Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Zondag 29 augustus 2021
Tijd:
14:30 uur
Scheidsrechter:
D. Makkelie
Stadion:
Johan Cruijff Arena (Amsterdam)
Toeschouwers:
36816
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Ajax Vitesse
- Maarten Stekelenburg M. Schubert
- Noussair Mazraoui Tomas Hajek
- Lisandro Martínez Alois Dominik Oroz
- Jurriën Timber Elazar Dasa
- Daley Blind Maximilian Wittek
- Edson Álvarez Riechedly Bazoer
- Ryan Gravenberch Sondre Tronstad
- Davy Klaassen Matúš Bero
- Antony Matheus dos Santos Y. Gboho
- Dusan Tadic Lois Openda
- Sébastien Haller N. Frederiksen
-
Devyne Rensch
Enzo Cornelisse
-
Nicolás Tagliafico
Thomas Buitink
-
David Neres
Patrick Vroegh
-
S. Berghuis
Hillary Gong Chukwah
-
Perr Schuurs
-
5' Antony 1 - 0
-
31' E. Álvarez 2 - 0
-
41' R. Bazoer
-
43' R. Gravenberch 3 - 0
-
46' Y. Gboho
-
46' H. Gong
-
46' R. Bazoer
-
46' T. Buitink
-
46' N. Frederiksen
-
68' D. Rensch
-
60' T. Hájek (eigen goal) 4 - 0
-
67' D. Klaassen 5 - 0
-
68' N. Mazraoui
-
68' N. Tagliafico
-
68' D. Blind
-
69' E. Cornelisse
-
69' L. Openda
-
75' David Neres
-
75' Antony
-
75' S. Berghuis
-
75' D. Klaassen
-
84' P. Schuurs
-
84' E. Álvarez
-
85' D. Oroz
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Swingend Ajax laat geen spaan heel van Vitesse en wint met 5-0

Ajax heeft zondagmiddag een zeer eenvoudige overwinning geboekt in de Eredivisie. De ploeg van trainer Erik ten Hag was in de Johan Cruijff ArenA veel te sterk voor het armetierige Vitesse: 5-0. Antony, die op de rechterflank de voorkeur kreeg boven Steven Berghuis, was met onder meer het openingsdoelpunt de grote uitblinker aan de kant van Ajax.
Lees verder
SeizoenClubW





Het kan 2 kanten op met Ajax:
1) Ze spelen arrogant en gefrustreerd en je verliest deze.
2) ze spelen in een goed tempo en winnen makkelijk.
Wat heeft arrogantie hier nu mee te maken, zoals verleden week tegen Twente waren ze gewoon slecht en speelde gelukkig gelijk.
Altijd die vergelijking met arrogantie.
Ik denk dat hij bedoelt als ze deze wedstrijd te makkelijk nemen en daardoor verliezen, dat dat dan naar arrogantie neigt. Denk dat ie het iets verkeerd verwoord heeft.
Mirzet12 oke zoals jij het brengt, kan ik het begrijpen.
Baal er alleen van dat er altijd over arrogantie wordt gesproken, kan het niet zo zijn dat ze ook gewoon slecht spelen een x.
Er zijn nog wel meer opties hoor. Bijvoorbeeld dat Vitesse goed speelt en Ajax normaal (niet nonchalant), dan kan het gewoon spannend worden.
Soms kan het ook aan de goede tegenstand liggen... dat verwacht ik vandaag trouwens niet van een vermoeid Vitesse.
Als je in zo'n doordeweekse wedstrijd een knappe prestatie levert dan is er altijd veel minder sprake van vermoeidheid. Denk dat Vitesse met vertrouwen en overtuiging zal spelen. Verwacht een lastige wedstrijd maar denk wel dat Ajax zich niet 2x op rij laat verassen.
Of je speelt gelijk. Zo, 3 opties.
Of ze spelen super maar worden eruit gecounterd. Optie 4
Behoorlijke onzin post..
Zeg dan niets man, vooral het eerste is nergens op gebaseerd. Vooral dat door schapen gevormde mening over arrogantie, kom met iets nieuws.
De bal is rond.
En bij pyrosvo komt alleen maar onzin uit zijn mond
Het is 11 tegen 11
Goede voorspelling
Zonder Berghuis. Lijkt me helemaal goed. Verwacht een overwinning, maar hoop vooral op een geconcentreerd en gemotiveerd Ajax, want dan spelen ze vaak heel leuk voetbal. En daar kijk je voor.
Blind als lb is wel risicovol tegen de snelle aanvallers van vitesse
Verwacht gewoon winst. Vitesse is ook nog zoekende en heeft een zware wedstrijd achter de rug. En Ajax komt er echt wel weer.
Hoop op een mooie 2-2 ofzoiets. Maar Ajax thuis tegen een Eredivisieclub is meestal niet de meest spannende pot van het weekend. Verwacht dan ook een 3 of 4-0 voor Ajax.
Ik denk dat Ajax hier als ze hun normale nivo halen 3-1 gaan winnen. En als ze iets boven zichzelf uitstijgen en het loopt gesmeerd met positiespel dan kan het zo maar 4 a 5-0 worden. Vitesse is vermoeid door de wedstrijd van donderdag en denk niet dat ze in de Arena een vuist kunnen maken.
Oei blind linksback tegen die snelheid van vitesse
Altijd lastige in te schatten wedstrijd
Vitesse ligt Ajax niet zo
Verwacht spannende pot met moeizame overwinning voor 1 van de 2 ploegen
Een voordeel is dat Vitesse donderdag nog tegen Anderlecht gespeeld heeft. Plus ik verwacht, nee ik eis, een reactie op het dramatische spel van afgelopen zondag. Ik zeg 2-0.
Waarom staat Nico niet gewoon lb. dan maar zonder gravenberch/alvarez/martinez. Blind lb is risicovol tegen openda
Martinez moet je altijd laten staan. Alvarez in deze vorm van Ajax ook. Gravenberch mag er wel eens uit.
Neres blijft dus? Anders opmerkelijk te noemen dat hij vandaag bij de selectie zit..
Waar moet hij naartoe dan?
Leicester werd genoemd met concrete interesse.
Dit bedoelde berghuis dus, met een nieuwe uitdaging. Gezellig het bankje warm houden bij ajax.
Kijk dit soort opmerkingen krijg je dan he. Hij wist dat Antony en hij afgewisseld zouden worden.
Dat hij af en toe op de bank plaats moet nemen......tja dat heb je als je bij een club met betere spelers gaat spelen he? En dat wil hij graag. Lekker CL wedstrijden, om de schaal spelen.
Precies niks mis mee
En als hij het echt laat zien komt ie toch wel in de basis, ik hoop het
Maar op welke positie is wel de vraag. Persoonlijk heb ik liever Gouden Anthony als rechtsbuiten en Tadic is onomstreden als linksbuiten. Moet Berghuis dan misschien concurrent worden van Davy?
Ik denk niet dat dit iets met het normale wisseling te maken heeft maar met en het slechte spel van vorige wedstrijd als ook het gebrek aan diepte. Ik ben ervan overtuigd dat berghuis zou spelen als hij vorige week gepresteerd had.
Hoop op een spannende por. Forza Vitesse ! Hoop dat ze de flow van donderdag door kunnen zetten vandaag. 💪⚽️
En dan zend ESPN Heracles - NEC op het hoofdkanaal uit.... serieus...
Dan maar streampje zoeken...
Dat is altijd zo, Ajax zenden ze alleen uit als er geen andere wedstrijd is.
Of naja, je kan natuurlijk betalen voor ESPN i.p.v. klagen over het niet gratis kunnen kijken op tv.
Lul niet zo stom. Misschien heeft hij niet zoveel poen als jij
Daar heb je livestreams voor knul. Maar klagen dat je niet gratis mag kijken. Tja.
