Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
UEFA Champions League
Datum:
Dinsdag 20 oktober 2020
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
Antonio Mateu
Stadion:
Parc des Princes (Paris)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Paris Saint-Germain Manchester United
- K. Navas David de Gea
- Presnel Kimpembe A. Wan-Bissaka
- A. Florenzi Luke Shaw
- Layvin Kurzawa Axel Tuanzebe
- A. Diallo Victor Lindelöf-Nilsson
- Danilo Pereira Alex Telles
- Ander Herrera Fred
- I. Gueye Bruno Fernandes
- Ángel Di María S. McTominay
- K. Mbappé Anthony Martial
- Neymar Marcus Rashford
-
M. Kean
Paul Pogba
-
Rafinha
D. van de Beek
-
C. Dagba
D. James
-
M. Bakker
-
Pablo Sarabia
-
23' Bruno Fernandes (penalty) 0 - 1
-
34' Neymar
-
36' S. McTominay
-
46' I. Gueye
-
67' P. Pogba
-
55' A. Martial (eigen goal) 1 - 1
-
67' Alex Telles
-
78' Rafinha
-
72' A. Tuanzebe
-
78' Ander Herrera
-
79' C. Dagba
-
79' A. Florenzi
-
86' M. Bakker
-
84' Danilo Pereira
-
86' L. Kurzawa
-
86' Pablo Sarabia
-
86' Á. Di María
-
88' D. van de Beek
-
87' M. Rashford 1 - 2
-
88' Bruno Fernandes
-
88' D. James
-
88' A. Martial
-
90' M. Kean
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Rashford legt PSG het zwijgen op na ongelukkig moment Martial

Manchester United is het nieuwe Champions League-seizoen van start gegaan met een 1-2 overwinning op bezoek bij Paris Saint-Germain. In Parijs kwamen de bezoekers op voorsprong vanaf elf meter, waarna de stand op gelijke hoogte werd gebracht door een eigen doelpunt van Anthony Martial.
Lees verder
SeizoenClubW






Neymar sneert: ‘Ik wilde niet provoceren, het lot bepaalde dat hij daar stond'
Na het laatste fluitsignaal van het duel tussen Paris Saint-Germain en Bayern München (0-1) in de kwartfinale van de Champions League vlogen Neymar en Leandro Paredes elkaar in de armen voor...Lees verder
Wrm weer geen vd beek kansloos deze man
Waarom wel?
Ik begrijp de keuze vandaag ook zeker wel met mc tomminay heb je op papier een betere verdediger. Wat je nodig gaat hebben tegen PSG. Helaas voor vd Beek heeft hij Bruno Fernandes voorzich. De keuze voor Fred begrijp ik wel kwa ervaring is hij belangrijk. Alleen zie ik zelf liever vd Beek voor 1 van de 2 meer voetbal in de ploeg.
Ik begrijp de keuze vandaag ook zeker wel met mc tomminay heb je op papier een betere verdediger. Wat je nodig gaat hebben tegen PSG. Helaas voor vd Beek heeft hij Bruno Fernandes voorzich. De keuze voor Fred begrijp ik wel kwa ervaring is hij belangrijk. Alleen zie ik zelf liever vd Beek voor 1 van de 2 meer voetbal in de ploeg.
Omdat hij aamvallend veel brengt
Omdat Fernandez 3 klassen beter is
Waarom zou vd beek er wel moeten staan? Ik vind het maar een slechte aankoop. Past perfect in het systeem van Ajax maar bij ManU past hij totaal niet. Lijkt me ook handig dat hij snel vertrekt en een club zoekt waar hij wel in het systeem past. Anders gaat hij kostbare jaren van zn carrière weggooien
Ze kopen hem toch? En Donny koos voor Manchester na een goed gesprek met de trainer. Vervolgens krijgt hij nooit de kans.. lekker dan.
Maar ze kopen hem niet voor in de basis, al helemaal niet in de CL tegen Psg. Donny gaat straks in de beker zijn minuutjes wel meepikken met het overvolle speelschema van de PL clubs i.c.m. wat invalbeurten in de competitiewedstrijden waarschijnlijk.
Hahaha waarom WEER geen vd beek moet voorzich spreken toch. Hij is derde keus, en is enkel gehaald voor de breedte.
Ik ben benieuwd naar deze wedstrijd. Een herhaling van 2 (?) jaar geleden waar de jonkies het afmaken? ICI C’EST MANCHESTER!!!
Jammer dat Bakker het vertrouwen niet krijgt. Heeft het toch goed gedaan en Kurzawa is nou ook niet fantastisch.
McTominay had in mijn ogen op de plek van Tuanzebe moeten spelen. Daarnaast ook gewoon een middenveld van Pogba, Matic en Bruno in plaats van Fred en dan McTominay
Matic heeft de snelheid niet en vertraagd het spel enorm en Pogba is totaal niet in vorm.
