Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Premier League
Datum:
Zondag 14 mei 2023
Tijd:
17:30 uur
Scheidsrechter:
A. Madley
Stadion:
Emirates Stadium (London)
Toeschouwers:
60139
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Arsenal Brighton & Hove Albion
- Aaron Ramsdale Jason Steele
- J. Kiwior P. Estupiñán
- Gabriel dos Santos Magalhaes L. Colwill
- Kieran Tierney Lewis Dunk
- Ben White Pascal Groß
- Martin Ödegaard Alexis Mac Allister
- Jorginho K. Mitoma
- Granit Xhaka Moisés Isaac Caicedo Corozo
- Gabriel Jesus B. Gilmour
- Bukayo Saka J. Enciso
- Gabriel Teodoro Martinelli Silva E. Ferguson
-
L. Trossard
Danny Welbeck
-
Thomas Teye Partey
F. Buonanotte
-
Reiss Nelson
D. Undav
-
Emile Smith Rowe
-
Edward Nketiah
-
20' Gabriel Martinelli
-
60' T. Partey
-
34' P. Estupiñán
-
51' J. Enciso 0 - 1
-
55' P. Groß
-
60' Jorginho
-
60' R. Nelson
-
60' G. Xhaka
-
60' D. Welbeck
-
60' B. Gilmour
-
77' E. Smith Rowe
-
77' M. Ødegaard
-
77' E. Nketiah
-
77' Gabriel Jesus
-
77' F. Buonanotte
-
77' E. Ferguson
-
82' D. Undav
-
82' J. Enciso
-
86' D. Undav 0 - 2
-
88' T. Partey
-
90' P. Estupiñán 0 - 3
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Arsenal begaat flinke misstap tegen Brighton; City heeft titel voor het oprapen

Arsenal is er zondag niet in geslaagd om te winnen van Brighton Hove & Albion. In het eigen Emirates Stadium ging de ploeg van Mikel Arteta met 0-3 onderuit. Julio Enciso, Deniz Undav en Pervis Estupiñán waren verantwoordelijk voor de doelpuntenproductie.
Lees verder
Helaas dat city de punten pakt. Zolang het kan, hopen we op de titel. Maar ach, een 2e plek is prachtig.
Ik hoop vandaag een mooie open wedstrijd waar we van kunnen genieten! Leuke opstelling, lekker het seizoen afmaken.
Ik hoop op een goede transferzomer, zodat we volgend jaar echt de breedte hebben om voor de titel mee te kunnen doen. COYG!
Zeker een mooi seizoen, maar ik heb toch liever dat we op een kleine afstand 2e worden omdat die gelijke spelen dan minder pijn zullen blijven doen. If that makes sense 😅
Ja dat begrijp ik zeker. Jammer hoe we het in die zin ook verspeeld hebben. Maar het feit dat we dat nu zuur vinden, zegt heel veel over wat er bereikt is met Arteta nu
Seizoen is al over, waarom nog met saka starten terwij esr, nketiah, nelson en trossard allemaal minuten nodig hebben? Saka lijkt namelijk een tijdje al op
Voor mij is het seizoen in ieder geval verpest.. als je zolang eerste staat wil je ook het kampioenschap, maar helaas zie ik dat niet meer gebeuren.
Voor mij is het seizoen zeker niet verpest. Heb in tijden van Arsenal niet zo genoten als dit seizoen. Dat maakt het mislopen van de titel er niet minder op. Volgend jaar schitteren in de CL!
Het spel is dit jaar geweldig, maar de nasmaak van de afgelopen periode heeft het toch verpest voor mij. Volgend jaar idd schitteren in de CL!
Hopelijk winnen wij alles nu. 90 Punten halen zou een enorme prestatie zijn hoewel je er verder niks mee hebt. Coyg!!!
Go Brighton!
Martinelli heeft steeds vaker van die vieze overtredingen
odegaard had moeten schieten
Scheids had al twee keer geel mogen geven. Een keer aan Martinelli en de andere Caicedo
Lekker Caicedo, even Martinelli terugpakken voor zijn vieze overtreding op Mitoma.
Nou hij is nu uitgevallen. Hoop dat je tevreden bent. spelbederver
Hij moest er al eerder afgeweest zijn met een rode kaart.
Ga fietsen met je rode kaart. Dat was gele kaart max.
Geweldig, spelers uit de wedstrijd schoppen.
Hij mag blij zijn dat die eraf gaat met een blessure en niet met een rode kaart.
Hoezo moet je blijer zijn als speler met een blessure dan een rode kaart? Het ene doet over het algemeen flink pijn, het andere niet.
Xhaka is dus degene die Dunk tegen moet gaan houden in de lucht.
Jammer dit Martinelli kan niet verder, Trossard dus
Wat een bal van Kiwior, niet normaal joh haha
Afschuwelijk lelijk begin, het spel ligt de hele tijd stil
Die bal was wss geen eens uit...
Scheids fluit de wrdstrijd dood
jmmr Saka
Opbouwend is het noet helemaal geweldig. Denk niet alleen door de afwezigheid van Zinchenko maar ook omdat Jorginho niet echt in de wedstrijd zit. Arsenal werd wel beter naarmate de tweede helft vorderde.
