Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Zondag 10 april 2022
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
José Munuera
Stadion:
Estadio Ciudad de Valencia (Valencia)
Toeschouwers:
20785
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Levante Barcelona
- Daniel Cárdenas Lindez Marc-André ter Stegen
- Roberto Suárez Pier Ronald Federico Araújo da Silva
- Rúben Miguel Nunes Vezo Dani Alves
- Sergio Postigo Redondo Eric García Martret
- Miramón Jordi Alba
- Francisco Javier Hidalgo Gómez Frenkie de Jong
- José Luis García Vayá Sergio Busquets
- Jose Angel Gomez Campana Nico González
- N. Radoja P. Aubameyang
- Roger Ferrán Torres García
- José Luis Morales Ousmane Dembèlé
-
Melero
Pedro González López
-
Dani Gómez
C. Lenglet
-
E. Bardhi
L. de Jong
-
Alejandro Cantero Sánchez
Adama Traoré
-
Marc Pubill Pagès
Pablo Martín Paez Gaviria
-
11' Campaña
-
52' José Luis Morales (penalty) 1 - 0
-
56' F. de Jong
-
56' Pedri
-
56' Nico González
-
65' Melero
-
59' P. Aubameyang 1 - 1
-
63' Pedri 1 - 2
-
65' Campaña
-
65' Dani Gómez
-
65' Roger
-
76' E. Bardhi
-
76' N. Radoja
-
76' Cantero
-
76' Rúben Vezo
-
80' C. Lenglet
-
80' Dani Alves
-
84' L. de Jong
-
83' Melero (penalty) 2 - 2
-
84' P. Aubameyang
-
84' Adama Traoré
-
84' O. Dembélé
-
90' Marc Pubill
-
87' R. Araujo
-
90' L. de Jong 2 - 3
-
90' José Luis Morales
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Luuk de Jong redt Barcelona na drie strafschoppen voor Levante

Luuk de Jong heeft Barcelona zondagavond een zwaarbevochten overwinning bezorgd. Het team van Xavi won met 2-3 van Levante dankzij een rake kopbal van de invaller in de blessuretijd. Daardoor werd de reeks van overwinningen in de competitie verlengd tot zeven duels.
Lees verder
SeizoenClubW






Van Halst: ‘Hij heeft de selectie niet verdiend op basis van zijn prestaties’
Jan van Halst is van mening dat Brian Brobbey zijn plek bij de definitieve selectie van het Nederlands elftal niet te danken heeft aan zijn prestaties bij Ajax, zo vertelt hij...Lees verder
Geen Pedri en geen Gavi, vind ik wel niet ao goed, te weinig creativiteit.
Hopen dat dit middenveld ook goed uitpakt, en dat Barca weet te winnen.
Titel is niet meer haalbaar, maar zou goed zijn als ze kunnen blijven winnen.
Ach beetje roulatie lijkt me verstandig. Top 4 lijkt wel een zekerheidje dus dan maakt het op zich redelijk weinig uit. Zelfs als je een keer tegen een verliespartij aanloopt kan je met die inhaalwedstrijd alsnog gelijk op punten met Sevilla komen en de 2e plek op onderling resultaat innemen. Logisch dat de focus op de EL ligt nu. Al is het maar de EL, lekker als je het seizoen alsnog met een trofee kan afsluiten.
Financieel toch wel. Volgens mij levert plek 2 aanzienlijk meer miljoenen aan tv-geld op dan bijv. plek 3 of 4.
En Barca heeft elke euro hard nodig.
En de EL levert nog meer op. Dus nogmaals logisch imo.
Sorry, ik zie dat ik jouw post verkeerd had gelezen. Nu zie ik dat jij ook plek 2 bedoelt én eventueel winst EL.
Jammer maar begrijpelijk dat Pedri rust krijgt soms vergeten we nog wel eens hoe jong hij is en bijna alles speelt, maar ook weer wel leuk om Nico aan het werk te zien, kom op boys geen onderschatting maar gewoon de 3 punten mee naar catalunya
Visca Barca🔵🔴
Dit is natuurlijk de wedstrijd waar iedereen op wachtten. City Liverpool was maar een opwarmertje.
Gelijkspelletje !