Dat is gewoon marketing. De wedstrijden die de meeste toeschouwers trekken ga je natuurlijk niet gratis aanbieden.
Eigenlijk moet je de keuze tussen Blind en Gravenberch gaan maken want Tagliafico, Martinez en eigenlijk ook Alvarez moet je laten staan. Het is een luxeprobleem. Blind nu weer als trage linksback vind ik niet de beste optie voor die positie.
Nico is nog geschorst
Nee die zit op de bank
Vrees dat de tijd is gekomen om blind op de bank te zetten en Rensch op links
Verwacht gewoon een makkelijke overwinning van Ajax ondanks dat ze niet echt in vorm zijn. Vitesse donderdag nog gespeeld en ondanks hun knappe prestatie vond ik er maar weinig goed voetbal in zitten.
Kudus zit niet bij de selectie. Hoe lang nog???
Dat weet niemand
Minimaal 2 weken niet in ieder geval
Mooi figuur ben jij zeg, zit je hier nou een phishing site te promoten!
Makkelijke overwinning Ajax denk 4-0
Vitesse is altijd een makkelijke prooi voor Ajax
Gelul. Jarenlang andersom geweest. Laatste 2 tot 3 seizoenen wint ajax, maar absoluut niet makkelijk
Thuis moet dit geen probleem zijn.
Zal lastig worden, Vitesse staat leuk te ballen. Voordeel van Ajax kan zijn dat Vitesse donderdag nog heeft gespeeld, al kan zo'n resultaat ook vleugels geven.
Verwacht net als de laatste 2 jaren een 2-1 voor Ajax. Anthony maakt 1-0 ;-)
Gewoon 4-1
Niet echt een 433
Ik ben benieuwd wat de Ajax supporters er van vinden dat Nico na zijn schorsing niet mee doet. Ik vind dat zowel psv als Ajax met Max bij PSV en Blind en Nico op deze posities toch wel heel kwetsbaar zijn.
Klaassen moet wel echt meer gaan doen. Raakt geloof ik 20x per wedstrijd de bal en loopt vaak genoeg al binnen een meter van Haller. Ik hoop dat Kudus nog wat opschiet want met dit middenveld in de CL wordt niks.
Wordt een makkie voor Ajax, 2 wedstrijden achter elkaar puntverlies is onacceptabel!
4-1 of 5-1 voorspel ik.
Met een wedstrijd in de benen is het maximaal haalbare in mijn ogen een puntendeling voor Vitesse. Ajax uit is altijd lastig voor Vitesse. In de verdediging is het nog lang niet in orde. Het wachten is op Doekhi mits niet getransfereerd en Rasmussen.
Hoelang is kudus nog geblesserd
Ik heb t een keer gevraagd, maar geen antwoord gekregen.. weet iemand waarom Ajax thuis niet met de namen op de rug speelt???
Vanwege het shirt met oude logo. Vroeger ook geen namen erop. In de fanshop kon je wel een naam erop laten zetten (Marketingstechnisch logisch, maar zonder naam vind ik het plaatje completer).
Dank je wel Wouter
=D Fijne wedstrijd
Nee Europees zijn ze verplicht met namen te spelen, ga je straks ook zien in de CL dat hun namen erop staan.
Klopt, maar ze hebben t bij dit thuis shirt in de eredivisie met het oude logo bewust niet gedaan om de reden die Wouter geeft.
Dat klopt. Maar dat je ook met naam kan kiezen is niet zozeer marketingtechnisch gedaan. Als je op de site bij de fanshop komt, kan je ook kiezen voor het 'Europese' thuisshirt. Met badges en al.
Vitesse heeft net een slijtageslag achter de rug en Ajax heeft heel de week rust gehad. Ik wil niets horen over voorbereiding, nog niet fit en in vorm blabla. Verwacht een mooie overwinning vandaag.
Ik mag toch open dat Overmars nog een linksback haalt, mocht Tagliafico nog vertrekken. Met een heel seizoen met Blind op linksback houd ik mijn hart vast
Rensch speelt dan gewoon op links
En Blind staat nu daar omdat zij toch geen vleugelspelers hebben
Daar was Antony al 1-0
Mazraoui met Antony is goud
Daar gaat Berghuis z'n plek, mooie actie van Anthony
Vind Anthony beter voor dit Ajax dan Berghuis.
Lekkerrrrr
Dag Berghuis
Wat een goal van Anthony , lekker hoor.
Lekker hoor, Anthony. Ten Hag zei het al, die speelt Vitesse dronken.
Ochhh jongens wat schitterend weer😍
ANTONYY!!
Hoppaaa dat wordt banken de komende tijd voor Berghuis
Ten Hag was heel duidelijk. Voor Deze wedstrijd koos hij voor Antony.
Dat kan volgende week weer anders zijn. Vorig jaar wisselde hij ook steeds met Neres en Antony
Klopt. Beide spelers afwisselen is in mij ogen ook een prima plan. Ben persoonlijk meer gecharmeerd van Antony
Hajek dekt op 5 meter. Verrassend
Lekker begin. Benieuwd of Antony dit seizoen constanter is
EN Haller kon niet voetballen...haha
Goede actie van hem
Een zwaluw maakt geen zomer.
Zo, dat ging snel. Goeie goal zeg
klasse goal Antony, laat gelijk zien dat die in de basis hoort. Nu er meteen overheen.
Berghuis verhuren aan feyenoord
Je mag hem houden die gifkikker
Wat een goal hey, Antony wat een baas
Mazraoui als ie fit is echt een klasbak wat een heerlijke assist.
helemaal mee eens. Verdedigend enorm verbeterd en aan de bal gewoon een gigantische meerwaarde.
Die gaat volgend seizoen een hele mooie club vinden met z'n transfervrije status
Snap niet dat iedereen vooraf altijd loopt de klagen op linksback.
Zo stabiel, z'n goede passing. Ga maar even tellen hoe vaak die eruit gesprint wordt. Niet eens 2x per wedstrijd. Non argument.
Oroz ook weer lekker bezig met overtredingen om zijn slechte verdedigen te compenseren. Wordt een walk over voor Ajax zo.
Hopelijk blijft Nous fit. Voor Ajax echt een geweldige back.
Gaan ze nu na elke actie van Antony, Berghuis in beeld brengen? Wat vermoeiend joh
Er is meteen meer diepgang met Anthony. Hij schuift van rechts naar links en eindelijk komt niet de hele aanval in de bal. Vanaf nu met Anthony in de basis. Ik ben nog steeds benieuwd naar Berghuis op 10. Werkte bij Feyenoord niet, maar bij Ajax speelt de 10 veel dieper dan bij Feyenoord.
Berguis, je hoeft echt niet zo opvallend te klappen zodat iedereen je ziet, ik mis echt die gif bij Berguis hij doet teveel zijn best om door iedereen geliefd te worden terwijl hij juist die gif nodig heeft.
Klappen voor je concurrent, gekker moet het niet worden
Je hebt klappen, en zo overdreven klappen met je handen boven het hoofd zodat iedereen het ziet.
Stel je niet zo aan, ik snap dat je gepikeerd bent na de nederlaag zojuist tegen Utrecht. Maar ga een stukje wandelen ipv je agressie op Berghuis te uiten middels een online forum.
Ik ben helemaal niet gepikeerd, iets valt op me op, en dan mag ik dat toch zeggen, of omdat ik voor Feyenoord ben mag ik niks over berghius zeggen of ben ik dan gepikeerd. :D
En nu in het nederlands
Maar wat zeg je nu eigenlijk?
Als je het niet begrijpt, scroll je toch lekker verder.
Zo als verwacht wint Ajax makkelijk van vitesse ideaal speelbal voor Ajax
Hoogmoed komt voor de val
Hopelijk wordt deze hautaine houding afgestraft. Hup Vitesse!!!
@Sir Paul, je weet dat Aqua geen Ajax-supporter is?
