Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
UEFA Champions League
Datum:
Dinsdag 6 april 2021
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
O. Hațegan
Stadion:
Etihad Stadium (Manchester)
Toeschouwers:
0
34775186555
0 stemmen
0 stemmen
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Manchester City Borussia Dortmund
- Ederson Santana de Moraes M. Hitz
- Kyle Walker M. Hummels
- Rúben Dias M. Akanji
- João Cancelo Mateu Morey
- John Stones Raphaël Guerreiro
- Philip Foden E. Can
- Ilkay Gündogan Mahmoud Dahoud
- Rodri J. Bellingham
- Kevin De Bruyne A. Knauff
- Bernardo Mota Veiga de Carvalho e Silva Marco Reus
- R. Mahrez E. Haaland
-
Gabriel Fernando de Jesus
G. Reyna
-
T. Delaney
-
T. Meunier
-
19' K. De Bruyne 1 - 0
-
29' E. Can
-
37' J. Bellingham
-
59' Bernardo Silva
-
63' G. Reyna
-
63' A. Knauff
-
81' T. Delaney
-
81' M. Dahoud
-
81' T. Meunier
-
81' Mateu Morey
-
84' M. Reus 1 - 1
-
90' P. Foden 2 - 1
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Phil Foden schiet kansenmissend Man City in slotfase alsnog naar zege

Manchester City heeft dinsdagavond in de slotfase het duel met Borussia Dortmund in de kwartfinale van de Champions League alsnog gewonnen. De Engelsen kregen in de 84ste minuut de gelijkmaker van Marco Reus te verwerken, maar antwoordden met de winnende late treffer van Phil Foden: 2-1.
Lees verder
SeizoenClubW






Nathan Aké maakt zaterdag langverwachte rentree bij Manchester City
Nathan Aké maakt zaterdag zijn rentree bij Manchester City. De verdediger verschijnt aan de aftrap van het duel met Leeds United in de Premier League. Aké kwam niet meer in actie...Lees verder
Eindelijk eens geen gekke opstelling van Pep in de play-offs van de CL. Foden in de basis ben ik vooral super blij mee, die jongen is in een geweldige vorm. De bank ziet er weer sterk uit, hopen dat we de 0 houden en minimaal 3 goals maken tegen dit Dortmund.
Geen gekke opstelling? Ze spelen zonder een spits.... terwijl je Sterling, Jesus en Aguero op de bank hebt. Ik snap er niks van
Sterling is uit vorm, Jesus is nooit goed geweest en Aguero was ook niet top afgelopen weekend. Dit is gewoon een prima opstelling.
Jesus is na Mbappe de 2e meest scorende U25 speler, maar hij is nooit goed geweest?
13 goals in 31 wedstrijden dit seizoen en ontelbare missers. Dit is toch duidelijk een spits die niet goed genoeg is voor city als je naar hun niveau kijkt. Als je dat niet wil zien dan houdt het echt op...
Hahah. Sommige mensen roepen er maar op los zonder enige wedstrijden te kijken. Lachwekkend. Hou dan gewoon je mond als je nooit een wedstrijd van City hebt gezien met Jesus.
Denk dat city deze wedstrijd gaat winnen, dortmund hun achterhoede plus keeper is het toch net niet voor me. Laat me graag verassen mocht het anders zijn!
Wie is die Knauff van Dortmund op rechtsbuiten? Nog nooit van gehoord/gelezen en ineens een basisplaats in zo’n belangrijke wedstrijd.
Jong talent, heeft het leuk gedaan paar wedstrijden die hij inviel.
Heeft Burki zijn basisplaats verloren?
Al een hele poos eigenlijk.
Speelde de laatste tijd niet heel sterk.
Nou laat het maar zien Haaland.
Hoe langer het wordt uitgesteld dat City en/of PSG de CL winnen hoe mooier, dus Go Dortmund
Hup voor de Duitse chemie suikeroom, boe voor de Arabische olie suikeroom!
