Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Vrijdag 6 januari 2023
Tijd:
20:00 uur
Scheidsrechter:
S. Gözübüyük
Stadion:
De Grolsch Veste (Enschede)
Toeschouwers:
29500
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- FC Twente FC Emmen
- Lars Unnerstall M. van der Hart
- Mees Hilgers M. Araujo
- A. Sampsted L. Burnet
- Robin Pröpper J. Veldmate
- Gijs Smal M. Bouchouari
- Ramiz Larbi Zerrouki M. Diemers
- Václav Cerný K. Veendorp
- S. Steijn J. Vlak
- M. SadÃlek Rui Mendes
- Virgil Misidjan O. Romeny
- Ricky van Wolfswinkel R. Živković
-
Joshua Brenet
A. El Messaoudi
-
M. Vlap
J. Assehnoun
-
Julio José Pleguezuelo Selva
L. Bernadou
-
M. Kjølø
J. Dirksen
-
Daan Rots
M. Heylen
-
5' R. van Wolfswinkel 1 - 0
-
31' M. Hilgers
-
60' O. Romeny
-
62' J. Brenet
-
62' S. Steijn
-
62' M. Vlap
-
62' A. Sampsted
-
72' Julio Pleguezuelo
-
67' M. SadÃlek 2 - 0
-
72' M. Hilgers
-
73' L. Bernadou
-
73' J. Vlak
-
73' A. El Messaoudi
-
73' M. Diemers
-
78' M. Kjølø
-
78' R. Zerrouki
-
79' D. Rots
-
79' V. Černý
-
80' J. Dirksen
-
80' L. Burnet
-
80' M. Heylen
-
80' J. Veldmate
-
87' J. Assehnoun
-
90' M. Heylen
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
SadÃlek luistert rentree op met prachtgoal en helpt Twente aan zege op Emmen

FC Twente heeft de Eredivisie hervat met een zege op FC Emmen. In de eigen Grolsch Veste won de ploeg van Ron Jans met 2-0. De doelpunten kwamen op naam van Ricky van Wolfswinkel en de van een maandenlange afwezigheid teruggekeerde Michal SadÃlek.
Lees verder
Ik heb enorm zin in deze wedstrijd. Gelukkig weer eredivisie voetbal ipv dat winterse hel van een wk wat ze hielden. Ik ben benieuwd naar sampsted. Steijn ook lekker basis ipv vlap en natuurlijk speelt zerrouki gewoon.
Die Sampsted is volgens mij wel goed. Deed het heel goed tegen AZ en in de andere potjes die ik van Bodo heb gezien was hij ook heel degelijk. Helemaal niet meegekregen dat hij naar Twente was gegaan, maar ik denk dat jullie veel plezier aan hem zullen beleven. Ik had hem ook graag bij AZ gezien.
Zerrouki gewoon in de basis. Denk niet dat die dan weg gaat deze winter.
Hahaha naïef
Zegt lang niet alles, als Twente en Feyenoord in onderhandeling zijn en er is nog een gat van pak m beet 1 a 1,5 miljoen zou je als Twente zijnde gek zijn als je hem niet opstelt.Gaat het nog om de punten op de i zetten en het is zga rond dan is het niet gek als een speler niet opgesteld wordt, als Zerrouki absoluut niet te koop is was Feyenoord al lang afgehaakt.
Hoe kom je bij dat gat als ik vragen mag? Twente heeft nooit een vraagprijs genoemd volgensmij. Het zou best van een transfer kunnen komen maar die 7 miljoen is uit de lucht gegrepen.
Ja duh. Er is (nog) geen akkoord. Dan laat je hem als Twente zijnde gewoon spelen
Dachten wij van de zomer ook over Aursnes. Een halve week later had hij helaas bij Benfica getekend. Voor veel te weinig.
Voor het eerst dit seizoen het best mogelijke team (op de blessure van brenet na dan).
Volle bak vandaag!! Zinan
Tzolis hoort er in dat geval ook in..
Eindelijk weer eredivisievoetbal! Sampsted mag gelijk beginnen i.p.v. Brenet. Erg benieuwd naar hem! Sadilek is ook weer terug. Steijn mag ook beginnen, heel goed Jans. Goede opstelling! COTE!
Brenet is niet helemaal fit. Vandaar dat Sampsted start. Erg blij met Steijn in de basis.
Ah, vandaar! Kunnen we gelijk zien of Sampsted iets is. Hij moet Brenet gaan vervangen mits hij vertrekt.
Brenet zit wel op de bank. Zal in de 2e helft wel invallen.
Zerrouki in de basis! Prachtig nieuws voor beide clubs.
Eindelijk weer echt voetbal na dat wanstaltige WK met die over het paard getilde Nedelandse spelers en de narcistische coach. Wat heb ik hier naar verlangt.