Zelfs Haller staat aardig te ballen. Enige die echt tegen valt is Gravenberch, echt te makkelijk balverlies in de eerste minuten.
En vervolgens zie je ook Klaassen 2 keer achter elkaar de bal simpel verspelen. Pfffttt....
Gravenbergh begint weer zeer matig deze wedstrijd. Vraag me af wat er aan de hand is met die jongen.
Gravenberch vertraagt het spel enorm
Gravenberch vormdipje?! Kan gebeuren als je zo jong bent maar is toch jammer... enige dissonant voorlopig
Vond Gravenberch vorig seizoen al belabberd
2 tegen 2 en dan zelf schieten ..... 😂😂
Wordt het niet tijd om die ouwe lul uit de goal te halen bij Ajax met zijn fratsen. Het ging maar net goed met het balletje achter zijn standbeen langs.
Klaassen is voetballend erg pover.
Voor eredivisie genoeg maar in cl heb je niets aan klaasen
Blind en Gravenberch vallen weer tegen tot nu toe
Ik riep het de vorige wedstrijden ook al. Stop eens met Klaassen! Hij loopt praktisch de hele wedstrijd tegen Haller aan en heeft gewoon niet genoeg voetballend vermogen voor de 10.
Gravenbergh weer lekker aan het slaapwandelen.
Sterkste opstelling op dit moment is gewoon zonder Blind.
Mee eens, niet alleen fysiek is het op maar ook voetballend is het heel pover tot nu toe.
Blind heeft heel veel krediet maar ik vind hem met de week twijfelachtiger worden. Nu ook weer 2/3 ballen zomaar ingeleverd.
Gravenbergh moet die bal gewoon heel simpel bij de tweede paal leggen. Klaassen he-le-maal vrij voor open doel.
Je hebt als aanvaller wel een vervelende middag tegen Martinez hoor. Blijft gaan en zit er altijd kort op.
Hopelijk zorgt Antony voor nog een goal of een assist dan speelt hij volgende wedstrijd zeker ook. Berghuis kan mij nog niet bekoren.
Lekker begin voor ajax
Heerlijk dat Antony terug is. Berghuis mag even zijn zitkussen halen voor de bank. Heerlijk die snelheid weer
Het gesjok van Blind is wel een probleempje hoor. Ken geen sprintje trekken lijkt wel
Kopt hij de bal niet op de arm van een Vitesse speler in de 16?
Was wel redelijk naast het lichaam en kort erop.
Vond het vooral opmerkelijk dat het niet eens benoemd werd op TV
Kudus voor Klaasen. Klaassen op de plek van Gravenberch. Tagliafico voor Blind en anders Rensch voor Blind. Hoop dat ze zo gaan spelen uiteindelijk.
Wat is die haller slecht.
Gewoon berghuis tadic anthony aub
Klaassen moet het hebben van zijn loopacties en scorend vermogen, maar hij komt het spel niet echt ten goede. En Blind is gewoon het beste op een centrale positie waar hij niet te veel hoeft te lopen. Probleem is alleen dat daar ene Martinez staat die het ook geweldig doet
Ten Hag moet durven om ze allebei uit de basis te halen. Denk alleen dat ze een te grote rol/stem hebben binnen dit Ajax. Waarschijnlijk komt Ten Hag er hardleers achter dat ze eruit moeten: door slecht spel en belangrijke verliezen.
Blind gaat ons dit jaar meer punten kosten dan opleveren ben ik bang. Wordt tijd dat ook Ten Hag dat gaat zien
Hij zag het bij Schuurs ook vrij laat.
Timber doet echt zelden tot nooit iets fout, wat een heerlijke speler vind ik dat zeg.
Tegen PSV en Twente vond ik hem niet heel best hoor. Niet dat het hem allemaal kwalijk was te nemen hoor, maar nooit iets fout klopt niet.
Die Daramy is ook lekker optijd, past goed bij team haargeblondeerd van ajax.
Tadic, kom op man je kan met zoveel ruimte toch wel een betere voorzet geven?
Haller krijgt ook wel kut ballen zeg
Ja precies maar hij krijgt zelf continu overal de schuld van. Geen enkele fatsoenlijke voorzet krijgt ie.
Mazraoui is echt de beste speler qua vorm momenteel. Heerlijke speler. Mijlenver voor Rensch
Absoluut. By far de beste RB in de ED op dit moment
Haller speelt echt prima, eindelijk de juiste schoenen gevonden? Geen stuiterballen vandaag.
Ben ook altijd erg kritisch op hem, maar vandaag doet hij precies wat hij moet doen!
Is Ajax alweer aan het tijdrekken, na 20 min.
Ik vind overigens Haller prima spelen deze wedstrijd
Tadic en Gravenberch krijgen echt veel ruimte van Vitesse om te voetballen
Gravenberch doet er alleen te weinig mee
Genieten die Timber, wat een strijder.
Gravenberch begint een beetje vermoeiend te worden....sorry hoor.
Vind je, vind hem prima spelen.
Te moeilijk steeds. Speel die bal gewoon af. Nee zelf dribbelen en dan de bal verspelen.
Ik begrijp je volkomen....ik vind ook dat de energie er niet van af spat. Speelt in mijn ogen te vaak gemakzuchtig...🧐
5de voorzet die kut is, Tadic
Mazraoui is zo ontzettend goed he, niet normaal.
Wat is Nous toch ontzettend goed in vorm, geweldige speler.
De Olympische spelen heeft Antony goed gedaan. Hij speelt met veel meer vreugde en veel minder irritatie. Vorig jaar merkte je aan hem dat hij zichzelf heel erg wilde bewijzen. Als het dan niet lukte, speelde hij steeds gemener en gefrustreerder.
Jammer dat Vitesse nog last heeft van de Conference League..
Daar ligt het uiteraard aan
Ik verwacht wel meer weerstand vanuit Vitesse ja.
Ajax speelt ook gewoon heel goed. Mocht Vitesse “zijn niveau” halen, dan stond Ajax ook gewoon voor.
Want Ajax speelde de afgelopen wedstrijden ook al zo goed?
Toch moeten ze gaan wennen aan 2 wedstrijden per week dus is geen excuus
Ajax speelt over het algemeen bijna altijd 2 wedstrijden per week
Heb het ook over Vitesse
Technisch perfecte aanname van Tadic
Ajax voetbalt goed zeg. Heerlijke combi’s
Heerlijk Ajax, dominant. Bij vlagen genieten.
Wat vind ik timber toch een ongelooflijk goeie speler. Verdedigend zo sterk en ook aan de bal zo goed. Ben erg benieuwd waar hij staat over 5 jaar.
Alvarez is de beste controleur van Nederland. Jezus hoeveel counters heeft ie er al uitgehaald..
Maar nog steeds voegt hij niks toe volgens kamp....valentijn, Mike en Veronica Inside
Ik blijf het ontzettend knap vinden hoe hij zich heeft herpakt na zijn eerste 1,5 jaar
snel die 2-0 erbij aub
We hebben Vitesse bij de strot, maar drukken niet door.. maak die kansen af!
Bazoer speelt em beste man.
100 procent goal.
Bazoer assist, deze moet tellen!
Geldige goal! Bal komt van Bazoer!
2-0...lekker!
Is toch 2-0
Mooi voor Alvarez hoor, speelt ook weer uitstekend.
ik vind dat we echt meer dan prima spelen, ziet er lekker fris uit. Gewoon doorgaan zo en die derde en vierde maken
Bazoer heeft de arm om Klaassen zijn nek en nog zeuren
Inderdaad, hij doet echt meer dan Klaassen. Een Bazoer hoort sowieso dat duel altijd te winnen, zelfs nu lukt hem dat niet
Bazoer snapt de regels niet. Hoezo verbaast me dat niet....
Het loopt Vitesse weer ouderwets dun door de broek in Amsterdam.
