Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Zaterdag 8 januari 2022
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
Alejandro Hernández
Stadion:
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Toeschouwers:
40617
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Real Madrid Valencia
- Thibaut Courtois J. Cillessen
- Éder Gabriel Militão Mouctar Diakhaby
- David Alaba O. Alderete
- Ferland Mendy C. Piccini
- Lucas Vázquez Iglesias José Luis Gaya Peña
- Luka Modric Hugo Guillamón Sanmartín
- Casemiro Yunus Musah
- Toni Kroos D. Wass
- Karim Benzema Hélder Costa
- Marco Asensio Willemsen Gonçalo Guedes
- Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior M. Gómez
-
Daniel Ceballos Fernandez
Rubén Iranzo Lendínez
-
Eduardo Camavinga
Manu Vallejo
-
José Ignacio Fernández Iglesias
Marcos André de Sousa Mendonça
-
Federico Santiago Valverde Dipetta
K. Koindredi
-
Isco
D. Cheryshev
-
14' Casemiro
-
26' Éder Militão
-
43' K. Benzema (penalty) 1 - 0
-
51' C. Piccini
-
52' Vinícius Júnior 2 - 0
-
58' Y. Musah
-
61' Vinícius Júnior 3 - 0
-
66' M. Gómez
-
66' D. Cheryshev
-
66' Y. Musah
-
66' Marcos André
-
66' Hélder Costa
-
70' Dani Ceballos
-
70' L. Modrić
-
71' E. Camavinga
-
71' Casemiro
-
77' Rubo Iranzo
-
75' F. Mendy
-
76' Gonçalo Guedes 3 - 1
-
77' C. Piccini
-
83' Manu Vallejo
-
83' K. Koindredi
-
87' Nacho
-
84' D. Cheryshev
-
87' Lucas Vázquez
-
87' F. Valverde
-
87' Vinícius Júnior
-
89' Isco
-
88' K. Benzema 4 - 1
-
89' K. Benzema
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Benzema en Vinícius Júnior blijven er ook tegen Cillessen op los scoren

Real Madrid heeft zich zaterdagavond overtuigend herpakt van de nederlaag tegen Getafe. De ploeg van Carlo Ancelotti kende weinig problemen met Valencia, dat dankzij twee doelpunten van zowel Karim Benzema als Vinícius Júnior opzij werd gezet: 4-1.
Lees verder
Blij dat rodrygo iig niet speelt. Had wel hazard vandaag willen zien eigenlijk.
Wat heb jij toch tegen rodrygo?
Vind hem niet goed genoeg en ook geen potentie voor real niveau hebben.
Hazard 🤣🤣
Rodrygo niet goed genoeg maar je vraagt wel om Hazard? Rodrygo laat veel meer zien dan Hazard….
Vinicius en Benzema? Over de rechtsbuiten valt altijd te twisten maar is lood om oud ijzer. Zeker dat je de juiste club kijkt?
Vinicius speelt helemaal niet?
Verkeerd gelezen… dacht te lezen Asensio en Vázquez.. maar Vinicius is mooi! Dat gaat 3 punten worden.
Slechtst denkbare? Uit alle mogelijke combinaties? Rodrygo Mariano Bale lijkt me nog net wat minder...
Ik denk dat ie het over Hazard-Jovic-Vazquez heeft. MSN was er niets bij
Ik had ook wel liever Peter, Hazard en Mariano gezien.
Barca toch niet echt dichterbij gekomen.
Hopelijk revanche voor die slechte start in La Liga tegen Getafe. Best mogelijk opstelling denk ik op Vazquez na. Er moet echt gewonnen worden anders gaat Sevilla ons voorbij, mits ze alles winnen.
Het begint echt triest te worden hoe vaak Carvajal geblesseerd is, ik hoop daarom echt nadat hopelijk Mbappe (en eventueel nog Haaland) binnen is de focus op een nieuwe rechtsback ligt. Verder mag Valverde echt meer minuten maken zodat hij in een betere flow komt, hij is kwa bewegingen richting de 16 van de tegenstander de beste middenvelder onder 23 in de Europese topcompetities. Iets meer vertrouwen is wel gewenst Carletto!
en eventueel wat minder vertrouwen in Casemiro gezien de laatste 4-5 weken. Wat speelt die vent een portie slecht de laatste tijd.
Case is echt vreselijk momenteel inderdaad, met Fede kun je dan eventueel het gebrek aan defensieve zekerheid opvangen met meer aanvallende kwaliteiten. Het is te hopen dat Modric niet opeens langdurig wegvalt, want Fede moet er dan gelijk staan terwijl hij momenteel duidelijk ritme en vertrouwen mist. Hij zou op z'n minst elke wedstrijd invaller moeten zijn, maar zelfs dat zit er soms niet in
en als invaller toch gewoon 30 minuten spelen en niet 7
Dat is echt mijn droommiddenveld met fede ipv case en ik snap echt niet dat ancelotti het niet aandurft.