0-3
Statisch middenveld vandaag. Snap goed dat Pedri rust krijgt maar dan had ik liever een Gavi of een Puig in de basis gehad in plaats van Nico. Nu heb je zowat geen creativiteit op het middenveld en moet Frenkie nu de aanvallers diep gaan sturen, ben benieuwd hoe dit hem afgaat vandaag.
Wel vreemd Koeman werd kapot gemaakt om het feit dat hij Puig nauwelijks liet spelen. Onder Xavi speelt die jongen ook nooit maar het is opvallend stil.
Wel vreemd dat je dit reageert op mij terwijl ik letterlijk in mijn reactie aangaf dat ik liever Puig had gezien. Daarnaast is Koeman niet kapot gemaakt vanwege het niet laten spelen van Puig maar vanwege het spel, de resultaten en het gezeur naar de buitenwereld.
Nee sorry is niet perse op jouw bedoeld. Was meer omdat je Puig aanhaalde en dat deed me er even aan denken. Want vele barca fans waren toch weldegelijk altijd enorm hard richting Koeman omtrent Puig.
Ik support Barca en sociofan heeft deels gelijk. Koeman kreeg veel kritiek om z'n oren door het niet spelen van Puig en dat het persoonlijk zou zijn.
Net als de vele minuten die Pedri onder Koeman maakte. Is ook gewoon hetzelfde onder Xavi. Mensen meten met twee maten omdat ze Koeman er gewoon niet wilden hebben en Xavi wel. Zo gaat dat.
Puig is een strand voetballer
Koeman werd "kapot gemaakt", omdat hij niet presteerde EN desondanks puig geen kans gaf. Xavi presteert, dus wat hij met Puig doet doet er niet toe.
Nee disco. Mensen klagen niet meer omdat ze weten geen poot meer hebben om op te staan. Xavi is de 4e coach op rij die Puig negeert. Koeman de eerste en dus alles incasseerde.
@origami @socio Tuurlijk valt op dat de Barcanfans hier Puig vaker aan haalden dan nu gebeurd maar zoals disco22 hieronder zegt heeft dat ook mee te maken dat Koeman gewoon niet presteerde, zijn selectie aan het afkatten was en ook Puig nooit kansen geeft. Dat stapelt bij elkaar op en daarom krijgt Koeman daar meer kritiek op dan Xavi krijgt. Stel Xavi die verliest 8 wedstrijden achter elkaar dan beginnen de fans ook weer te zeuren over alles en nog wat. Zo werkt het nou eenmaal. Desondanks vind ik dat Puig vandaag gewoon weer minuten mag krijgen.
Denk dat het antwoord vrij eenvoudig is, want ik stond namelijk ongetwijfeld vooraan in de rij om Ronald Koeman te bekritiseren vanwege het gebrek aan speelminuten voor Riqui Puig. Dat antwoord is Pablo Gavi. Er is simpelweg een andere jeugdspeler die een hoger niveau haalt dan Puig. Al blijf ik het wel vreemd vinden dat iemand als Xavi het ook niet ziet zitten in hem. Misschien had ik het dan toch bij het verkeerde eind...
Laat mij ook een hypotetische situatie voorstellen: Stel dat mensen wisten hoe nep Puig is zoals ze wel beter weten, denk je dat Koeman kritiek zou hebben ontvangen door het niet laten spelen?
Levante thuis is niet makkelijk.
Wat is er met Nico gebeurd? Hij maakte mij op het begin veel indruk, maar is nu onder Xavi weggevallen? Ik zie nu op vz dat hij toch speelt, flashscore zegt iets anders..
Levante maakt alleen kans als El Comandante het op zijn heupen krijgt, en achterin moet het natuurlijk ook goed staan.
Força Barca! Vamos!
Memphis nog niet terug?
Opnieuw geblesseerd.. staat nog even langs de kant
Geen goed gevoel over deze wedstirjd trouwens. En ik ben 99/100 optimistisch.
Hoop dat je gelijk hebt
Geel voor dit? pfff het begint al
Wat een slordig begin zeg. Dit gaat een pittige wedstrijd worden.
Wat een assist zou dat zijn van Ter Stegen
Hoe kan je die niet maken El Comandante auw.
Wat jammer zeg dat dat geen doelpunt was. Dat was een wereldactie.
Jeetje Morales, die had je van mij wel mogen maken.
Pfff wat een actie El Comandante
Wat een actie van Morales zeg. En wat een redding van Ter Stegen.
