Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Premier League
Datum:
Zondag 24 september 2023
Tijd:
15:00 uur
Scheidsrechter:
J. Gillett
Stadion:
Stamford Bridge (London)
Toeschouwers:
39700
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Chelsea Aston Villa
- Robert Sánchez Damian Martinez
- A. Disasi Lucas Digne
- Thiago Silva Matty Cash
- L. Colwill Pau Torres
- M. Gusto Ezri Konsa Ngoyo
- E. Fernández B. Kamara
- M. Mudryk N. Zaniolo
- M. Caicedo Douglas Luiz Soares de Paulo
- Conor Gallagher John McGinn
- R. Sterling M. Diaby
- N. Jackson Ollie Watkins
-
Benjamin Chilwell
Leon Bailey
-
L. Ugochukwu
Jacob Ramsey
-
C. Palmer
Y. Tielemans
-
A. Broja
L. Dendoncker
-
J. Durán
-
44' L. Digne
-
50' N. Jackson
-
58' M. Gusto
-
61' M. Mudryk
-
68' L. Ugochukwu
-
68' N. Jackson
-
68' C. Palmer
-
68' E. Fernández
-
75' J. Ramsey
-
73' O. Watkins 0 - 1
-
75' J. McGinn
-
75' L. Bailey
-
75' N. Zaniolo
-
79' A. Broja
-
79' M. Caicedo
-
81' Y. Tielemans
-
81' M. Diaby
-
90' L. Dendoncker
-
90' Douglas Luiz
-
90' E. MartÃnez
-
90' B. Chilwell
-
90' B. Kamara
-
90' J. Durán
-
90' O. Watkins
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Chelsea zakt naar plek 14 na pijnlijke thuisnederlaag tegen Aston Villa

Chelsea heeft voor de derde keer op rij niet weten te winnen in de Premier League. Trainer Mauricio Pochettino zag zijn ploeg op het eigen Stamford Bridge met 0-1 onderuitgaan tegen Aston Villa. De enige en dus winnende treffer voor Villa kwam op naam van Ollie Watkins, die Chelsea-goalie Robert Sánchez verraste met een laag, hard schot in de verre hoek.
Lees verder
Waarom Chilwell niet op de LB en Colwill gwn in het centrum naast Silva.
Enzo op de 10 gewoon rijtje achteruit en Gallagher op de 10.
Gvd Chillwell alweer op de bank?? Is toch aanvallend hun beste speler op die linker flank. Niet goed voor mijn fantasy alweer.
Gaat een hele zware wedstrijd worden tegen Villa
Wat is eigenlijk de bedoeling met madueke?
Dat hij terug komt van blessure.
Is een testpersoon voor de medische staf om de kwaliteit daar te verbeteren.
Aah zet zijn lijn van psv dus gewoon door
Jackson is zo slecht zeg
Jackson echt om te janken die man
Geweldige bal van Mudryk maar ja Jackson mist natuurlijk 1 op 1
Broja voor Jackson aub, Palmer voor Callagher en dan Palmer op 10 en Enzo op 8. Chiwell voor Disasi en dan Colwill centraal.
Chelsea is gewoon echt stom geweest door Vlahovic links te laten liggen en te vertrouwen op Jackson. Was een mooie kans geweest om van Lukaku af te komen en kwalitatief een topspits te halen.
Dat zou perfect zijn maar helaas is het traditie de laatste tijd om spelers te misbruiken.
Enzo Enzo Enzo, hoe kan je als man van 120 miljoen de bal zo slecht raken...
Wat doet die scheids? Geeft aan drie minuten extra tijd en na nog geen 2 minuten fluit hij af...
Opzich geen slechte 1e helft. Mudryk speelt goed en Sanchez ook. Jackson is echt heel slecht. Poch moet even de juiste mensen op de juiste plekken neerzetten en dan win je hier gewoon.
6 wedstrijden en 5 gele kaarten voor Jackson..
Gelukkig is Jackson volgende wedstrijd geschorst
Ongelooflijk dit is echt nooit rood. Worden echt genaaid.
Raakt de bal, zijn voet rolt over de bal door op de enkel. Geel was genoeg dit is zeker geen rood. VAR wilde wel graag dat het omgedraaid werd naar rood, vandaar dat ze ook maar uit een hoek de beelden lieten zien en ook nog eens versnelt beeld. Belachelijk
Dat Sterling die bal niet aflegde is echt ongelooflijk, 2 man vrij op de keeper en het zo verpesten. Vlak daarna rood die je niet had gehad als Sterling normaal had gedaan
ON-GE-LOVELIJK dat Sterling maar steeds mag blijven staan! Hoop dat die zsm verkocht wordt! Het was niets, het is niets en het zal niets blijven! Jackson en Sterling die elke kans om zeep helpen elke keer.
Verschrikkelijk die twee inderdaad. Gunnen elkaar ook helemaal niks, gaan steeds zelf als de ander er goed voorstaat, dat maakt het nog een stuk erger. Als ze beide een keer normaal hadden afgelegd had je hier twee makkelijke goals gehad
Ik hoop zo erg op Ivan Toney in de winter en dat Sterling wordt verkocht. We kunnen echt helemaal niet scoren. T. Silva banken en dan Colwill centraal weer en linksback Chilwell/Maatsen. Zo moeilijk is het toch niet zou je denken.
Dus om het probleem met scoren op te lossen wil je je topscorer en beste speler van dit seizoen weg doen?
Uit zo'n hoek mag nooit gescoord worden, wat een prutser die Sanchez
\kepa weg doen en Sanchez halen. Snap daar niks van. Ze maken af en toe een geweldige redding om vervolgens houdbare ballen door te laten.
\
Hopelijk gaat het in 24/25 wat beter
Niemand die weet te scoren en een waardeloze keeper, je had net zo goed Kepa kunnen behouden.. ik kijk de samenvatting wel na net 5 minuten mee te kijken..
Die invallers ook he... Palmer, Ugochukwu, Broja... wordt er zwaar chagrijnig van