Roep je inderdaad vaak maar Fede is absoluut geen defensieve middenvelder. Kan een noodoplossing zijn nu Casemiro in een vormcrisis zit of een manier om Fede in bepaalde wedstrijden tegen zwakke opponenten toch minuten te geven maar als iedereen fit en in vorm is slaagt het gewoon nergens op. Complete verbastering van zijn kwaliteiten ook.
Wie zegt dat ik hem als defensieve middenvelder wil zien? Voor mij hoeft op de 6 geen breker en wil ik fede juist niet als een defensieve middenvelder zien maar als penetrerende middenvelder. Wel dienen alle 3 hun verdedigende taken uit te voeren maar dat moeten ze sws al doen. Hierdoor krijgen we miss iets meer kansen tegen maar het aantal kansen dat we zullen creëren zal ook enorm verbeteren omdat we op 1 van de belangrijkste posities geen vertragende, balverliezende speler hebben staan. Op die plek zullen namelijk kroos en modric opduiken.
Ben echt al heel lang klaar met Carvajal. Alweer met Vazquez waarschijnlijk het grootste gedeelte van het seizoen. Ongelofelijk hoe vaak hij eruit ligt. Ook geen geruchten over een eventuele rechtsback deze winter.
Dat maakt de transfer van Hakimi extra zuur he
Toen de gok met Carvajal genomen door Zidane en helaas een flinke stinkerd gebleken.
Same here, Carvajal is een man van glas op een niveau wat zelfs Robben overtreft. Aangezien ik niets beters te doen heb, heb ik zojuist even een rekensom gemaakt van alle blessures sinds zijn terugkeer uit Leverkusen. Daarmee heeft hij 106 (!) wedstrijden gemist, wat puur in perspectief meer is dan drie volledige Eredivisie seizoenen. Voor hem is het ontzettend zonde want fit en in vorm is hij verreweg de beste rechtsback ter wereld, maar dit kan echt niet langer doorgaan. Er moet een nieuwe, fitte back bij die met Carvajal kan concurreren. Vazquez kan echt niet, die lijkt alleen onder Zidane fatsoenlijke potten te kunnen spelen.
Dat je Zidane nog de schuld geeft man, dan heb je totaal geen weet van hoe en wat. Zelfs Hakimi zei dat het lag aan covid crisis en de club. En niets met Zidane de coach te maken! Maar agh!
Ja daardoor moest er een keuze gemaakt worden. Je had ook Carvajal kunnen verkopen. Trek je Zidane pyjama uit en breid je vocabulair verder uit dan agh man. Ik geef niemand de schuld, ik vond het destijds de juiste keuze. Achteraf helaas niet
Tsja
Ik zeg: Pedro Porro oppiken bij FC Porto
Al de mensen die Pedro Porro noemen vraag ik me oprecht af of ze hem uberhaupt wel eens aan het werk hebben gezien of gewoon op zijn leeftijd, nationaliteit en evt fifa stats afgaan. Echt niets speciaals die jongen. Defensief ronduit zwak, aanvallend wil hij veel en brengt hij veel snelheid maar 0 eindproduct. Zelfs Carvajal kan betere cijfers over leggen en die speelt een vierde van het seizoen. Een typische winger die niet goed genoeg was en dan maar tot back is gedegradeerd. Weinig verschil met Vazquez behalve dat de dribbel van Porro er wat gepolijster uit ziet. Op zich geen verkeerde speler (ook al doe ik hem heel slecht klinken hier) maar niets voor de top en al he-le-maal niet voor de genoemde bedragen van 30-45 miljoen. Dat is zo'n gerucht dat zijn eigen leven is gaan leiden onder mensen die hem niet eens kennen
Porro is naar wat ik heb begrepen meer een rechtsmidden in een systeem met 3 achterin dan een echte rechtsback. Daarnaast staat hij onder contract bij City, dus zal hij wel een aardige zakcent kosten. Misschien als goedkope optie iemand als Azpi van Chelsea polsen, praktisch altijd fit, verzaakt nooit en voldoende ervaring in het winnen van prijzen op topniveau.
en net als Mendy op links defensief sterker dan offensief. Op zich niet wat je wil als Spaanse topclub maar mocht je straks Haaland en Mbappe aantrekken zou dat op zich niet slecht zijn voor de balans afhankelijk van de opstelling
Vini-ball is back
!
Lets go! Winst is a must! 💪
Goedenavond Madrid fans, moeilijk wedstrijd denk ik deze. Ik denk 2-1
Vorige week onnodig verloren! Dus vandaag moeten de 3 punten komen tegen een stugge goede ploeg. Wat mij wel opvalt is dat de scoringsdrift van Real aan het begin van het seizoen helemaal weg is. Er wordt max 2 goals gescoord per wedstrijd en vrijwel niet meer 3 goals. Wat zou het toch mooi zijn als het een keer weer tegen een gerenommeerde tegenstander 4/5 goals konden maken. Ik verwacht het vandaag echter niet. Wat ik wel verwacht is een 2-0 overwinning met 2 goals van Benzema.
Dat werkt een par keer omdat tegenstanders niet rekenden op een ontketende Vini. Nu ze weten wat hij doet pakken ze hem harder aan
Helaas geen Soler, is toch altijd de sterkhouder. Hopen dat onze stormram Maxi Gomez of guedes nog een bevlieging krijgt. Ik weet niet waar anders de doelpunten vandaan moeten komen.
Dringend een rechtsback nodig. Gelukkig is de deal afgeblazen met Rudiger. We moeten echt opzoek naar een kwalitatieve rechtsback. Ik kom niet direct op namen.
Er lopen een aantal zeer beloftevolle en degelijke rechtsbacks rond in L1 en de BuLi maar echt toppers zijn niet beschikbaar nee. 2 vd beste momenteel zijn al Engels en die lijken sws weinig te slagen in Spanje (zitten ook al op dure contracten bij grote clubs) en Hakimi is al helemaal onhaalbaar. Pereira van Leicester komt nog het meeste in de buurt van een grote naam die haalbaar is.
Hala Madrid, Hala Madrid, Hala Madrid
Laten we hopen op een doelpuntenfestijn!
Moet toch geel zijn voor Gaya man
Dan wilt Barcelona gaya ik zou dat niet doen als ik Barcelona was
Dat zou je niet doen omdat hij een overtreding maakt op de rechtsback van Real?
@Aqua1 ik hoef gaya echt niet, met alejandro balde hebben we echt een opvolger voor jordi alba, hij is bijna davies achtig die balde
Wat een redding zeg!
Militao bijna!
Militao jammer, 1 van de beste koppers ter wereld
Benzema maakt vaak van die sneaky loopacties achter de defensie maar wordt te weinig gezien helaas.
We hebben al jaren geen speler die door het midden een bal durf te geven. Ozil en James waren de laatste. Modric doet dit te weinig helaas
Blijf het jammer vinden dat Odegaard vertrokken is. Dat is wel een speler die dat kan en een ander type middenvelder dan we hebben
Komt door Zidane dat hij niet uit de verf kwam, 'agh'.
Natuurlijk niet, speelde gewoon helemaal niet onder Zidane.
Casemiro doe normaal
Precies, ook hij slaat door
En nu alweer...
Hahaha Vinicius wat had ik je gemist! Gelijk al gevaarlijk 1 actie nodig
Wie gaat er volgend jaar linksbuiten spelen? Mbampe of Vini?
Alle dreiging weer van 1 iemand, vini!
Casemiro wat een idioot
Casemiro moet zich echt gedragen
Zelfs Sierd vond t geen geel. -_-
Lol
Trieste scheids, drama gast.
hernandez hernandez met de fluit, Feest
Heerlijke actie van Vini, helaas niet goed verwerkt door Benzema waardoor de kans eigenlijk voorbij was
Dat verdedigers nog intrappen in overstap van Vini. Dat zou je als verdediger toch moeten weten onderhand
Haha casemiro
Echt waar ik irriteer mij mateloos aan Casemiro. Domme overtredingen? Onnodige schoten?
3 punten zou fantastisch zijn en vertrouwen geven voor de 2de seizoenshelft!
Kijk zelden voetbal, maar kan iemand mij uitleggen waarom een hele tribune is afgedekt met blauw spandoek? Is dat nog steeds wegens de verbouwing, neem aan dat het tijdelijk is niet?
Is idd vanwege verbouwing
Het is echt vreselijk wat een momentenvoetballer Asensio is, af en toe een flits maar voor de rest sta je gewoon met 10 op het veld.
Oh Vini nog wat oefenen met je hoofd en dan kan je alles kerel.
Toch wel een ideale match voor Valverde. Er is veel ruimte op dat middenveld voor zijn rushes.
Asensio wil vanaf 25 meter in de hoek gaan schieten man man. Hou die bal dan tenminste even in bezit
Als iemand het kan is hij het wel. Je moet maar wat proberen hé.
Was dat geen hands? Bal verandert nauwelijks van richting maar dat doet er niet toe
Waarom nou Miltao
Geel voor zoiets weinigs? Gaya stelt zich aan.
Casemiro rustig joh
Schei toch uit Fernadez. En dit is geen geel..
Pishekel aan die Hernandez Hernandez. Dit is dan ook geel hoor.
Kaarten vallen weer maar aan eene kant...
Terecht toch?
Volgens mij ontvangt Sierd 50% van Pique’s salaris 😜
We weten allemaal dat die Hernandez Hernandez een hekel heeft aan Madrid. Maar wat is het nu toch veel duidelijker zeg. Kaarten vallen weer aan 1 kant
Typische Bordelas wedstrijd, veel dode momenten om het tempo eruit te halen en daarmee gemakkelijker op de nul te spelen in combinatie met een gek als Hernandez x2 die er al te graag in mee gaat. Blijft toch zonde dat trainers zoals hij en Simeone zo succesvol zijn geweest in La Liga de laatste jaren, en daarmee de rest van de competitie negatief beïnvloed hebben.
Nog jammerder dat zulke malloten met fluitjes worden toegelaten.
Iedere Real wedstrijd met Hernandez x2 is gegarandeerd een bron van ergernis, kan niet wachten tot de beste man het fluitje neerlegt en met pensioen gaat.
En nu geen geel voor Valencia? Begint normaal te worden.
Asensio bijna!
Hernandez Hernandez staat erom bekend dat Real Madrid tegen hem altijd punten verliest. Hij zal ook geen kaarten trekken voor Valencia die hij wel tegen ons trekt voor veel mindere of gelijkwaardige vergrijpen.
Pff jammer Asensio!
en daar geeft ie dan geen geel. Wat een idioot
Jeej hoe snel is Militao niet
Lunin eerste wedstrijd in 471 dagen? Dat klopt niet. Lunin speelde in januari 2021 nog tegen Alcoyano
Benz bijna enkel de bal zien verliezen tot nu toe. Tegen Getafe ook al zwak. Oververmoeiheid?
Oh prachtig Benz vaker dit en we zullen scoren
Geen idee wat er laatste tijd met benzema is, maar het is niet best
jeetje hoe hard wordt Alaba vastgehouden bij die corner? Daar mag je echt alles als verdediger
Inbreng van de backs aanvallend is echt dramatisch!
Ik zou Alaba en Mendy omdraaien
Jammer Benz, prima poging. Het zal vandaag denk ik van een afstandsschot of standaardsituatie moeten komen, anders wordt het weer puntverlies en is de mini-dip een feit. Ook een slechte generale op de eerste prijs van het seizoen
Je mag het hier niet zeggen maar heeft Benzema al iets goed gedaan?
Neuh
Gescoord!
Valt me op dat je niet zo’n fan bent van Benz.
Wat? Casemiro doet daar niks mis?!?
Weer geen overtreding. Hij fluit al 3 overtredingen voor Casemiro die geen overtredingen zijn
Zelfde wedstrijd als vorige week, duikelaars bij de tegenstander en een waardeloze scheidsrechter
Bordalas is inmiddels trainer van Valencia.
Pff modric
Modric de lat! Pff kom op zeg we moeten dit toch wel winnen van zo'n zwak Valencia.
Modric die had moeten zitten!!En een penalty!
Wat hebben we toch een pech de laatste weken
Modric pech zeg
Vinicius houdt echt steeds beter het overzicht.
Wat is Modric nog steeds geweldig op deze leeftijd
Jaaa penalty waar zie je dat!
We krijgen een penalty onder Hernandez Hernandez! Wat een tijden haha.
Haha is niet een penalty
We krijgen er al zo weinig. We gaan nu niet klagen eh
Penalltyyy
Als Benzema niet scoort dan heeft Real Madrid gewoon moeite met scoren. Is een ploeg dat makkelijk te verdedigen is.
Pfff Modric weer op de lat net zoals tegen Getafe, het zit ook niet echt mee
Pas bij de 3e strafschop geeft hij hem, en het zal me niet verbazen als hij hem weer intrekt.
Prachtigg ingeschoten! Karimm 1-0!
Prachtig is zachtjes uitgedrukt.
Goedkoop maar boeie
Tja zijn jullie gewend om ze zo makkelijk te krijgen maar deze is helemaal belachelijk.
wat een golazo big benzzzzzzzzzzzzz
Doelpunt 300 van Benzema!
Lekker hoor Benz, koelbloedig afgemaakt ondanks al die klierende spelers
Jaaa bennzzz
Whut, een penalty gekregen? Hoe dan! 😱
Mirakel
Miracles exists blijkbaar
Penalty voor Real, is dit de realiteit of droom ik?
Its 'Real'. Jep haha ongekend.
Hahaha die vind ik mooi gevonden! Blijft bijzonder hoe weinig penalties Real krijgt in vergelijking met hoe vaak ze in de zestien van de tegenstander te vinden zijn.
Jaajaaaaa
Goedkope pingel maar mag ook wel een keer! Lekker Benzema.
Hahaha penalty voordat
Wat een penalty!!!
De perfecte penalty van Benzema. Jezus he stijf in de kruising zeg.
Big benz lets goo!!!
Hiermee maak je het voetbal kapot scheids en vooral VAR. Dit is geen strafschop.
Vresselijk commentaar Sierd.
Wordt toch gewoon aangetikt?🤣 Plus Real had er nog 2 moeten krijgen door hands van Piccini en een trekfout van Guillamon
Penalty?! Ik heb veel gezien maar dit..
Vreemd dat er geen gele kaart is getrokken. Real Madrid had gewoon een scoringskans
Nou ik klaag niet maar dit is wel een lichte penalty. Hebben er dit seizoen al minstens 10 zwaardere niet gekregen en dat we deze dan net onder hernandez hernandez krijgen verbaast me
Waarom licht? Hij raakt totaal niet de bal en raakt Casemiro vol.. het enige wat je kan zeggen is dat Casemiro de penalty zocht door zijn voet te laten hangen en de bal niet kon halen.
Maar de tegenstander raakt niks van bal hoor
Dat ie geen bal raakt is toch geen tegenargument om het niet licht te vinden? Zo hard raakt ie Case ook niet. Nogmaals je kan hem geven maar het is imo een 50/50 geval. Zoals ik zei hebben we al veel zwaardere en imo zelfs 100% penalties niet gekregen dus dat je dan deze krijgt onder deze ref kan je toch best verrassend noemen?
De sfeer is wel een beetje dood af en toe heh
Stadion zit ook niet gans vol
Valencia is echt matig zeg.
Makkelijk gegeven penalty, slim van Casemiro wel.
Het is te hopen dat deze goal de wedstrijd openbreekt en Valencia meer uit hun schulp dwingt, waardoor je met meer ruimte extra kansen kan creëren. Ik zou zeggen Valverde erin na de rust om lekker over het veld te denderen en het middenveld van Valencia kapot te spelen.
Een terechte strafschop Sierd? Ben jij blind.
Als Sierd Vos toegeeft dat het een strafschop is voor Real Madrid dan mag je je hele gezin inclusief je schoonmoeder eronder verwedden dat het er ook echt eentje is. Zoveel is zeker.
Mulder en van Basten vonden het geen strafschop. Die hebben veel en veel meer voetbalverstand en betere ogen.
Eens, het is gewoon te gemakkelijk allemaal. Maar daar staat La Liga bekend om helaas.
Zit bordelas bij de 4e man nou te klagen over dat de hervattingen zolang duurt? Lol. Je spelers schoppen de bal weg of nemen hem mee.
Hij had er al twee eerder moeten geven en ook deze was er gewoon eentje.
Wat is dit nu weer, voor een reclame?. Stichting dierenlot. Wat kan mij die dieren schelen??
Ziggo heeft wel vaker domme reclame voor zulke fondsen.
Off: Weer een speler die in elkaar zakt in Qatar.
"Coulibaly zakt midden in het spel in elkaar en moet nieuw leven worden ingeblazen."
Gebeurt extreem veel☹
Heftig.. hopelijk komt het goed
Prima genomen penalty van Benzema.
Een frustrerende wedstrijd zoals verwacht. Cillissen die telkens zijn tijd neemt, spelers die de bal wegtrappen als er is gefloten, tijdnemen bij dode spelmomenten enz. Gelukkig kom je nog op voorsprong, anders was dit ook weer een 0-0 geworden.
Wat een aanfluiting is de arbitrage in Spanje.
zeg dat wel ja
Mooi payback voor toen Valencia 4 penalties in een wedstrijd kreeg. En dan uitgerekend Hernandez Hernandez... zal zich wel aan het indekken zijn voor de volgende clasico
Hahaha na die kopkans van Militao begin vd wedstrijd staat ie bedenkelijk te staren met handen op de heupen en komt Alaba hem bij zijn shirt grijpen en terug naar achter sleuren. Wat een vent
echte leider
Ja man ging echt stuk 🤣 je zag alleen die hand zo in beeld komen en hem terug trekken. Alaba wat een baas ik zweer
Haha was idd een mooi moment. Top duo! 💪
Het is echt top dat we op 1-0 hebben kunnen komen, nu is het zaak om vooral verdedigend stabiel te zijn en misschien iets meer in te zakken. Dan gaan de 2e en de 3e ook zo vallen.
Het is toch ongelooflijk. Bij Real maken ze voor de wedstrijd een filmpje waar Hernandez Hernandez (overigens 90% van de aangevoerde voorbeelden terecht) geen strafschop voor geeft om hem in een hoek te dwingen. En nu flik je dit en leg je hem voor een schwalbe op de stip. Of het is een gebrek aan persoonlijkheid en hij laat zich als een kleuter beïnvloeden. Of je zou bijna denken dat er meer aan de hand is...
Schwalbe is ook complete onzin hoor martijntje
Er is contact dus nooit gene schwalbe. Wel makkelijk gegeven, dat dan weer wel. Maar als Barcelona fan klagen? Je had vandaag met 3 spelers minder de wedstrijd moeten eindigen.
Mwuah, Pique had nog drie gele kaarten kunnen krijgen. Die is echt gespaard. Terecht dat Luuk geen strafschop mee kreeg, terecht dat we er even later geen tegen kregen. Overigens waren de kaarten voor Depay en Ez Abde dan wel weer belachelijk. De arbitrage was echt heel slecht.
Dat gezegd hebbende, ik vond dit ook echt geen strafschop. Mag toch? Dat contact is er met omdat Casemiro dat zelf maakt..
Contact door Real speler die express de Valencia verdediger opzoekt.
Heeft het met de Corona maatregelen te maken dat die lelijke blauwe doeken daar beneden hangen?
Verbouwingen.
Ah, thnx. Dacht dat die al klaar waren.
met de onderste vakken gesloten is er wel heel weinig sfeer in het stadion dit seizoen hoor. Kan niet wachten tot die bende gekken weer achter het doel gaan zitten
Viniiiii vidiii viciiii!!! 2-0 sterke combinatie dan met beetje geluk!
Wie anders!
Edit: geen geluk hij tikt die bal zelf voorbij de verdediger, heerlijk
goooooaaaaaaaaaal vini!!!!! welkom terug golden boy
Onze beste aanvaller, vini!!
Viniiiiinhoooo
Vini - Benz dames en heren!!!
Vinicius!!
Lekker Vini! 11e van het seizoen al in La Liga
Viniciusssss!!! 👑💪
Vini, mooi afgemaakt!
Vinicius fucking Junior! Wat een speler.
Ik mag vinicius totaal niet als barca fan. Maar die man ontwikkeld zich echt goed. Wie weet de opvolger van neymar? Was altijd zijn idool zei die
Hot take: Vini is beter dan Haaland
Droom nog maar ff verder kerel 😉
@Delinksbuiten haha droom toch verder man, haaland>vini en mbappe gemixt
Haaland beter dan Mbappé? Lol.. oke.
Overdrijven is ook een vak
Tuurlijk, messi denkt dat Haaland naar Barca gaat komen dus is alvast zo luid mogelijk aan het roepen dat ie beter is dan Mbappe
@real8madrid nou joh, niet alleen vanwege dat, maar ik mag mbappe niet hij denkt dat ie beter is dan iedereen en ook hoe die deed tegen alba vorig jaar, toen mbappe net een hype werd was die nooit zo en was gedrag heel normaal
Verschillende spelers, MAAR Vinicius is wel de beste Left winger in de wereld op het moment
Vini meteen weer z'n goaltje meegepikt bij de terugkeer, best knap gedaan om die bal nog in een goede positie te slepen
Asensio kan zoveel van Vini leren. Los van het verschil in kwaliteiten en werkethiek die overduidelijk zijn. Die jongen is zo nederig. Altijd met teammaats of het publiek vieren, altijd het logo kussen en nu ook doet ie echt 90% hier maar toch meteen naar Benzema wijzen vanwege dat passje.
Asensio doet 5 weken niets, loopt er een hele pot als een vedette bij, verzet defensief geen voet maar dan maakt ie een goal (heerlijk of niet) en meteen naar zijn naam op de rug wijzen. Zelfs wanneer iemand anders al het werk doet.
Pique zit weer te tweeten over hoe Real bevooroordeeld is en zelfs het officiele twitter account praat over een robbery bruhh
Meest gehate club ter wereld. Pique mag ff tweeten dat ie zelf een rode kaart verdiende net
Haha 😂😂😂😎 sneu mannetje.
Emmer zal wel vol met tranen zitten.
welk officiele twitter account?
@valenciafc op twitter
Hahaha klein kereltje
Arme Pique ziet dat Real Barca voorbij gestreefd is.
Speel nou die bal man Case. Kan Kroos verder zonder tegenstander!
ik vind die yunus musa zo een goede voetballer
Vinicius gaat beter worden dan Neymar, echt waar
JAAAA VINI LEKKER JONGEEEE
valencia is echt zwak lol mooie voorsprong van 3
Vini😍😍😍
Viniiiiciusssss hahaha wel geluk
En dat is 3! En dat is Vini!
Musah is best een leuke speler hoor. Was imo ook gewoon een correcte tackle? Veel snelheid en grote inzet
Komop Vini.. hattrick nu. Je eerste letsgo
Vininhooooo
Die alderete kan trouwens helemaal niks
Vinicius JR wat een speler ben jij zeg!!! Je bent gewoon een wereld speler
Too easy, ha ha, Vini is het duveltje uit het doosje
zo 3-0 tegen valencia, dat is in tijden niet gezien
Wooow Courtois wat een redding!
Wat een redding Courtois, keeper hoor!
Coutois wat een redding!
Valencia is wel echt heel erg slecht viel me tegen barca ook al op
Wat een save Thibaut!
Valencia kreeg vorig jaar 3 penalties waarvan 2 onterecht, maar 0 reacties erover. Nu tweet het officiele twitteraccount van Valencia “robos”. De ironie🤣
Hehe eindelijk weer een ruime overwinning, simpele intikker voor Vini om er 3-0 van te maken! Toch al 12 goals dit seizoen, in dit tempo kan hij gewoon de 20 aantikken. Wat een heerlijke realiteit is dit om in te leven zeg, ik hoop zo ontzettend dat hij dit kan doortrekken naar de aankomende seizoenen.
3-0. Nu moet je toch echt gewoon 3 wissels doen hoor. Ofwel jongens die meer ritme nodig hebben zoals Hazard of Valverde ofwel jongens rust geven als Benz, Kroos, Militao of Modric.
Hier denkt Asensio ook weer alleen te kunnen gaan vieren
Asensio speelt prima pot hoor. Zit veel gretigheid in en versnelt het spel wanneer het kan. Kan altijd beter, maar ik zie wel echt een verbetering bij die jongen. Met nog wat meer zelfvertrouwen en speelminuten....wie weet.