Morales is echt verschrikkelijk om tegen te spelen. Vooral tegen Barca en Real Madrid speelt hij ala Messi en Ronaldo
Wat een actie van Morales
huhhh wtfff Morales
Gaat Barca nog voetballen?
Levante thuis is geen grap he
Je doet net of Levante Bayern is
Zeker, volgens mij hebben we laatste 5 wedstrijden daar maar 1 keer gewonnen. Barca moet echt opstaan anders ga je hier dik verliezen.
Want alleen Bayern uit is lastig?
@ Aqua
Genoeg "kleine clubs" (La Liga clubs) zijn lastig om tegen te spelen. Volg je Spaans voetbal wel?
Nico en Frenkie werkt niet samen, te statisch en te weinig creativiteit
Frenkie speelt de laatste tijd geweldig, maar hij kan niet wedstrijden in de top op 50% spelen. Hij moet echt even gassen. Dat is echt zijn zwakte. Hij kan hier makkelijk het verschil maken
Araujo speelt sterk
Elke keer stijgt Levante thuis tegen Barca boven zichzelf uit lijkt het wel pff
Het middenveld bestaat echt vooral uit pedri
Nico is gewoon een 12 in een dozijn speler. Prima voor op de bank maar ik zie hier geen toekomstige basisspeler in. Frenkie en Busquets zijn geen middenvelders die voor creativiteit zorgen of een man diep kunnen steken.
Puig had moeten spelen ipv nico/frenkie
Tussen Busquets, Frenkie en Pedri. Speelt er eentje niet dan is het meteen een stuk minder. In de EL liep het ook voor geen meter bij Pedri. De wisselwerking tussen hem en Frenkie is voor beide zeer goed.
Roosendaal// zonder frenkie heeft barca meer dan genoeg goeie wedstrijden gespeelt. Maar wel schattig hoe je probeert te laten lijken dat pedri afhankelijk is van frenkie.
Hij is door zn rug gegaan.
Als hij uitvalt zou dat wel goed zijn voor Barca.
Je hebt gewoon een nummer 10 nodig die constant om de spits heen speelt je ziet gewoon dat je niks voorin hebt staan met dit middenveld
Wat een kutspeler die Ferran zeg. Vooral Xavi’s lievelingetje. Laat Ansu Fati maar gauw terugkomen. Ferran kan nog geen lantaarnpaal passeren. Loopt continu naar binnen nadat hij de bal aan Jordi Alba terug heeft gegeven. Ofwel, alles moet van Ousmane vandaag komen wat flanken betreft.
Wat een ontzettende onzin, ferran is bijna elke wedstrijd bij een goal betrokken. Kortzichtig
Hij overdrijft eenbeetje , maar ik zie ook heel graag ansu terugkomen hoor. Het is bij ferran veel te voorspelbaar bij momenten en zijn afwerking helpt hem niet echt.
Wat is met aubameyang gebeurd man .. kan geen bal meer vasthouden
Laat pedri maar erin komen..
Lastige eerste helft. Levante was de gevaarlijke ploeg en bij ons loopt het niet. Auba kan geen bal vasthouden, en Ferran is drama. Er zit geen pit in, wat er normaal gesproken wel is onder Xavi. Laat Pedri maar komen de tweede helft.
Jan roept dat Barca misschien de slechtste helft speelt van dit seizoen. Kijkt hij pas sinds 3 weken ofso? Kan 4/5 wedstrijden waarbij het nog slechter was dan dit.
Geen slecht woord over het barca van koeman is de mantra van jan
Probleem is niet de spelers. Probleem is dat iedereen op 50% denkt te kunnen spelen.
Eric Garcia. Wow
Ik zag dit aankomen met dit middenveld helemaal. Nico is niet genoeg voor Barca op dit moment misschien later wel die jongen loopt zover achterop Gavi en hij is al 3 ouder dan hem. Hij helpt de team ook niet en steunt bijv dembele niet... het is alsof hij zoveel min mogelijk de bal wil iets wat een middenvelder juist vaker de bal nodig moet hebben.
Nico is niet slecht, maar de combinatie is gewoon niet goed, in principe drie kontrolerende middenvelders.
Als ne Nico opstelt samen met pedri en gavi werkt het wel.
Toch een zwak Barca de laatste 2 wedstrijden.
Vind de wijzigingen op het middenveld ook niet slim van Xavi.