Wattt geen Vlap?!
Eindelijk.
Heerlijk! De Eredivisie begint weer! Hoop op een mooie pot
Normaal gesproken niet een wedstrijd die ik zou kijken, denk ik, maar zo blij dat de ED weer begint! Let's go!
Heerlijk, echt zo naar uitgekeken dat de Eredivisie weer van start gaat!
Doe zoals in Engeland, een minuut applaus... Dat voorkomt ook dat er idioten zo'n minuut stilte interrumperen (wat hier nu ook een klein beetje gebeurt).
1-0 Ricky! Ook goed van de scheids dat hij door laat spelen. Wat een begin!
Snelle voorsprong. Prima spitsen goal.
Zo! Da's lekker vlot.....
Poeh, Hilgers totaal uit positie daar
Smal speelt nog een ongelukkige wedstrijd.
Messidjan heeft er zin in zeg. Er komt veel dreiging bij hem vandaan.
Cerny speelt weer als een zoutzak. Gaat zijn niveau voor zijn blessure niet meer halen.
Wil de tweede helft graag tzolis zien. Maar ben bang dat het wel.weer rots zal worden..
Is nog geblesseerd. Dus dat zou niet gaan.
Onze Griek is toch langdurig geblesseerd? Zie overigens liever Cleonise..
Cerny is 25, die gaat zijn niveau voor zijn blessure vast nog wel halen. Maar hij speelt geen beste helft tot nu toe. Tzolis sluit morgen weer aan bij de selectie dus dan is er weer een extra optie op de flank.
Vind hem veel te egoïstisch vanavond. Kiest te vaak voor zijn eigen actie in plaats van bijvoorbeeld Smal die er overheen komt
Klopt, dat heeft hij vrijwel elke wedstrijd helaas. Toevallig schiet hij nu bij een mooie aanval de bal de tribune in.
De mannen van Ron Jans doen het goed. Twente speelt goed onder deze geweldige manager, al gun ik Lukkien ook alles.
Sampsted bevalt mij wel. Gaat een moeilijke keuze worden tussen hem en brenet.
Tuurlijk niet. Brenet fit = basis.
Sampsted valt positief op!
Sampsted speelt een goede eerste helft, prima back zeg.
Ze blijven maar moeite hebben met scoren.
Sampsted speelt echt prima! Valt mij niks niet tegen. Heb wel het idee dat het gedoe bij Zerrouki in z'n hoofd is gaan zitten, komt niet helemaal in zijn spel vandaag. Virgil ook weer genieten, hopelijk trekt hij deze momenten door de aankomende weken.
Bij Misidjan lukt echt weer veel te weinig. Een van richting veranderde voorzet levert de goal op, maar écht beslissend zijn lukt hem niet.
Wel enorm dreigend. Bij de andere aanvallers mislukt ook heel veel.
Twente speelt wel prima. Maar, doet Steijn wel mee? Heb 'm nog niet gezien.
Gaat veel langs de zijkanten waardoor steijn bijna geen ballen krijgt.
Hij staat af te wachten in de spits naast Ricky. Ik zie zelf graag een nummer die 10 die elke bal gewoon wil hebben zoals Vlap. Ik weet het, die heeft te weinig rendement, maar toch.
Wat mij opvalt is dat zerrouki erg vaak in 16 te vinden is. Misschien heeft hij doorgekregen om wat meer goals te maken.
Waarom neemt Steijn de corners vanaf links niet? Is de kleinste gozer van het veld, dus koppen wordt het toch niet. Ballen van Zerrouki vallen telkens bij de man bij de eerste paal
Heeft wel al een kopgoaltje gemaakt dus je weet maar nooit
Heerlijke speler die Sampsted!
Schiet die bal nou eens in de kruising. Nu laat je je tegenstander in leven.
Onder in de hoek mag ook hoor, als we enkel op de kruising mikken gaan alle ballen over.
Nou daar heb je hem
Misidjan egoïst.
Haal Misidjan eraf man. Komt de 2e helft geen lantaarnpaal voorbij.
Eindelijk iemand die merkt dat brenet met zijn ketting om heeft. Ik heb hem het afgelopen seizoen zeker 7 keer zien spelen met zijn ketting om waardoor ik thuis twijfelde vannheeft hij hem nou om of niet.
Heerlijke goal, het is Michal ook gegund
Wat een goal! Goede assist van Misidjan en wat maakt Sadilek hem goed af!
Het is 'm gegund, Sadilek!
Wisselen Ron!
Ze denken bij twente dat de wedstrijd al gespeeld is.
Zerrouki wordt bijna nooit gewisseld.
Wat een slechte pass van vlap.