Het is één ding om tactisch te zijn en weet ik veel wat, maar om je zo op te stellen in de CL waar je elk seizoen zo hard om vecht is best treurig.
Dit is de beste manier hoe United zich kan opstellen tegen een topteam. Gewoon de boel op slot gooien loeren op de counter. Hebben ze vorig jaar genoeg punten mee gepakt en dat precies met deze opstelling alleen speelde Williams en Maguire in plaats van Telles en Tuanzebe. Met een 4 3 3 ga je over gelopen worden en waarom veranderen van een systeem waar je vaak wint tegen de topteams?
Het is gewoon triest, als dit zijn enige manier is, is het geen United trainer.
Heb alleen bij OGS niet het idee dat hij iets van tactiek snapt. Probeert nu dit, maar of er echt een gedachte achter zit vraag ik me af.
Misschien moet Donny maar lekker terug naar Ajax, waar hij wel gewaardeerd wordt.
Supersub bij een club als United is ook niet verkeerd. Kijk naar Ole. Als vd Beek een vergelijkbare carrière als hem kan opbouwen dan heeft hij het uitstekend gedaan.
Supersub? Een middenveld met Pogba (controlerend), v/d Beek (controlerend) en Ferandes heeft gewoon uitstekende synergie tegen Psg. Helaas heeft Ole daar de ballen nog niet voor gevonden.
Dan speel je met 3 aanvallende middenvelders. Ik weet niet of het je is opgevallen, maar zelfs als United met Matic speelt als verdedigende middenvelder achter Pogba en Fernandes dan wordt United vaak al zwaar overlopen op het middenveld. Als je vd Beek op de plek van Matic zet dan wil je gewoon verliezen.
Daarom zet ik er (duidelijk) achter dat ze een controlerende rol dienen te functioneren. Donny heeft hier bij Ajax gewoon uitstekend gespeeld en Pogba kan het ook, dan heb je tenminste voetbal in je team.
Donny in doel meegeven dat hij een doelmannende rol moet vertolken gaat je nog steeds geen 0 doen houden hahaha
Accurate vergelijking, volgens mij geef ik ook aan dat hij in die rol kan spelen en waarom dat zo is. Als je dan toch lollig gaat doen kan je op zijn minst lezen wat er staat.
Wordt van dat middenveld van PSG ook niet bepaald vrolijk.
Hier nog een. Voor een beoogde topploeg is dit toch echt een zeer triest middenveld..
Vind dit de meest logische opstelling met de beschikbare spelers. Als je de aanval van PSG neutraliseert stelt het niet heel veel meer voor. Het middenveld controleren met McT en Fred en daarachter de linie van 5. Zin in! Hopelijk mooie “gevechten” tussen AWB en Mbappe. En ben heel benieuwd of Telles in zijn eerste wedstrijd al meteen voor dreiging kan zorgen met Rashford aan de rechterkant. Snap overigens die paniek reacties nier dat VDB niet start. Alleen over Bruno kan ie vandaag starten en dat gaat gewoon niet gebeuren. Komen nog genoeg wedstrijden (ook in CL) waar er ruimte voor ‘m is. En het is wel lekker om met hem wat CL ervaring te kunnen inbrengen indien nodig.
Jij snapt het tenminste wel.
Benieuwd naar Telles zeg! Is gewoon de 1e back van het Braziliaanse elftal als ik me niet vergis. Wat flair en een goede voorzet is wel iets dat United kan gebruiken aan de linkerkant, ondanks dat ik vind dat Shaw het prima heeft gedaan de afgelopen 2 jaar.
Laat me raden, PSG kliekje willen graag revenge nemen op Man U.
Nou een beetje meer lef op het middenveld had niet verkeerd geweest voor PSG. Mijn hemel daar wordt je droevig van zeg.
Heel onopvallend maar waar is Marquinhos
Wat een vreselijk shitt shirt heeft united..
Nieuwe bijnaam: 'de Zebra's'
Mis wel echt de tijd dat Barca en United even bepaalde wat er in Europa gebeurde. Jammer om te zien dat United zo moet voetballen maar het is goed te begrijpen. Hoop dat ze snel weer terug gaan naar hun oude vorm en status. Voor mij toch wel de mooiste club van Engeland.
Deze shirts..... je moet er maar op komen als designer en vervolgens niet op staande voet ontslagen worden, dit slaat echt alles
United heeft gewoon meer voetbal in de ploeg dan dit PSG met dat verschrikkelijke middenveld.
Dat MU heeft ook wel een aardig reservebankje... Mijn God!
Daarintegen ziet de basis er matig uit
Bissaka is zo'n heerlijke speler in dit soort wedstrijden. Mbappe gaat er niet vaak langs komen.
Hahah lekker. United voorsprong?
nooit een pingel
Mannelijk voetbal in Engeland? En dan zo neergaan als een zwaan... trieste bedoeling...
Nou, Capitan....laat maar zien.
Weee misser keertje oke, maar dit
niet heel goed ingeschoten...