Onzin, vaak genoeg gewonnen daar.
Alvarez 2-0
Bal kwam van Bazoer dus 2-0
Alvarez komt van buiten het veld terug gelopen, moet dus afgekeurd worden volgens de regels.
Hoezo? Watbeen flauwe regel zeg van je
Dan strafschop Ajax. Bazoer heeft Klaassen om de hals vast.
Je kent de regels dus duidelijk niet bal van een tegenstander is nooit buitenspel!
Mooi! De verdiende 2-0!
Bazoer doet een Ippon op Klaassen en passt de bal zelf naar Alvarez, en nog zeuren
Antony mazraoui heerlijk
Daar is de verdiende 2-0
Terecht goedgekeurd
Mazraoui weer flink
Whahahaha....lekker bezig Bazoer.
Oppermachtig Ajax vandaag, Vites niets in te brengen.
Hebben de Ajax fans nog wel plezier in de eredivisie? Niveauverschil gaat nergens meer over. Over een paar jaar is het zoals met Juve in Italië, kampioenschap wordt bijna niet meer gevierd.
Beetje rare opmerking aangezien ze vorige week gelijkspeelden tegen Twente.
Lekker elk jaar standaard de CL in? Heerlijk toch.
Ze gaan kansloos af tegen PSV en spelen met moeite gelijk tegen Twente. Waar heb je het over?
Ik ben echt fan van het duo Nous-Antony, lijken elkaar steeds uitstekend te vinden.
Waar is Tanane eigenlijk?
Mcdonalds?
KFC?
Die had je eigenlijk af moeten straffen om die vreselijke Bazoer een keer een lesje te leren.
Wat is Nous goed geworden zeg als die zo door blijft gaan kan hij een leuke stap gaan maken volgend seizoen.
Man man die Bazoer is toch ook een mafkees he.
Wat een gekke gozer joh. Nergens voor nodig 😅
Idioot, wegwezen met die Bazoer.
bazoer is echt een wappie
Geef die idioot maar gewoon gelijk rood, die pakt ie namelijk toch nog wel.
Is dit niet gewoon rood?!
Jezus man. Bazoer op z'n Bazoers. Die jongen leert het ook echt nooit he.
Waarom geen rood?
Als je hier rood voor gaat geven dan snap je er echt niks van
Bazoer is zo'n sukkel. Wat een gestoorde.
Belachelijk actie, donkergeel..
Ik vind het echt geen rood voor Bazoer, maar wat een risico neemt hij daar en dan nog op die plek. Echt heel dom.
Blijft een domme jongen, maar hij is zo onbegrepen hoor
Bazoer weer met z'n jaarlijkse uitspatting in Amsterdam. Wat een kneus.
Knotsgek die gozer
Domme tackle maar die commentator maakt het wel even 10 keer erger dan het was. Terechte gele kaart.
de overtreding was zo hard niet maar het slaat gewoon nergens op om dat op die plek op het veld te doen
Van achteren kan ook rood zijn he
Bazoer gunt berghuis ook weer wat speel minuten
Leek zich op het allerlaatste moment toch te bedenken. Geel lijkt me terecht.
Gewoon rood. Pure aanslag op de man.
En dan Alvarez die loopt te miepen dat het rood moet zijn. Onze vriend met losse handjes..
Nah vind het net geen rood. 1 been en nog redelijk over de grond. Wel belachelijk om dit bij de zijlijn te doen. Maar volgende overtreding meteen exit
Hoppa 3-0
Toch wel weer een assist van Haller hoor
Jezus, bij mij moest de aanval nog beginnen 😂
Geel is prima, rood zou te zwaar zijn. Veeg van de zijkant. Noppen achterop de enkels zou wel rood zijn voor mij.
Blind is wel weer een drama in passing vandaag.
Wisselvallig. Paar ballen messcherp der door heen, maar inderdaad veel simpele ballen die hij verkeeerd inspeelt
En dan nog mensen die claimen dat Ajax de scheidsen mee heeft. Als je kijkt waar wij vorig seizoen de eerste wedstrijden rood voor kregen, kun je na deze beslissing de arbitrage toch niet meer serieus nemen? Echt lachwekkend
Stel je niet zo aan, slaat nergens op wat hij doet maar je kan ook overdrijven. Na al het bagatelliseren van afgelopen week, moet je hier dan ook niet om rood vragen.
Het is gewoon een terechte constatering. Daar waar Nico voor een vergelijkbare overtreding zo rood kreeg, is het nu geel. En ik vind geel prima maar dat gold ook voor Nico.
Niemand was aan het bagatalliseren. Volgens mij vond bijna elke Ajacied hier dat het rood had moeten zijn voor Alvarez vorig week. Bazoer gedraagt zich totaal idioot zoals altijd tegen Ajax, probeert daarvoor al Tadic omver te beuken. Dit was gewoon een bewuste aanslag.
Neem aan dat jij nooit op een voetbalveld hebt gestaan als je een tweebenige tackle van achter geen rood vindt. Het feit dat het volkomen onnodig was maakt het toch alleen maar erger? We staan 3-0 voor dus het zal wel maar je moet die gozer gewoon eraf sturen. Bovendien heb ik nooit gezegd dat Alvarez geen rood had verdiend, maar dat was toch uberhaupt ook lichter dan dit?
Jammer dat die van Edson er niet inging.
Bazoer is en blijft een vieze neterige vent
Wat een knal zeg van Alvarez
Heeft hij nodig
Alvarez op dreef
Druk eens door, maak er eens 7-0 van ofzo. Ipv stoppen bij 3-0 en op 50% verder spelen.
Gaat niet gebeuren. Want Labyad en go komen zometeen de wedstrijd uit tikken ipv wat jonge spelers de kans geven
Lekker Gravenberch, dit is hoe we Ajax willen zien spelen.
God die Alvarez word steeds beter.
Die Alvarez.. heerlijk bezig.
Lekker voor Ryan.. kan ie wel gebruiken.
Heerlijke 3-0!
Hahahahaa wat een schiettent! Onze middenvelders kunnen geweldig uithalen
Had ook simpel rood moeten zijn.
Domme overtreding maar rood zou overdreven zijn
Er zit een heel irritant kind dicht bij de microfoon te schreeuwen.
Prima reactie op het debacle van vorige week.
Die Alvarez is voor mij nu al man of the match . Hij is echt overal
Vitesse houdt keurig anderhalve meter afstand, ook bij het blokken van afstandsschoten.
Die keeper zat nog aardig aan bij die knal van Alvarez. Leuke goal
Dat Vitesse kan echt geen vuist maken. Vermoeidheid? 3-0 bij rust is voor een Vitesse echt niet best, zelfs niet tegen Ajax. Maar ze laten ook helemaal niks zien
Zeker het zelfde als bij PSV tegen Galatasaray. Het ligt niet aan Ajax of PSV, maar aan de tegenstander die slecht is.
Zeg ik toch niet of wel?
Ja maar Vitesse kan toch veel beter. Duidelijk dat die wedstrijd van donderdag nog in de benen zit. En zeker ook zonder Tannane.
Indirect wel
Dit was wel meer een penalty dan wat Utrecht vandaag kreeg.
Ik vind Haller echt heel goed spelen vandaag
Dit is qua dominantie echt niet minder dan Ajax-NEC. Alleen toen gingen er nog wat meer ballen in
Haller speelt goed. Wint duels maar het ziet er niet uit maar dankzij hem kan ajax de bal wel sneller lang spelen.
En wederom een Assist in de pocket.
Prima wedstrijd van Ajax moet ik zeggen, wereld van verschil met vorige week. Vitesse bij elke bal te laat en flanken open houden.
Alvarez speelt een hele goede wedstrijd. Hij heeft echt stappen gemaakt. Vooral aan de bal is hij veel beter geworden.