Ploegen zoals Levante, als die thuis spelen tegen Barca of Real, die strijden voor elke centimeter, het is niet makkelijk om daar tegen te voetballen, dan moet je zien dat je sterk start.
Even eerlijk maar hoe vinden de medefans Garcia? Ik vind hem eigenlijk sinds februari echt wel sterk spelen, vooral de laatste weken is hij echt aan het uitblinken. Vandaag wat minder maar volgens mij denkt de ploeg dit wel makkelijk te winnen ofso..
Ik vind hem echt fantastisch. Vandaag ook. Iedereen loopt hier elkaar na te praten na een zwakke eerste seizoenshelft, maar sinds Xavi’s komst speelt hij echt geweldig.
Speelt zeker sterk de laatste tijd; krijgt naar mijn mening erg veel kritiek terwijl die op het moment erg verdienstelijk speelt
Eric Garcia begon niet zo goed, met name door twee slechte wedstrijden tegen Benfica en Bayern. Maar hij speelt sinds de aanstelling van Xavi erg constant. Vandaag is hij weer prima. Als hij deze vorm kan vasthouden is hij een prima centrale verdediger naar Araújo.
Tegen Frankfurt stond ie 2x als een pupil gepositioneerd. Ik vind hem ook solide de laatste weken maar heel Barca speelt sterk en dominant. De eerste wedstrijd in weken waar de verdedigers hun geld moeten verdienen en ik zag hem meteen schutteren.
Real8 Eens maar die jongen is ook echt pas 21 jaar. Zelfs van Dijk maakt nog vaak fouten op een oude leeftijd. Garcia laat de laatste weken wel echt zien een groot verdedigend talent te zijn. Ben wel benieuwd waar hij staat over 2/3 seizoenen.
Er is iets met Frenkie. Ziet er niet goed uit. Denk maar even wisselen.
Vervelend om te zien hoe slecht Ferran afmaakt! Goeie speler, combineert goed en heeft zeker talent alleen het afmaken is echt een probleem!
Wat een aanval zeg
Alves weer met zo’n domme overtreding net als tegen Atletico…
Geef die speler van Levante toch een schorsing van vijf wedstrijden, wat een theater.
1-0 Levante
Golaso Levante
1-0 Levante. Terechte penalty naar mijn mening. Dani Alves met een oliedomme actie, zucht. Waarom geef je zo'n elleboog in eigen 16? Alves met weer kortsluiting.
Terechte penalty, domme overtreding van Alves
Wie geeft nu een elleboog in strafschop gebied?
Hoe is dit in hemelsnaam een pingelV
Elke Barca-fan noemt hem hierboven terecht. Gek dat niemand jou serieus neemt
El Comandante.
Man man hoe kan dit penaltie zijn, was veel te licht.
El commandante 🔥👏
Jezus wat dom, balverlies begint ook weer bij alba die weer denkt dat hij met messi passjes kan strooien. Doet hij echt altijd
haha lol
Er is totaal geen creativiteit op het middenveld bij Barca. Hopelijk valt Pedri snel in.
Dani Alves is oud en versleten snap echt niet dat hij terug is gehaald
Nog een penalty.
Haha weer een penalty wtf?!!
Garcia
Vrij triest deze pingel.. bal ging niet eens op doel
Twee makkelijke pingels om eerlijk te zijn..
Wat is dit nou weer Garcia, lekker dan weer een penalty
Allemachtig zeg. Gelukkig mist ie hem
Lekker ingeschoten
Waarom laat je in hemelsnaam iemand anders die tweede penalty nemen, onbegrijpelijk.
Slecht ingeschoten zeg. Gelukkig blijft het 1-0. Snel Pedri inbrengen.
Jezus... Zo schiet je toch geen penalty in joh lambal.
Gelukkig mis
Sierd had gelijk! De nemer was echt slecht want aan Ter Stegen ligt het niet!
Ter stegen held!! Onterechte penal naar mijn mening maar goed
Zijn wel inderdaad hele makkelijke pingels
Wat dacht hij dat ze 4-0 voor stonden dat hij iemand anders die penalty laat nemen😂😂
Had al zo gevoel dat deze gemist zou worden. Waarom El Comandante hem niet nam, is mij een raadsel.
Dit is wel meer een penalty dan de eerste
Moet penalty niet overgenomen worden als er een verdediger reeds in de 16 loopt? (busquets volgens mij)
Alleen als deze van invloed is op het spelverloop
Ok wist ik niet! Thanks!