Nu wel?
nog steeds niet eigenlijk, gelukkig koos de keeper de verkeerde hoek
Hahahaha
Fernández met een zebra sprong..
Is wel een strafschop, maar niet heel consistent gefloten met hoeveel hij voor de rest door laat gaan.
Hahaha, wat een dramatische strafschop
Ja dat krijg je met zo'n waardeloos huppeltje. Nu iedereen hem doorheeft is het volledig kansloos.
Idd, zou je beetje af moeten wisselen, soms hupje, soms meteen schieten, of 2 hupjes, laat het maar verassend zijn.
Jezus wat een idiote strafschop. Zelden zoiets vrouwelijks gezien op een voetbalveld, zelfs neymar op zijn best is er niks tegen
hebben we even geluk haha
Even? Jullie hebben altijd geluk met penalty's
Brunooo nu dan toch
En dan mag ie nog een keer... veel teveel in bescherming genomen. Schandalig hoor.
Hoezo?
Leg eens uit?
Bruno hapert non-stop in zijn aanloop. Dan gaan ze vervolgens de keeper millimeterwerk aanrekenen. Dat is gewoon krom. Bruno kan nu bewust zijn aanloop dusdanig verpesten dat de keeper nagenoeg altijd te vroeg van de lijn komt of vastgenageld aan de grond staat. Lijkt me niet echt een heel eerlijk systeem. Daarom pleit ik ook voor een vloeiende beweging van de strafschopnemer en niet van dat ballerina gedoe.
Scheidsrechter 1, PSG 0
Wat een niveau weer scheids
Nu heeft Bruno geluk, maar waarom steeds dat domme hupje?
Voelt zich echt een zebra in dat shirt
United wordt echt altijd geholpen hoor. Vorige penalty is gewoon naaiballerij.
Stel je niet aan man. Duidelijke penalty en alles volgens de regels.
Ben het wel eens met de penalty, niet met het overnieuw nemen.
Keeper wordt gewaarschuwd niet te vroeg van de lijn te komen en komt vervolgens overduidelijk te vroeg van de lijn. Overduidelijke correcte beslissing die volledig in lijn met de regels is.
Ik juist andersom, haha
Als zo'n idioot hupje mag kan je als keeper niet eens op je lijn blijven staan. Als je dat wel doet kan je nooit meer op tijd zijn. Dat hele hupje moet worden afgeschaft. In een vloeiende beweging en klaar.
Wat een onzin, dit was gewoon een penalty en Navas kwam te vroeg van zijn lijn, dus opnieuw nemen. Als een bal zo’n klein stukje over de lijn is telt het toch ook als doelpunt, dan zeg je ook niet dat het maar weinig scheelt.
Mazzelen Bruno. Maar goed, duidelijk te vroeg van de lijn.
Die keeper is toch duidelijk over de lijn? 100 procent terecht dat hij opnieuw wordt genomen.
is ook gewoon overduidelijk. Snap niet hoe je het er niet mee eens kan zijn
Penal had nooit genomen mogen worden vanwege de vallende zwaan. Daarnaast houdt hij tijdens de aanloop van de penal 2x in. Dat moeten ze snel verbieden want een keeper kan dan weinig.
Was gewoon een penalty, elke penalty die United krijgt is noooit een penalty met allemaal verschillende VAR's.. hoe zal het.
Die vallende zwanen spelen eerder bij PSG. Maar daar hoor ik jou niet over
Die situatie is er nu nog niet geweest. Als dat zo is straks, zeg ik precies hetzelfde. Maar ja, dat begrijp je denk ik niet.
Ik vond een penalty ook wel heel zwaar bestraft. Diallo raakt eerst de bal daarna de al duikelende tegenstander. Gezien het feit dat de aanvaller wel geraakt wordt zal de VAR dit niet gaan overrulen.
Volgens de regels mag dat ook niet. Het hoort in één beweging, maar ja daar kijken ze al jaren niet naar
Diallo raakte de bal helemaal niet. Martial laat hem op de buitenkant schoen lopen en draait weg. Diallo tikt hem aan en belemmerd Martial met zijn overtreding.
Wel terecht maar ik vind het maar een achterlijke regel. De keeper wordt zo wel heel kansloos bij een strafschop.
Uiteraard zeg je dat. Bruno hapert zo vaak in zijn aanloop dat je een keeper dit niet mag aanrekenen. Lijkt me trouwens een goede nieuwe regel als ze toch zo pietje precies doen. De strafschopnemer moet vanuit een vloeiende beweging de strafschop nemen.
Dat zou ik top vinden, mocht er toch een hup in zitten, direct affluiten en de bal aan de tegenstander.
Inderdaad. Keepers zijn bij 90% van de strafschoppen sowieso al kansloos. Laten we de aanvallende partij maar niet nog meer bevoordelen. Anders kan je net zo goed meteen de 1-0 noteren en de strafschop niet eens nemen. Scheelt tijd.
