Twente met derde keeper tegen Boleslav na onhandig ongelukje Mihaylov
FC Twente treedt donderdag met zijn derde keeper aan tegen Mlada Boleslav. Sander Boschker zit al een tijdje in de lappenmand en Nikolay Mihaylov kan ook niet keepen in de Europa League-wedstrijd, door een ongelukje op de trap. De eerste doelman van Twente maakte een misstap en bezeerde zijn rug, waardoor Daniel Fernandes donderdag onder de lat zal staan.

Voor Mihaylov is de opvallende blessure het zoveelste moment van pech, zo meldt TC Tubantia. De doelman kreeg vorig seizoen last van een huidallergie, net nadat hij net hersteld was van een blessure, en tijdens zijn vakantie ging het opnieuw mis. Mihaylov was betrokken bij een auto-ongeval, waarbij hij zijn hand en zijn rug blesseerde.
De Bulgaar was sinds enige tijd weer pijnvrij en sprak in het begin van de voorbereiding uit dat hij hoopte dat het nu weer eens goed zou gaan. Het noodlot blijft hem echter achtervolgen en een onhandig ongelukje op de trap zorgt ervoor dat hij donderdag opnieuw niet kan spelen. De heenwedstrijd tussen Twente en Mlada Boleslav eindigde in een 2-0 zege voor de Tukkers.
Meer nieuws
- ‘Er zijn geen onderhandelingen gaande tussen PSG en mijn vader’
- In de wandelgangen (9/9): Barcelona wijst verzoek van Ajax van de hand
- Akkoord Liverpool en Armeense sensatie nog ver weg: ‘Geen bod’
- 'Ik heb de voorzitter gebeld en hij zegt dat ik bij Real Madrid blijf'
- Live meepraten op de Confederations Cup: Brazilië - Mexico
Clubnieuws
- 'Ondeskundige zaakwaarnemers hebben FC Twente geld gekost'
- 'Nieuwe td Newcastle heeft haast en wil Douglas snel vastleggen'
- 'Gewilde Jozefzoon kan kiezen tussen Ajax, FC Twente en Benfica'
- Update: 'Twente-back Rosales hoopt op terugkeer naar België'
- 'Nee, ik verwacht niet dat hij in september nog voor FC Twente speelt'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Twente




In de wandelgangen
Woensdag 19 juniAjax hoeft voorlopig niet te rekenen op versterking vanuit Barcelona. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
'Ajax vindt Maher te duur; Duarte geldt als topprioriteit' (56000+ pageviews)
-
Overmars praat met geïnteresseerde clubs over overbodig Ajax-duo (40000+ pageviews)
-
Overmars is duidelijk over Maher: 'Ajax heeft andere prioriteiten' (40000+ pageviews)
-
Update: 'Twente-back Rosales hoopt op terugkeer naar België' (36000+ pageviews)
-
Bayer Leverkusen schrikt van vraagprijs Ajax: 'We vinden het vrij hoog' (35000+ pageviews)
Clubexperts
-
De Russische BalotelliDoor Koni020 (5 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (81 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (81 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