Waarom dank Frenkie wisselen? Met pedri en frenkie heb je meer creativiteit
Aubaaaaaaaa
JAAAA SUI
Aubaaaa
Murphy’s law again
Aubaaaa
Aubama what? Aubama who?
Aubaaaaa zo belangrijk weer
Prachtige aanval zeg! Wat staat Auba daar vrij.
1-1 Auba! Top assist Dembélé, goed afgemaakt Auba!
Auba!!!!!
Zo onterecht aan geluk geen gebrek
Zeiden Celta fans ook laatst
Jaaa auba weer dembele met de assist
1-1 lol
Ben ik de enige die vind dat Frenkie totaal niks toevoegt aan dit Barca? Het is me opgevallen wanneer hij gewisseld word er opeens veel meer creativiteit ontstaat op het middenveld.
Het is geen toeval dat het na de wissels gaat lopen. Pedri heeft heel veel meer kwaliteit dan Frenkie. En ook Gavi voegt een stuk meer toe.
Dat ligt meer aan dat Pedri en Gavi die erin komen dan aan dat Frenkie eruit ging. In de EL ging t juist beter draaien toen die erin kwam.
Gavi en Pedri maken nu wel prachtig het verschil natuurlijk
Je ziet toch hopelijk het verschil tussen het anonieme spel van Frenkie en de dynamiek van Pedri en Gavi. Precies op het wisselmoment kantelt de wedstrijd volledig. Echt geen toeval.
In de EL was juist frenkie die het verschil maakte en vandaag liep het gewoon niet en nu maakt Pedri en gavi het verschil
Absoluut, maar het middenveld wat er stond miste creativiteit. Had je nu Busi eruit gehaald ipv Frenkie was t wrs alsnog veel beter gaan draaien. Dus wat we nu kunnen zeggen is dat Frenkie zonder creatieve speler erbij weinig toevoegt, maar dat wisten we denk al wel. Met Pedri erbij ist heel anders
In de EL creerde hij toch wel de 1-1. Tegen Madrid en Napoli was hij ook goed. Hij is alleen een stuk minder zonder Pedri valt me op.
Inderdaad, maar denk dat het tussen Gavi en Frenkie ook wel kan gaan lopen. Zolang er een ander is die de creativiteit verzorgt voegt tie wel wat toe. Als nu Busi eruit was gehaald hadden we hetzelfde kunnen zeggen wrs
Ja
Soms moet je gewoon wisselen om iets te forceren. Zeker als je top talenten op de bank hebt. Zowel in EL als nu goed uitgepakt
Pedriiiiiiii
Wat heerlijk zeg wat een toppers die pedri en gavi
Lucky barca
Pedriiiiii
Zeg dan gewoon niks zeg. Echt twee klassegoals. Dit is echt pure provocatie van jouw kant. Maar ja, dat zijn we wel gewend van jou.
Pedriiiiii
Het is pas minuut 65.... een wedstrijd duurt minimaal 90 minuten...
Lucky zegt hem 😂😂😂
Real de ploeg met het meeste geluk dit seizoen. Was die 0-4 ook lucky of? Moest namelijk minimaal 0-7 zijn
Jij bent af en toe zo triest dat het gewoon bijzonder plezierig is🤣
zielige hond
Pedriii
Pedri pfoh wat een goal!
Pedri Pedri Pedri!
Gavi - Pedri - Nico - Frenkie. Dit middenveld is in een paar jaar absurd goed zeg.
Wat een schot weer zeg pfoe
Wauwauwwauw gavi en pedri wat een heerlijke doelpunt
Gavi en Pedri maken het verschil. Gavi met een geweldige dribbel, en Pedri met de afronding. Come on!!!!!
Wat een heerlijke goal alweer
Busquets, Pedri en Gavi vormen het ideale Barca middenveld, hoe jammer ook voor Frenkie.
Nee niet altijd, afgelopen week in de EL liep dat voor geen meter en toen Frenkie kwam ging het pas draaien
Waan van de dag
Denk dat Busquets Pedri Frenkie toch een sterke concurrent is
Dit is Barcelona het team dat nooit opgeeft. Wat heeft Xavi het mooi veranderd. Hopelijk nog wat minuten voor Luuk
Als Pedri ook nog doelpunten gaat maken dan ...pfff
Die Pedri man man man meer ga ik niet zeggen ojaa toch wel Gavi man man man
FRENKY IS TOP
Heb je donderdag niet gekeken of heb je geheugen van een vis
Poeh wat een klasse spelers zeg, Gavi en Pedri
Die Gavi kan ook dribbelen zeg. niet normaal.