Brighton geeft letterlijk kadotjes, arsenal pakt ze niet uit. Die keeper kan ook echt niet voetballen
Als je een illustratie wilt van het niveau van het arbitrale korps; zojuist vlagde een grens voor buitenspel bij een inworp.
Brighton probeert onze spelers KO te schieten
Hmmm gaat een moeilijke worden
Waarom ging Kiwior ineens zitten?
Voor die voorzet kwam, ging een speler van brighton per ongeluk op zijn enkel staan en dat VAR dat niet na kijkt en terug draait Voor een overtreding snap ik het niet
Wat gebeurde daar nou met Kiwior?
Heel slap gedaan door Kiwior… Wat een verwende spelers tegenwoordig
Iemand staat op de schoen van Kiwior en niemand die erover nadenkt om een VAR-check te doen, wat een achterlijk zooitje zijn ze daar toch.
Zit hier bij Sky te kijken en Neville was het aan het goedpraten dat het niet veel was. Kiwiors schoen ging eraf
Als ik zeg wat ik vind van Neville, dan word ik geschorst 6 maanden.
Tot dit seizoen heb ik hem altijd een goede analist gevonden maar hij heeft dit seizoen zijn ware gezicht getoond.
En we worden weer bezeikt door de VAR. Overduidelijke overtreding op Kiwior. Word weer niet naar gekeken...
Wacht z'n schoen wordt uitgetrapt en daardoor scoort Enciso? Lijkt mij dan toch een aanvallende fout?
Waardeloze arbitrage. Eerst vlaggen voor een bal die niet over de achterlijn was en nu volledig missen hoe Enciso scoort doordat Kiwior zijn schoen wordt uitgetrapt.
White heeft het heel lastig met Mitoma
Terecht dat Xhaka eruit komt. Alleen maar balletjes naar achter passen.
Arsenal heeft het opgegeven lijkt wel.
Pff bijna Reiss
jmmr Nelson. Eindelijk weer wat dreiging.
Ga je kapot schamen. Domme scheids. Om niks Arteta geel geven.
Waardeloos gedaan door Trossard daar zeg
White heeft het wel erg moeilijk met Mitoma
Klopt. Helaas is deze wedstrijd gespeeld maar waarom speet Saka terwijl Nelson nu al beter is in die 5 minuten
Niet dat we het zelf niet hebben weggegeven, maar deze scheids mag blij zijn dat hij fluit in Engeland en niet in Escobar's Colombia.
Wat een wanvertoning.
Jammer van deze slechte scheids, maar dat is niet de reden dat je m verliest. Brighton heeft een goede gameplan, Arteta verandert daar niets aan. Op deze manier lijkt het alsof Arsenal maar één plan heeft en niet kan switchen
Lekkere aanname Jesus
FF serieus Odegaard eruit maar Saka mag blijven staan? Pff!
Kiwior had wel gewoon moeten doorvoetballen natuurlijk. Echt idioot om daar te gaan zitten
Nee er was een overtreding op Kiwior en dan niet affluiten hoe verzin je het
Tuurlijk, Kiwior de schuld geven van de overtreding die op hem wordt begaan.
Tuurlijk scheids, laat hem lekker de lange route nemen naar de bank.
Ook nog eens stuntelen achterin. Definief over en uit nu.
city gefeliciteerd
Pfff serieus Gabriel. Hoe kan je die niet eruit halen?
Nou city hoeft alleen nog 1 keer te winnen en het is dan officieel klaar
En Arsenal is klaar. Hebben het de laatste weken zo uit handen gegeven...
Passend eind van een dramatische wedstrijd.
ga weg met je 8 minuten
Nelson is de enige die echt hongerig lijkt
ESR is zo veel minder dan Odegaard. Dan had ik liever Vieira daar gezien.
Sorry maar Arsenal wordt de hele wedstrijd volledig weggespeeld echt bizar hoe goed Brighton kan spelen tegen de betere teams. Opbouwend ook echt gigantisch goed.
Al zoekt City een vervanger voor Gundogan dan zou ik Mac Allister halen speelt vandaag ook echt super goed en heeft dezelfde specifieke kwaliteiten.
Mooi seizoen gehad mooie momenten gekend jammer van het slot van de competitie maar helaas breekt ons blessures in de cruciale fase van het seizoen nu op.
Willen we volgend seizoen wederom een gooi willen doen dan zullen we vooral in de breedte sterker moeten worden met spelers die er meteen kunnen staan.
Natuurlijk is het zuur hoe het eindigt maar gezien waar Arsenal vandaan is gekomen hebben we een prima seizoen gekend
Bij deze meteen proficiat Man City met een nieuwe Premier League titel en hopelijk kunnen we volgend jaar revanche nemen.
De basis is gelegd bij Arsenal nu moeten we alleen uitbouwen en volgend seizoen wederom alles geven dat wij in Mei hopelijk eerder met die titel er van door kunnen gaan.
Arsenal forever!!
wauw gewoon een jantje
Laatste twee wedstrijden kunnen mij echt gesloten worden. Ik ben hier echt klaar mee. Lekker naar andere competities kijken waar het nog een beetje spannend is.