Makkelijk gegeven pingel en in twee instanties geconverteerd. Volgens mij is de keeper bij de tweede pingel wéér te vroeg van zijn lijn. Dat is dan toch wel een klein beetje dom.
Wat is eigenlijk het idee achter die hup?
Afwachten totdat de keeper al een hoek kiest.
Dat je ziet dat de keeper doet en dan rustig in de andere hoek
Als ik dat ga doen struikel ik uiteindelijk over de bal vrees ik. Ik denk dat meer nemers dit trucje gaan proberen. Hopelijk gaat dat ook af en toe hilarisch mis.
Nooit een penalty. Schandalig
Dat is gewoon overduidelijk een penalty, dat je dat niet ziet is jouw probleem.
Je houdt van vallende zwanen blijkbaar. Schandalige beslissing en wederom wordt United weer geholpen.
Martial wordt overduidelijk geraakt, man. Serieus. De scheids reageert meteen zonder te twijfelen, iedereen op het veld weet het. Maar jij, 4ever4ajax meneer de expert, gaat het ons verlichten met zijn mening.
Grapjas, ik zit hier neutraler in dan jij. En als het zo bij Psg net zo gaat zijn, zeg ik hetzelfde. Jij vast niet.
Ik heb met beide clubs niks. Kijk gewoon naar de herhaling en zwijg gewoon.
Salam, 4ever en ik vinden een strafschop overdreven/onjuist. Millonario vindt het wel een strafschop. Gelukkig ben jij wel heel erg overtuigd van jouw eigen expertise op het vlak van strafschoppen geven. Wellicht kun je ons een keer een cursus geven.
Ik heb niks met beide clubs, dus nice try. Kijk naar de herhaling en hou je stil.
Zwollywood038. De scheids vindt het een penalty, de VAR vindt het een penalty. De commentators vinden het een penalty. Amper spelers die protesteren op het veld. Nu jij terug, Zwollywood038?
Ik hoop niet dat je thuis zo reageert, redelijke dictator zo.... je hebt niet zoveel met een democratie hé? Jouw wil is wet...
Ik geef hierboven al ergens aan dat de VAR dit niet gaat overrulen omdat Martial in zijn vrijwillige val geraakt wordt nadat Diallo eerst de bal heeft geraakt. Dus niet een 100% geen strafschop. Het is alleen belachelijk dat dit "Volgens de regeltjes" een strafschop is terwijl Martial overduidelijk het contact opzoekt.
App reageert niet echt lekker. stand staat op 1-1 dan op 1-0 voor united.
Ten eerste raakt de verdediger van PSG totaal de bal niet en ten tweede is de keeper gewoon te vroeg van zijn lijn.
Martial meteen weer belangrijk. Volkomen terecht dat die bal opnieuw genomen moest worden natuurlijk. Zijn mensen de wedstrijd tegen Palace al vergeten toen de Gea te snel van de lijn kwam? United wordt geholpen my assssss.
De vallende zwaan van Martial had nooit een penal mogen zijn. De scheids helpt jullie daar enorm mee.
Kijk eens even beter gast. Wordt duidelijk in zijn knieholte getrapt. De verdediger zat ook volledig naast de bal.
Ogen in de broekzak zitten denk ik.
@AFC-BusyBabe: dan zeg ik precies hetzelfde. Doe niet zo triest man, ik heb helemaal niets met duiken van geen enkele speler.
Als je niet ziet dat Martial daar gewoon van achter aangetikt wordt dan is het niet best.
Nadat hij de bal speelt ja.
Pff eindelijk een keeper die slim is. Zo pak je ze. Even shocken doen alsof je de andere kant op gaat. Helaas opnieuw. Navas midden nu!!!
Wat een bullshit die Var, ongelooflijk pff
Mag dan iemand anders em nemen? (vast niet)
Was imo nooit een penalty. En ook nog over. Wat deed Navas dan fout, te vroeg gestapt?
Hij was van de lijn af, op het moment dat de bal werd geschoten. DAt is niet meer toegestaan én hij werd daar vooraf voor gewaarschuwd. Deed het overigens bij de tweede keer weer, volgens mij.
Volgens de kneuterige regeltjes terecht dat hij overgenomen moest worden.
Het zit psg weer niet mee tegen man united😅
Ten eerste raakt de verdediger van PSG totaal de bal niet en ten tweede gaat de keeper gewoon te vroeg van zijn lijn en dan is de regel penalty overnieuw.
Mensen die zeiken op de Var in deze situatie snappen er niet zoveel van. Dat je de regel van het uitkomen belachelijk vind is iets anders. De scheids fluit hier gewoon uitstekend.
Nee, de VAR had de 1e penal al moeten tegenhouden. Schande dat de vallende zwaan wordt beloond.
Goed toegepast, maar gebruik hem ook bij de schalwbes en geef martial geel.
Ik hoor je wel weer als United hem zo tegen krijgt.