En nog steeds maar 17 en 19 jaar oud, ongelooflijk
Ik heb het gevoel dat Frenkie aankomende zomer toch echt naar een andere club kan zoeken. Als Kessie straks komt dan wordt het toch lastig om wekelijks te blijven spelen. Vooral als je ziet hoe Gavi en Pedri zich ontwikkelen.
Frenkie gaat nergens heen. Zowel Xavi als Frenkie zien een transfer niet zitten. En terecht.
Tijd zal het leren. Voor nu is het prima maar als Gavi zich zo blijft ontwikkelen dan zie ik hem wel liever op de plek van Frenkie eigenlijk. Niks tegen Frenkie want ik geloof zeker dat hij kwaliteiten heeft, de vraag is alleen of Barca die kwaliteiten nodig heeft.
Hoop dat ie naar Real Madrid gaat, waar modroc en kroos aan de oude kant zijn.
Wat een tackle van de scheidsrechter. Mag hij best geel voor geven.
Tegen de scheids aan lopen en dan aanstellen kan ook echt maar in 1 competitie.
Leek mij toch duidelijk rood voor de scheids
Het zou wel heel dom zijn van barca als dit niet het middenveld wordt volgend jaar. Frenkie moeten ze verkopen aangezien hij zwaar drukt op de salarisbegroting en je toch wel een bedrag van rond de 50 miljoen kan vangen wat nu voor barca zeer welkom is. Dan heb je met kessie, nico en puig genoeg wissels nog.
Lenglet had toch gewoon de bal eerst?
Edit: ah nee, nu herhaling gezien.
Deze scheids is echt anti Barca
Lenglet het blijft een enorme nikskunner😂😂😂
Lenglet weer
On-ge-kend
Een Lengletje.
Wegwezen Lenglet, hoe dom kan je zijn
Wel echt een oerdomme actie van Lenglet.
Wéér een penalty tegen. Zucht. Oliedomme actie van Lenglet zeg.
Lenglet🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dacht dat alleen real 3 penaltiea kreeg
Wat een invalbeurt van Lenglet.
Geef Lenglet toch een standbeeld.
Kunnen ze er meteen eentje van Luuk naast zetten!
Gouden wissel.
Lenglet moet wel Madridista zijn.
Golaso Levante
Lenglet moet je niet meer opstellen
Lenglet donderstraal op
Oprecht he, je speelt dan voor barcelona. En doet dan op zo een moment terwijl iedereen al terug is in de 16 dit..
Lenglet is echt heel droevig... Hoe heeft 1 man vorig jaar het kampioenschap gekost... Weg ermee
Ongelooflijk die Lenglet is zo ongelooflijk slecht echt zo ongelooflijke kneus man man man wat een domme voetballer is dat zeg ik heb zo’n hekel aan hem ongelooflijk domme speler
Nooit meer lenglet aub. Schuif mike Marmol desnoods naar het eerste
3 penalty vandaag..deze is ook terecht.
Dan duurt het bijna een jaar voor Barcelona een penalty tegen krijgt in Laliga, krijgen ze er meteen 3. Uiteraard het duo Eric & Lenglet involved. Waarbij vooral die laatste toch echt wel legendary aan het worden is.
Tijd voor luuk de jong
Xavi heeft ieder geval geleerd van deze wedstrijd. Lenglet mag nooit meer een minuut spelen. Niet dat je daar deze wedstrijd voor nodig moest hebben.
Tja dit mag je Xavi aanrekenen, waarom Lenglet erin brengen, dit is om problemen vragen.
Wel straf real vorige week drie penalties mee, nu Barca drie tegen
Ook straf dat het bijna een jaar duurde voor Barcelona een penalty tegen kreeg in Laliga.
Luuk de goat erin😎
Hoe is dat geen overtreding op Pedri.
Luuk gaat scoren
Ongelooflijk hoe is dat geen overtreding op Pedri?
Real vorige week 3 penalty's mee, en wij krijgen er 3 tegen. En dan durft die Aqua ook nog lucky barca te commenten.
