Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Zondag 12 december 2021
Tijd:
14:30 uur
Scheidsrechter:
D. Makkelie
Stadion:
Euroborg (Groningen)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- FC Groningen Feyenoord
- Peter Leeuwenburgh Justin Bijlow
- Bart van Hintum G. Trauner
- Neraysho Kasanwirjo Marcus Holmgren Pedersen
- Mike te Wierik Tyrell Malacia
- Marin Sverko Marcos Senesi
- Mohamed El Hankouri Orkun Kökçü
- Tomáš Suslov Guus Til
- L. Duarte F. Aursnes
- Cyril Ngonge Jens Toornstra
- Jørgen Strand Larsen Luis Fernando Sinisterra Lucumí
- Michael de Leeuw Bryan Linssen
-
Wessel Dammers
Lutsharel Geertruida
-
Romano Postema
A. Jahanbakhsh
-
Daniël van Kaam
R. Nelson
-
C. Dessers
-
9' N. Kasanwirjo
-
33' T. Suslov
-
53' F. Aursnes
-
60' M. Senesi 0 - 1
-
65' J. Strand Larsen 1 - 1
-
69' M. Pedersen
-
69' A. Jahanbakhsh
-
69' J. Toornstra
-
69' C. Dessers
-
69' B. Linssen
-
72' W. Dammers
-
72' C. Ngonge
-
72' R. Postema
-
72' M. de Leeuw
-
88' R. Nelson
-
80' P. Leeuwenburgh
-
82' R. Postema
-
88' L. Sinisterra
-
89' D. van Kaam
-
89' L. Duarte
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Feyenoord bewijst zichzelf slechte dienst op bezoek bij FC Groningen

Feyenoord heeft zichzelf met een 1-1 gelijkspel een slechte dienst bewezen in de uitwedstrijd tegen FC Groningen. De Rotterdammers hadden in de Euroborg het betere van het spel en kwamen in de tweede helft op voorsprong door een doelpunt van Marcos Senesi, maar gaven dat gemakkelijk uit handen en kwamen daardoor niet meer tot een zege.
Lees verder
Dit seizoen thuis nog ongeslagen met droevig voetbal. Dus we gaan voor 2-1 Groningen. 1x Suslov en 1x Strandje.
Hebben helaas wel verloren van Vitesse met 9 man. Ik zeg 0-3, Linssen, Sinisterra, Toornstra
Oja tuurlijk, die wedstrijd met 9 man waar we de betere waren. Haha
Ja die indd
Ongeslagen inderdaad maar wel 6x gelijkgespeeld en pas 1x thuis gewonnen dit seizoen in de eredivisie. Op de 2-0 tegen AZ zie ik dat de laatste thuisoverwinning van Groningen in februari dit jaar is tegen Fortuna, dan vind ik het toch niet zo overtuigend als hoe jij het schetst hoor.
Nee klopt, ben ook niet echt serieus. Ik probeer er gewoon iets positiefs van te maken, terwijl het alles behalve positief is.
+ ik zit er ook nog naast want we hebben verloren van Vitesse in oktober. Wel een pijnlijke nederlaag want we waren de betere met 9 man.
Sterk mogelijkste opstelling. 3 punten zijn nodig en niets minder!
Ziet eruit als een rare opstelling van groningen
Kans op Gelijkspel is groot. Ik hoop op een 3-5
Weer ons Peter in de goal benieuwd hoeveel fouten die vandaag gaat maken. Weer geen Dammers…
Ach het is denk ik wel duidelijk hoe de F1 helaas gaat verlopen, dus ook maar laptop op schoot en tussendoor Feyenoord kijken 😁
Tussendoor? Gewoon geen f1 opzetten. Voetbal is toch gwn de sport🙈
En zo is het.
Hahah ja voetbal staat voor mij op 1... Maar deze race wil ik toch ook niet missen!!! Is erg spannend!
Wat zou het mooi zijn als Feyenoord vandaag de 3 punten naar Rotterdam meeneemt en Ajax puntverlies lijdt tegen Az.
Dit eerbetoon is prachtig.
Max wereldkampioen en groningen 3 punten. Of in iedergeval 1 van beide
Doe mij dan maar 3 punten, zal zeldzamer zijn dan een wk van Max.
Gaat hem niet worden met max 6 seconden achter Hamilton
Of toch wel?
Tranentrekkend weer deze pot
Leuke wedstrijd.
genieten inderdaad. Max is ook kansloos. En had zo'n leuke middag kunnen zijn.
Tja. Wat moet ik zeggen. Iedere wedstrijd van Groningen ziet er zo uit helaas. Ik hoopte op een leuke wedstrijd omdat Feyenoord altijd erg aanvallend en attractief speelt, maar vandaag is het wederom niets.
Ok
Haha. Tot zo ver mijn inzicht.
Als ik zou gokken zou ik het op een 0-0 zetten. Belangrijke punten, maar de verdediging van Groningen staat echt als een huis. Zeker met 10 man.
Oei bijna blunder bijlow
Het is al niet zo leuk en dat fluit makkelie het ook nog dood.