Kijk Blind dan. Verliest de bal en het is net alsof hij geen moeite doet mee terug te lopen. Hij kan het gewoon niet meer belopen. Dat kan niet meer in de CL hoor. Dat gaat je punten kosten.
Hij kan het ook niet belopen daarin zie je de waarde van Alvarez die door velen wordt onderschat.
Tsja je zal hem niet laten staan voor de restverdediging. Maar daar heb je dan ook Timber voor. Misschien idd in de CL als 6? Of gewoon zoals straatvoetbal zegt icm Alvarez op het middenveld, dan heb je in de omschakeling vaak een man meer, en heb je dus nog steeds Timber met zijn snelheid.
Ik zal hem iig altijd laten staan voor de ballen die hij geeft tussen de linies door.
Ik hou zovan Lisandro en Edson. Wat een heerlijke strijders zijn het toch ook.
En 3-0
Prima wedstrijd van ajax
Wedstrijd gespeeld
Blind verreweg de zwakste schakel
Martinez doet ook mee? dat was dan zeker z'n eerste bal contact ofzo wtf
Alvarez lijkt wel wat last te hebben van die botsing
Zoals hierboven al vermeld word. Ajax speelt goed, maar denk dat de vermoeidheid van Vitesse ook wel een rol speelt. Zie bij Ajax gelukkig wel de revanche-mentaliteit na vorige week.
tja, een club als vitesse moet gewoon 2x in de week kunnen spelen 90min vol tempo.
Vermoeidheid of niet, wat een beetje een slap excuus is. Vitesse komt er gewoon niet aan te pas. Volledige dominantie van Ajax de eerste helft. Ik vraag mezelf ook af wat het niveau van Vites is, net als vorige week kansloos op 3-0.
Nee dat is Antony. Heeft ze weer eens mentaal gebroken 200%. Vitesse weet echt niet wat ze met hem aanmoeten. 3 dubbele dekking, gaat ie opeens steekballen achter de verdediging geven. Kantelt Vitesse naar de rechterkant, steekt hij doodleuk het veld over en staat hij op links te ballen. Iets te veel ruimte dendert hij weer erover heen. Hele tijd het veld breed houden. Na 30 minuten was het gewoon klaar. Die frustratie overtreding van Bazoer op Antony komt niet uit de lucht vallen. Echter voor Berghuis is dit echt regelrecht een ramp. Lijkt wel of er nieuw vuur is. Ook bij Haller, werkt echt 2 keer zo hard. Die voelt nu ook concurrentie natuurlijk. Als die Daramy kan ballen dan raakt hij zijn plek kwijt aan Tadic, met dat slappe spel. Dus tandje erbij.
Mooi verslag!
Bedankt. Ik zit door files nog in de auto, terug van vakantie. Mooi om te lezen dat onze twee dure aankopen beter spelen!
Jammer dat Daramy nog niet bij de wissels zit, was leuk geweest als hij de laatste +- 20 minuten al zijn debuut had mogen maken.
Waarom? Mag die jongen eerst een keer mee trainen? Hij is er net een dag.
Mag hij toch wel jammer vinden? Waarom zo zuur! Met je eens dat het vroeg is, maar ik ben ook wel benieuwd naar Daramy
Logisch dat alvarez niet wordt verkocht. De enige fysieke middenvelder die Ajax heeft. Hij doet gewoon zijn ding
Onmisbare factor op het middenveld.
Helemaal mee eens, zorgt voor enorm veel balans op het middenveld en is verdedigend ijzersterk. En 90 minuten lang vechten als het aan hem ligt.
Als Antony zo blijft spelen komt Berghuis er nooit in. Die jongen is overal en trekt waanzinnige sprints. En aan de bal natuurlijk ook top op rechts.
Tegen dit Vitesse kan dat ook wel he. Tis maar net wie je beter kan gebruiken in welke wedstrijd. Antony krijgt zelfs met dubbele dekking alle ruimte.
Ajax speelt heerlijk zeg, Vitesse staat erbij en kijkt er naar
Nous begint nu ook luchtduels te winnen en zijn lengte goed te gebruiken ook Gravenberch wint zijn duels Ajax heer en meester!
Erg tevreden met wat Ajax vandaag laat zien, met name Mazraoui, Antony, Alvarez en Haller spelen uitstekend naar mijn mening. Ook de verdediging staat prima, maar Vitesse heeft natuurlijk ook eigenlijk nog niets laten zien.
Je mag Martinez ook wel tussen dat lijstje zetten, heeft nog niks fout gedaan vandaag.
Eerlijk is eerlijk....Europees heeft echt met Vitesse gedaan...die zijn gewoon nu al leeg. Je moet je 11 nooit laten starten na een Europese wedstrijd. Zeker zo aan het begin van het seizoen.
Alsof je met een b team gaat spelen tegen Ajax. Lijkt me vrij logisch.
Tuurlijk niet, maar enkel had wel vervangen kunnen worden.
Tja wie anders? Twee basisverdedigers zijn nog steeds geblesseerd. We hebben niet het budget van een Ajax helaas.
Prima wedstrijd, maar ik denk niet dat je er teveel conclusies uit kunt en moet trekken. Vitesse oogt totaal niet fris.
Wat is Haller toch een extreem beperkte speler...hoe kan je daar zoveel geld voor hebben betaald...is echt Utrecht niveau zonder te willen uithalen naar Utrecht.
Zo enorm beperkt en dan zo een bedrag voor betaald. In Engeland lachen ze zich nog steeds kapot!
Hij scoort wel eens af en toe...maar hoger dan een 4 scoort die nooit.
En dat zeg je nu hij gewoon uitstekend speelt? Functioneert nu juist wel goed als aanspeelpunt, en wint de meeste duels.
Hij speelt gewoon prima vandaag
En je kiest vandaag om dit te zeggen.. Haller speelt meer dan prima. Kopt ballen door en voetbalt gewoon mee. Zijn grote vriend die achter hem staat speelt wel heel matig, benoem hem dan
Hij speelt vandaag gewoon goed. Misschien eerst je TV aanzetten? Datzelfde riedeltje blijven herhalen slaat nergens op. Ook de situatie in engeland er bij halen. Die gasten hadden een manier van voetballen waarbij Haller totaal niet tot zn recht komt. Dat is een fout van die club, niet van Haller.
Beperkte speler is het zeker. Vandaag doet hij het prima, magoed dat doet iedereen tegen een vitesse die totaal niet fris oogt.
Door hem gaat het makkelijk. Tadic en Antony komen vaak 1 op 1 doordat hij 2 man bezig houdt
Hahaha goede timing om ongegeneerd te zeiken om het zeiken.
Soms kan zelfs de fanatiekste supperter een wedstrijd missen door omstandigheden. Het is dan echter wel handig om je waffel te houden over wat er gebeurt en je te laten informeren.
Appeltje eitje, paar mooie combi's gezien. Genieten als Ajax zo dominant aan het voetballen is.
heerlijke eerste helft. Nu hopelijk niet inkakken de tweede helft. Vitesse is echt rijp voor de slacht
Haller speelt sterk, fijn dat hij zich goed laat zien. Antony brengt wel veel meer energie en dynamiek dan berghuis zeg
Zeer overtuigende eerste helft van Ajax. Hebben echt geen kind aan Vitesse tot nu toe zeg.
Geef Mazraoui aub een nieuw contract, ik denk dat Bayern al met de handjes aan het wrijven is
Tm wanneer is zijn contract ?
Dortmund en Juventus hebben ook een rechtsback nodig, dus het lijkt mij dat Mazraoui volop gebruik zal maken van z'n transfervrije status
Volgens mij heb jij niet goed opgelet.....
Noussair Mazraoui heeft bij Ajax nog een contract voor één seizoen en de club wil zijn contract dan ook graag verlengen. Anders ontstaat het risico dat de verdediger volgende zomer gratis de deur uitloopt.