Inderdaad, een wezenlijk verschil
Hopelijk gaat Dortmund eruit. Een club die het Duitse voetbal kapot maakt zonder ooit iets te winnen.
Grapje denk ik? Volgens mij maken clubs als Leipzig en Bayern (die elke keer de beste spelers koopt van andere clubs) het voetbal kapot. Dortmund wint weliswaar niet veel, maar speelt met (wellicht deels gekocht) talent.
Dit terwijl ze spelen tegen een city dat net als psg het voetbal kapot maakt door hun onmetelijke kooplust en absurde salarissen.
De ironie
Voetbalseizoen, ik ben het niet eens met mmahsayar, maar Dortmund is ook koning in het kopen van de beste spelers in de BL. Zou zeggen kijk alleen van de afgelopen 5 jaar al op transfermarkt
Je hebt gelijk. Dortmund doet er inderdaad ook flink aan mee. Maar er zitten in ieder geval veel jonge gasten tussen. Dat kan je dus bij in ieder geval Bayern niet echt zeggen. En Leipzig is vooral plastic, net zoals city, psg.
Eindelijk weer eens een goede opstelling innde CL. Nu moeten de spelers hun vertrouwen en volwassenheid laten zien om niet weer als bange jochies uitgeschakeld te worden. Een goed spelend City zou het ver kunnen schoppen.
Is dit een leukere wedstrijd? Real-Liverpool is tot nu toe matig.
Nog geen walk over van City maar toch is het éénrichtingsverkeer
Ben benieuwd naar Knauff. Hij komt iig vrij atletisch en behendig over tot nu toe
Waar is reyna spleet niet meer veel. opvallend was vorige seizoen eigenlijk doorgebroken soort van en is nu niet eens boven die klauff
Goed uitgespeeld zeg.
Zet de scheids zich daar af op een Borussia verdediger??
Wat is hij weer in vorm. Zelf opgezet en afgemaakt.
Prima goal, heerlijke actie van KdB
Hahaha wat is dit joh????
Haha Jezus Mina het zal wel weer een Spanjaard zijn, wat een trieste actie om naar je gezicht te grijpen zeg
En Rodri niet
Ja, maar het was Rodri.
Rodri is toch een Spanjaard??????
Lijkt me te licht voor een penalty
Hij wordt toch helemaal niet in zijn gezicht geraakt?
Geef dan die clown van City een gele kaart. Wat een irritante spelers bestaan er toch ook in de voetballerij.
Wordt totaal niet aangeraakt, gewoon echt collega's naaien
Dit is toch naaierij van de bovenste plank. Deze clown moet geel krijgen zodat dit soort misselijke gedrag een halt toegeroepen wordt.
Rodri Geel geven voor die schwalbe
Vond het zelf een penalty, schopt zomaar de knie zonder dat de bal er is. Ookal grijpt de speler naar zn gezicht.
Nee de bal stuit door en hij wilt m met z'n hak raken, Rodri komt daar meer tegen in en doet alsof hij in t gesicht word getrapt.
Can steekt gewoon zomaar zijn voet in de lucht, terwijl Rodri de bal aanneemt. Mist compleet de bal, Rodri stelt zich enorm aan maar Can speelt nergens ook maar iets van de bal.
Is dit geen hands van Rodri? Een penalty is het zeker niet.
Hier moet je die Rodri geel voor geven, wat een idioot. Stel je voor dat er geen VAR is zeg, dan geeft deze droeftoeter hier gewoon een penalty voor. En nu heeft Can geel voor volkomen terecht zeiken en trekt hij hem niet in.
Daar wordt de scheids behoed voor zijn tweede grote fout
Dit is toch geen pingel, zeker als je het hele moment door haalt. Nooit een pingel
En die kaart blijft staan??
Zal je zien dat Can straks een tweede krijgt.
Can kreeg geel vanwege het zeiken als een klein kind niet vanwege de overtreding
Met dat 'zeiken' had ie toch achteraf een puntje..