Gast dat is laatst nog gebeurd tegen Palace...
Compensatie voor die andere goedkope penalty's.
Bakker is altijd beter dan een Kurzawa wat een nietsnut
Ole wordt trouwens opvallend vaak verweten een 'tactisch onbenul' te zijn voor een coach die in de topwedstrijden heel goed presteert.
Dit heeft toch niet met tactiek te maken? Als Kurzawa kan richten sta je al achter. En Spurs - United gemist? United komt tot nu toe vrij kwetsbaar over en heeft toch wat geluk gehad.
Tegen Spurs was een totale offday, en ik hoor nooit iemand over het feit dat United met 10 man speelde. United staat ook gewoon weer boven Spurs als ze de inhaal wedstrijd winnen. Veel gedoe over een hele slechte pot van United. United gaat nog veel mensen verbazen omdat ze kwalitatief beter zijn dan veel mensen denken.
Nu boven een team staan zegt nog weinig. Ik vind Ole tactisch niet bijzonder sterk.
Die pot tegen Spurs was geen uitzondering. Ze spelen al vanaf het begin gewoon echt matig en staan hier nu met geluk voor.
De Gea maakt tot nu een hele goede indruk, hopen dat hij de wedstrijd kan uitspelen zonder een fout te maken. Zou lekker voor hem zijn.
Dooie pot jeetje. Niet onlogisch natuurlijk gezien de confrontatie en aangezien het de eerste pot van de poule is
Axeeeeeeeeeeeel Tuaaanzebe pakt Mbappe even aan haha. Heerlijk talent ook!
Dat kan ik wel waarderen, gewoon geel voor mekkeren van Neymar.
In het dagelijks leven is de scheids leraar. Die weet wel hoe die met pubers om moet gaan
Kan niet zien of Tuanzebe de bal speelt
haha Neymar geel, prachtig.
goed verdedigd van Tuanzebe, echt een mooie ingreep
Is goed verdedigen het gebruiken van de handen?
Hoe is dit dan geen penalty
Duwde inderdaad wel opvallend veel met zijn handen, maar blijkbaar heeft de VAR het al beoordeeld.
Heerlijk! Een scheids die neymar geel durft geven voor zijn gek***
VAR momentje? Leek niet volledig correct (gezien de handen van Tuanzebe)
Mwa blijft een contactsport he, mag wel iets
Jij snapt het
Onzin. Duwen met je handen mag sowieso niet. Contractsport in de vorm van lichamelijke duels (schouders etc). Hoop dat je dat zelf ook snapt.
Ach, stelde weinig voor, maar tegenwoordig wil men overal een penalty voor
Dat van United stelde evenveel voor. Was bijna geen contact. Als je daar een strafschop voor geeft is dit ook een.
Geen onzin, maar intrepetatie. Je kunt niet zeggen dat het een grote fout was
Wel fijn geel voor neymar huilebak
Heel goed om Neymar geel te geven, blijft maar janken om kaarten/overtredingen.
Mooi, Mctominay was toch al rijp voor een wissel
Speelt niet best nee
Was zeker nu ook een penal voor PSG, duidelijk een hand. Scheidsie is lekker bezig!
Dat is oranje voor Mctominay... Bal al ruim weg en met een sliding op de knie tikken.
Die Mctominay is zo bizar slecht, hoe kan je hem nou opstellen ipv VdB, Pogba of Matic?
Neymar had gewoon gelijk
Wat een geweldige voetballer is Bruno Fernandes toch ook.
Kijk, heerlijk schot van Fernandes. Mooi dat Utd eens echt gevaar sticht!
Volgens een paar United supporters is United de betere hier...
Nou ja, spelen allebei niet geweldig, scheelt niet heel veel toch?
Opvallend hoe jij tegen United bent...
Niet alleen de fans. Volgens carragher ook. Ergste is dat die laatste ervoor betaald wordt, wat een malloot
Deze houd navas goed tegen kiezel hard en geplaatst
Dalijk meteen scot wisselen voor pogba want ik zie hem zo nog ze tweede kaart pakken.
Ben wel benieuwd in hoeverre PSG komend seizoen Thiago Silva, als leider achterin, gaat missen.
United moet het beter uit gaan spelen, want ze krijgen genoeg ruimte om een tweede te maken. Heerlijke pot voor de United fans.
Ik zie PSG zowel nu als in de toekomst de CL niet winnen met deze speelstijl. Het is de bal geven aan Neymar of Mbappe en soms di Maria en dan hopen op het beste.
Heel zwak PSG eerste helft. Alleen Neymar die wat leuke dingen liet zien, maar dit is geen straatvoetbal. Moet veel beter na de pauze.
Flamboyante keeper de Gea
PSG is wel echt een mislukt project. Worden er de laatste jaren niet beter op. Aantrekkingskracht lijkt ook beduidend minder te worden.
Uhhh..ze stonden afgelopen seizoen in de CL finale.