Niet alles zo serieus nemen
We klaagden eerst als ze iets niet zagen, maar nu gaan we ook klagen als ze een juiste beslissing nemen? Je kan deze penalty toch echt niet betwisten.
Kan die ferran ooit gewisseld worden of mag dat niet? Beetje opmerkelijk hè xavi ...
Ik las dat hij altijd blijft staan omdat hij nog steeds conditie op moet doen na zijn lange blessure.
Het is toch raar dat geen ene trainer inziet dat lenglet gewoon niks kan en toch gewoon minuten geven en hij blijft het gewoon presteren om elke keer zoiets te doen het is gewoon genant
Deze scheids fluit elke keer als de fans schreeuwen
Scheids wil zen eigen show maken
Is gewoon een overtreding van busquets
Niet alleen dat
De mooiste competities met de slechtste scheidsrechters
Ongelooflijk hoe is dat geen overtreding op Pedri?
Uitzonderlijke slot van La Liga. Real kreeg drie pingels mee en Barça drie tegen (terecht)! Ik zie dit als dom verdedigd van Barça en slim gespeeld door Real. Het verschil van een goede voorzitter en een slechte voorzitter die een puinhoop heeft achtergelaten!
Kzie niet in hoe de voorzitter invloed heeft op de penalty's, tenzij die goede voorzitter meer geld heeft geboden dan de slechte voorzitter maar laten we daar maar niet van uit gaan haha
Het is wachten op een tweet van Pique
Lekker aan het wachten?
Hahahahahahhahahaha. Blijf lekker wachten.
Bedoelde natuurlijk arbitrage, staat los van uitslag joh doe rustig 🤣🤣
Straks een tweet van pique we are back
Denk het ook
NIFFO SLAAPLEKKER HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH
haha Luuk gaat diep.. kansloos om hem te steken.
Lenglet moet toch de enige speler zijn op de wereld wiens transferwaarde daalt met iedere wedstrijd :P
De enige speler met een negatieve transferwaarde
.
LUUUKKKKIIIINNNNHOOOOOO
Luuuuuuk!
LUUUUUUUK
Jaaa Luuk doet het weer!
2-3 Super Luuk haha
Luuk! Wtf hahah
Mensen Luuk is de goat
LUUKINHO
LUUKINHO! Luuk de GOAT. Heer-lijk!
Lukinho!!!
Luuk de jong..
Luuuuuuuuuuuuuuuk
Hahahaha wat gaaf zeg voor hem
Hahaha Luuk weer. Wat een held.
Luuuukkk die man verdient een standbeeld wat een held hahahha
Luuk kopt de winnende binnen tussen de kroketjes met geitenkaas en vegetarische burgers met compote door. Wat heeft hij Barca onderhand vaak gered zeg haha.
Hahaha echt hè?! El sierd moet eens een boek uitbrengen van alle tips die hij heeft
Wat een fantastische kopbal!
Lord Luukinho to the rescue
haha Pedri, held op sokken.
Voor Luuk gaat er een standbeeld komen bij het Camp Nou omdat hij dit seizoen, en daarmee dreigent faillissement heeft afgewend
haha jeezus de jong je verpest mn avond lol
Hij redt de avond juist!
Luuuuuukinhoooo
Zo kunnen alle Real Madrid fans die lopen te provoceren de hele tijd weer lekker terug naar hun grot gaan LUUUUUUUKINHOOOOO LEGEND!!!
Luuk!! wat werd Barca belachelijk gemaakt toen ze hem haalde. Iedere topploeg wil hem toch hebben als 2e spits, deze man is altijd gevaarlijk en ik ken geen betere kopper in de wereld!
Super luuk!!!
Stop hier nou eens mee Luuk, zo zien we je nooit meer in Eindhoven
Kunnen we pls Sierd de vos vervangen? Wat een vreselijk commentaar van deze clown. Haalt de hele spanning uit zo’n super moment van Luuk. En daarna direct een of ander dom recept opnoemen wat totaal niet boeit. Hopelijk gaat deze man snel met pensioen, heb nog liever Leo Driessen.
Kroketjes met geitenkaas
Hahah hate it or love it. Ik kan er toch wel om lachen maar meer uit verbijstering dat dit zo kan
Hoppaa, legend Luuk
Super luuk
Wat wilde sierd zeggen. Alle wissels van Xavi.... en Lenglett gaf penalty weg...
siuuu gol barca Aqua