Er waren al een tijdje gesprekken gaande, maar beide partijen zijn er nog niet uitgekomen. Pas werd gemeld dat de gesprekken waren vastgelopen. Mazraoui geeft nu zelf aan FC Afkicken een update over hoe het ervoor staat: “We zijn in gesprek en moeten kijken wat eruit rolt. Dit is mijn club en dit is inmiddels alweer mijn zesde seizoen. Heel snel vertrekken zou ik niet willen. Ik laat het aan mijn zaakwaarnemer over, maar ik hoop dat het goedkomt. Ik ziet hier lekker. Een goed seizoen draaien zonder blessures zie ik zeker zitten.”
Een vertrek is wat Mazraoui betreft dus niet aan de orde
Klinkt als een vergelijkbaar verhaal als Brobbey, want het contract is nog steeds niet verlengt. " Ik laat het aan mijn zaakwaarnemer over" is nooit een goed teken. Als z'n zaakwaarnemer vanaf 1 januari aanbiedingen van andere clubs krijgt, zou het mij oprecht verbazen als hij bijtekent.
Mazzroui is geen Brobbey. En heeft geen Raiola in zn nek te hijgen.
Dat zien we wel, ben benieuwd of Mazraoui op de bank komt te zitten als hij in januari nog niet verlengd heeft.
Voorbarige vragenstelling. Het is pas eind augustus.
Daar zijn ze mee bezig he. Dat komt wel goed. Hij wil graag blijven.
Blind snel wisselen, wat een dissonant op linksback. Haller gewoon heel sterk vandaag. Fijn dat de eerste kans meteen een goal is, lekker voetballen daarna. Vitesse even verder naar de slachtbank helpen, Berghuis snel brengen om ‘m een goal te laten maken.
Het scheelt zo dat je de eerste goal vroeg maakt verder maakt ajax een scherpe indruk
Pff Vitesse kan niet de energie brengen die nodig is om het Ajax moeilijk te maken.
Ajax veruit de beste ploeg en spelen heerlijk potje voetbal
Ajax extreem gemotiveerd na vorige week en vitesse wat minder en wat vermoeider. Dan krijg je dit. Dit is geen partij en het heeft wat mij betreft ook geen zin om er spelers uit te halen die goed spelen. Ik vind dit geen graadmeter. Gewoon op naar de volgende wedstrijd.
en nu doorgaan aub en niet stoppen zoals tegen Nec.. is nergens voor nodig.
Had ik niet verwacht eigenlijk. Ik kijk niet maar zie aan de statistieken dat Ajax heer en meester is. Vitesse laat weinig zien als ik zo lees. Had stiekem op een puntje gehoopt, helaas. Ajax is te goed vandaag.
zoals velen vind ik Vink ook een verademing om naar te luisteren, heeft altijd wat zinnigs te melden.
Ik vind ‘m wel een beetje de plank misslaan tov Haller. Hij verwacht iets van Haller dat er niet in zit bij de speler. Haller doet het prima voor wat hij moet doen (goals scoren) en speelt vandaag ook lekker mee. Het is niet verfijnd en technisch maar dat is Haller überhaupt niet.
Vind Haller zeker beter dan Vink het doet voorkomen. Echter wel mee eens dat de absolute gretigheid een beetje mist (als je het bijv vergelijkt met Hunterlaar, dan zie je het verschil wel)
Is denk ik ook een verschil in persoonlijkheid. Haller is een beetje een koele kikker, Huntelaar veel meer emotie in zijn spel.
Dat, en Haller is balvast, daar ligt zijn kracht. Dat soort momenten zie je bijvoorbeeld vandaag wel veel terugkomen, dat de combinatie met hem gezocht wordt door de flanken of door de middenvelders.
Waar slaat dat op om in de tweede helft met pylonnen 2 sprintjes te trekken
Haller speelt gewoon prima, maar Vink ziet het weer niet..
Antony op rechts is ook echt een verademing zeg
Keeper van Vitesse speelt wel erg goed vandaag.
Dit is weer genieten van Ajax zoals je het graag ziet , nu dit nog continueren dit seizoen.
Moet voor Daramy ook genieten zijn om dit te zien.
Pff Antony en Mazraoui..
Wat spelen Antony en Nous sterk zeg. Ten Hag heeft het goed gezien om Antony vandaag op te stellen. Gezien zn vorige wedstrijd tegen Vitesse.
Mazraoui en Antony... wat een duo
Denk dat het na vandaag voorlopig wel duidelijk wie gaan spelen op de rechterkant.
Dit zegt niks. Het ligt aan de tegenstander. Antony krijgt ook alle ruimte vandaag.
Ik heb het ook meer over het samenspel tussen Mazraoui en Antony, die voelen elkaar echt goed aan en lijken echt een goede klik te hebben met elkaar. Dat was vorig seizoen ook al tot Mazraoui geblesseerd raakte.
Wat Combineert Haller ook lekker mee vandaag. Het loopt als een trein.
Zeker, mag ook gezegd worden inderdaad!
Helemaal mee eens, dit is precies zoals we hem willen zien! Verdient zeker een goal.
Ik hou van Antony
Haller doet het goed in de spits. Fungeren als een kapstok en aanspeelpunt met weinig balverlies.
Jammer voor Berghuis, maar Antony moet na vandaag gewoon eerste keus zijn
Berghuis blijft voorlopig wel tweede keuze. Lekker af en toe spelen wanneer Anthony rust nodig heeft.
Wanneer gaat Ten Hag Haller uit zijn lijden verlossen?
Welke wedstrijd zit jij te kijken. Haller speelt vandaag zn beste wedstrijd ooit voor Ajax.
Hoezo? Wil je ff lekker stoken? Speelt gewoon prima vandaag pannekoek.
Zal je zien dat Ten Hag zo weer Antony eruit haalt. Samen met mazraoui de beste speler van de dag. Haal wat mij betreft Klaassen of Tadic er maar af.
Zou berghuis op 10 en optie kunnen zijn ipv klaassen?
Van mij mag het
Graag! Wil ik echt eens een keer zien.
Klaassen..
kom jongens moeten nog minimaal 2 goals bij.
Klaassen effekes wisselen... man man man
4-0 lekker!!
@soccerfan Ik vind jou de meeste vervelende gozer op deze site. Verschrikkelijk en dan nog denken dat je verstand hebt
Rustaaghh Louis. Het is maar een spelletje. Niet zo op de man a.u.b.
Met deze reactie maak je zelf tot 1 van de meest onsympathieke reageerder.
En dat is 4, wat speelt Haller vandaag lekker zeg.
Klaassen eraf aub en laat Antony gewoon 90 minuten staan
Ik las dat mensen hier eerder zeiden dat Berghuis niet goed genoeg is in de kleine ruimte om op 10 te staan maar zou het toch weleens een keer willen zien. Het verval van Klaassen is helaas groot.
Deze wedstrijd gaat echt helemaal nergens over.
Haller heeft nieuwe schoenen ofzo? Vandaag lijken de ballen bij hem te kleven.
Lastig om aan het begin van de competitie in t schatten of Ajax nu zo sterk speelt, of dat Vitesse echt drama is. Als je zo Vitesse overrompelt ziet worden schat je ze niet in als een kanshebber voor de top 5.
Dit heeft vooral met vitesse te maken hoor. en dat zeg ik als ajaxcied. Lijkt nergens op. Ajax kan gewoon rustige het balletje rond laten gaan, aanemen etc.
Een echte Ajacied weet hoe je Ajacied schrijft. Ik geloof dus dat je geen Ajacied bent.
Een echte voetbal fan gebruikt ook niet de Amerikaanse vertaling van Voetbal. Maar gebruikt gewoon Football
Haha, precies dit!
En dat is 4
Antony en mazraoui heerlijk samen
Haller blijft ook maar gaan en sleuren. Verdient een goal vandaag
Haller sleurt altijd wel.