Prachtig Bernabeu scandeert de naam van Courtois al zingend!
en niet eens in de top 5 voor mens best goalkeeper. Onbegrijpelijk toch. Imo ondertussen al 3 jaar de beste ter wereld. De nummers 2 en 3 zijn constant veranderlijk maar Courtois tikt al 3, bijna 4 jaar consistent hetzelfde absolute topniveau aan
Komt doordat hij recent kritiek heeft geuit op de Fifa, en zie daar hij zit niet eens in de top drie voor de aankomende The Best awards. Draaide een veel beter seizoen dan Neuer, maar staat toch onder hem in de pikorde
Minimaal top 3 imo, Neuer blijft de standaard min of meer al zie ik die alleen in de CL eigenlijk en normaal gesproken reken ik ook Oblak bij de top 3. Exacte volgorde voor die drie laat ik in het midden.
Wat een redding nog.
Vini had de bal gelijk naar Benz moeten spelen jammer. Maar wat is hij goed vandaag
Die Vinicius is toch wel een van de meest wonderlijke ontwikkelingen die ik heb gezien. Voor dit seizoen pakweg 15 goals in 117 wedstrijden. En wie kan die tirade van Benzema ooit in de rust niet over hem herinneren. Echt, ik had Neres iedere dag boven hem verkozen.
Maar dit seizoen lijkt die blindheid er een beetje van af en lijkt hij zowaar te kunnen voetballen. Het is altijd afwachten of hij dit niveau vast kan houden, maar op deze manier wordt hij echt een van de beste buitenspelers ter wereld.
Vini is wel heel goed geworden. Wat is deze jongen gevaarlijk.
Hahaha de zieligste, meest irritante speler van La Liga en ik durf te wedden Europa gaat eraf. Alleen hij wordt niet zo gehaat als Casemiro of Alba omdat hij bij Valencia speelt.
Over wie heb je het?
Casemiro wordt ook niet zo hard gehaat hoor. Toch zeker niet niveau Alba of Raul Garcia
Asensio begint plots te voetballen
Genieten hoe Real nu speelt!
Vinicius een goalmachine geworden.
Met 3-0 voor mag er wel gewisseld worden, Camavinga erin wellicht? Misschien Militao eruit omdat hij al geel heeft. Modric/kroos iig zo veel mogelijk rust gunnen.
Jeetje Bernabeu opeens wakker als Modric eraf moet haha
Mooi om te zien wel, wordt zowat aanbeden
Ceballos mag wel maar Fede niet? ik begin echt te vrezen voor hem
Ceballos heeft meer minuten nodig , althans das Ancelotti zn redenatie
Gracias Luka !!
Ik vind die Mendy zo'n geinige voetballer, ziet er vaak zo onhandig uit maar weet soms met een schijnbeweging of snel voetenwerk toch ergens mooi uit te voetballen
Ceballos verdiend niet om erin te komen na zijn tirade
Liever niet meer op het veld is zo arrogant.
Paris zit dit met angst en beven te kijken.
En in de wetenschap dat Mbappe zich hier in de zomer aan toevoegd
Heerlijk komen mooie tijden aan
Ceballos.., wist niet eens dat we die nog in de gelederen hadden haha. Is dat nog wat?
Puur omdat ze hem niet verkocht kregen in de zomer. Is ook sinds augustus geblesseerd geweest, vandaar dat je hem niet hebt gezien
Wnnr krijgt wass nou een kaart
Schandalig dat Ceballos, een speler zonder toekomst, nu blijkbaar boven Fede in de pikorde staat. Ik mag hopen dat Carletto niet hetzelfde met Fede flikt als hij met Odegaard heeft gedaan, want dat kost Real gewoon een potentiële topspeler..
Wat heeft Carlo met Odegaard gedaan dan? Kreeg van Zidane net zo goed 0 kansen haha
Vanaf dag 1 in 2015 moest Ancelotti niets van Odegaard weten, en gaf hem zelfs in zijn biografie nog een trap na. Komt dit seizoen terug en Odegaard staat opeens achter een uitgebluste Isco in de pikorde terwijl hij na Kroos de enige spelmaker in het elftal was. Zidane wilde Odegaard tenminste nog in het team houden, alleen wilde Odegaard meer speelminuten (zijn goed recht natuurlijk). Zou gigantisch zonde zijn als Ancelotti ons twee potentiële top middenvelders kost door een gebrek aan vertrouwen.
Ancelotti werkt gewoon liever met spelers die meer ervaring hebben op de as. Begrijpelijk ook want die 3 middenvelders van real zijn gewoon te goed nog.
Valverde is wel een speler waar ze voorzichtig mee moeten zijn, kan een topspeler worden.
omhooggevallen blaag vind ik het kan die gast niet uitstaan.
Ceballos denkt dat ie Xabi Alonso is. -_-
ken maar weinig die zo arrogant en hoogmoedig zijn dan Cabbellos zum kotsen
Wauuw wat een prachtig uitgespeelde counter waar alles met Mendy - Vini en Ceballo begint.
zo dom
Mendy doe toch gewoon normaal man.
Wat dom van Mendy man serieus!!
Dit is weer het Real waar ik voor ga zitten, heerlijk! Jammer dat Asensio zijn goede wedstrijd niet bekroont met een doelpunt.