Een gele kaart, mag je niet meer intrekken op basis vd var. Was het een rode kaart dan mocht het wel. Dat zijn de regels en ik denk dat de scheidsrechter, dat duidelijk probeerde te maken.
Nooit een penalty! Dit is waar VAR voor bedoeld is.
Can zijn gele blijft, maar rodri komt eraf zonder een gele... goed gedaan ref!
Waarom wordt die gele kaart niet ingetrokken.
Omdat hij geen geel kreeg voor de overtreding maar vanwege zijn zeiken tegen de scheids
Die scheids is niet best bezig...
En het wordt maar erger..
NOU VARRRR! Dit is verdomme helemaal niks man!
Waar is die Roemeens klapjoker mee bezig joh??? Dit is echt schandalig
Wordt Dortmund weer genaaid,
Dat was dan weer totaal geen vrije trap, compleet geldig..
Mijn hemel Ederson wat doe je. Je hebt geluk dat deze scheids verschrikkelijk is want dit was 100% 1-1
Is gewoon eerder met zijn voet bij de bal. Wat een prutser die scheids
Waarom grijpt de VAR dan niet in? Ik snap daar helemaal niks van
Omdat de scheids niet liet doorspelen en meteen floot dan kan de var niet gebruikt worden
Die Ederson is uiteindelijk toch gewoon een clown. Maakt zo veel fouten.
Een beetje scheidsrechter laat het doorgaan en fluit na het doelpunt.. Je hebt tenslotte var. Dan stond het 1-1
Ik zeg dit niet snel, maar het is wel duidelijk wie er door moet...
Scheids mogen ze ook ontslaan, hoe kun je dit nou afkeuren
Wat een mafkees die scheids.. laat het dan even doorgaan!? Nu maak je de wedstrijd kapot..
Wat een belachelijke scheidsrechter! Waarom fluit je onmiddellijk? Wacht eens tot de positie voorbij is...
Vermoede van dit, sjongejonge waarom fluit die voor dat de bal er in ligt? Nu kan er geen VAR check komen.
Is deze scheids naast het Etihad geboren ofzo? 100% doelpunt! Wat er met de kaart van Can is gebeurt weet ook niemand.
Wat wordt Dortmund hier allemachtig hard genaaid. Als die scheids gewoon wacht tot de bal in het doel licht kan de var er nog naar kijken
Wat wordt Dortmund hier allemachtig hard genaaid. Als die scheids gewoon wacht tot de bal in het doel licht kan de var er nog naar kijken
Bellingham raakt gewoon eerste de bal. Nooit fout.
Die scheidsrechter fluit waardeloos. Ik hoop niet dat hij z'n fouten straks probeert te compenseren.
Wat is die var aan het doen?? Dit slaat toch echt helemaal nergens op zeg. Hoe kan je hier nou niet ingrijpen
Var mag hier niet ingrijpen omdat de scheids te snel floot dat zijn helaas te regels
Was ik niet van op de hoogte. Dan is het echt onvergeeflijk dat die scheids al zo vroeg fluit als je een VAR hebt.
Ja dat klopt. Scheids had gewoon moet wachten
Var mag niks doen omdat de scheids floor voordat de bal jn het goal zat
Deze scheids is echt een van de grootste aanfluitingen die we de laatste tijd gezien hebben. Deze man mag nooit meer een dergelijke wedstrijd fluiten. Schande
Zo hé, daar wordt Dortmund even flink genaaid.
Ik word helemaal gek hier. Dit meen je toch niet!!!! Kom op zeg.
Haal die scheids van het veld man. Keer op keer komen ze bij de UEFA met van die koekenbakkers aanzetten. Gewoon schorsen zo’n vent.
Zijn assistent, betrokken bij het opstootje in Parijs destijds, staat 'gewoon' weer langs de lijn...
Maar die bleek uiteindelijk toch niets verkeerds te hebben gezegd toen? Althans in de zin van racistische bejegening.
Waarom grijpt de VAR hier niet in? Is toch gewoon een grove blunder van Ederson, niets meer dan dat?
Omdat de scheids fluit voordat er gescoord is.
Vandaar, dank je!
Omdat die domme ref heeft gefloten voordat de bal erin was gegaan! Daarom mag var niet ingrijpen....
Ja onzin toch eigenlijk want hij kon die bal erin wandelen, echt triestig zo een arbitrage
Inderdaad het verpest gewoon de wedstrijd!
Schandalig. Waarom heb je dan een Var. 100% goal.
Dat zijn blijkbaar de regels.. ook vanachter een stoffig tekentafeltje bedacht
Ja, het is dan een immense blunder van de scheids om niet even te wachten. Zo zonde.
Omdat er al was gefloten voordat hij scoorde, als hij tenmiste liet scoren. Kon de var er wat tegen doen. Gewoon slechte inzicht van die scheids, je moet toch weten dat de var het nog kan terugdraaien, mocht het toch wel een overtreding zijn
Wat gebeurde er net met de var jongens?
Deze scheids weet echt niet waar hij mee bezig is. Geel Emre Can maar geen penalty. Net fluiten voordat de speler scoort, zodat de var er niet naar kan kijken. Laat dan tenminste doorspelen, je kan het altijd nog terugdraaien.
Een van de grootste fouten die ik ooit heb gezien in de CL dit, werkelijk schandalig.
Dan kijk je nog niet heel lang CL. Herinner me nog goed een 100% handsgoal van Tottenham tegen City in de laatste minuut waardoor City werd uitgeschakeld.
Dit is zo'n pijnlijke fout dat je er bijna om moet lachen.
Waar sloeg die kaart van Bellingham op? Waar sloeg die kaart van Can op? Waarom werd de 1-1 afgekeurd? De scheidsrechter heeft een vakantie naar de Emiraten gekregen
En waarom zit de scheids voorafgaand aan de 1-0 aan een Dortmund speler?
Wat een idioot die scheids, klaag er niet om maar dit slaat alles. Wat een fout zeg, als Bellingham gaat liggen kan je Ederson rood geven. Onervarenheid denk ik.
Ik begrijp niet dat ze een Roemeense scheids in zo een topaffiche laten fluiten. UEFA is gewoon een lachertje foei foei
Wat is er mis met een Roemeense? Beetje discriminerend he
Deze wedstrijd laat zien hoe corrupt het voetbal eigenlijk is. Onwerkelijk wat hier weer gebeurd.
Een regelrechte schande echt waar!!! Hoe durft deze scheids überhaupt te fluiten voordat bellingham heeft gescoord???
Match-fixing. Het vermoeden van match-fixing... nee maar dit slaat allemaal nergens op. Ik voorspel nog wel een penal voor Man City (ze hoeven alleen maar in de 16 te gaan liggen), want hij wilde hem net al wel héél graag geven. Was eerder geel voor simuleren. En dan Can nog steeds geel? Zit er dik in dat er nog wel een rood kaartje komt indien nodig. Glaszuiver doelpunt dan nog afgekeurd zonder enige plausibele verklaring... nogmaals, het is maar een vermoeden. Maar, man, wat een onrecht.
Ohjah en dan kreeg Bellingham ook nog geel... het ligt er wel heel dik bovenop dat de scheidsrechter de noodgreep van een rode kaart mogelijk houdt.
Nou nou, Rodri wordt wel geraakt op z'n knie. Slaat natuurlijk nergens op dat die naar z'n gezicht grijpt. Dat is nergens voor nodig, als die slim is grijpt die naar z'n knie. Snap ook niet dat Can een gele kaart heeft, die moet je dan ook seponeren. En wat betreft Ederson, schandalig van de scheids.
Ik denk dat de gele kaart voor protesteren is.
Hopelijk wordt het de tweede helft beter. Is een mooi affiche en wordt nu ontsiert door een onbegrijpelijk opererende scheidsrechter.
Ik kijken de wedstrijd zonder commentaar, bij Ziggo op interlingua. Wat een genot!
