uur: SC Freiburg - TSG Hoffenheim (Viaplay)
15:30 uur: FC Heidenheim - VfL Wolfsburg (Viaplay)
16:30 uur: NEC - FC Twente (ESPN 2)
18:00 uur: Mauritanië - Angola (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:00 uur: AS Roma - Hellas Verona (Ziggo Sport Tennis)
18:30 uur: Valencia - Athletic Club (Ziggo Sport Voetbal)
18:30 uur: RB Leipzig - Bayer Leverkusen (Viaplay)
18:30 uur: Brentford - Nottingham Forest (Viaplay)
18:45 uur: Heracles Almelo - FC Volendam (ESPN 3)
20:00 uur: AZ - PEC Zwolle (ESPN 1)
20:45 uur: Udinese - AC Milan (Ziggo Sport Voetbal)
21:00 uur: Almere City - Fortuna Sittard (ESPN 2)
21:00 uur: Celta de Vigo - Real Sociedad (Ziggo Sport Tennis)
21:00 uur: Tunesië - Mali (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)

Zondag
12:15 uur: FC Utrecht - PSV (ESPN 2)
13:30 uur: Royal Antwerp - Charleroi (Ziggo Sport Voetbal)
14:30 uur: Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles (ESPN 1)
14:30 uur: Vitesse - Feyenoord (ESPN 3)
15:00 uur: Marokko - DR Congo (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
15:00 uur: Sheffield United - West Ham United (Viaplay)
15:30 uur: Bayern München - Werder Bremen (Viaplay)
16:15 uur: Real Madrid - Almería (Ziggo Sport Docu)
16:45 uur: Ajax - RKC Waalwijk (ESPN 1)
17:00 uur: Trabzonspor - Galatasaray (Ziggo Sport Racing)
17:30 uur: Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg (Viaplay)
17:30 uur: AFC Bournemouth - Liverpool (Viaplay)
18:00 uur: Zambia - Tanzania (Ziggo Sport Voetbal)
18:30 uur: Real Betis - FC Barcelona (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:30 uur: OH Leuven - RSC Anderlecht (Ziggo Sport Tennis)
20:45 uur: Lecce- Juventus (Ziggo Sport Tennis)
21:00 uur: Girona - Sevilla (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
21:00 uur: Zuid-Afrika - Namibië (Ziggo Sport Voetbal)

Maandag
18:00 uur: Equatoriaal-Guinea - Ivoorkust (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)
18:00 uur: Guinee-Bissau - Nigeria (Ziggo Sport Voetbal)
20:00 uur: Finale Italiaanse Supercoppa (Ziggo Sport Racing)
20:00 uur: Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven (ESPN 1)
20:45 uur: Brighton & Hove Albion - Wolverhampton Wanderers (Viaplay)
21:00 uur: Kaapverdië - Egypte (Ziggo Sport Voetbal)
21:00 uur: Mozambique - Ghana (Ziggo Sport Docu)
21:00 uur: Granada - Atlético Madrid (Ziggo Sport Tennis)

Meer nieuws

1
2

Meer sportnieuws

Reacties

Reacties zijn niet zichtbaar.

Reageer

Het is niet mogelijk om te reageren op dit document.

X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren