Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Zondag 23 januari 2022
Tijd:
16:15 uur
Scheidsrechter:
Ricardo De Burgos
Stadion:
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Toeschouwers:
39796
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Real Madrid Elche
- Thibaut Courtois Edgar Badia
- Éder Gabriel Militão Diego González Polanco
- David Alaba Helibelton Palacios Zapata
- Ferland Mendy Gonzalo Cacicedo Verdú
- Lucas Vázquez Iglesias Johan Andrés Mojica Palacio
- Casemiro José Raúl Gutiérrez Parejo
- Luka Modric Gerard Gumbau Garriga
- Toni Kroos José Antonio Morente Oliva
- Karim Benzema Pere Milla Peña
- Eden Hazard Lucas Pérez
- Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior Lucas Boyé
-
Luka Jovic
Fidel Chavez de la Torre
-
Rodrygo Silva de Goes
José Antonio Fernández Pomares
-
Isco
-
Federico Santiago Valverde Dipetta
-
24' Tete Morente
-
58' L. Jović
-
42' L. Boyé 0 - 1
-
54' Éder Militão
-
55' Fidel
-
58' K. Benzema
-
63' Rodrygo
-
63' T. Kroos
-
79' Isco
-
72' Vinícius Júnior
-
76' Pere Milla 0 - 2
-
79' E. Hazard
-
79' F. Valverde
-
79' Lucas Vázquez
-
88' Josan Ferrández
-
82' L. Modrić (penalty) 1 - 2
-
88' Lucas Pérez
-
90' Éder Militão 2 - 2
-
90' D. Alaba
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Karim Benzema schiet strafschop hoog over; Real Madrid staat op uit de dood

Real Madrid heeft ternauwernood een punt overgehouden aan de ontmoeting met Elche. Lang zag het ernaar uit dat de bezoekers er met de overwinning vandoor zouden gaan, maar treffer van Luka Modric (minuut 82) en Éder Militão (minuut 92) voorkwamen een nederlaag: 2-2.
Lees verder
Hazard beloont voor z'n arbeid en de winnende in de bekerontmoeting met Elche, nu een basisplaats in de competitieontmoeting. Hopen dat hij het gewon vanaf rechts laat zien, en niet steeds naar binnen en/of links zwerft om daarmee de ruimtes van Vini dicht te lopen. Vandaag een hele mooie kans om weer uit te lopen op Sevilla, dus winnen boys!
Lekker, Hazard in de basis! Ik gun het hem echt om vandaag weer te scoren. Ik weet dat hij te weinig brengt voor zijn prijskaartje. Maar in de minuten dit seizoen die hij heeft gespeeld, heb ik wel genoten van zijn samenspel met Benzema. Ancelotti moet hem nu gewoon vertrouwen geven, dan heb ik ergens nog hoop dat hij van waarde kan zijn.
Na de afgelopen bekerwedstrijd tegen dezelfde tegenstander had ik graag gezien dat marcelo vandaag weer in de basis begon want dat had hij wel verdiend. Wel goed dat Hazard vandaag basis begint en ik ben benieuwd wat hij gaat brengen. Nu asensio de komende weken geblesseerd is, ligt de rechtsbuitenpositie voor het oprapen. Ik hoop dat isco en ceballos na hun goeie invalbeurten weer een kans krijgen vandaag en dan geen 10min maar minimaal een half uur. Ben verder benieuwd of Bale gaat invallen vandaag.
Hazard heeft een streepje verdiend.
Ancelotti zei dat Eden in de plannen hoort voor volgend seizoen. Of we deze woorden moeten geloven? Idk.. maar Hazard heeft nog een goede 5 maanden om zich volledig te gaan bewijzen.
Ik hoop dat hij helemaal los komt na zijn verlossend doelpunt tegen Elche.
We hopen het allemaal idd alleen ga niks meer verwachten. Zorgt alleen maar voor teleurstelling maar het zou leuk voor hem zijn.
De kans is groter dat we op het einde van deze wedstrijd eerder teleurgesteld zijn over Hazard dan tevreden/blij inderdaad.
.
Maar goed, hopen mag
We zien wel!
Hij heeft wel al heel veel dingen over Hazard gezegd afgelopen maand die totaal niet overeen kwamen met zijn acties. Sowieso ligt er voor Hazard alleen nog maar een bijrol klaar in Madrid en daarvoor verdient hij veel te veel.
Ach hij moet wat zeggen..
Misschien moet dit van Perez om zo de marktwaarde van Hazard in pijl te houden.
Snap gewoon niet waarom men niet kijkt voor een rol op het middenveld ala Modric bijvoorbeeld, hij heeft toch genoeg talent om zich te gaan ontwikkelen/aanpassen tot een andere positie.
@CMG- Ja dat denk ik ook, en zou ook gewoon het beste zijn voor beide. In goed overleg uit elkaar gaan. Of een ander iets is, is dat Carlo echt denkt dat Hazard weer top zal zijn en hem kan gebruiken tegen Psg straks bijv.
Socio// ik hoop dat laatste. Daarom pleit ik al zolang ervoor om hazard proberen weer in vorm te krijgen. Een hazard in vorm loodst je door ploegen als psg etc heen. Tegen zulke ploegen kan je echt niet met een man minder op de rechtsbuiten spelen.
Een Modric rol kan hij gewoon niet, daar moet niet eens aan gedacht worden. Hem de tweede seizoenshelft gewoon gebruiken als basisspeler aan de rechterkant en in de zomer afscheid nemen, lijkt mij eerlijk gezegd het meest ideale scenario.
Lierse// of zou hij niet kunnen fungeren in een carvajal-rol, of een casemiro rol?
Benzema 2 goals!!
Komop drerries. Een 0-1 hc gezet op Real ouleh.
Ga k winnen boyzzz?
Verdiend dat Hazard erin staat. Hopelijk kan hij zich nu laten gelden en constant gaan presteren. Een Hazard in topvorm, Vini, Benz, Mbappe volgend seizoen, pfff, voetbal porno.
Heerlijk. Mag ook wel na al die jaren met matige aanvallers.
Prachtig eerbetoon aan Paco Gento!
Haha mendy laat me wel echt lachen vaak als hij iets technisch probeert.
altijd zo geforceerd ook
vazquez wil ook altijd voorzetten geven, die man wordt met de dag nepper
Zo veel kansen krijg je niet tegen Elche dus die moet er eigenlijk wel in
vandaag wel. Spelen heel offensief
Heerlijk beeld zo hoor, met de zon die zo op delen van het veld schijnt
Pacooo!
Dank je wel Vázquez als je daar weg blijft heeft Vinicius vrij baan maar meneer met 0,0 voetbalverstand loopt juist de gat dicht.
niet te geloven toch dat er op dit niveau zulke domme spelers lopen
We beginnen goed, mooi.. hazard wel iets teveel op links maar goed
jezus wat dom gelopen van Vazzie weer.... Trek het open malloot ipv recht op Vini af te lopen en alles dicht te knijpen. Dan moet de verdediger kiezen en kan Vini ofwel vrij de doelman voorbij ofwel jou aanspelen aan de tweede paal. Die knul heeft kiezelstenen in zijn hersenpan, ongelooflijk. En dan teleurgesteld met zijn armen zwaaien omdat Vini schiet, grrrr
Ik tune wat later in, waaw prachtig dat eerbetoon. En terecht!! hij ligt in de kist met een Madrid shirt dan ben je een echte, DEP Gento.
Een kleine overwinning met weinig energie zou mooi zijn na al die verlengingen
of nog beter: vroege 3-0 en enkele spelers na een uur naar de kant halen
Als Kroos of Modric eindelijk Hazard zijn looplijnen gaan zien: Game over.
Al drie keer gehad dat je hazard perfect ziet vertrekken maar Kroos en Luka zien het nog niet jammer!
hazard begint goed
Hazard moest trappen met links
Hazard meot sowieso schieten maar hij durft het niet
je ziet echt wat voor domme speler casemiro is door de situaties waar hij probeert te schieten, of dat hij uberhaupt 100x per wedstrijd probeert te schieten met zo'n slecht schot.
Je gunt niemand een blessure maar toch, karma zullen we maar zeggen
al je een corner krijgt tegen Madrid is dat tegenwoordig gevaarlijker voor jezelf dan voor Madrid. Ik vind het heerlijk, net als onder Mourinho
Je wenst het niemand toe, maar karma is a bitch Tete Morente
100% kans gemist
Benz die moest erin
Speelt carlo gewoon 4-3-3 of 4-4-2 met hazard en benzema in de spits met vini als linksmid
433 met Hazard als rechtsvoor
Thanks voor je reactie, goeie keuze van carlo
Benz wauuwww
Casemiro.. bijna
Prima geprobeerd met de overstap van Hazard, helaas kon Case hem niet in een hoek plaatsen
Eigenlijk hoor je daar gewoon alsnog voor strafschop te fluiten. Die verdediger hangt volledig in Benz' nek en maakt het schieten erg lastig op een onreglementaire manier. Helaas moet je tegenwoordig doodgeschopt worden voor een fout in de 16 gefloten wordt door deze lafaards. Tenzij het hands is natuurlijk, dan is elk wissewasje een bal op de stip
Pebaltyyy!!!
Benzema kan blijkbaar ook missen…
Penalty’s aan Vinicius aub. Benzema is in slechte doen.
Dan kan je ze beter aan een specialist als Hazard geven.
Is dit niet de eerste penalty ooit die Benzema niet scoort voor Real? Volgens mij had hij er hiervoor 16/16 gemaakt.
klopt
Eerder Kroos, Modric of Hazard. Vini nog niet.
oke benz
Sergioramos die gaat klagen over benzema incoming
Profetische woorden.
Al gedaan.
Ja vz loopt vast bij mij steeds
Bij mij ook
Pfff.. jammer.. maar is je vergeven.. zijn eerste mis sinds hij bij Real speelt.
Vond het persoonlijk geen penalty gezien de overtreding van Kroos voorafgaand, dus dat hij gemist wordt tja. Nu weer verder met het drukken naar voren en een mooie 1-0 maken
snap sws niet waarom benz steeds voor de bovenhoek gaat. Ziet er sexy uit wanneer het lukt maar zoveel risico... Lekker laag in het zijnetje joh
Doet vz alleen raar bij mij?
Jammer van Benzema.. wel prachtig weer van Vini.
Zal wel vanwege het vele verkeer op de site komen, de Nederlandse topper is zojuist afgelopen met een controversiële beslissing dus er zijn voldoende mensen die nu reageren en/of refreshen.
Niet helemaal on topic maar wat gebeurde er? Las iets dat een bal achter zou zijn geweest.
Een vergelijkbare situatie als Real - Ajax in het Bernabeu in 2019; een bal die potentieel over de zijlijn is geweest, doorgespeeld en een doelpunt voor Ajax waarmee zij de winst hebben gepakt
Bij werkt zowel de app als de site niet goed.
haha die Pere Milla, malloot
afgestraft
Hoe Real de potjes tegen de kleinere clubs in La Liga benaderd is ook al heel wat jaren schandalig hoor. Kijk hier weer hoe makkelijk iemand kan scoren, vreselijk verdedigt & goed geprofiteerd door Elche.
daar is het..pff zo slecht verdedigd . vooral Alaba. en ook Modric die zijn man liet lopen
soms denk ik echt hoe lomp kunnen vazquez en casemiro soms passen he🤷🏼♂️🤷🏼♂️
Wat een pech vandaag
hoe duidelijk wil je de corner hebben ref?
Wat mis ik in dit soort wedstrijden toch backs die aanvallend sterk zijn, Real heeft er 4 maar die komen om uiteenlopende redenen allemaal tekort
Verschil tussen Elche en Real is duidelijk.
Elche een spits dat aan 1 kans genoeg heeft en Real dat er 10 nodig heeft en zelfs penalty’s gaat missen…
Je kan gewoon geen Madrid-fan zijn en Benz zo hekelen
dat is niet compatibel in mijn hoofd.
Die spits van Elche heeft in zijn hele carriere maximaal 7 goals gemaakt in de competitie in 1 seizoen. Niet eens La Liga, ook in Segunda. Toppertje hoor, zal vast nooit missen
Dit was ook niet echt heel serieus bedoelt hoor. Hierboven wordt mijn haat jegens Benzema naar boven gehaald, daar moet ik natuurlijk wel gretig gebruik van maken.
Wat is Vazquez een ramp... Dit seizoen niet 1x in de buurt gekomen van zijn beste vorm op rechtsback onder Zidane. Ik zou Odriozola terughalen deze maand gezien Carvajal nooit beschikbaar is
Deze keeper van Elche veranderd vandaag even in prime Kameni zie ik, wat een reddingen alweer en dat alleen in de eerste helft
Damn het zit niet mee... hopen op een betere 2e
Mendy speelt verschrikkelijk en verpest vaak de opbouw/aanval. Marcelo moet er echt in. Hazard wijkt veels te veel naar links, we komen tekort op de rechterkant en ik denk dat het goed zou zijn om bale erin te zetten.
Als je Marcelo inbrengt sta je 0-2 achter, kan echt niet meer.
Ja tuurlijk want dat was ook het geval donderdag tegen dezelfde tegenstander. Kom niet met zulke domme dooddoeners man.
En die enorme gemiste kans van Elche kwam door? Juist ja.
Aanval is best aanwezig, Hazard Vini en Benz doen het goed.
We hebben gewoon pech dat Alaba (en Modric) een verdedigende fout maakte.
Maar die Vazzie is echt dramatisch. Leuke jonge, een echte Madridista, maar die RB positie blijft toch een zwakke punt bij ons pfff
Nou Hazard in de basis en raad eens we staan achter... Heel toevallig
Met zulke redeneringen begin ik jullie reacties al veel meer te snappen
...maar hij verricht geen verdedigend werk aan de rechterkant!
Nou Hazard in de basis en raad eens we staan achter... Heel toevallig
Maar dat ligt toch op geen enkele wijze aan hem, amigo
Hazard speelt goed
Hazard woensdag ingevallen en matchwinnaar. Dan hebben we je niet gehoord
ook vini rendeert vele minder wel 50 procent minder met hazard erbij . Dan wil Carlito hazard houden nee dankje .
Gij zijt echt niet normaal meer man
Nit serieus te nemen jij
Speelt real goed? K kan niet kijken
Nee
Pff Vz doe wat aan jullie website man, ongelofelijk! Frustrerende zooi. Dit is wat ik bedoel, leuk clickbait en focus op clicks enz maar kwaliteit leveren en gebruikvriendelijk zijn ho maar!
Hahaha Mendy gek joh, denkt weer eens dat hij kan voetballen en zorgt bijna voor een 100% kans van Elche
mendy komt heel goed weg daar. Het was geen vrije trap.
Te makkelijk weer penalty dit sorry..
Alweer een penalty, denk dat dit de tweede onterechte is eerlijk gezegd
wat een dive van hazard bah
Eindelijk een Spaanse VAR die wat goed doet
deze weet ik niet.. ge kan hem geven maar ik had em niet gegeven. de eerste was meer een penalty
Terecht terug gedraaid, nu gewoon op een verdiende manier de 1-1 maken en dit omdraaien kom op man!
waarom hazard opstellen dan komt vini minder uit de verf helaas.
Krijgen scheidsrechters in Spanje soms betaald per gegeven strafschop aan Real Madrid?😂😂
Lijkt mij niet, aangezien Real dan wel meer dan 3 hele penalties had gekregen in La Liga vorig seizoen. Valencia kreeg er ter vergelijking evenveel in een wedstrijd (notabene tegen Real).
jou pf zegt genoeg over hoe zielig je bent en je reacties ook trieste gozer jij
Madrid krijgt al 4 seizoenen het minste strafschoppen in heel La Liga, zet jezelf niet zo voor lul.
Domme foul Mili.
Benzema lijkt echt uitvorm.. alles tekort of tever
Was nooit een penalty dus terecht
Als je gaat turven bij balverlies van case dan heb je 2 kantjes nodig
Benzema geblesseerd.. was compleet uitvorm.
Hamstring..
Hazard kon zich onsterfelijk maken
Wat een klote dag dit
De roep om Haaland en Mbappe wordt groter en groter. Zie ons het kampioenschap nog mislopen met en voorhoede bestaand uit Vinicius met kwaliteit en de overigen 3e rangs kelderklasse spelers.
pfff wat een kans voor hazard. slechte aanname
Respect naar de real fans dat ze toegeven dat het alle twee geen strafschoppen zijn kunnen sommige supportersgroepen hier op voetbalzone nog wat van leren
Denk naar een 4231 nu. Eden achter Jovic.
Intressante wissel van Carlo
Zou leuk zijn voor de competitie als Real hier punten morst, maar goed de gat is nog altijd te groot voor Sevilla en Atletico om het spannend te maken haha.
3 punten op sevilla is niet heel groot ^^
Zo jammer dat Guti een chronische darmaandoening heeft en daardoor terug is gegooid in z'n ontwikkeling, in potten zoals vandaag had je zijn aanvallende kwaliteiten goed kunnen gebruiken
Goed geloerd op de pass achter de verdediging van Alaba, helaas miste de uitvoering om Jovic te bereiken
Die Jovic kan niks dan aan de 2e paal staan wachten.. geen vooractie
Hij is gewoon geen spits voor een 4-3-3, hij is op z'n best met een echte diepe spits waar hij omheen kan spelen. Simpelweg verkeerd gescout & gekocht door Real.
Snap Hazard niet.. 1 keer naar rechts wijken en schieten aub? Een Vazquez doet het vaker en die kan amper schieten
pff hazard had hem eerder moeten geven
Keeper nog steeds geen geel voor tijdrekken...