Wat een niveauloze pot. Bij beide ploegen gaat alles zo traag. Groningen beetje een team geworden zonder identiteit. Vroeger echt mooie elftallen met een Berg, Nevland en Granqvist. Feyenoord doet het dit seizoen boven verwachting goed, maar heeft soms ook zoveel moeite om het tempo omhoog te gooien. Zal mij niks verbazen als het 0-0 blijft.
Hopelijk een bevlieging van Feyenoord, zodat Groningen iets moet gaan doen.
Feyenoord komt een beetje tandeloos over deze wedstrijd.
Mooi schot van Ngonge. Best lastig om zo'n gerichte zwabber erin te krijgen. Over de comentator trouwes; was het spreekwoord niet de hete aardappel, en niet kroket?
Goedzo makkelie matennaaiers moeten bestraft worden
Leo driessen, stop gwn als je dr geen zin in heb😂 spontane depressie van die man
Wat een belachelijk vervelende verslaggever is dat toch.
Streams kijken raad ik aan mooi ik het Engels heb je die drabber niet meer
Klopt zeker, maar vind dat ze te vaak vastlopen helaas
Streams kijken raad ik aan mooi ik het Engels heb je die drabber niet meer
Feyenoord toch wel erg sterk weer. Zo stabiel en constant, echt een titelkandidaat hé. Denk gewoon een solide volwassen 0-1/0-2 vandaag. Wel een saaie pot om te zien, ligt veel stil en er gebeurt weinig. Maar dat zijn de meeste wedstrijden waarin Groningen deelneemt(no offence).
Defensief heel solide inderdaad, maar aanvallend wel erg slordig. Geen voorzet op maat, veel buitenspel. Ik heb geen seconden het idee dat er een goal aan komt.
Feyenoord doet het goed, maar ik denk dat Ajax op een gegeven moment gewoon het punten aantal zal vergroten. Zie Feyenoord volgende week ook niet winnen eerlijk gezegd. Helemaal niet als ze zo spelen als vandaag.
Zonder publiek zie ik ze ook niet winnen volgende week. In een kolkende kuip was het anders geweest, dan stijgt Feyenoord vaak boven zichzelf uit.
Mag toch wel tussen de palen Malacia.
De wekelijkse gal moet er weer even uit, sorry. Maar hoe kunnen Buijs en zijn voltallige technische staf claimen ook maar enig voetbalverstand te hebben, wanneer je ziet wat die Ngonge allemaal verprutst? Het is echt onvoorstelbaar hoe vaak hij met de bal aan de voet dwars door zijn directe tegenstand heen probeert te gaan. Pass die bal gewoon af, zodat je zelf voor de goal kunt komen, waar je wel goed in bent
Geel sinesterra
Ik mis die korte corner varianten van het begin van het seizoen wel een beetje eigenlijk. Kwam veel dreiging uit.
Als Groningen supporter lever je toch je seizoenskaart in? In een thuiswedstrijd zo anti voetbal spelen?
Alsof ze de kwaliteiten hebben om aanvallend te gaan spelen. Ze hebben één van de matigste teams sinds jaren. Ze hebben al moeite om die bal 3x rond te spelen. Het is dit of 0-3 achter staan met rust.
Waar hebben we naar zitten kijken he
Niet om aan te gluren. Als je de shirtjes en Bijlow wegdenkt, lijkt ‘t op een vriendschappelijke pot tussen Gibraltar en San Marino.
Dit weekend is het wel volop genieten geblazen. Lekker veel goals.
Mijn hoop is dat het n u bij Heracles 0 - 0 staat, nog meer goals kan ik niet hebben. Ik raak de tel kwijt
WTF MAX
Maxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Echt ziek
Deze race was de beste die ik ooit gezien heb! Toch blij dat ik tijdens deze voetbalwedstrijd het ook heb zitten kijken... Want op t veld is niet veel spannends te zien!
Max is Dessers hahaha
Hahaha wat gebeurde daar dan voor Groningens doel
Kwestie van tijd tot de 0-1 valt. Groningen doet echt helemaal niks deze pot. Bizar!
Ik kijk Feyenoord op een klein scherm, totaal geen spanning. Max op de 40” gekeken, wat een spannend slot. Dat maakt sport zo mooi.
Kan Leo Driessen alsjeblieft per direct ontslagen worden?
verschrikkelijk he?
@fr_ronnie mijn hart ging tekeer man niet normaal, wat een ontknoping!
Die nummer 9 van Groningen. Wat een stuntelaar is dat zeg. Kan geen bal onder controle houden. Oogt ook heel lomp.
Stuntelaar die het toch steeds flikt
Wat een kans! Feyenoord heeft wel heeeel veel pech deze pot mijn god.
Traunerrrr🤩
Hij wil er weer eens echt niet in... Kopie van de wedstrijs tegen Twente.
Ik zei niks. De kale kletst hem erin.
Hehe daar is de 0-1 dan. Wat is Groningen aan het doen deze pot haha
Zo terecht. Fey speelt niet goed,maar wat Groningen laat zien is echt genant.