Ja, om vervolgens weer niks te winnen. Mbappé speelt al in op een vertrek en wat heb je dan nog? Ze investeren geen miljarden om in een finale te staan.
Lol ze hebben de finale behaald he. Iets wat bijv city niet heeft kunnen doen
City is ook deels een mislukt project. Als je alleen al kijkt naar de defensieve uitgaven daar..
Blink, volgens deze voetbalkenners is alles mislukt als je de beker niet wint...
Oogt een stuk rustiger achterin zonder Pannenkoek Maguire. Gewoon lekker uit de basis laten. Zou alleen Scot wisselen. Vind ManU zeker niet slecht spelen. Eerder PSG die weinig laat zien met zulke grote namen.
Bruno gaat daar even 1 op 1 met de keeper en de scheids fluit af. En United heeft de scheids weer omgekocht volgens velen hahahaha.
Wat bedoel jij? Het was toch geen penalty man
Net voor de rust schoot de bal door en kon Bruno op de keeper af. Echter besloot de scheids om de kans te ontnemen en te fluiten voor de rust. Rare situatie..
Duidelijke penalty jongens. Kom op. Echt ontzettend dom van die Diallo.
Vanuit de scheidsrechter zn kant begrijp ik het wel. Blessuretijd was voorbij en als daar een goal uitkomt krijgt hij weer de schuld dat er te lang word doorgespeeld. En serieus, 1 op 1?
PSG toch wel de betere ploeg met meer kansen, maar het krachtsverschil is nou ook weer niet enorm en United is gevaarlijk met die counters. Kan nog alle kanten op de tweede helft.
Noem die kansen eens op. Ik tel 1 kans van Kurzawa. United heeft met Bruno en Mctominay meer gevaarlijke momenten gehad.
PSG heeft continu gevaarlijke dribbels de 16 in van Neymar, Di Maria en Mbappe, er hoeft maar 1 tackle of duw verkeerd te vallen of je hebt een penalty of schietkans.
Utd heeft alleen wat kansjes gehad in de counter. Voetballend zijn ze echt de mindere, maar PSG doet er op hun beurt weer veel te weinig mee.
Psg is echt matig , veel spelers die daar niks te zoeken hebben.
Ja dit middenveld is eigenlijk allemaal de B-keus, dan zie ik liever Marquinhos-Verratti-Draxler bv, misschien dat ze die de tweede helft gaan inzetten.
Waarom zit Verratti op de bank?
Er moet toch echt wat gedaan gaan worden aan die aanloop bij pingels. Keepers zijn al gigantisch in het nadeel, wat alleen nog maar meer is geworden afgelopen jaar, en dan mogen spelers continu met haperingen in hun aanloop schieten. Zelfde doen als met keepers die van hun lijn stappen en afkeuren als ie zit.
Er zit geen muziek in dit middenveld breng Sarabia of Draxler, of laat Di Maria een linie zakken en zet Icardi erin want ze missen eeen spits en aanspeelpunt waar de andere jongens omheen kunnen voetballen.
Hahaha sarabia, ik kijk redelijk vaak psg. En om een of ander manier als hij erin staat loopt het totaal niet. Lijkt meer een stoorzender dan een nuttige speler, altijd maar eindeloos afkappen etc. Wat betreft di Maria ben ik het met je eens. Veel te statisch middenveld staat er
Neymar op 10, Marquinhos als controleur en dan idd met twee spitsen Mbappe en Icardi gaan spelen, dat is ook meer het normale spel van Psg van de afgelopen anderhalf seizoen. Maar goed, dat kost je twee wissels.
Kean bij Psg? Is mij totaal ontgaan haha.
Heb ik inderdaad ook volledig gemist, haha
Schaam je Rashford.
zo slecht van rashford...
Neeeeeeeeeee Rashfooooooord. De Gea redt Utd.
Mooie actie van Mbappe, geweldige redding van de Gea.
Rashford had het zelf moeten doen wat een dwaas.
De Gea speelt geweldig vandaag, maar dat was echr beschamend verdedigt.
Fantastische actie Mbappe en dito redding van de Gea.
Donny van de Beek gaat Bruno Fernandes er nooit uitspelen. Wat een heerlijke speler is dat toch
De Gea is het toch nog niet helemaal verleerd
Hoe kan zo'n goede voetballer als Rashford zo'n beslissing nemen? Had alle tijd en een simpel balletje breed op Martial was genoeg voor de 2-0.
Die Danilo kan er heleeeeemaaaaaaal niets van haha.
Inderdaad! Ben blij dat hij niet naar ons is gekomen zeg... Waren velen die zeiden dat hij een goede aanwinst zou zijn.
Hoe doet danilo pereira het bij zn debuut
Olè moet scott wisselen die gaat nog een kaart pakken en dan staan we weer met 10
Zag niet dat het een eigen goal was
. Pijnlijk.
Keurige goal??
Al aangepast
.
Wel verdiend, nu gaat United wat anders moeten doen. Rashford heeft het wel echt gekost zeg.. man man man.