Hopelijk tekent Mazraoui snel bij. Wat is hij toch goed de laatste tijd
Ik hoop dat Ten Hag Berghuis straks voor Klaassen ipv Antony wisselt. Die verdient het om te blijven staan.
Eigenlijk speelt Ajax bijna elke wedstrijd met 10 man, want Klaassen komt nauwelijks tot niet in het spel voor
Oppermachtig Ajax vandaag. Toch hoop ik dat Kudus snel fit is en op de plek van Klaassen meer voetbal kan brengen.
Hopelijk pikt Haller nog een goaltje mee dan is zijn middag compleet na het debacle van vorige week.
Blind is de hele tijd weg achterin omdat hij het niet kan belopen.
Begint inderdaad wel steeds meer door de mand te vallen. Zonde.
Ja of gewoon omdat dat de tactiek is tegen een ploeg die amper van zijn eigen helft af komt.
Haller doet tot nog toe precies waarvoor ie gehaald is, namelijk fungeren als aanspeelpunt om de rest van de lopende spelers de kansen te gunnen en dat lukt prima! Lekker laten staan en dan valt er hopelijk nog één voor z’n voeten.
Ja hoor Klaassen toch weer met zn goal
Lekker van Ajax maar er zit ook echt 0,0 energie in het spel van Vitesse. Alsof je Fifa op amateur speelt.
Wat prachtig gedaan van Blind!!
Easy business, 5-0 Klaassen.
Is Ajax nu zo voortreffelijk of is Vitesse bar slecht , kip en ei verhaal denk ik
Beide, Ajax maakt dankbaar en goed gebruik van een moe en zwak Vitesse.
Ik denk een combinatie van beiden. Vitesse oogt moe en lijkt het al een beetje opgegeven te hebben, terwijl Ajax revanche wilt voor vorige week en vol druk blijft zetten. Bovendien komen de wissels er nog aan, dus het kan nog wel erger worden. Een fitte Berghuis, Tagliafico, Rensch, Neres, Danilo of Schuurs, daar wordt je ook niet vrolijk van als je Vitesse bent en al 5-0 achter staat.
Iedereen zeiken op Klaassen en dan hatsee, doelpunt Klaassen.
Maar komt ook omdat Haller z’n mannetje meetrekt. Haller speelt echt een prima pot.
Mister 5-0!
Toch een makkelijkere wedstrijd voor ajax dan vooraf gedacht
Maar lijkt nu ook wel duidelijk welke 11 er voorlopig gaan spelen
Ik bedoel, even terzijde dat we natuurlijk nul komma nul kans maken, maar ik vind het grappig dat ik soms berichten lees over de sfeer in het GelreDome. Speel je zo goed dat de tegenstander geen kans maakt en desondanks nul sfeer aan Ajax' kant.
Sfeer in de Arena is tegenwoordig prima hoor. Zeker de grote potten.
En dat beoordeel jij van achter je TV?
Voor als je het nog niet door had, iedereen moet blijven zitten. Daarnaast hoor ik toch continu support en gezang vanaf de F-side
Nee hoor! Sta in het uitvak. Tijdens de 5-0 dacht ik wel eventjes tijd te hebben voor een berichtje
.
Typische Klaassen goal dit, mooi gedaan.
Kijk die kop van Blind. Misschien ff in de spiegel kijken jongen??
Hij mag toch balen of niet? Of kan jij in zijn hoofd kijken?
Ajax staat te voetballen hoor. Doorduwen naar 7/8-0 nu. Het zit er gewoon in. Berghuis en Neres erbij.
Blind er terecht af. Matige pot van hem, jammergenoeg.
Hij staat er dan toch weer. 5-0!
tjongejonge vitesse. Gewoon pijnlijk aan je ogen.
Je kunt gerust zeggen dat het met de fitheid wel goed zit..wat een wereldpot niet normaal
niet zo overdrijven joh. Dit ligt ook vooral aan vitesse hoor.
Tuurlijk. Als Ajax goed speelt ligt het aan de zwakke tegenstander. Dankzij 18 zwakke tegenstanders werden we vorig jaar ook kampioen zeker?
Dat zie ik toch. Geen felheid bij vitesse, ajax krijgt alle ruimte om te voetballen. Vitesse oogt overduidelijk niet scherp en niet fit na donderdag. Ik ben ajaxied dus ik heb geen reden om te zeggen dat het aan de zwakke tegenstander ligt als dat niet zo is. Dit is totaal geen wedstrijd en kun je ook totaal geen conclusies uit trekken. Over een paar weken zien we wel hoe ajax er voor staat als de champions league begint.
Snap nu wel dat Anderlecht Magallan wil.
Is er serieus interesse in Magallan? Zonder dat we een bedrag mee hoeven te geven? De wonderen zijn de wereld nog niet uit blijkbaar.
Toch weer een goal voor Davy
Blind gauw weg halen van de linksback positie. Verdedigend helemaal weg gespeeld. Opbouwend fenomenaal lekker op middenveld zetten.
Absoluut niet op middenveld. Dat kan hij totaal niet belopen. Dan word je helemaal overlopen.
Op het middenveld wordt hij er ook totaal uitgelopen.
Wil je dat het middenveld overlopen wordt? Blind kan het niet meer. Gebruik hem als Linksbuiten ofzo. Dan hoeft ie niet zoveel te lopen.
Blind kan niet meer hoor je elk seizoen. En dan blinkt hij toch weer uit. Zelfde werd over de toch wel slome Schone gezegd elk seizoen. En liet het dan toch weer zien, en vocht zich terug op het middenveld.
De negativiteit over Blind is echt niet te versmaden, echte Ajacieden als Blind zie je nog maar weinig. En zelfs de toch wel kritische Gijp noemde hem nog de beste speler van de Eredivisie vorig seizoen.
Denk ook nog eens terug aan de wedstrijden als Blind er niet instaat, en hoe weinig goede ballen er vanuit achteruit worden gegeven.
Kan nog wel even doorgaan, maar dit soort kritiek, je zou als ajacied beter moeten weten.
Kijken of Nico het einde haalt zonder gele kaart.
Ik denk dat mede door Blind, Tadic zo onzichtbaar is. Kijk naar het tandem mazraoui en Antony. Met Blind heb je dat gewoon niet, want hij komt heel anders op.
Tadic onzichtbaar? Waar denk jij dat al die voorzetten vandaan komen?
Toch Klaassen met zijn doelpunt
Terechte wissel van Blind
Die is over zijn top heen
Ik geniet weer
Genieten dit. Hoop wel dat de onderggrens niet te laag komt te liggen voor dit elftal, en ze ook de lastige (uit)wedstrijden over de streep weten te trekken als het even niet mee zit.
Deze wedstrijd was eigenlijk al na 5 minuten voorbij, wat een bizar slecht optreden van Vitesse
Waarom kijkt die Blind zo chagrijnig na z'n wissel speelt niet z'n beste wedstrijd om dan vervolgens zo te reageren is echt totaal niet op z'n plaats.
Vraag het hem, misschien baalt hij gewoon van zichzelf. Altijd maar iets negatiefs willen zoeken.
Die heeft geen zelfreflectie. Die denkt ik heb net 1 goede actie gehad, ik ben toch de beste?
Wat ben jij soms ook sneu over je eigen spelers, ongelooflijk nep zeg
Mooi zo’n glazenbol…. Jammer weer van de negativiteit. Hij kan toch ook gewoon balen dat het vandaag minder lekker/soepel liep?
Gewoon een rasvoetballer. Wilt altijd spelen. Kan ook gewoon zijn dat hij niet tevreden was met eigen spel en daarom chagrijnig is.
Zo. De volgende zogenaamde (sub) topclub gaat eraan. Armzaligheid troef.
Na Twente, Feyenoord nu Vitesse .