Hoeveel pech kan er op je weg komen... Zonde, want Mihaylov is een uitstekende keeper. Die Daniel Fernandes ken ik niet. Tukkers? Kan hij meekomen op het niveau van FC Twente?
)
( Sorry van het grapje daarnet, iets teveel Beerenburg op
Gast, die Mlada Boleslav is de club waar FC Twente tegen speelt
...
''FC Twente treedt donderdag met zijn derde keeper aan tegen Mlada Boleslav'' misschien eerst goed lezen, voordat je een reactie plaatst.
Mlada Boleslav is een zeer talentvolle keeper met snelle rexlexes.
.
nee niet grappig Feanatieke
Boleslav is de tegenstander
Fernandes zal in de goal staan
Mlada Boleslav is de tegenstander. Onze derde keeper is Fernandes.
whhahahhaha ben je wakker??
on: dit moet geen probleem zijn voor twente, die moeten dit gewoon eenvoudig kunnen winnen
Pfff word ja helemaal gek van.... die blessures van Mihaylov elke keer. What's next?
Zijn interview in de VI van vorige week vond ik wel verhelderend. Hij heeft alleen wel de schijn een beetje tegen met al die blessures. Hij lijkt in ieder geval een beetje op de man van glas.
Toch is hij naar mijn mening wel de beste eredivisiekeeper op dit moment (indien fit)
Wat een pechvogel. Nouja, met dat ongeluk heeft hij zeker een engeltje op zijn schouder gehad. Wellicht dat Twente hem een keer moet monitoren om te kijken of alles wel klopt bij die jongen.
zondag staat hij er wel , beste keeper van NL competitie
Deze man is net zo blessure-gevoelig als robben man, elke maand loopt hij weer te sukkelen en te stuntelen met blessures... Overigens wel een prima doelman...
Jammer dat hij zoveel blessures heeft. En keer een goede scan maken van je hele lichaam?
Jammer dat hij zo vaak geblesseerd is, op zich is het een sterke doelman al kent die op zijn tijd ook wel weer wat blunders/momentjes. Desalniettemin denk ik dat Twente weinig problemen moet kennen met deze tegenstander ook zonder Mihaylov.
Wats er btw met die marsman gebeurt?
Verhuurd aan Go Ahead..
Oke bedankt, dacht altijd wel dat het een redelijk groot talent was die michailov zou moeten kunnen opvolgen, maar nu dus even ervaring in jupiler league
die fernandes vind ik geen slechte keep.. was altijd wel redelijk bij Cluj
die 2 wedstrijden bij Cluj die hij gespeeld heeft was hij wel goed ofzo..? hoe kan je nou na 2 wedstrijden oordelen of iemand goed is of redelijk?
Keepte ook goed tegen Jong Ajax, maar daar kun je hem ook niet echt op beoordelen ;p
Zien we Fernandes ook eindelijk eens aan het werk in het eerste
Balen voor Nico natuurlijk maar neem aan dat hij hier niet lang last van gaat houden..
Ik wil weleens het huis van Michaylov onder een tecnische inspectie onderwerpen.
Volgens mij is hij vorig jaar ook eens van de trap gevallen. Lijkt mij een bouwvallig huis...!
Of is er wat anders aan de hand?
Ik hoop het niet.
Michaylov is ver weg de beste keeper van FC Twente.
Heeft alleen wat moeilijkheden om de bal bij het vangen klemvast te houden, maar heeft uitstekende reflexen.
Toch maar :
Beterschap.
Op naar FC Groningen.
Kan deze man niet gewoon een keer fit blijven, die heeft altijd wel iets gedurende een seizoen. Voor de rest is hij natuurlijk een van de beste keepers van de eredivisie.
iemand enig idee waar ik de wedstrijd kan kijke aangezien geen zender hem uitzend?
ontopic: fernandez schijnt degelijke keeper te zijn wat ik heb gehoord maar geen uitblinker maarja als de verdediging goed staat zal die het niet druk krijge :P
verkopen die keeper er zijn genoeg anderen die wel de wil hebben en die zelfs beter zijn.
de tweede keeper van heracles bijvoorbeeld een goede keeper die wel wil en goed is
Mihaylov is een prima keeper, alleen is hij vaak geblesseerd. Nu heeft hij weer last van de rug. Ik heb het gevoel dat hij niet veel last heeft, maar geen zin heeft in die wedstrijd tegen een weinig zeggende tegenstander. Zulke duels mist hij wel vaker.
Tegen zulke tegenstanders is het natuurlijk beter als je rust neemt, vooral als je al 2-0 hebt gewonnen. Hij had ook wel eens last voor een belangrijke wedstrijd in de Cl of El, dan duwen ze gewoon een spuit erin.
Natuurlijk moet je je rust pakken, maar als keeper? Hij mist best veel duels en veel daarvan zijn door kleine pijntjes waardoor hij wedstrijden tegen de kleintjes mist. Ik heb het idee dat die wedstrijden hem weinig interesseren.
Zo'n uitstraling heeft hij wel maar ik betwijfel het. Als ik zijn interview in de VI las, zag ik toch wel dat hij een harde werker is en dat hij met veel druk in zijn eigen land te maken heeft. Een interview zegt ook niet alles maar ik kreeg toch een ander beeld van hem.
als je er zo over denkt dan hoor je met andere wedstrijden ook niet in de goal te staan, elke wedstrijd daar moet je je voor 100 procent inzetten.
Die gast heeft opmerkelijk veel pech.
Met Fernandez moet het wel lukken als je het achterin dicht gooit.
Denk dat Twente wel met 0-1 wint ofzo.
Fernandez vind ik persoonlijk wel een hele goede keeper. Sowiezo zie ik hem liever als 2e keeper dan Sander. Hopelijk laat hij het morgen ook aan de rest zien , die denken dat hij niet zo goed is. Maar afgelopen maandag kon je ook zien dat Fernandez echt wel een goede keeper is.
Ok Fernandez laat het dan maar eens zien. Nu eindelijk eens op het hoogste niveau. Wordt deze wedstrijd nog ergens uitgezonden ??? Wie weet dit ?? Volgens mij niet bij EL ?? ergens een slome livestream ??