Lekker ingekopt hoor
Heh? Wat doet Martial in hemelsnaam? Dit is wel een hele idiote eigen goal..
Netjes van Martial dat hij z'n schwalbe ongedaan maakt. Keurige jongeman.
Ga nu gewoon eens de beelden terug kijken jongen.
Gedaan. Blijf bij mijn standpunt.Jij mag gerust bij de jouwe blijven, vind ik niet erg.
Verdiend wel. United verdedigd alleen maar
Wat een goal
Voelt soort van gerechtigheid nu martial de bal er zelf inkopt. Wedstrijd an sich wel saai en niet goed. 2e helft wel gelukkig meer actie.
Prima spitsengoal van Martial.
Ik snap niet wat hij dacht te doen daar...
Wan Bissaka verdedigend ijzersterk
Hij kopt hem toch vrij overtuigend binnen 😅
Zo goed staat de verdediging echt niet, Lindelof weereens slap.
Rashford hou toch op man.. weer blind sjonge jonge
Man man man wat een kansen weer.
Martial be like ja oh ik liet me makkelijk vallen, laat ik het even rechtzetten.
Zowel Rashford als martial zijn echt niet united-waardig.. vooral rashford, blinde renpaard..
Als dat aan de andere kant was dan was die gegeven.
Gewaagde maar prima sliding Bissaka.
Zo, dat is gewoon een gele kaart voor Bissaka op de achterlijn. Van achteren op z’n kuiten..
Wan Bisakka echt goed. Rashford matig. Martial ook overigens
Ik kan me voorstellen dat Mbappe hier klaar mee is. Echt PSG heeft zoveel b-garnituur spelers he. Dit wordt natuurlijk helemaal niks
PSG gaat wel echt slordig om met de bal. Iets meer rust aan de bal zal wonderen doen voor ze.
Het niveau is wel echt om te huilen overigens, van beide kanten...
Waarom Fred die pass niet gaf? Nouja Rashford is een en al drama vandaag.
Ik hoor niemand over Neymar. Daar wordt Barça toch ook niet meer beter van?
Die laat echt bar weinig zien vandaag inderdaad.
PSG speelt ook wel echt laks en slordig. Alles op wandel tempo.. Dramatisch middenveld hebben ze ook overigens.
Man U met Giroud zou erbij zou al veel opleveren. Cavani kan veel brengen als echte vaste spits. Dat mis je toch, rash en martial zijn dat gewoon niet. Hebben maar altijd ruimte nodig.
Überhaupt iets meer rust en bal vastigheid. Zou voor beide ploegen op dit moment een stuk beter zijn trouwens
Neymar is vandaag niks, Mbappé niks en Di Maria ook niks.. Buiten hen om is PSG dan ook gelijk niks meer.
Ik vind Di Maria af en toe nog prima spelen, maar het is vooral droevenis bij PSG.
Ik zie vooral balverlies en extreem domme keuzes. Op eigen 16 proberen te dribbelen bijvoorbeeld... Het is dat United het slecht uitspeelt op zo'n moment.
Dat zijn drie sterspelers die je opnoemt. Hoeveel sterspelers heeft United? Juventus? Real?
Dat snap ik Millonario. Het gaat mij erom dat buiten die 3 topspelers letterlijk niemand anders wat kan creëren of scoren... Vrij simpel om tegen te verdedigen dus. De backs van PSG zijn matig, het middenveld dat erin staat is matig en de spits die erin staat is matig.
Klopt dat ze niet hun avondje hebben die drie. Neymar liet wel leuke dingen zien in de openingsfase. En Di Maria doet het lang niet slecht vind ik. Ook complimenten aan United dat achterin wel solide is vanavond.
Mwah, vind het erg matig Millonario. Di Maria loopt zichzelf continu vast of verspeelt de bal. Idem voor Neymar en Mbappé komt Überhaupt nauwelijks aan de bal.. Zo ontzettend goed verdedigd United niet eens.
United krijgt toch echt de meeste en beste kansen.
Grote kans zijn het echter niet..Van beide kanten niet.
Waarom is dat geel...
Tuurlijk geeft Shaw die bal niet gelijk door..
Ja Tuanzebe kan ook rennen Mbappe
Credits mogen naar Tuanzebe vandaag. 2e CL wedstrijd maar komt over als een beest, i.t.t. Lindelof en Maguire dit seizoen.
Tuanzebe baas
Donny erin aub
Moet Kean toch beter doen die kopbal, serieus man. Zo soft.
Kom op boysss. Wat een ruimte krijgen ze. Dit moet United gewoon winnen.
Als in vragen mag, hoe is een speler na 10 maanden spelen al aanvoerder bij zijn team? Boven mannen de Gea die daar al spelen sinds 2011? Of een jeugdproduct genaamd Marcus Rashford...?
De rest heeft schijnbaar dus 0,0 leiderschapskwaliteiten...