Hij wil er gewoon niet in vandaag
Pffff die moest erin man Vini ;
Hazard begint steeds meer los te komen
Kwaliteit vd selectie (in de breedte) is echt bizar magertjes. 😪
Nee de keuzes van carlo is bizar matig. Hij heeft bale, isco, ceballos op de bank en hij presteert het iemand erin te brengen die tot nu toe geen enkele toevoeging heeft gehad.
pff Goeie actie hazard.. Vini man die moest erin
Voetbalzone fix je website man.. lachwekkend niveautje dit.
is al duizend keer gezegd ze doen er maar niets aan.
Dramatisch, werkelijk dramatisch gewoon! En dan zo'n focus op clicks en onzin maar kwaliteit leveren en de site gebruiksvriendelijk maken ho maar. En de app is ook lachwekkend!
Kwaliteit vd selectie (in de breedte) is echt bizar magertjes. 😪
Hahaha Militao die midden in het appelleren hands maakt
real wordt verslagen alsof ze een klein kindje zijn
Zo spelen ze ook
Over en out...
Einde verhaal, ik ga maar wat anders doen
Haha geinig wel, roepen om handsbal en hem dan zelf op je uitgestoken arm krijgen... Terechte beslissing overigens
game over
Pfff 🤦🥶
Niet gewend van Mendy
Fijne avond Madridistas
Pfff 🤦🥶
Niet gewend van Mendy
Niks wil erin.. nu weer lat.
Belachelijk.
Het is wel zo echt een pot waarin het gewoon allemaal net tegen zit.
Breng bale ook erin man een van de weinige die altijd kan scoren
Dit is toch wel penalty!!
hands duidelijk
is dit een penalty? hoogste ongelukkig leek mij
komopppppp
Zó he. Deze wedstrijd moet Florentino aardig wat geld hebben gekost...
Voetbalzone doe hier dan iets aan… Duidelijke penal, zo kreeg Militao hem ook tegen vorig seizoen tegen Sevilla maar toen hoorde ik niemand.
Voetbalzone doe hier dan wat aan... Duidelijk dat Real op ingrijpen van de VAR na al drie extreem makkelijke strafschoppen cadeau krijgt...
Hou je bek is joh
EEn miljard heeft perez overgemaakt
keeper duikt wel heel vroeg op zijn cillesens heerlijk voor een speler die de bal trapt.
dit is nooit een penalty. hij kan er niks aan doen.
Dat idee kreeg ik ook. of is de regel hands is penalty kan ook
Alleen een Penalty als ze achter staan...
Kan er niets aan doen maar volgens de regel is het 100% strafschop, zo simpel is het. Gewoon kutregels
Rodrigo had hem op jovic moeten geven
Waarom legt Rodrygo hem niet af?!??
Ik kijk niet vaak real maar als ik real kijk heeft real altijd wel een gelukje mee
Maar nogmaals ik kijk niet vaak real
dat klopt. gebeurt overal helaas
Rodrygo zulke kansen moeten hangen. Ongelofelijk ook al tegen Barcelona zo. Snap er niks van.
Isco prachtig.
dit wordt nog 2-2
Militao is zo ongelofelijk snel
Jovic doe eens wat luie zak
Ik heb echt weinig zulke slechte spelers als mendy en case gezien. Letterlijk op elke manier veroorzaken zij balverlies, of ze leveren de bal in of ze maken zulke domme overtredingen voor niks.
Mendy omwisselen met alaba ziet Carlito dat niet ofzo
Dan krijg je al helemaal geen opbouw.
Lets goooooo
Militaoooo prachtig van Vini!!
eclhe begon te choken
2-2 lekker Militao!!!
Vini is echt zo ongekend goed pff heerlijk man. Vind hem echt gewoon een stuk beter dan mbappe.
Mbappe had 4 keer gescoord vandaag en Vini 4 assists
lekker, en wat een assist van vinicius!!
Ja ja Militaoooo
Knappe kopbal van Militao zeg, Elche kan het weer niet vasthouden.
Lekkerrrvinii lekker Mili letsogooooo komoopppp
heerllijjkk
Waarom mag er geen volk op de onderste ring zitten? Want dat doek stoort me wel.
Werkzaamheden.
Militao is echt onze nieuwe ramos
2-2 gelukkig laten we Sevilla niet inlopen. Maar hadden het echt in de 1e helft al moeten afmaken...
Zei de commentator serieus dat elche verdiend 1 punt heeft gepakt?😅