Haller, ongelofelijke koekebakker dat je bent
En als ieder ander die kans had gemist had je niks gezegd natuurlijk
Inderdaad, onder een vergrootglas.
Je bent zelf continu negatief over ‘ je eigen’ spelers, maar als iemand anders negatief is ga je hem erop aanspreken??
Wat een treurige reactie op een specie gewoon erg goed speelt vandaag
Haller heeft al 3 levensgrote kansen gemist, leuk dat ie dan af en toe een balletje kaatst.
Lol wat is Vitesse aan het doen? Dit lijkt niet eens op voetbal.
Jammer Haller.. verdient een goal
Lekker hoor, luxe wissels. We zijn van ver gekomen mede Ajacieden, Lukoki en De Sa naar Neres en Berghuis.
Vergeet de grote Jeroen Verhoeven niet.
Die voorspelde ik vooraf al. Berghuis voor Klaassen, ben benieuwd!
Kan men wel wijzen naar de statistieken van Haller. Maar als spits van Ajax krijg je ook wel minimaal 3 grote kansen per wedstrijd dus dat hij er een paar maakt is niet meteen zijn klasse.
Oh nee als hij scoort ligt het niet aan hem zelf. En wanneer mag hij wel de credits krijgen dan? Helemaal nooit?
als hij er 3 maakt in europa of als hij ook maar iets laat zien wat hem bijzonder maakt.
Wanneer hij ze in de CL er in prikt. Zelfs Bozenik scoort er in dit Ajax 20 in de Eredivisie.
Moet hij wel eerst in de CL kunnen spelen. Als je alleen maar zijn statistieken in de CL mag kijken, waarom dan nu al afbranden??
Dat is een veel te logische beredenering, dat snapt die man niet.
Omdat hij nu al laat zien dat hij op heel veel punten tekort komt en eigenlijk nergens echt goed in is. Daarbij heb je in de voorbereiding tegen 3 champions league waardige tegenstanders ook al kunnen zien dat Haller er totaal niet aan te pas kwam.
Berghuis op 10, ben heel benieuwd. Dit kan wel wat worden qua voetbal
Berghuis op 10 en Neres op rechts?
Ajax heeft Vitesse goed bij de strot
Zou haller nog ergens te slijten zijn voor het einde van de transferperiode
Jij hebt de wedstrijd zeker niet gekeken. Haller speelt gewoon uitstekend.
Zou Ten Hag op VZ zitten? Berghuis mag het op 10 proberen
Zo'n Haller is dat nou om te lachen of om te huilen.
1 gemiste kans en ze komen weer uit hun holletje. Speelt de hele wedstrijd goed en dan hoor je ze niet. Zo typisch.
Wacht maar tot Cambuur-Ajax. Waarschijnlijk wordt het dan huilen voor jullie!
Berghuis op 10. Ik zat al te denken of dat misschien een optie zou zijn. Even kijken hoe hij het doet.
Pfoe wat een actie van Rensch haha, ziek
Haller speelt gewoon erg goed vandaag
Nou berghuis eerste goal aub dan zijn we ook gelijk van dat gezeik af...
Wat vinden jullie van Oroz? Kan de wedstrijd niet volgen, maar als Vitessesupporter heb ik nog nooit zon slechte speler gezien. Hajek bijna net zo slecht. Maken ze het een beetje waar gezien de score?
Ik kijk al de hele wedstrijd, maar ik wist niet eens dat er iemand mee deed die Oroz heet. Ik denk eigenlijk dat dat genoeg zegt.
En Rensch is niet eens een pure back.. alle verdedigers uit de jeugd zitten bomvol met techniek
Doet Neres wel zn best? Wat een verschil met Antony
Het scheelt natuurlijk wel dat Mazraoui ook gewisseld is.
Neres lijkt er ook helemaal geen zin in te hebben. We mogen blij zijn als Overmars daar nog 20 miljoen voor weet te krijgen
Het is gewoon geen geweldige impactsub. Zoals Brobbey dat wel was. Neres moet in een wedstrijd groeien, invallen is vaak te kort tijd voor hem. Een Antony heeft dat veel meer.
Voor welke club ben je ? Want als je een Ajacied bent ben je wel heel negatief
Je hebt nu Mazraoui, hopelijk nog 2 jaar. En daarna heb je Rensch, wat een luxe op rechtsback
Het zou me niet verbazen als Rensch tegen die tijd al onze vaste linksback is. Bovendien moet Mazraoui dan nog wel verlengen.
Ajax speelt enorm goed ! Vitesse zwak. Misschien door Europa. Verder tuurlijk ligt het niet alleen aan de tegenstander. Net zoals ik bij psv zei: ze dwingen het zelf af. Kan niet wachten op psv ajax weer !
Dat doet Ten Hag toch altijd wel goed he. Vangt die spelers op die gewisseld worden en zegt nog wat tegen ze.
Smerige overtreding .
'lekker schoppen joh, man man man. Staat 5-0.
Twijfel nog een beetje tussen Antony of Alvarez als MOTM. Beiden hebben uitstekend staan ballen wat mij betreft.
Haller speelt echt goed gewoon, prijskaartje blijft aan hem hangen maar vind hem goed vandaag.
iedereen speelt prima. zo'n wedstrijd ga je toch geen conclusies uit trekken. Laten we de Europese wedstrijden maar afwachten wat we van Haller vinden.
Pelletje is echt 1 blok aan negativiteit
Oh ja nu hij goed speelt mag het niet gezegd worden he? Als hij vandaag slecht had gespeeld was jij de eerste die je conclusie eruit had getrokken.
Zeker, want tegen zo'n zwak Vitesse kun je eigenlijk niet slecht spelen. Daarnaast vind ik Haller helemaal niet zo goed en mist hij zijn enige kans die je als spits gewoon moet maken.
En niet te vergeten een langspeelplaat. Ik weet direct weer waarom ik normaal gesproken dit soort topics vermijd. Wat een bullshit en negativiteit komt hier voorbij. Het staat verdomme 5-0 tegen een subtopper.
Wel duidelijk na vandaag en gisteren wie voor de eerste en tweede plaats gaat. De rest speelt voor de kruimels .
Haller had er 3 kunnen maken, zonde
Het valt me op dat Berghuis redelijk vaak wordt overgeslagen (ook in de vorige wedstrijden). Opvallend aangezien we allemaal weten hoe goed hij kan voetballen
Valt me ook op inderdaad. Moet echt nog onderdeel van het team worden.
heeft misschien te maken met automatismen en looplijnen? komt vast wel goed
Commentator denkt dat de scheids misschien wel af fluit voordat de 90 minuten zijn gespeeld. Man man wat een niveau.
Haller mist nu weer een kopkans op aangeven van Tagliafico, hij kopte hem ruim naast het doel. Eerder hielp hij ook al die kans die Antony hem schonk om zeep. Houten klaas.
Heb je gezien hoe die bal kwam? Probeer jij die er eens in te koppen.
Jij probeert echt alles goed te praten wat over Haller en Labyad gaat. Valt totaal niet meer serieus te nemen. Elk puntje van kritiek over 1 van beide ben je er als de kippen bij.
Dat mensen kritisch zijn op beiden is vokomen logisch.
Haller kan een hattrick aan omhalen maken en nog zal hij kritiek krijgen. Zelfde met Labyad, het zijn echt pispalen geworden ofzo. Kritiek hebben is een ding, maar echt alle "slechte" momenten bij zowel Haller als Labyad worden zo ontzettend uitvergroot, dat we de goede dingen weer vergeten. Haller speelde prima vandaag, combineerde lekker mee en heeft een assist. Jammer dat hij geen goal heeft gemaakt, maar de ballen die die kreeg waren ook niet makkelijk
Schuurs is wel een legendarisch slechte kopper voor iemand van zijn lengte.
Haller stond er beter voor hoor, just saying..