Hopelijk gaat Groningen nu dan eindeijk een keer voetballen. Saai voor de neutrale toeschouwer dit.
Lol
Bizar dit. Groningen echt niks in te brengen de hele wedstrijd en dan toch 1-1 nu. Wel een mooie goal zeg.
Zo een wedstrijd is het blijkbaar...
Onverdiend maar ja. Prima afgemaakt. Die lompe boer prikt hem zowaar er weer in.
Zuur.... Maar wel een mooi schot... Senesi stond wel echt te schutteren
Wat een goal larsen zo doen we dat
Doet hij sterk maar egt goed verdedigt was het niet
Gaat weer lekker zo …
Hoe kan dit nou weer.. centrum staat daar aardig te slapen
De beuk erin, Luts!
Zelfs het interview met Max is spannender dan deze wedstrijd
Trauner doet het bijna nog eens haha
Feyenoord moet nu komen. Ik zie Groningen op de counter nog wel de overwinning stelen.
Zo onnodig om de voorsprong weg te geven... Al de 2e keer dit seizoen als we dichtbij de koppositie komen.
Triest dit hoor, met 6 man achterin spelen bij Groningen..
Ach niet zo miepen. Feyenoord staat 2e, dus een punt is prima. Logisch dat ze dit vast proberen te houden.
Het is toch ook een trieste spelopvatting of niet? Hele wedstrijd wil Groningen niet voetballen.
Nee hoor, het is alle nodige punten sprokkelen. Vergeleken met vorige seizoenen hebben we nu gewoon een matig team. Dan telt elk punt gewoon, vooral tegen de topploegen.
Typisch Feyenoord dit. De ene wedstrijd schiet je ze met gemak erin en de andere wedstrijd lukt het gewoon niet.
Punt is dat zoals tegen Fortuna en Zwolle je makkelijk scoort om daarna tijdens de wedstrijd de teugels te vieren en niet door te gaan met scoren waardoor je ook geen automatismen krijgt.
Ben bang dat groningen het niet gaat volhouden
Alles is net niet vandaag. Hopelijk valt hij nog, maar het is in alles zo'n wedstrijd waarin het niet lijkt te mogen.
Allemaal net niet vandaag. De bui voel je eigenlijk al hangen als Linssen niet veel afjaagt in de eerste helft.
Wat een engnek is die suslov zeg
Wat een komedie van suslof.
Feyenoord schiet er nog wel 1 in.
Lekkere bal van malacia …
Wat gun je als Groninger Postema dat eerste doelpunt in de Eredivisie.
Daar was ie bijna😥
Goede refelx Bijlow. Klasse keeper toch
Malacia doet toch een hoop slordige dingen altijd. Raar stiftballetje weer de zestien in.
Wat een reflex bijlow!!!!
Spitsen van Groningen lopen nauwelijks. Ze gaan geen duel aan niks
Pfff. De afgereden banden van max waren spannender om te zien dan deze pot. Feyenoord krijgt ze er weer niet in
Wachten tot Dessers em voor z’n voeten krijgt. Standaard de laatste weken haha.
Jammer dat Feyenoord het elke keer laat liggen als er kansen zijn op de koppositie. Maar ja is ook een kwaliteitsdingetje!
6 minuten??? Waar halen ze die vandaan?
Feyenoord moet winnen daarom
Malacia matig hoor..
Typisch Feyenoord
Wat een kloote sport joh iedereen gaat liggen triest
Malacia goede verdediger, maar moet echt werken aan zijn afmaken!
Malacia met zijn 3e schot ruim over het goal
Hier had feyenoord moeten winnen. Zo wordt je geen kampioen
Max kampioen, Feyenoord gelijk! Als Ajax straks weet te winnen van AZ is mijn dag helemaal perfect!
Wat kan een mens toch veel geluk hebben op 1 dag.
edit
Oh.. 6 min extra tijd.. nog even wachten met juichen
Weer zo’n aansteller.
Feyenoord scoort laatste minuut
Ik zie alleen maar belabberde schoten op doel
Helaas zie ik dat ook.
Malacia is een leuke speler, maar ook niet veel meer dan dat.
Zwak ingeschoten van Dessers.
Ik mis de passie om te winnen.
Ik schakelde wat later in, maar kreeg de indruk dat Feyenoord het wel echt probeerde..
Die Groningen spelers overdrijven wel een beetje moet ik zeggen lol
En weereen gronings watje …
Was telkens dezelfde jankerd die daar lag... Suslov
Terecht gelijkspel, naar mannetje die Suslov
Is dit de tweede of derde keer dat de tijdelijke 1e plaats gemist wordt door Feyenoord?
Lekker tijdrekken trouwes, dat Groningen.
Suslov held
Wat zal die gebroken hebben
Walgelijk ventje die suslov
Suslov mag wel een kaart krijgen voor al dat liggen van hem..
Ik heb weer een ouderwets Feyenoord gezien dat het spel niet kan maken
Tuurlijk laten we het weer eens afweten.