Mendy, zo lomp
Domme actie van Mendy
Wat dom van Mendy, belachelijk
Onnodig zeg..
heel zuur voor courtois dit
Als keeper had ik de spelers verrot uitgescholden na die ribaunt
De wat?
Pff jammer voor Courtois. Wel rate actie van Mendy
Jammer Courtois topper
Het is je vergeven Mendy.
Dit is wel een heel zuur een goal tegen krijgen..
Dit is zo zuur voor Courtois he ongelooflijk
Wtff wnnr krijgt Wass nou geeeel!!! Al 3 gevaarlijke aanval gestopt!
Ik snap het ook niet. Vasthouden, bal wegschoppen, inderdaad ontnemen van veelbelovende aanval. Mag allemaal. Gaya ook zeer vervelend.
Weer geen gele kaart...
Asensio blijft toch een heerlijke speler in vorm.
Hij moet vaker aan de bal komen en vaker acties maken en nier verstoppertje spelen of lui doen.
Lekker verkopen wat mij betreft. Inconsistent en lui als de pest
We kijken wel dezelfde match toch? haha. Asensio speelt echt heel goed.
Lekker aan boord houden, wordt met de week beter.
Dom van Mendy maar dit wordt echt zelden gefloten. Kijk die duw op LDJ daarstraks of het trekken aan Marcelo's truitje vorig weekend tegen Getafe. Van mij mogen ze dat altijd fluiten hoor maar die inconsistentie erger ik me groen en geel aan
Of Benzema ook zoiets vorig seizoen volgens mij of dit seizoen 1e match tegen athletic.
Wass had al 4 keer geel kunnen hebben, blijft maar overtredingen maken
Ben echt benieuwd hoeveel overtredingen er nu zijn gemaakt op Asensio
Stuk of 30 voor mijn gevoel iig haha
Zeer content met deze wedstrijd!
Camavinga met gevaarlijk balverlies
Dat valencia nog met 11 man op veld staat is een wonder
Levensgevaarlijk wat Camavinga daar doet, mag nooit op die plek. Valverde krijgt weer een minuut of 8...
Waarom speelt Real dit niet uit naar 5-0 cmon
Nog wat bibberen toch.
Nou pas Valverde schandalig hoe Carlito met Valverde omgaat schaam je kapot
Vind t trouwens wel gek dat Ceba erin komt en niet Fede. Wellicht denkt Carlo aan enig controle houden maar goed. (Hopeloze site soms).
Ceballos geraakt nooit verkocht als hij niet speelt
Ancelotti moet echt kappen met dit soort vernederende 87e minuutwissels voor Valverde. Geef die jongen meer vertrouwen, dan heb je gewoon een wereldspeler aan hem
hopaaa
GOAAAAAAAAL BIG BENZ!!!!!!!
Benzema werelds!!! Wauwie
Karim Benzebaas
woww, wat een prachtige draai-schot van benzzzz
Jaaa Benz 4-1!
Benzzz!!! Ceballos valt goed in moet ik zeggen.
Gewoon een uitstekende speler in potentie. Jammer hoe het met hem gelopen is.
Kan natuurlijk wel gewoon erg goed voetballen, zie hem nooit meer doorbreken bij Real echter.
En daar is Benz weer!!
Camavinga is een toptalent, maar voorlopig in echt niets een controleur/verdedigende middenvelder. Daar zal de komende jaren echt aan gewerkt worden wil hij de opvolger van Case worden, of accepteren dat zijn kracht niet daar ligt en hem zien als box-to-box. Hij zit helaas bijna elke wedstrijd tegen een gele kaart aan, of pakt er daadwerkelijk een.
Benzema lijkt weer last te hebben?
yallah op naar de 5-1
Mooie goal Benzema, mag ook gezegd worden. Mendy zijn fout goed gemaakt.
Hahha Isco om nog even de croquetas er af te lopen.
Asensio wel de beste man van het veld vanavond imo, kon hij het maar vasthouden voor langere periodes. Vini, Militao, Kroos en Modric ook uitstekend.
Ik zie hem echt fitter en beter worden. Let's hope!
En nog eentje voor Benzema. Lekker.
Heerlijk afgerond van Benz, 4-1! Uiteindelijk een goede generale dit voor het mini-Supercopa toernooi in SA, dat moet de eerste prijs van hopelijk 4 worden dit seizoen.
Ja Benzema, 4-1!
Heerlijk goede wedstrijd van Real gezien!
Veel balverlies Camavinga
Te druistig weer daar. Hij moet leren vooruit kijken. Hij doet een handeling en ziet dan pas dat ie vast gaat lopen en trapt dan op de handrem zoals net.
Hahahahah prachtig Camavinga die Gaya verdiende dit
Moet ook gewoon geel zijn Camavinga
Ik zou eerder Isco slijten dan Ceballos, daar zit nog leven in.
Haha lekker Camavinga.
Gaya schopt zijn eigen speler doormidden ipv Camavinga.
Camavinga bowling.