Nou ipv 1-1 staat het 1-0. Fluit dan gewoon niet en kijk achteraf, dan kun je altijd nog beslissen, gek.
Wat een haat richting city omdat de scheidsrechter faalt.
Ik zie vooral een shitload aan commentaar op de scheids (terecht zo te lezen) maar echt totaal geen "haat" richting City.
De haat gaat richting de scheids. City mag in de handen klappen dat het 1:0 blijft.
Valt wel mee hoor. Tis meer richting de scheids wat 100% terecht is
Valt City niks kwalijk te nemen, de scheids daarentegen. Dat is gewoon schandalig.
Waar lees jij 'haat' richting city? De scheids moet het ontgelden, niet de club(s).
Oliegeld vs. fatsoenlijk beleid. Resultaat: matchfixing.
Pardon?
De hele wedstrijd, nee de hele tie is geconditioneerd nu.
Van mij had de goal ook goedgekeurd mogen worden. Maar fluit hij niet omdat hij misschien denkt dat Bellingham met gestrekt been in komt?
Dit is toch geen gestrekt been man! Dat been is echt niet hoog. En ookal is zijn been 10 meter hoog! Wacht gewoon tot je fluit zodat de VAR het kan nachecken
Je hoort mij ook niet zeggen dat het gestrekt been is toch? Maar ik gok zo dat de scheids wel zoiets gaat zeggen. Anders valt het helemaal niet te verklaren.
Fluit die ook voor maar met de var laat je dit uitspelen en beoordeel je na de de tijd, dit is een Hele grote fout die niet gemaakt mag worden
Dat hij de VAR had moeten afwachten lijkt me duidelijk. Jammer voor de wedstrijd ook.
Die Roemeen is zo slecht. Neigt naar corruptie.
Het wordt tijd dat scheidsrechters op gaan treden tegen de vieze spelers die er enkel op uit zijn om de tegenstander een gele of rode kaart aan te smeren. Dat hij de kaart voor Can laat staan is tot daar aan toe maar het naaigedrag van Rodri moet ook bestraft worden met geel. Elk weekend zie je het gebeuren en er zijn weinig tot geen scheidsrechters die er iets aan doen.
Hoewel de scheidsrechter dramatisch fluit zijn de twee gele kaarten geloof ik voor het protesteren. Hoewel het protesteren in mijn ogen terrecht was, snap ik eenigzins wel dat die niet terug word gedraaid.
2e geel werd helemaal niet geprotesteerd. Meneer interpreteerde het toneelspel vd keeper als zijnde geraakt door een gestrekt been dus geel. Deze man gaat vandaag nog rood trekken waarvan iedereen denkt, wat doet die man nou weer?
Ik denk dus na de grove fout van de scheids dat hij gaat overcompenseren en dat BVB een makkelijke penalty krijgt in de tweede helft.
City staat voor maar speelt niet goed. Zoals altijd in de CL ligt het tempo veel te laag. City kan Dortmund proberen te killen door een hoog tempo te gaan spelen wat ze bij vlagen wel deden. Dortmund doet het tactisch goed. Ze maken het City lastig om op te bouwen op het middenveld zodat ze makkelijk kunnen omschakelen. Dit is nog lang niet gespeeld
Vraag me af wat Pep de spelers zegt voor een CL wedstrijd want dit is gewoon een van de slechte wedstrijden van dit seizoen voor City, loopt totaal niet.
Gewoon de scheids wisselen in de tweede helft. Deze man mag nooit meer in de CL fluiten.
Heeft niks met city of match fixing te maken man, scheidsrechters doen dat vaker er moeten regels op verzonnen worden. Zoals de vermeende overtreding van bowen op Thiago Silva waar die m niet eens raakte, of weer bowen tegen ait nouri van wolves
Wat probeert jack gelder nou leuk te doenn. Mulder heeft gewoon volkomen gelijk in wat hij zegt
Waarom zijn er zoveel mensen die de nadruk erop leggen dat hij Roemeens is? Neigt naar racisme
Omdat Roemenen een verleden met omkoping hebben. Maar dat is geen racisme. Roemenen zijn namelijk geen ras.