Waarom niet? Het gaat toch om leiderschap en niet om hoe lang je onder contract hebt gestaan...
Niet iedere trainer vind het fijn om de keeper de band te geven, omdat die te ver van de rest vandaan staat. Rashford is zelf bijvoorbeeld een hele wisselvallige speler en gaat zeker niet voorop in de strijd. Fernandes is al aanvoerder geweest bij Sporting en gaat zeker voorop in de strijd.
United had vandaag absoluut moeten winnen, maar o zo slordig.
Dit begint op de wedstijd tegen Sevilla te lijken in de Europa League. Zoveel kansen.........
Jezus, Neymar wat in hemelsnaam ben je aan het doen? Het lijkt wel alsof die gozer er helemaal niets om geeft...
Pffff jongens! Maken dan..
Verder een grooootse wedstrijd van AWB vandaag.
Zeker. Absolute uitblinker bij jullie! Samen met Tuanzebe.
Waarom word er nie gewisseld
PSG wordt niet beter en nu krijgt Utd betere kansen in de counter. De 1-2 hangt voor mij eerder in de lucht dan de 2-1.
Geef Pellistri aub wat tijd voor Rashford..
Lijkt me sterk dat hij komt. Dan eerder James.
Dit voelt weer als een geval zelf de kansen laten liggen en dan vlak voor tijd het deksel op de neus.
Als United gewoon iets secuurder countert hadden ze echt al 1-3 of 1-4 kunnen staan... Dit PSG is echt verschrikkelijk zwak.
Martial heeft die dribbel van 4/5 jaar terug echt niet meer
Wat een trieste speler is Neymar voor zijn doen geworden zeg.
Godsamme wat raak ik vermoeid van Martial en Rashford die niet met de bal kunnen dribbelen..
Neymar zowaar een aardige actie. Deed het afgelopen kwartier verder alles fout.
Schot was hard maar wel precies op De Gea af.
Daarom noem ik 't ook "aardig", haha
Fred is weer zo sterk vandaag hè. Waarom houdt hij dit niet eens vast.
Hij hield het vorig seizoen wel een tijdje vast toch? En toen moest hij plaats maken voor het middenveld Matic, Pogba en Bruno.. Fred krijgt in mijn optiek in ieder geval niet het krediet dat hij na 1 slechte pot mag blijven staan voor de volgende wedstrijd.
Bij PSG hebben ook echt veel te veel spelers complete lak aan deze wedstrijd lijkt het wel. Balverlies, maar teruglopen ho maar...
Solksjaer maar niet wisselen..
Ik snap ook echt niet waarom Ole zo laat/ niet wisselt... Ook om schijtziek van te worden..
Kijk, toch nog een Nederlandse inbreng! Leuk voor hem!
Nu nog. Zal hem.vies tegenvallen
Verder is Pogba ook lekker ingevallen
Die man heeft niks gedaan haha.
Die man heeft niks gedaan haha.
Dubbel
Kan ook echt niet dat olè gewoon maar een keer wisselt
Wat een goaaaal van Rashford, heerlijk! Dikverdiend
Kijk, de andere man die alles fout deed doet het dan toch!
hehe..
Heee waarom ben jij er niet bij vandaag Mason?
Lekker united!!
Zo, mooi schot hoor. Slecht verdedigd, maar prima geplaatst ingeschoten.
Rashfooorddd verdiend
Bam. Terechte voorsprong.
Mooie goal, Rashford. En zeker niet onverdiend
PSG heeft dit overigens volledig aan zichzelf te danken. Echt onthutsend zwak voor zo'n miljoenen ploeg..
Zwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar verdiend. Marcuuuuuuuuuuuuuuuuuus
Bruno eruit weet ik niet maargoed!
Over de hele wedstrijd gezien wel terecht dit
Meer dan terecht, het is ze gegund.
Mooi doelpunt, echt knap afgewerkt.
Wat was zielig aan Neymar vandaag?
Wan-Bissaka speelt trouwens erg goed vanavond. Dé ster van de United verdediging
Ligt het aan mijn tv, of heeft Pogba een probleem met zijn benen? Keer op keer als ik hem zie wandelen wankelt hij heen en weer. Ziet er echt niet goed uit. Of is dat zijn 'swag'?
v d Beek gaat bij Man u weinig speeltijd krijgen ben ik bang ! En niet omdat hij het niveau niet aankan , maar gewoon omdat zijn kwaliteiten totaal niet passen bij het systeem dat Mam u speelt !! Zijn kwaliteiten horen bij een team dat veel op de helft van een tegenstander speelt en hij met een loopactie over de aanvallers heen komt...of een counteren team waar de aanval een bal vasthouden tot er aansluiting is van middenvelders !! Terwijl het spel van Man u vooral gericht is op omschakeling en snelheid , waardoor middenvelders vaak 40 tot 50 meter moeten overbruggen voor aansluiting en dus voornamelijk de 2de lijn vormen! Totale missmatch !!