Matchfixing is ook zwaar overdreven he. Het is gewoon een hele slechte scheids die een hele grote fout maakt. City heeft hier natuurlijk niets mee te maken.
Daar was Haland, jammer dat ie hem niet maakt maar dat is wel zijn wapen, wat is hij dan snel en sterk. Ongelofelijk!
Als je Ruben Dias kan aftroeven, ben je echt een goeie.
Natuurlijk dias de beste verdediger ooit.
Dit was ook wel een overtreding van Haaland mer zijn rechterarm. Eerlijk is eerlijk.
Mark my words! Penalty BVB in de 2e helft
Haaland is wel echt een klasse apart op zulke momenten
Ik ben vooral verbaasd dat het in het voordeel is van City, normaliter is zoiets in het voordeel van Real Madrid
Haha kon je het weer niet laten nee? Volwassen hoor.
Wat is die emre can ongelofelijk slecht zeg echt een wonder dat hij bij topclubs terecht blijft komen, bij Liverpool was hij al niks, bij juve was hij minstens net zo slecht en ook vanavond is het verschrikkelijk!!!
Oké, geen match-fixing dus. Gewoon een hele gare scheids.
Komop City, tempo moet veel hoger. Waarom spelen we zo verschrikkelijk slecht vandaag...
Had erin gemogen
Wat speelt Can slecht zeg
Emre can kan totaal niet mee op dit niveau
Ja het is echt verschrikkelijk, bij het kleinste beetje druk of pressing raakt hij helemaal in de stress terwijl hij juist op de positie staat waar die rust zo belangrijk is. Het is alsof Dortmund met 10 man speelt!!!
Vgm is dit nog altijd geel scheids. Man wat een niveau
Lekker Reus!
Jaaaa heerlijk dit!!!! Ik vind man city maar een saaie club
Wat vind je er saai aan dan? Vind ze bijna altijd wel leuk voetbal spelen en mooie spelers hebben. Qua historie natuurlijk wel minder en door geld groot geworden
Hahaha saaie club? Even serieus. Misschien mag je blij zijn dat er een team is die week in week goed voetbal op de Mat legt. Of wil je lekker ploegen zien die de bus parkeren. Dan snap ik t wel
Ik doel vooral op de achterban, vindt het echt een zieloze club zonder passie, daarvoor wil ik je graag naar dit filmpje verwijzen!! https://youtu.be/khj22xR70rw
Yesssssss, lekkere bal van Haland. Heerlijk REUSSSSSS😍
Waarom is onze slechtste wedstrijd van het seizoen altijd in de playoffs van de CL...
Kijk nooit City, maar hoe is dit de favoriet voor de titel ? Vind het niks speciaals..
Als je nooit kijkt lijkt het me ook vrij onmogelijk om een mening te vormen. Vandaag is het niet zo goed, maar het is niet voor niets de favoriet. Het is alleen de vraag of ze ook kunnen presteren als het moet in de Cl.
Wat lekker dit, die uit goal is iedergeval te pakken
Yes! Lekker Reus! Krijgen nu een hele boeiende return. City overtuigt mij helemaal nog niet zo
Oof lekker hoor reus!
Ze spelen niet slecht. Maar maken niks af. Phoden totaal niet scherp. Dortmund 2e helft niks laten zien. Maargoed, city gaat gewoon door
Tijd voor een nieuwe tv denk ik?
Kan toch niet anders dat dit onderhand een mentale blokkade is. Seizoen na seizoen zo veel slechter in CL dan PL haha
Bammm 2-1. Zo terecht!
Hehe Foden, na 3 100% kansen eindelijk een goal.
Aaii zuur man..
Pfff nou volgende week zonder can spelen en dan geef ik Dortmund wel een kans!!
Kon Dortmund niet kijken i.v.m. de beslissing van SBS om de wedstrijd uit te zenden waarin een Nederlander speelt. Hoe speelden Haaland en Bellingham in deze wedstrijd?